Jump to content

smarting

Biedrs
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

smarting last won the day on January 15

smarting had the most liked content!

Community Reputation

10 Normal

About smarting

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

5,272 profile views
 1. Šis ir nopietnākais Roleplay projekts ko esmu sastapis. Iesaku izmēģināt, un tad kritizēt.
 2. smarting

  IRadio web

  Lai būtu radio, vajag hostu.
 3. Praktiski neko, biju domājis viņu uztaisīt ka mazu serveri mājaslapai. Kopsummā viņš ieslēgts ir bijis max 15 stundas. Wifi funkcija viņam pastāv.
 4. Tiek pārdots Raspberry Pi 3 Model B Specifikācijas: Quad Core 1.2GHz Broadcom BCM2837 64bit CPU 1GB RAM BCM43438 wireless LAN and Bluetooth Low Energy (BLE) on board 100 Base Ethernet 40-pin extended GPIO 4 USB 2 ports 4 Pole stereo output and composite video port Full size HDMI CSI camera port for connecting a Raspberry Pi camera DSI display port for connecting a Raspberry Pi touchscreen display Micro SD port for loading your operating system and storing data Upgraded switched Micro USB power source up to 2.5A Copy + Paste Komplektā nāk Micro USB Lādētājs Cena: 30 Eur Lokācija: Rīga (Iespēja tikties Rīgas centrā)
 5. Tu esi iesācējs visā. Youtube un Google ir pilna ar pamācībām, ja tu esi pietiekami gudrs, tad tu mācēsi izmantot materiālu kas atrodas internetā, jo tas kā nekā ir taisīts priekš tādiem kā tu... https://www.google.com/search?q=How+to+setup+OBS+for+streaming+on+youtube&oq=How+to+setup+OBS+for+streaming+on+youtube&aqs=chrome..69i57j0.5559j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 https://www.youtube.com/results?search_query=HOw+to+setup+OBS+for+streaming+on+youtube
 6. MC būs paškodēts? Vai jau gatavs?
 7. Nu kā tur teikts, ka klienta fails nesakrīt ar servera failu. Vai tavs klients ir ar novecotu failu. Vai arī serveris kura mēģini ieet ir ar novecotu failu.
 8. Tad kā īsti sanāk, tu vēlies lai tev ir 1 persona kas izmaksā hostu, vismaz 2 personas kas labo serveri, un 1 persona kas tevi sponsore ar GM? Un kas būsi tu?
 9. smarting

  Meklēju

  Tavs posts ir stulbs.
 10. Kas ir CS 1.6 Projekta dizains?
 11. Kur ej tur dirs.
 12. Kur ej, tur dirs. Nav jārēķina, ir jāpērk, viņš neprasīja lai tu izrēķinātu viņa vietā cik tas profils varētu maksāt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.