Jump to content

AllewMAD

Biedrs
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

About AllewMAD

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Sveiciens. Pāris dienas atpakaļ, spēlējot pc, ekarāns palika melns, visam uzkaroties. Domādams, ka vienkārši uzkārās, restarteju pc, viss melns. Parspraudu dvi uz mb, dabudams signalu sapratu, ka vaina ir kartē, bet negribejās uzreiz domat, ka vinja ir dead. Atinstaleju driverus (DDU), meginot uzlikt pa jaunam, redzu ko šādu "this nvidia graphics driver is not compatible with this version of windows" okey, updatoju win, pec ka jau saņēmu papildus errorus https://prnt.sc/rlif8z Un ja, karti neuzrāda device manager... Nēesmu specialists sajā jomā, tadel apjautajos.
 2. AllewMAD

  Video karte.

  Sveiciens visiem. Esmu nolēmis sakomplektet datoru spēlītēm, bet ir sasapejies jautājums - video karte. Ko es vēlos pajautāt. Gtx 1070 vai rx 580 8gb. Atšķirība ir tikai cenā, vai ir vērts samaksāt vairāk par 1070?
 3. Hey. Tātad, 3 stundas ar sarkanām acīm meklējos cauri google, lai atrisinātu šo problēmu, tomēr bez rezultātiem.. Saskaros ar ko šādu pirmo reizi. Varbūt kādam ir bijusi iepriekšēja pieredze... Kad mēģinu atvērt nvidia control paneli, izmet šādu ziņu... http://prntscr.com/fz2e10
 4. skype - soundmd1 . Pa brīvu nedošu, pasaku uzreiz.
 5. Izlabot erroru var džeks, kas pāris reizes atvēris pawn. :/
 6. Kāds tev interneta tips/pieslēgums ? varbūt pat vari mainīt ip adreses bez VPN palīdzības. CyberGhost, nav obligāti jāpērk. Hotspot shield, arī nav obligāti jāpērk.
 7. Ko tu darīsi ar viņu? samp projektu taisīsi? tulkot ir vis vieglākais ko var darīt, izdari vismaz to, vismaz kāds prieks būs, ka esi kko izdarijis.
 8. papildus izmaksas vnmr bus baiga problema lieliem uznjeemumiem. ta vieta, lai kko daritu, valve pipe smagas narkotikas un taisa jaunas skanjas.
 9. nu karoč, ielieku zm mod, viss iet, uzmetu war3 mod , zm vairs nejiet, iet tikkai war3
 10. Sveiki, tad lieta tāda, vai kāds zin kā apvienot zm+war3+bots, nu lai single play var spēlēt ar zm+wa3, galīgi nesanāk + google atrast nevarēju...
 11. Sveiki, tad lieta tāda, vai kāds zin kā apvienot zm+war3+bots, nu lai single play var spēlēt ar zm+wa3, galīgi nesanāk + google atrast nevarēju...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.