Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Delma

Biedrs
 • Content count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Community Reputation

34 Good

About Delma

 • Rank
  Banned
 • Birthday 08/17/1999

Contact Methods

 • Website URL
  Nav gatavs
 • Skype
  [V]apeNation

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,065 profile views
 1. Pa pirmo pats biju domājis ieteikt te kādam to Bet ar kaut ko ir jāsāk, bet viņi jau cenšas būt pie ekspertiem šai jomā Ja tu esi tik gudrs tad taisi to ka tu esi starpnieks, bet tad tu neko dižu neiepelnīsi
 2. Tie garāžas krāsojumi nav tie labākie parasti, bet pēc bildēm tev izskatās diezgan labi.
 3. VPS

  Skaties VPS pie leišiem, būs gan lēti, gan ar sakarīgu pingu.
 4. Būtu ielicis ss, jo sanāk ka katram ir jānolādē un jāuzliek skins. Varēji palīdzēt vairākiem cilvēkiem ar to.
 5. 7e pēdējais
 6. Nolaižu cena 10e
 7. Bet šeit ir Latvija, te lidinās citas cenas pa gaisu.
 8. up
 9. Nav likumu, jo laiku atpakaļ zēns ar vecākiem bija griezies policijā par to ka SAMP.LV īpašnieks Kova ir viņu apkrāpis. Bet beigu beigās, neko nevarēja palīdzēt, jo valstī nav likumu par virtuālām spēlēm utt. Tapēc var brīvi justies taisot mēnešnieku un apkrāpt cilvēkus .
 10. Lai iegūtu uz darbu autortiesības tās ir jāreģistrē.(Kaut kur lasiju bet neaceros īsti kur,paskaties google) Ja kāds izmanto tavu darbu vari vērsties valsts iestādēs, bet tākā ši ir Latvija tad ar spēles krāpšanām un autortiesību pārkāpumiem vari valsts iestādēs negriesties, jo likumu par to nav .:)
 11. Ja tev ir krievu valoda tad noņemt var šādi LINKS
 12. Ja turpināsi un neapstāsies, tad būs labi. Labi sanācis ir.
 13. Nu pasaku gan tu garu esi uzrakstījis, rakstiski bez nekādiem apliecinājumiem par krāpnieciskiem darījumiem nevari nevienam piesiet. Būtu ievietojis kādu bildi kur tiešām ir redzami šie krāpnieciskie darījumi. Un ja tik pārliecināts esi nafig tad tu neesi griezies valsts iestādēs, piemēram kā Valsts Policija?
 14. Nu bet kā mēs varam zināt ka tiešām esi pa 140e pircis viņu? Garantiju līdzi arī dosi ar to, jo var sanākt ka pērku kaķi maisā.
 15. Nevis iestatījumi dirsā bet tava videokarte