Jump to content

smarting

Biedrs
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

smarting last won the day on December 22 2017

smarting had the most liked content!

Community Reputation

-8 Poor

About smarting

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

2,543 profile views
 1. smarting

  CSS

  Priekškam tad tu gāji tur mācities dabūt vienkārši papīru? Edit: Labots.
 2. Edit: Kļūdijos, bet dizains kautkur redzēts.
 3. smarting

  [Pārdod] Gtx 1060 3gb

  Kā tev var nebūt garantija , ja tu nospēlēji visu vasaru, ja pareizi sapratu tad nopirki pirms vasaras.
 4. smarting

  S logo

  Man personīgi patīk, bet kā logo izskatītos ja piemēram apakšēja S burta sākumu nogrieztu līdz tai vietai kur ir augšēja s burta iegrieziens, piemēram šādi. http://prntscr.com/l1150c
 5. smarting

  Mainu Steam

  Nepārliecinoši, vieglāk sagrabini pāris eirikus un nopērc no krieviem steam acc ar csgo par 3 eiro laikam, vai pat eiro, ja pat acc refundo tev iedos jaunu, ir garantijas utml. Kā arī ja pat nerefundos, tad zaudējis arī naudu īpaši daudz nebūsi.
 6. smarting

  [MTA] bug help

  Backdoors, un tu viņu nemaz tik viegli neatradīsi, ja nezināsi kas tas ir. Palasi interneta kas ir backdoors, varbūt atradīsi risinājumu.
 7. smarting

  skripti

  Tu pats saprati ko tu uzrakstiji? xD Ja pat nezini par ko iet runa, kapēc tu komentē? Kapēc viņam būtu kautkādas direktorijas japārmeklē, un faili? WAT???? Autoram: Nevēlies ielikt visu skriptu? Vieglāk būtu arī paskatīties kas tev echo notiek.
 8. smarting

  W10 Activators.

  Ko es varu pateikt, mazāk problēmas būs viņu nopērkot, jo man ik pēc 2-3 mēnešiem ir jaatjauno crack, nu protams ja tas netiek izdzēsts tad tas ir viegli, bet tā ja tev visu laiku jameklē viņš no jauna tad aizņem bikīt laika. Bet rekur būs crack ko man iedeva dator veikals xD - KMSPICO tā saucās, bet labāk saglabā linku no kura lādēsi, jo antiviruss pēc 2-3 mēnešiem izdzēsis to programmu kura neļauj savienoties ar windows serveriem, un nāksies atjaunot.
 9. smarting

  mic nestrada pec win update

  Nevarētu būt ka tev jau kādu laiku ir tas mikrofons? un tu to vadu varbūt esi raustījis un pēkšņi vienkārši salūza, jo man tā vismaz ar 3 austiņām bija, ka beidza strādat mikrofons, vēlak ar nākošajām vienkārši paši spīīkeri beidza strādat, pamēģini iespraust telefonā un patestet ar balss ierakstīšanu, ja neieraksta balsi tad mikrofonam iespējams "dirsā".
 10. smarting

  www.ULTRAPLAY.lv

  Tu laikam nesaproti vārda būtību "Aktīva". Cilvēki itkā arī guļ, dara savas lietas nevis pavada laiku tikkai noteiktā lietā dienu dienā, tas nozīme ja Admins ir serverī, tad viņš būs aktīvs ja tev viņu vajadzēs.
 11. smarting

  TEST

  Wut 450? WUT!? PC priekš Minecraft knapi saliksi, kur nu vel priekš normālam spēlem. Kā augstāk minēja labāk sakrāj x2 vairāk xD
 12. smarting

  A disc read error occurred

  Nu ja nejiet internets tev ir jameklē mātesplates ethernet driver, nu vismaz man tā bija. nu katrā ziņā mātesplates driveris.
 13. smarting

  Steam profils

  Viņš netēlo, viņš ir.
 14. smarting

  Pārdodu Steam profilu.

  15 eiro + Gta 5 Social club dāvanā
 15. smarting

  Pārdodu Steam profilu.

  Pa 15, un man aliņu nevajag, raksti PM
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.