Jump to content

Delma

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Delma last won the day on July 3

Delma had the most liked content!

Community Reputation

120 Excellent

About Delma

 • Rank
  Margarīns
 • Birthday 08/17/1999

Contact Methods

 • Website URL
  Nav gatavs
 • Skype
  [V]apeNation

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,669 profile views
 1. Has poker vakaros neviens nav dabūjis.... Tas pēc manām dzirdēšanām
 2. Runājot par aktivitātēm , es vēlētos dzirdēt tavu viedokli , kādas būtu viss piemērotākās aktivitātes šim forumam? Spēļu vakari ? Regulāras irl aktivitātes (peintbols , pokers utml) utt. Viss jau būtu forši, gan spēļu vakari, gan tās irl aktivitātes. Bet tākā te ir palikuši daži vecie un gandrīz neviens jaunais, būs grūti sasaukt cilvēkus aktivitātēm.
 3. Delma

  Opelis

  Konkrētāk jau neko uzrakstīt nevarētu? Tā skaitās zīlēšana tā pat kā tiem kuriem jāpalīdz ar samp serveri.
 4. Balss komandas sākumā vajag aktivizēt iestatījumos.... Un kaut vai būtu jau aktīvs, tas nebūtu iespējams.
 5. Problemātiksi ir norootot, ja nav usb debuging ieslēgts..... Un ja vēl vajag unlockot bootloader tad vispār
 6. Tu esi veicis tikai Soft reset, nevis hard reset. Līdz ar to tev prasa veco gmail... 1) Izslēdz telefonu 2)Volume up + power poga (nospied un paturi kamēr parādās izvēlne) 3)Ar volume pogām tiec līdz "wipe data/factory reset" un ar power pogu apstiprini 4)Tiec līdz "Yes -- delete all user data" 5) Reboot
 7. Atgriezušies? Pirmā vispār dzirdēšana par ko šādu. Faction serveris bez ally nav vairs tas. Intresanti vairs nebūs.... Sākumā pilnveido līdz galam un prasi arī cita domas.... gl Latvijā ar mc fac serv
 8. Sāc ar to ka pārdaudi vai gadu laikā nav piebeigušies. Pārbaudi vai skan vispār
 9. Delma

  PC slēdzas ārā

  Varētu pat būt ka bojāta mātesplate ir....
 10. Nu ja godiīgi tad labāk: 1)Pabeidz vidusskolu 2)Kamēr mācies, tad papildus iegūsti zināšanas šajā jomā mājās 3)Pēc tehnikuma,augstskolas pabeigšanas papīrs būs salīdzināms 0 4)Firmas vai citas iestādes kur gribēsi strādāt skatīties kādas tev ir zināšanas nevis papīrs. Un tagad nedaudz pēc savas pieredzes: Pēc 9 klases aizgāju uz RVT, mācīties par Datorsistēmu tehniķi. Domādams ka mācīs pa ģēlu bet vienīgais ko man iemācīja bija Words, pascal, power point un excel.... Saprasdams ka nekur tālu ar to netikšu tad aizgāju prom, uz vidusskolu lai vismaz 12 klases papīru dabūtu. Dzīve iet uz priekšu un sapratu no daudziem, to ka uzņēmumos nevajag tavu papīru, jo tur neiemāca to kas būs nepieciešams. Un atpakaļ pie tehnikuma stāsta. Tākā neiemācīja neko noderīgu, bet visu biju ieguvis pašmācības ceļā, man bijuši daudz piedāvājumi šajā jomā, pat bez tā paša papīra ar kuru var noslaucīt dirsu..... Neprasi citiem kur iet mācīties un ko darīt. Tā ir tava dzīve un tev būs viņa jādzīvo. Domā ar savu galvu. Nejau tu skatīsies pamācību kā "vālēt" sievieti.... Šis viss ir murgs, jo neatceros ko pat sākumā esmu rakstījis. Ja doma ir saprotama tad jauki... EDIT: Nedaudz biju piemirsis, esmu izgājis neklātienes programmēšanas skolu kur var dabūt pat sertifikātus par to. LINKS Ja nemaldos tad vienalga cik tu esi vecs. Mācīsies 9 klasē un varēsi papildus pamācīties pamatus un iegūt sertifikātus kurus varēsi ierakstīt savā CV.
 11. Lai pačolē šeit https://www.saabscene.com/forum/threads/147027-Sat-Nav-Update-Download
 12. Šitas neder? https://www.satnavishop.co.uk/2018-saab-95-navigation-map-sat-nav-update-disc-301-p.asp
 13. tak free premium account :D
 14. Delma

  inperil ielūgums

  Ielūgums? citronszxz@gmail.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.