Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

alov

Biedrs
 • Content count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

58 Good

About alov

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/13/1996

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,114 profile views
 1. userinfopane laikam bija Tur arii var visu labot.
 2. Kur labak turet walletu ?
 3. vetcit, i em in, Bet nu izskataaas ka bus diezgan labs projekts! Noteikti meklee kas maksaaas un daris visu.
 4. Kāds sakars man ? Man tak nevajag nekādu nekādu sms shopu. Kāpēc man tas būtu jādara ?
 5. Kāpēc šeit nav kā FB, ka uz ierakstiet var reaģēt ar emociju ? 2 jauniņie cenšas mācīties heitot, un 1 mēģina apčakarēt sms shop starpniekus. Vienīgā iespēja VETCĪT, izveido pats savu sms shopu.
 6. @Zebimē Es pārdotu šitam. Neviens aiz pirkstiem neraustīja!
 7. Interesanti ! Biju reģistrējies - iegāju šodien - atkal tas jādara pa jaunam. Cik bieži tas notiks, menesī reizi, foruma restarts ? P.S Veiksmi
 8. Tu palasiji ko es rakstiju topika sākumā ? Nekādi serveri nav vajadzīgi un tikai web hostu es nevēlos ņemt tur. Meklēju kur piedāvā sakarīgu vietu failiem un cenu. Paldies!
 9. Paldies par godaddiju Un par to "labo hostu" dzirdu pirmo reizi. Varbūt vēl ieteikumi ?
 10. Atradu ko šādu - https://uk.godaddy.com/offers/web-hosting?isc=cjcni1hos&cvosrc=affiliate.cj.5771529 Ir kaut kādas atsauksmes ?
 11. Paldies, izskatīšu vēl citus ieteikumus, protams, ja tādi vēl būs.
 12. Cena saprāt robēžas ir cena, lai nepārmaksāju to summu, kura man būtu vajadzīga turēt servera kasti mājās, lai uzturētu vienu lapu, protams es kā nezinātājs nezinu cik tas izmaksā, bet uz doto momentu noteikti pieturēsos pagaidām pie hosta. Paldies par ietikumu. Un paskatoties to hoste.lv, vai tiešām supports vajadzības gadījumā strādā teicami, ja tas ir vajadzīgs ? Jo nu hosta cenas ir diezgan acīs krītošas, vienīgi nesaista diska vieta!
 13. Tātad, ir vajadzīgs mājaslapas hostings, nav obligāti Latvijā un var būt arī arzemēs - kurš strādā nevainojami, un tajā pašā laikā supports ir izcils, kā arī cena ir +/- saprāta robežās, P.S nekāds geiming komūns netiks veidots. Paldies
 14. rēcīgi - 16 gadā bitcoins 709$ - čalim varējat paradit kur noprikt, tagad butu 15K$
 15. Laimīu jauno gaudu, jau laicīgi. ;)

  1. iDiddy

   iDiddy

   Paldies, tev arī!

  2. pomelo。

   pomelo。

   just another day in the calendar