Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

alov

Biedrs
 • Content count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

34 Good

About alov

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/13/1996

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

727 profile views
 1. Vecums ~ visiem ap 20 gadiem. - esam izplānojuši Igauniju - šodien dodamies ceļā. Kilometru ziņā nekā daudz, bet vietas ko apskatīt ir - ja ir interese, tad pēc ceļojuma varu izveidot mazu aprakstiņu, ar bildēm utt. Paldies par ieteikumiem, AHHA centrs ir iekļauts tripā.
 2. v6 2.5 dīzelis. Kad sāksies problēmas, nevarēsi tikt vaļā, neviens tādus vairs nepērk, jo nostāsti ir šausmas.
 3. Nu draudzene, gandrīz sieva.
 4. Sveicināti, varbūt šeit ir kāds kurš varēs ko ieteikt. Tātad visi jau zin, ka Augusts ir atvaļinājumu mēnesis - tātad ir vēlme ar auto aizbraukt kāda ceļojumā - bet pagaidām nav nekādu ideju kur, kā un ko darīt. Varbūt kādam jau ir bijusi ekskurisija te pat, pa kaimiņzemēm un ir palicis kāds uzmetums ar vietām ko apmeklēt, apskatīt. Ar sievu(draudzeni) esam atvērti visam. Paldies jau iepriekš!
 5. skanstes virsotnes 18 stāvs. viesistaba kopā ar virtuvi un guļamistaba. Varam ar draudzeni uz dienu arī izvākties, ja māju sakārtosi un traukus nomazgāsi + par vienas dienas īri jāsamaksā. + pusdienas, brokastis jāgādā pašam jo ledusskapi aizslēgšu. Par tēmu - atrodi kādu pilngadīgu kas tev to var izdarīt, bet paliec tu, un kad izraksties sarunā lai tas cilvēks atbrauc atpakaļ un izrakstās no viesnīcas - lieta darīta.! Uzmanīgi ar šo.!
 6. Čau, čau. Tātad ir vajadzīga pēc dažādām playlistēm youtubā. Var jebkāda žanra mūzika būt iekļautu tur. Norādam linku un šaņemam plusiņu no manis. Paldies jau iepriekš
 7. Audi A6 2.7 TDI
 8. tas ka es riteni eļļo jau wd-40, ko tad izsaka ? Tas kad es pirms sacensibām sapūšu trosītes ? Čista kaut kāds neriktīgs. Nu apsveicu ka esi mehāniķis.
 9. aljo. Tātad jautājums par auto čipošanu chiptuning(evlee), ir kādas atsauksmes, cenas un kaut kas ar ko neesat apmierināti ar šis bodītes darbībām ? Lieta tāda ka esmu ieķēris diezgan pajaunu audi, bet gribas uzlikt čipu tādēļ tagad meklēju perspektīvus, lai to izdarītu.
 10. Interesanti, kādas ir cenas ? Pasaules āksts.
 11. AR WD-40 pirms katra brauciena xrace sacensības, vienmēr visus iepūšu apvlkos kur ir trosītes, tādā gadījumā viņas vieglāk slīd un vismaz zini ka ātrumu slēgsies. =) Bet nu labi, Tu jau gudrākais.
 12. Iesaku velobode.lv Uz duntes ielas gala, tuvāk sarkandaugavai ir veikaliņš, ar mani sazinies, iedošu tev klienta karti kur laikam detaļām bija atlaida 40% Par trosītēm, tās pērc jaunas, par kastīti, to nopērc arī jaunu, jo nu vecas troses, jasaeļļo kartīgi un pat nebusi drošs, vai trosītes slīdēs, kā arī pie reidzes vajag šinu, nu apvalku trosītei. Par ķēdi, ir viens savienojuma posms kur ir tāds kā savilcējs, to ar mīnusiņa skruvgriezini var dabūt nost un ķēdi var atvienot un kopā salikt tieši tā pat. Veiksmi. Ja vajag karti, sazinies, laikam ir kādas 3.
 13. Viņš atjaunos.
 14. Tak beidz zagt tos video. Šitādus nevar nobanot ? ;( ;( ;( Kaut kāds klauns. Vispār derētu šitādus no kompjiem nosēdināt uz 2 gadiem.
 15. Jā, varam uzspēlēt. Uzaicināšu steamā!