Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MλZE

Biedrs
 • Content count

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Community Reputation

205 Excellent

1 Follower

About MλZE

Contact Methods

 • Website URL
  https://plug.dj/@/mazewalker
 • Skype
  steam: id/mazewalker

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  EMAIL pr0@programmer.net

Recent Profile Visitors

11,228 profile views
 1. Kā jau citi saka, bez pārpublicēt citu video un taisīt shit content in general. Par tēmu, man (tēvam) mašinā kamēr neesi piesprādzējies nevari nemaz braukt, jo viņa sāk pīkstēt, kad pārsniedz 20km/h.
 2. Galvenais lai izturīgs, jo nebūs patīkami kad tavs 600 euro TV nokritīs
 3. Paskaties pie magic brighness. Tur uzliec custom vai kādu gribi, gan jau tev viņš ir uz auto.
 4. Piedod, bet nobalsoju "par". Nothing personal.
 5. Ja ir 2gb ddr2 sticki, tad nopirktu dažus.
 6. Varu pārdod 1.6, tikai bez csgo.
 7. Ahh... Kārtējais multi gaming projekts! Ar ko lai sāk? Sākšu ar to ka mājas lapas dizains nav no tiem labākajiem, bet var iztikt. Tur tā speciāli domāta tā mala tā, vai arī viņa ir nogriezta? CS:GO? Bet man taču likās ka jums ir 1.6 serveris. Par forumu ''Administrācija pieprasa lai visi lietotāji atkārtoti ienāk sistēmā" kādēļ man jāreģistrējās, lai redzētu postus? Pat SMS veikalam nevar piekļūt Aij es jau gribēju vipiņu pa 1.50 nopirkt Par serveriem neko nevaru teikt, jo to musaru MTA netaisos lādēt. Ko lai saka? Domēns deadline būtu bijis piemērotāks.
 8. Man žēl visu to kas pirka. Anyways paldies!
 9. pārdod

  Nu ss.lv var redzēt datorus ar Pentium D kurus tirgo pa 100 eiro. Pa datoru runājot. Tu nepateici cik rams. Un tas cpu cooler izskatās tik OP ka gan jau iet 60°C idle, bet vislabāk man patīk kā tas ssd ir pielīmēts. Tiešām nevarēji garāku vadu dabūt lai līdz zemei aiziet? Cable management - izolene, bet vismaz ir. Un tas cpu ir pretty much Core 2 Q8200. Baigais gaming power tur nebūs. Un neko daudz labāku tas LGA771 sockets nepavilks. Šitie vecie xeon proči ir tikai derīgi ja ir dual socket motherboard. Tādēļ vai cena ir sakarīga, nezinu. Lai gaz eksperti dod savu vārdu.
 10. Izdzēs cfg mapi (saglabā autoexec.cfg ja vajag) un tad izmanto "Verify integraty of game files"
 11. Kāds psu? Ja liec jaudīgāku videni, moš tagadējais nepavilks.
 12. Zils,120mm un 3 pin. http://datori.dataleks.lv/lv/item/fans-ventilatori:6003
 13. Jap, man vajag fiziskas kopijas.
 14. Sveika tauta. Vēlos iegādāties pārs lietas. Par saprātīgām cenām. Varbūt kādam stāv mājas un krāj putekļus. Tātad vēlos iegāties šādas lietas: Ipod 3rd gen Ipod 4th gen Ipod 5th gen Ipod shuffle Iphone 4 Iphone 5 (var būt plaisas vai skrāpējumi) Half-Life CD Half-Life:Generation CD Orange Box CD Counter-Strike: Source CD AGP video kartes PCI-E x16 video kartes (der gan nvidia, gan amd) The Ultimate Doom CD Windows installācijas CD (līdz win 7) GTA I/II/III/SA/IV/V PC CD 2GB ddr2 ram stickus Nav svarīgi kādā stāvoklī, piedāvājat pm. Izskatīšu visus piedāvājumus. Varat arī piedāvāt dažādas citas old school/retro lietas. Par piegādi. Vēlams, lai atrodaties vai varat piegādāt Rīgā uz centru, vai uz Gulbeni.
 15. Tu kādreiz arī esi kaut ko sapratis?