Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

alov

Biedrs
 • Content count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

24 Normal

About alov

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/13/1996

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Šodien mazliet paskatījos video un nolēmu izveidot arī kaut ko pats. NU lūk, tad te arī būs LOGIN UN REGISTER LAPELES.
 2. Jau dabūju, ar vēl papildus spēlēm pa 10 eiro. Varat TC! Viss notika veiksmīgi, paldies @Tupac Shakur
 3. IDIOTS!
 4. border-radius:400px; LAIKAM! Kkur pie css failiem meklē avatar
 5. Labdien. Tātad vēlos iegādāties cs:go un 1.6 steam profilu. CS:Go vēlams vismaz mg1 un bez vac baniem un trade baniem. Cena - līdz 10 eirikiem.
 6. Ne visiem failiem nomainot kodējumu var dabūt skaidrus kodus. Šis ispējams varētu būt kāds servera fails. Zinu ka atverot amxx caur notepad parādas šādi ķeburi. Manuprāt šitam nevari dabūt skaidru kodu!
 7. Negribu neko teikt, bet nu labāk ver ciet. Paskaties uz to, kā Tev viss izskatās.
 8. No 18 gadiem CSDD EKSĀMENU, gan teoriju, gan braukšanu!, SKOLAS KAUT 16 GADOS VARI LIKT.!
 9. Ja nav 18, ne teoriju ne braukšanas eksāmenu likt Tu nevari. Skolas eksāmenu vari, bet CSDD(valsts) nevar!
 10. <?php require_once/include(īsti neatceros) 'inc/nosaukums.php';?> Nezinu kā tagad, bet atceros pirms gadiem 5, es darīju šādi. izveidoju mapīti un tur iekšā izveidoju piemēram failu - head.php Un tad katrā jaunizveidotajā lapā, piemēram lapā - Noteikumi, sāku lapu ar ar šo <?php require_once include(īsti neatceros) 'lapas/head.php';?>, protams savienošanās ar DB arī! Noteiki šis ir vecs kā zeme.
 11. No sērijas - i wanna bē nesaprotu, cik lielam klaunam ir jābūt ? xD Kad sākās projektu veidošana, tad visi centās savākt visas prasības, bet tagad - reģistrējas un uzreiz prasa admina tiesības. Tā visu punktu veikšana, bija pats interesantākais.
 12. Man jau šķiet, kad vienkārši esi iedomājies ka varēsi grābt lielo piķi(Nu protams, to var izdarīt, cik esmu dzirdējis), bet kā Tev vispār pašam ir ar atzīmēm skolā, spēsi pavilkt to visu, jo cik noprotu tad Tev nebūs tur tikai jāsēž pie kompja un jāraksta kods, tur tak noteikti ir vēl citi priekšmeti augstākajā līmenī. Es jau noteikti meklētu citus variantus papildus, iestātos vairākās vietās, nevis tikai vienā skolā un beigās nemaz tur netiec, tā kā ir vērts padomāt - vai tiešām Tu to darīsi dēļ tā lai būtu, vai tiešām Tevi tas pievelk. Pārdomā!
 13. sintijaauto.lv - sakarigs kantoris Cenas arī nav trakākās, vismaz kad zvanījos te, tad šie piedāvāja vislabāko, bet man no darbavietas vēl šajā kantorī bija atlaidīte 15%
 14. taisīju te pat Latvijā, tajā Dr.Lukina acu klīnikā. Teikšu tā, taisīju vasarā, 1 mēnesi pilināju acīs pilienus, stagāju ar saulenēm, jo nevarēja acīs tikt saule iekšā, nu un reāli - 2 dienas pēc redzēju miglaini, un 3 jau viss sāka noskaidroties un redzēju ideāli. Protams - var jau taisīt Lietuvā arī lētāk, bet es izvēlējos mazliet dārgāku bet drošāku veidu.
 15. Daugavgrīvas iela - 50 vietā 85, bez tā stulbā fēna kļūdas - un uzlika 160. Un par e-csdd : nerādas ka nav neatmaksāto sodu...