Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

smarting

Biedrs
 • Content count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Community Reputation

-7 Poor

About smarting

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,819 profile views
 1. Tev ir Mastercard jeb arī Maestro? Jo personīgi man aizgāja ar SEB Mastercard, problēmas nav.
 2. Raksti PM piedāvajumu, un par darījumiem man ir pietiekami laba pagātne Gan pārdotas datora detaļas, gan atdoti profili.
 3. Pārdodu profilus: GTA 5 + Max payne 3 (Social club profils) Heroes and Generals profils (full Kar98k)+(machinenpistole 40)+ 60k sudraba. Sīkaku info PM. Brīdinu uzreiz, pirmais neesmu gatavs iet, ja nu vienīgi personām ar tīri labu pagātni.
 4. Wtf 26m views 24h laikā, viņiem fantāzijas neaptrūkstas filmas laist tik bieži? :D

  1. pomelo。

   pomelo。

   Kamēr tos mēslus skaitīsies, tikmēr arī turpinās taisīt jaunus.

  2. kaasis

   kaasis

   Tas tak viss ir balstīts pārsvarā uz komiksiem, ta kā viņiem vienmēr būs ko uztaisīt, vienkārši vajag tos skatījumus. :D

   Edited by kaasis
 5. Nu Lietotas austiņas diemžel ir sick af, tur ir savas higēnas normas. Tiešam kā @Haijfaiv teica pakrāj naudu , tomēr jaunas un vismaz kvalitatīvas , un ja kautkas notiks pats zināsi . Tiešam lietotas austiņas nav labākais variants.
 6. Izskatās optimāli, biju skatījies opencart un biju domājis lādēt vai nē, nu izmēģināsu rīt. Liels paldies! Es nevēlos iegādāties diemžēl, tulkot es arī pats māku, man galvenais ir pamēģināt uzstādīt un iemācīties mazliet vairāk par PHP, bet paldies par to kad atbalsti opencart, tas nozīme ka uzticams pietiekami. Ne pielikt ne atņemt, taisnība tev tur ir.
 7. Labvakar kungi, vēlejos jautāt jūsu palīdzību jo google mani dzen izmisumā. Tas izklausās stulbi, bet vēlos palūgt jūsu palīdzību vai neziniet free pieejamos website store pluginus. Piemēram tāka Shopify, tādi samēra viegli pārvaldāmi, jo tas ko atrodu ir parāk complex ar visādiem liekiem sūdiem. Palūgšu mest iekšā linkus vai sūtit Pm. Tas protams ir stulbi meklēt free pieejamos, bet vēlos arī mazliet iemācīties no kā viņi sastāv, lai nākotnei noder Paldies jau iepriekš.
 8. Man personīgi patīk, bet vienīgais Headeri varētu citādāku. un tiešām footeri pielabot.
 9. Neņem pie sirds Bet sajūta ka būtu apzadzis māju Bet Vape mani gan ieinteresēja, cik coili, utml? Uzrakstīsi PM sīkak? Varbūt kādu bildi.
 10. Wtf? Lūdzu sāc likt visu ko atrodi google kas ir for free. <3 ieliec vel izvelnes html, varbūt kādam noderēs.
 11. Vārdus no mutes izņēmi.
 12. DAMN! Atradis ko salīdzināt XD Sanāk ja tu ej pa ielu un redzi kādu ar tādu pašu degunu kā tu tad sanāk ka viņš ir tavs dvīņu brālis?
 13. Bez ipwi Nomaini tables un tas viss 😄 P.s nav garunzimes jo slinkums #Amerikanskij
 14. Slinkums likt garumzīmes, hahahahahah, ur funny. Tā kā nopietni tu vērsies pie cilvēkiem, meklējot sadarbību projektā, bet slinkums likt sūda garumzīmes, tas nav 1 min darbs, tas ir pāris sekunžu, vai arī tu vienkārši nemāki lietot savu klaviatūru.