Jump to content

Delma

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Delma last won the day on April 19

Delma had the most liked content!

Community Reputation

116 Excellent

About Delma

 • Rank
  Margarīns
 • Birthday 08/17/1999

Contact Methods

 • Website URL
  Nav gatavs
 • Skype
  [V]apeNation

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,469 profile views
 1. Delma

  PC slēdzas ārā

  Varētu pat būt ka bojāta mātesplate ir....
 2. Nu ja godiīgi tad labāk: 1)Pabeidz vidusskolu 2)Kamēr mācies, tad papildus iegūsti zināšanas šajā jomā mājās 3)Pēc tehnikuma,augstskolas pabeigšanas papīrs būs salīdzināms 0 4)Firmas vai citas iestādes kur gribēsi strādāt skatīties kādas tev ir zināšanas nevis papīrs. Un tagad nedaudz pēc savas pieredzes: Pēc 9 klases aizgāju uz RVT, mācīties par Datorsistēmu tehniķi. Domādams ka mācīs pa ģēlu bet vienīgais ko man iemācīja bija Words, pascal, power point un excel.... Saprasdams ka nekur tālu ar to netikšu tad aizgāju prom, uz vidusskolu lai vismaz 12 klases papīru dabūtu. Dzīve iet uz priekšu un sapratu no daudziem, to ka uzņēmumos nevajag tavu papīru, jo tur neiemāca to kas būs nepieciešams. Un atpakaļ pie tehnikuma stāsta. Tākā neiemācīja neko noderīgu, bet visu biju ieguvis pašmācības ceļā, man bijuši daudz piedāvājumi šajā jomā, pat bez tā paša papīra ar kuru var noslaucīt dirsu..... Neprasi citiem kur iet mācīties un ko darīt. Tā ir tava dzīve un tev būs viņa jādzīvo. Domā ar savu galvu. Nejau tu skatīsies pamācību kā "vālēt" sievieti.... Šis viss ir murgs, jo neatceros ko pat sākumā esmu rakstījis. Ja doma ir saprotama tad jauki... EDIT: Nedaudz biju piemirsis, esmu izgājis neklātienes programmēšanas skolu kur var dabūt pat sertifikātus par to. LINKS Ja nemaldos tad vienalga cik tu esi vecs. Mācīsies 9 klasē un varēsi papildus pamācīties pamatus un iegūt sertifikātus kurus varēsi ierakstīt savā CV.
 3. Lai pačolē šeit https://www.saabscene.com/forum/threads/147027-Sat-Nav-Update-Download
 4. Šitas neder? https://www.satnavishop.co.uk/2018-saab-95-navigation-map-sat-nav-update-disc-301-p.asp
 5. tak free premium account :D
 6. Delma

  inperil ielūgums

  Ielūgums? citronszxz@gmail.com
 7. Bet tas nozīmē to, ka mans aizsūtītais ID būs viņu datubāzē.... Tātad nekas tīrs te nav.... Drīz būs jauni topiki ka nevar to izmantot jo sataisīti sūdi
 8. Tak hgc gm var atrast te pat hasā ja vien gribēsi parakņāties....
 9. Nedaudz skečij, kā es varu zināt kur tie dunduki izmantos manu ID?
 10. Kādus skaļruņus tu pērc ir katra gaumē. Vēlies lai labāk varētu dzirdēt vārdus, tad ņem ar pīkstuli, ja nedaudz basus tad plikus. Bet tākā mūsdienās visi skaļruņi tiek taisīti pēc viena principa, tad paņem lētākos kas ir un būs skaņa tādi pati kā dārgākiem.
 11. Delma

  serveris

  @Arthur. raksti viņam, viņš ir bijis taisījis savu forumu no 0 neizmantojot ne ipb ne pārējo. Cena loģiski ka pa tādu nebūs mazākā.
 12. Delma

  Projekts

  Kā tiek notiek apvienošanās un tava servera īre? Tu raksti līgumus utt...?
 13. Delma

  Projekts

  Kā uzliks failus uz serveri, tā pazudīsi ar galiem?
 14. Pamaini starp 5Ghz un 2,4Ghz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.