Jump to content

Delma

Žurnālists
 • Content Count

  570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Delma last won the day on September 3 2018

Delma had the most liked content!

Community Reputation

111 Excellent

About Delma

 • Rank
  Banned
 • Birthday 08/17/1999

Contact Methods

 • Website URL
  Nav gatavs
 • Skype
  [V]apeNation

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,155 profile views
 1. Delma

  MOXX.LV Gaming RUST, CS:GO & More

  Samp un 1.6 novecojis, bet dd2 atsājis
 2. Delma

  telefona izvēle

  Varu ieteikt Xiaomi Redmi note 4, pats nostaigāju labu laiku un problēmu bija 0. Cena nebija tā trakākā. Baterija bija 4200mha (vai ka tur raksta), kas tīri labi turēja.
 3. Delma

  gta 5 prob

  Tev pc nepavelk, tur ir tā lieta.
 4. Delma

  palīdziet

  https://trade-groups.ru/youtube šeit var nopirkt, izskatās cenas arī diezgan pieticīgas.
 5. Delma

  Bakalaurs

  Rīgas Valsts tehnikums? Man liekas ka vēl vajadzētu būt tālmācībai
 6. Delma

  Hnglv

  Un kur tieši tev ir tā problēma? Uzliec vienu paroli un viss.
 7. Delma

  S7 egde

  Meklē stock rom kurš bija kad telefons tika iegādāts. Lai nav tev diži jāmeklē ŠEIT tu vari nolādēt.
 8. Delma

  4x20€ giveaway

  Nu has baigi labā ģēla, bet nu citreiz to pok3m0ni/Fontons, kad izlien tad sākas intīmas lietiņas.
 9. Delma

  Pārdodu steam profilu.

  5e? Nu vairāk tur nav par ko iedot
 10. Ja tu esi video spēļu kolekcionārs, tad iespējams jūs zināt kādi nosaukumi ir jāņem vērā. Orģinālajai PlayStation spēļu konsolei ir iznākušas daudzas spēles, bet šodien mēs skatāmies uz retākajām un meklētākajām spēlēm. Kamēr lielākā daļa spēļu iznāk par pilnu cenu un tad laika gaitā zaudē savu vērtību, ir dažādu iemeslu dēļ, kuras beigu beigās ir nelielas bagātības vērtas. Dažreiz tas ir tādēļ, ka iznākušas vien dažas kopijas, dažreiz tādēļ, ka tās jau uzreiz bija visai dārgas. Tādēļ šodien izskatīsim dažas no daudzām retajām un jau dārgajām spēlēm. Te ir dažas no retākajām PlayStation spēlēm: · LSD: Dream Emulator · Rule of Rose · The Last Of Us – Post-Pandemic Edition · NBA Elite 11 Zemāk atklāj kādēļ tās ir tik retas. 1. LSD: Dream Emulator Ir neskaitāmas PlayStation spēles, kuras iznāca Japānā, bet nekad neredzēja dienas gaismu Rietumos. Par spīti visai eksotiskajai mistikai, ka tās nekad nav tikušas līdz mūsu tirgiem, pārliecinošs vairākums tikai Japānā iznākušo spēļu ir ko vērtas nevis tāpēc, ka ir retas, bet tāpēc, ka ir ārzemju. Viens liels izņēmums ir LSD: Dream Emulator, piedzīvojumu spēle, kura balstīta uz tās ražotāja sapņu pierakstiem. 2. Rule Of Rose Šī PS2 izdzīvošanas šausmu spēle tika asi kritizēta, kad iznāca Rietumos, jo tika uzskatīts, ka tās saturs ir pārāk vardarbīgs. Lai arī vairums šo apgalvojumu bija kļūdaini - ES tieslietu ministrs paziņoja, ka tur dzīvu aprok bērnu, kas nav tiesa - posts bija veikts un Rule Of Rose iznākšana daudzās valstīs tika atcelta. Tas to padarīja par grūti atrodamu. 3. The Last Of Us – Post-Pandemic Edition Fallout 3: Survival Edition bija perfekts piemērs tam, kā 'populāra spēle ar īpašu versiju, kas iznāk tikai vienam tirgotājam' formula var novest pie cenu uzlēkšanas laika gaitā. Vēl dārgāks piemērs ir The Last Of Us, kas iznāca kā parasta spēle un kā Survival Edition ar mākslas grāmatu un komiksu. Tomēr, tā tika arī pie lepnas Post-Pandemic Edition, kas bija pieejama tikai ASV un kuru varēja pasūtīt tikai GameStop. Tā nāca ar fantastisku Džoela un Elijas statuju, un jau uzreiz bija maksāja visai prāvi. Tomēr tā kā to pārdeva tikai ASV, kopā ar faktu, ka PS3 spēles ir brīvas no reģioniem, pieprasījums pēc tās ir visā pasaulē. 4. NBA Elite 11 EA jau gadiem mokas ar savām NBA Live basketbola spēlēm, faniem un kritiķiem sakot, ka tās nekam neder salīdzinājumā ar 2K Sports daudz labākajām NBA2K spēlēm. Pēc NBA Live 10 fiasko, EA nolēma, ka pietiek un pilnībā pārveidoja sērijas uz NBA Elite, solot pilnīgi jaunu kontroles sistēmu un spēļu veidus. Kad tai iznāca demo, tas tika izsmiets kā sliktas kvalitātes, un pēc iekšējās izpētes, EA nolēma, ka NBA Elite nav gana labs un pēdējā brīdi to atcēla. Problēma bija tāda, ka tas bija tik ļoti pēdējā brīdī, ka viena kaste ar spēles kopijām jau pameta EA noliktavu, kas nozīmē, ka eksistē 15 šīs spēles kopijas. Tas to padara par visu laiku retāko PlayStation spēli, kas nozīmē, ka katram kolekcionāram jārēķinās ar pamatīgu izsoļu karu.
 11. Delma

  Ļoti lūzu palīdzību kādam kas prot

  Es nav hrudīnī. Tak apsakties pats kuri tev trūkst
 12. Delma

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Nu ja tu netaisi nekādu memčik lapu tad ir viss OK, tad nebūs problēmu ar to profilu bloķēšanu. Ja tev ir doma uz ko citu tad skaities, kas cilvēkiem vairāk tikai interesē, un ar to arī varēsi pelnīt.
 13. Delma

  Ļoti lūzu palīdzību kādam kas prot

  Tev visi faili ir?
 14. Delma

  [Jaunumi] Warcraft 3 tiek atjaunots

  Nu piedod ka mana angļu valoda nav tādā līmēnī kādā tu vēlētos. Man galvā nav vārdnīca, šo tekstu es iztulkoju kā vien pats mācēju.
 15. Warcraft3 tiek atjaunots Šinī gadā BlizzCon atklāšanas ceremonijā noteikti bija labais un sliktais, bet viena lietas, kas noteikti uzskatīja par "labo" ka pēc komūna tika paziņots ka klaciskstā reālā laika stratēģijas spēle Warcraft3 tiek atjaunota. Atklāšanas ceremonijā (ar Eurogamer starpniecību) Blizzard paziņoja par Warcraft 3:Reforged kā pavisam jaunu spēli, kas 2019. gadā tiks izlaists sākotneji uz datora. Kā Blizzard paziņota, tad ar laiku parādīsies arī uz Nintendo switch. Warcraft 3 pārveidošana sākas tikai pēc 16 gadiem pēc spēles iznākšanas 2002. gadā. Klasiskā spēle bija pēdējā triloģijā Warcraft stratēģijas nosaukumā, pirms tam “Blizzard Entertainment” nolēma izmēģināt viņa roku pavisam savādākā žanrā. To padarot MMORPG spēļu pasaulē ar World of Warcaft izlaidumu. Tas iznācana atpakaļ 2004. gadā, tikai divus gadus pēc trešās spēles iznākšanas uz datora. Pēc Wmarcraft 3 pārvērtībām būs gaidāmas, jaunas pārveidotas kartes, pārveidotiem līmeņiem un jaunas kvalitātes dzīvības uzlabojumiem lietotājas interfeisam un kontrolei. Tas ietver aunas ikonu izkārtojumu, pasaules veidotāji, un atbalstīs līdz pat 4k UHD monitoriem. Paturiet prātā, ka neviens no jūsu vecajiem Warcraft 3 modiem netiks pārnestas uz Warcraft 3: Reforged, ņemot vērā, ka visas grafikas, skripti, rakstzīmju modeļi un līdzekļi ir pārveidoti un modernizēti, lai tie atbilstu mūsdienu datoru spēļu sistēmu standartiem.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.