Jump to content

MλZE

Biedrs
 • Content Count

  551
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

MλZE last won the day on December 10

MλZE had the most liked content!

Community Reputation

495 Excellent

2 Followers

About MλZE

 • Rank
  Dedotated Wam
 • Birthday January 19

Contact Methods

 • Website URL
  https://plug.dj/@/mzw

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  xd

Recent Profile Visitors

52,404 profile views
 1. MλZE

  Kurš no windows 7 petēre viz mazāk ramu :) ?

  Windows 7 Embedded slim pc variants, esmu licis sev, apmēram windows pats izmanto 450-600mb ram un kaut kur 4gb pati instalācija aizņem.
 2. MλZE

  html :)

  https://www.w3schools.com/tags/tag_input.asp
 3. MλZE

  PUBG Mobile interesentiem

  Varbūt neviens negrib piedalīties vispār?
 4. Meklēju jaunu Ferrari, nevarat kāds iedot?
 5. MλZE

  Ķīnas kontrolieris + pērku

  Skopais maksā divreiz
 6. MλZE

  4x20€ giveaway

  Žurnālisti
 7. MλZE

  Labs steam accounts.

  pubg + fallout 4 = 100 eiro?
 8. MλZE

  Apgriezt bildi

  https://u.wam.lv/SurefootedGlassfrog582.png 1365x768
 9. Ventilatoriem ir pāris jauno PS4 spēļu piedāvājumiem, kas jāuzmanās nākamajās nedēļās, daži lielāki par citiem. Gada PS Plus Double Discounts veicināšana ir atgriezusies PlayStation Store šonedēļ. No šī brīža līdz 21. novembrim jūs varat saņemt līdz pat 30% atlaidi simtiem PS4 nosaukumu un ar PS Plus paaugstināšanu, daži fani var saņemt līdz pat 60% atlaidi. Kā minēts iepriekš, ir daudz kolekciju, no kuriem izvēlēties, tostarp tādas spēles kā ARK Survival Evolved, Dishonored 2 un Middle Earth Kara ēna. Šīs nedēļas popularizēšanai ir arī Namco Bandai trase, Tekken 7, ar pirmās spēles sezonas prēmiju tiek atlaides līdz 7. novembrim. Ir arī ziņojumi par citu lielu PS4 spēļu darījumu notiek tieši tagad, piedāvājot vēl vienu lielisku atlaidi. Tiek ziņots, ka Sony ir nosūtījusi kodus, kas spēlētājiem dod iespēju pieprasīt 40% atlaidi PSN pirkumiem. "Piesaistiet sevi", skan apgalvotā e-pasta ziņojuma sūtīšana. "Mēs dodam jums vienreizēju 40% atlaidi ratiņkrēslos, ko izmantot PlayStation veikalā. "Vienkārši ievadiet savu kodu zem kases, lai atlaistu visu savā grozā. "Esi ātrs, lai gan tas beidzas 4. novembrī." Nesenais Sony finanšu pārskats apstiprināja arī citus pārsteidzošākus numurus saistībā ar PS Plus abonēšanas pakalpojumu. Tagad ir apstiprināts, ka PlayStation Plus palīdzēja palielināt pārdošanas apjomu par 8%. Tas ietver PS4 aparatūras pārdošanu, kā arī PlayStation Plus abonēšanas pakalpojuma pārdošanas apjomu pieaugumu. Precīza daļa nav atklāta, bet būs sagaidāma ziņa pēc abonementu nomelīšanas laika posmā no 2018. gada marta līdz 2018. gada jūnijam. Saskaņā ar tajā laikā pieejamiem datiem, martā bija 34,2 miljoni PlayStation Plus abonentu, salīdzinot ar 33,9 miljoniem abonentu jūnijā. Sony ir izvirzījis prioritāti PS Plus abonementu pieaugumam un uzturēšanai, kas ir daļa no biznesa stratēģijas virzības uz priekšu. Nesenais Sony finanšu pārskats apstiprināja arī citus pārsteidzošākus numurus saistībā ar PS Plus abonēšanas pakalpojumu. Tagad ir apstiprināts, ka PlayStation Plus palīdzēja palielināt pārdošanas apjomu par 8%. Tas ietver PS4 aparatūras pārdošanu, kā arī PlayStation Plus abonēšanas pakalpojuma pārdošanas apjomu pieaugumu. Precīza daļa nav atklāta, bet būs sagaidāma ziņa pēc abonementu nomelīšanas laika posmā no 2018. gada marta līdz 2018. gada jūnijam. Saskaņā ar tajā laikā pieejamiem datiem, martā bija 34,2 miljoni PlayStation Plus abonentu, salīdzinot ar 33,9 miljoniem abonentu jūnijā. Sony ir izvirzījis prioritāti PS Plus abonementu pieaugumam un uzturēšanai, kas ir daļa no biznesa stratēģijas virzības uz priekšu. 10 eiro pls
 10. MλZE

  GIVEAWAY

  negribas
 11. MλZE

  Vēršos pēc palīdzības.

  Karti nevar pievienot, jo: nav atļauti maksājumi internetā tev ir studenta karte lohs esi un dari kaut ko nepareizi Tiešām tik grūti bankai pazvanīt un paprasīt?
 12. MλZE

  Pāris jautajumi par mc servera izveidi

  lol nau verc
 13. MλZE

  GTA V lēni lādējas.

  Droši vien rockstar vaina, steam versijai 0 problēmu.
 14. MλZE

  Pārdodu steam acc.

  mhm, tu neatbildēji 3 dienas...
 15. MλZE

  Pārdodu steam acc.

  Pasaki tikai, ka neesi.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.