Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

alov

Biedrs
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

43 Good

About alov

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/13/1996

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

940 profile views
 1. Dodos pie darba devēja un jautāju lielāku samaksu mēneša beigās - no nākamas algas atdošu 3x to summu ko tu man pieliki pie algas jo es tā gribēju. - Par tēmu - izskatās ka esi jauniņais hasā, manuprāt vajadzēja par visiem skamiem un t.t - Būtu to izdarījis, nebūtu tik lētticīgi iekritis viņa lamatās. REdz ko tomēr spēj izdomāt jaunietis 14 gadu vecumā - nemaz nav tik neattistīts, ka pieaugušu cilvēku var apkrāpt 10 minūšu laikā. Ja man šitāds gadījums butu noticis(Meklētu šo cilvēku rokā), jo nu 100eiro jau tomēr nav maza nauda, ne tā - skatoties pēc Latvijas algām ko vidēji cilvēks saņem par mēneša darbu. Lai izdodas naudu atgūt. Cheerss
 2. Es redzeju rimi pie vadiem iphone ladetaju. notekti labaki ka shie!
 3. Kapeec uzkeeros? Uzkeeros uz to, ka pardeveejs pardeva auto labaa stavoklii ?
 4. Kas ta pat dirsanu par volvo ? Maatei nopikru pirms 3 gadiem volvo v50 2008 gada 2.0 dizeli. nemot vera to, ka Mamma brauka pa laukiem, tatad zemes celji - vienu reizi esmu nomainijis piekari, neka gruuta. Protams mainiitas lietas kas jamaina - zobene, elljas, filtri. Pirku autociema Ogree, ir tads placis. Protams ja brauksi un vnk skatisies var ieberzties. es mekleeju ss.lv, tad vel tads bija - atradu volvo zvaniju - calis pacela teica, ka autoplacis un gandriz noliku klausuli - bet tad sakaas saruna ar to cilveeku un vinsh pastastija - ja brauksi skatiities vienkarshi ta pat mes tev masinu iesmeresim ,bet uzzvani tad paradisim tev labako variantu - pats pirku sev a6 2008 gad tur pirms 3meneshiem, tad a4 autociemaa 2000 gada, volvo v50 mammai, un tas tikai uzzvanot. Nezinu , nekadu pretenziju pret v50 nav, tikai pec 2.0 dizeli, jo tas 1.8 vai 1.6dizelis kas bija, tad jau tur naaca forda motors, tas gan esot svaks. sorry par garumzimeem. kkas neiet.
 5. Šitos sauc par stickeriem, līmējams. Pirku šeit - stickershop.lv. Biju tur atradis vienkārši melnu, bet nekādiem rakstiem.
 6. Tev stickers neder ? Kaut kas līdzīgs šim, pats sev esmu nolīmējis hromētos spoguļus ar līdzīgu šim. Sev pirku šeit - http://www.stickershop.lv
 7. bitcoins. nopeerc pa 5k 1 coinu un gaidi cenas augumu un paardod
 8. AMD RADEON HD 7400M ja tā skaitās videokarte.
 9. Aljo. Tā kā visu laiku lietoju parastu kompi un nu esmu dabūjis pa velti šo - http://bildites.lv/a/z2bbd3qg#9k5mqmxf Kāds ir max fps ko es varu dabūt no viņa ? paldies jau iepriekš!
 10. Varbūt vienkārši jābeidz čitot tad nebūs šis - Vai arī vienkārši jāsāk pievērsties dzīvei ?!
 11. Klients esmu jau aptuveni 7 gadus. Nekādu sūdzību nav par apkalpošanu. Protams braucot uz laukiem, ir vietas kur internets ir arī H+ vai H, bet lielākā daļas Latvijas ir 4G. 6.50 maksāju apmēram 2 gadus, par visu bezlimita, jo vienā brīdi biju gatavs pāriet uz citu un tad bija 20 minūšu saruna ar operatoru un tiku pie šāda pieslēguma tarifa. Tas nav links, man ir zem mājas nosaukuma pieslēgums, skaitās kaut kāds biznesa pieslēgums, bet ir kā privātpersonai - leta tāda ka zem manis kā zem tele2 klienta, man vēl ir 5 numuri.
 12. Es kā ilgstošs TELE2 klients, tagad maksāju 6.50 menesī pa bezlimita netu, sms un zvaniem. Atbalstu tele2.
 13. Vecums ~ visiem ap 20 gadiem. - esam izplānojuši Igauniju - šodien dodamies ceļā. Kilometru ziņā nekā daudz, bet vietas ko apskatīt ir - ja ir interese, tad pēc ceļojuma varu izveidot mazu aprakstiņu, ar bildēm utt. Paldies par ieteikumiem, AHHA centrs ir iekļauts tripā.
 14. v6 2.5 dīzelis. Kad sāksies problēmas, nevarēsi tikt vaļā, neviens tādus vairs nepērk, jo nostāsti ir šausmas.
 15. Nu draudzene, gandrīz sieva.