Jump to content

#Amerikanskij

Biedrs
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

#Amerikanskij last won the day on April 29

#Amerikanskij had the most liked content!

Community Reputation

37 Good

2 Followers

About #Amerikanskij

 • Rank
  Biedrs

Contact Methods

 • Website URL
  http://rage.lv
 • Skype
  nebūs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Liepāja

Recent Profile Visitors

10,890 profile views
 1. #Amerikanskij

  www.ULTRAPLAY.lv

  https://prnt.sc/6allfc joprojām atceros 😂
 2. #Amerikanskij

  HAS.LV Jūzeru bilžu striķis

  Viss jaunākā bilde kāda ir, keisajā pusē esmu es
 3. #Amerikanskij

  Parādi savu vāģi

  Neliels update par passatu: Nomainīta turbīne, Nomainīta passāta dzīves vieta no LV uz UK Nokrāsota reste matēti melnā krāsā Ar mokām un lieliem tēriņiem izieta apskate, kūra šai mašīnai viss ticamāk arī ir pēdējā! Pārējie plāni kas bīja vai nu vēl nav izdarīti vai ir izdzēsti no to do lista, parcik mašīna manā īpašumā būs maksimums līdz novembrim. Kaut kad nākam vai aiznākam nedēļ tiks notonēti aizmugurējie lukturi un sāna "repeaters"
 4. #Amerikanskij

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Asv 1-2 Kanādā Zviedrija 3-1 Šveice
 5. #Amerikanskij

  Pārdodu 2 steam, MC premium

  Tepat foruma
 6. #Amerikanskij

  Pārdodu 2 steam, MC premium

  Nelietoju skype
 7. #Amerikanskij

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 2:3 Zviedrija
 8. #Amerikanskij

  Pārdodu 2 steam, MC premium

  Nop, atsevišķi nekas netiek pārdots no pc
 9. #Amerikanskij

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  prognoze uz nu jau aizvadīto spēli nemaz nebīja jāņem vēra tāpat bīja skaidrs ka pakāsīs, vairāk ieraksts bīja domāts nākošajām spēlēm
 10. #Amerikanskij

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  6.maijs, 21.15, Latvija - Somija 0-6 8.maijs, 17.15, Dienvidkoreja - Latvija 3-2 10.maijs, 17.15, ASV - Latvija 6-1 12.maijs, 13.15, Latvija - Vācija 3-1 14.maijs, 21.15, Kanāda - Latvija 6-0 15.maijs, 21.15, Latvija - Dānija 1-5
 11. #Amerikanskij

  giveaway domain

  Roll the beat
 12. #Amerikanskij

  Kur palika vecie labie..?

  Vai arī pieauguši un atmetuši ar roku bezjedzigajiem lv komuniem
 13. #Amerikanskij

  Uztaisīsim mazu giveaway

  Parcik šodien labs garīgais un nevajadzīgi cs:go skini, nolēmu uztaisīt giveaway https://steamcommunity.com/id/dunno123321/inventory/ visu kas inventory izņemot 'welcome to clutch' pin atdošu par vienkāršu 'Man noderētu' vai tamlīdzīgu atbildi zem šī ieraksta. Tiesa gan uzvarētājam būs jāgaida laikam 14 dienas lai saņemtu itemus parcik profilam nav pieslēgts telefons aka steam app.
 14. Kā jau visiem zināms Fortnite: Battle Royale ir ļoti populāra spēle un cilvēki kuri nevar vai negrib spēlēt PUBG izvēlas spēlēt Fortnite, taču pēdējā laikā jaunpienācēju ir palikuši vēl daudzas reizes vairāk, tāpēc es izdomāju uzrakstīt rakstu, par to kādas ir viss biežāk sastopamās kļūdas Fortnite jauniņo un netikai vidū. 1. Pogu nepārprogramēšana(Hotkeys) Pie orģinālajiem iestatījumiem piemēram: būvēšana ir uz f1-f5 pogām, taču kaujas brīžos tās pogas varbūt par tālu no tevis tādēļ lai sāktu būvēt un pēc uzbūvēšanas izņemt ieroci var prasīt pat līdz 2 reizes ilgāk nekā tad ja pogas ir pārprogramētas uz vieglāk aizsniedzamām. (orģinālie pogu iestatījumi: http://orcz.com/Fortnite_Battle_Royale:_Keyboard_Controls) 2. Nebūvēšana kaujas laikā Bieži ir sanācis tā, ka iegūstu bezmazvai bezmaksas killu, jo pretinieks aizmirstu būvet sienas, lai sevi aizsargātu, tāpēc iesaku ikvienam - ja par jums šauj un jūs zinat no kura virziena, būvējiet sienas vairākos slāņos jo ar 1 sienu nebūs gana! 3. Pretinieku bāzes iznīcināšana Ja jūs redzat, ka pretinieks/-i ir uzbūvējušies augstu taču pamati ir no koka, viss biežāk labākā izvēle būtu sākumā nojaukt pamatus un tad sākt šaut pa pretiniekiem. Vai arī, ja paspēj pamanīt kādu pretinieku kurš ir tikko sacis būvēties, apturi viņu iznīcinot viņa bāzes pamatus ikreiz kad viņš uzliek jaunus, tas liks viņam lieli tērēt resursus. 4. Nolaišanās populārās vietās Bieži vien nolaišanās populārā vietā uzreiz nozīme: nomiršana spēles sākumā, taču ja esi jauns spēlētājs iekš Fortnite un vēlies iemācīties šaut, tad laišanās populārās vietās varētu būt viena no viss labākajām izvēlēm. 5. Nepareizu ieroču izvēle; Pats, kad tikko bīju sācis spēlēt saskāros ar tādām problēmām, kā nepareiza ieroča izvēle kaujas brīdi, bija sanācis tā, ka inventorijā ir shotguns un scars, tā vietā lai izmantotu shotgun es ņemu scar, lai arī nepārāk lielos attālumos spēcīgāka ieroča par shotgun nav! 6. Ieroču neizprašana Spēlētāji bieži izvēlas šaut ar visiem ieročiem kurus var atrast neskatoties uz to, ka varbūt viņi pat neizprot tā ieroča plusus un mīnusus, tādēļ iesaku labāk sākumā samācīties ieroču plusus un mīnusus. Piemēram minigun plus ir tas, ka ar viņu var jaukt pamatus, sienas un visu pārējo aiz kā slēpjas spēlētājs, taču kad pienāk brīdis šaut par spēletāju, miniguns nav no labākajiem ieročiem ar kuru to darīt Atvainojos par drukas kļūdām, bieži saputrojos domās, tādēļ ir iespējami arī nesakarīgi teikumi!
 15. #Amerikanskij

  Pārdodu 2 steam, MC premium

  Pārdodu 2x steam profilus uz 1 MC premium. Ņem abus steam un maksā par 1.5 https://steamcommunity.com/id/dunno123321 ( csgo ar mg2 un prime mm) https://steamcommunity.com/id/dplusd3 ( visas spēles publiskas, VAC uz cs:go) pērkot abus vai jebkuru no steama acc, saņemsi viņu tādu kāds viņš būs pirkšanas brīdi, nekas no inventory netiks vilkts ārā utt. Mc profils: https://gyazo.com/7d3ee5aefd4f7ebc590a8971ce1aa45a Var mainīt nickname utt, varu arī epastu dot līdz, bet par to padiskutēsim privāti Cenas: steam cs:go acc - 5 jevro, otrs steam acc: 10 jevro un minecraft premium: 7 jevro! Cenas protams ir runājamas! Apmaksas veidi: swedbank, paypal, barclays Saku uzreiz, pirmais neiešu, tāpēc padomā vai ir iespēja veikt apmaksu ar kādu no minētajiem veidiem! Vēl uz pardošanu iet stacionārais pc: https://gyazo.com/6f648578440186f0310845da036efb99 CPU: Intel Core i7-7700 3.6Ghz RAM: 16gb DDR4 GPU: Asus Turbo GTX1060 6gb Motherboard: ASUS H110M-K Pc lietots aptuveni 4 mēnešus! Cena: 800 eiro, bet nedaudz runājama! Atrodas Liepājā, bet par bendzīna apmaksu ir iespējama arī piegāde, dāvanā došu Gaming Klaviatūru, Pelīti un Austiņas(firmas gan neatceros uz pašlaik nav iespēja apskatīties)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.