Jump to content

Delma

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Delma last won the day on April 19

Delma had the most liked content!

Community Reputation

116 Excellent

About Delma

 • Rank
  Banned
 • Birthday 08/17/1999

Contact Methods

 • Website URL
  Nav gatavs
 • Skype
  [V]apeNation

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,353 profile views
 1. Delma

  serveris

  @Arthur. raksti viņam, viņš ir bijis taisījis savu forumu no 0 neizmantojot ne ipb ne pārējo. Cena loģiski ka pa tādu nebūs mazākā.
 2. Delma

  Projekts

  Kā tiek notiek apvienošanās un tava servera īre? Tu raksti līgumus utt...?
 3. Delma

  Projekts

  Kā uzliks failus uz serveri, tā pazudīsi ar galiem?
 4. Pamaini starp 5Ghz un 2,4Ghz
 5. Kad centies uztaisīt biznesu...
 6. Pirmais links neiet.
 7. Nepieciešama WV Caddy mk2 aizmugurējo durvju slēdzene Caddy mk2 VAN 9KV (11.1995-01.2004) 1.9 SDI (47KW/64 hp) Šoreiz detalizētāk, bet redzot to ka nav audi a4 aizmugurējais loga motors, tad šis arī diezvai būs.
 8. Tur nav ko pārtaisīt, winrar mape ir tukša un bojāta
 9. Pieejamās daļas ir redzemas, mājas lapa vai kas tāds? Jo man interesē WV Caddy mk2 aizmugurējo durvju slēdzene.
 10. http://prntscr.com/n26syx Zolīdi, man jau patīk
 11. Netika pazaudēta datubāze vai dzēsti lietotāji, viens izdomāja nomainīt paroli un sanāca tā ka viņš nomainīja visiem paroli vienādu un reizē
 12. Ar "warpošanu" latvijā ir kā ir. Pie mūsu ceļiem ziemā/vasarā, izsitīsi caurumus plēvē un pa ziemu būs jau orģinālā krāsa visa vienos burbuļos. Uzlīmēt un plēst pēc tam nost arī būtu traki, jo sačakarē diezgan traki orģinālo krāsu un pēc tam nāksies vien tev pārkrāsot visu autiņu. Priekš latvijas apstākļiem labāk būtu autiņu pārkrāsot kas izmaksās lētāk par pašu plēvi.
 13. Tik interesanta reklāma, izlasīju tikai 1 teikumo no visa, jo nebija jēgas vairāk lasīt. Kur ir forums? http://prntscr.com/mxqgvs Ja reklamē serveri, tad IP ar iemet nevis tad štuko kādus cipariņus lai saraksta.
 14. Kas pie velna ir šis http://prntscr.com/mvivn5 ? No 3 pogām strādā 1 un nav vajadzīga tā pat.... Pat priekš minecraft bg kvalitāte ir slikta.... Kurš raksta ar pelēku uz gaiša fona, tak redzēt var tikai iezīmējot... Būtu vismaz pacenities pie video kvalitātes, jo par šādu reklāmu vien gribas sev pāri nodarīt.... ē nu tu pats esi ē apmierināts ē ar šo ēēēē?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.