Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MλZE

Biedrs
 • Content count

  423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Community Reputation

250 Excellent

1 Follower

About MλZE

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday January 19

Contact Methods

 • Website URL
  https://plug.dj/@/mazewalker
 • Skype
  steam: id/mazewalker

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  EMAIL pr0@programmer.net

Recent Profile Visitors

17,152 profile views
 1. Atver consoli un izslēdz cache
 2. Man viss pazuda, bet par laimi bija backup.
 3. Es pats uztaisiju downgrade šodien, viss ir vienkārši! Izslēdz, ieej recovery mode un iTunes uzpied upgrade, vins nolādēs iOS 10.3.3 un viss ies. Tikai ja tev backup nav, tad iespējams pazaudēsi datus.
 4. Sveika tauta, varbūt esat dzirdējuši par iOS 11 beta un arī gribat izmēģināt? Viss process ir diezgan vienkāršs. Pirms installē atjauninājumu uztaisi full iCloud/iTunes backup! 1. Atver safari un ieraksti ej.uz/iOS_11 (saīsināju lai vieglāk ierakstīt) vai varat izmantot QR kodu: 2. Uzinstalē iOS 11 beta profilu. 3. Ej uz General>Software update un ja viss būs noticis pareizi, tad vajadzētu parādīties iOS 11 atjauninājumam. 4. Uzinstalē tāpat, kā parastu software update. 5. Izbaudi jauno iOS 11 beta. Ierīces kuras atbalsta: Ipod touch 6th gen Iphone 5S un up iPad iPad Air iPad Air 2 iPad (2017) iPad Mini 2 iPad Mini 3 iPad Mini 4 iPad Pro Es personīgi neiesaku installēt update uz tām ierīcēm ko izmantojat ikdienā, jo beta versijai ir daudz bugu (wifi problēmas, batterijas problēmas, lagi, etc.). Pats lietoju iOS 11 nedēļu, viss itkā ir skaists un labs, bet ir problēmas ar lagiem un wifi, tādēļ domāju downgreidot atpakaļ uz iOS 10.3.3. Ceru ka šis "guide" palīdzēja. iOS_11_beta_Profile.mobileconfig
 5. Bet tas ir nedaudz smieklīgi, ka nonsteam versija iet pat labāk nekā cracked. Bet jā cs 1.6 summer sale bija 2 eiro laikam. Bet runājot pa tēmu, pamēģini uztaisīt shortcut no hl.exe un pievienot argumentus "-game cstrike -software -windowed", domāju tad vismaz tekstam vajadzētu rādīties un tad jau varēsi ieiet opcijās un saregulēt kā vajag. http://i.imgur.com/QOULV3Q.gifv P.s. Software vietā var rakstīt OpenGL vai D3D ja neiet.
 6. Esmu bijis Aglonā vairākas reizes, baznīca tur patiešām ir skaista un domāju, ka ir vērts apskatīt, bet varbūt nebūs tas labākais galamērķis, ja vēlies baigi daudz kaut ko redzēt. AHHAA zinātnes centrā esmu bijis, un varu teikt, ka bija intresanti, tur ir daudz visu ko apskatīt un izmēģināt. Bet tur jāskatās kādas intreses, vecākiem cilvēkiem varbūt būs garlaicīgi.
 7. Ja uz ilgu laiku nevajag, vari uzinstallēt windows/linux uz 32gb fleškas (priekš linux der arī 8gb)
 8. "Login into twitter" nebūtu labāk "Login with twitter"?
 9. Kas tad tev tas par gpu? Jo DELL SE2416H ir monitors
 10. Nopirkt ta var, bet jautājums: cik ilgi tev tas profils stāvēs?
 11. No mājām aizbēgi? Varu tev noīrēt uz vienu nakti par saprātīgu cenu.
 12. xd noturējis idle esi un tagad domā, ka tās stundas tajās spēlēs kaut ko dod? Cena max 8 eiro.
 13. Serveris ir foršs. Gribēju fullscreen ieslēgt, saka man, lai nolādēju desktop app
 14. Kādu norādiji, tādu rakstīju. Varbūt pirms taisi reklāmu apskaties vai tev ir pareizi linki? Un neiesaku izmantot 1. RSPS Latvijā, kā savu sloganu, jo neredzu, ko tas maina. P.s. iesaku piestrādāt ar foruma izskatu.