Jump to content

Night

Biedrs
 • Content Count

  739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Night

 1. Night

  PayPal account

  Autors nevarēs nosaukt tos datus, tādēļ minēju par kartes numuru.
 2. Night

  PayPal account

  Vari uzzvanīt viņiem. Ja zvanīsi no numura, kas nav reģistrēts uz tavu kontu, būs jānosauc kartes pēdējie 4 cipari. Telefonam vari izmantot skype free numuru uz dienu or kā tur bija.
 3. Es pieļauju, ka tēmas autors uzskata, ka cilvēki paši izvēlas domain name, un ka viņi ir bez maksas
 4. Ar ko tu brauc, ka no Rīgas uz Ventspili aiziet 50€
 5. Night

  Steam

  Daudz gribi
 6. Night

  PayPal > swed

  Limited 100÷ ka nav problēma, jo swedā var ar pāris klikšķiem dabūt extra iban, izņemt uz to un aizvērt to kontu.
 7. Night

  PayPal > swed

  Zinu, ka off topic, bet no PayPal var izņemt uz swedbank tāpat, ja vien tev nav jāsteidzas. Vai nu uz bankas kontu (free) vai arī visa card (1÷ fee laikam).
 8. Night

  Pardodu Role.lv Gm

  Pirmais nemaksā.
 9. Tikko reģistrējos Tidal plānā, 13.99, ja nemaldos, palaidu kopā ar spotify, 1:1 dziesma, uz austiņām, teikšu atklāti, kvalitātē atšķirību neredzu, varbūt neesmu pareizi settings uzlicis, viss, ko dariju, pie Streaming quiality liku HiFi.
 10. Night

  Kur mācīties?

  Udemy ir pāris labi kursi, viņiem sistēma laba, nopērc kursu, ja nepatīk, 30 dienu laikā atdos naudu. Pats ieķēru tur 2 kursus, 1 bija shitty, atdeva naudu bez liekiem jautājumiem. Ja nemaldos, tad labs bija The Web Developer Bootcamp, tik neatceros ciparu.
 11. Night

  4x20€ giveaway

  Man patīk laiku pa laikam krāpnieku sarakstes palasīt.
 12. 99÷ tu pats ņēmi un instalēji Oreo 8.0 (tev viņu nepiedāvāja pie system updates). Tu paņēmi vnk neīsto versiju. Tur atšķirās pēc valstīm etc, latvija protams nav atsevišķi, so paskaties eiropas citas valstis un skaties, kas tev ies.
 13. Night

  GIVEAWAY

  Es, protams, šeit daudz neuzturos u.c, bet kādēļ visi saka, ka has neizturēs, nomirs u.c? Tas alex kaut kāds tirliņš, skameris, krāpnieks ir, ja visiem tāda attieksme? Nezinu par ko ir tas komentāru dzēšana un topika slēgšana, pieņemu, ka info posts. Nu labi, cilvēks nočakarējās un negrib heitu saņemt, vienīgais, ko redzu tādu ne labu, bet vismaz var redzēt, ka ir īpašnieks. (Es pat īsti nezinu, kas bija vecais owner). Runājot par šito giveaway u.c, pats nepiedalos, bet nu still, dainis gudri diršs, uzskatot, ka pilnīgi visi ir kā viņš, kura uzņemums(cik atceros, tev bija it firma or smth, iespējams maldos) ir tādi nabagi, kas 50€ nevar atļauties. LoyC vēl paturpina pilnīgu murgu par paypal skamošanu. Ja viņš ir kādu apkrāpis, un es par to nebiju informēts, tad šo argumentu varat neņemt vērā, bet nu cmon daini, ne visi ir nabagi kā tu un tava firma. Kaut kāds čalis, kaut ko rakstīja par sms forumu, nu cmon, tas tev ir mc komūns or what. Ja grib piepelnīties ar forumu, lai liek reklāmas, liek krāsainus nickname or shit, bet nu nevaig tādu murgu.
 14. Laikam esi palaidis garām visu ar cs gambling. Tagad pārsvarā viss notiek uz real money. Ir, protams, saiti, kur notiek withdraw ar skiniem gaidot tās n-tās dienas, pārsvarā visi pārvirzījušies uz crypto payouts
 15. http://lmgtfy.com/?iie=1&q=textdraw
 16. Sveiki! Kaut kādu laiku atpakaļ vadīju projektu, iespējams kāds atceras, Flarum. Dažiem asociējas ar kaut ko sliktu, citiem - ar labu, bet, protams, pāris problemas jau visur ir. Par cik ir mazliet brīvāks laiks, un, ja godīgi, pa vakariem nav īsti ko darīt, nolēmu, ka varētu atsākt projektu. Taču šaubos, ka def variantus kā factions, pašam nepatīk, negribētos tādu vadīt, so vēlējos paprasīt, vai priekš latvijas būtu vērts taisīt skyblock serveri, protams, vairākas interesantas/custom coded lietas, kas balstītos uz 1.12.2 versiju? Saprotu, ka LV ir daudz "oldschool" cilvēki, kas turas uz 1.8 versiju. Nezinu, vai būtu vēlme likt iekšā viaVersion, lai visi, 1.7.10-1.13 tiktu iekšā, jo, tik tiešām ir daudz fīčas, kas 1.12.2, ja pareizi pielietotas, radītu daudz interesantāku spēli. Vēl viena lieta, ko vēlējos pajautāt, vai priekš latvijas būtu jēga taisīt kaut ko, kas ir non-pay-2-win? Tādā ziņā, ka nebūtu sms shop un buycraft, vai kas tagad jau ir populārāks. Vai tomēr lielākā daļa sīko negribēs grindoties, neko nepērkot? Tā vietā lai normāli spēles gaitā, krājot, būtu iespēja uzlabot savu ranku neko nemaksājot? Protams, ja uzsāktu projektu, paprasītu pāris saviem zināmajiem youtubers, lai pareklamētu, taču vēlējos noskaidrot, vai šai publikai būtu vispār mazliet interese par šādu pasākumu. Paldies.
 17. Paskaties leaked sarunas KPV LV un intervijas. Viņi paši atzīst, ka tuvākajos 4-5 gados nekas nemainīsies.
 18. Tve tam option gadījumā nevaig name uzlikt darbinieks?
 19. Ir daudz iemeslu, kāpēc limito, bieži bien arī ja saņem pārāk daudz maksājumu, kad ir jauns konts, viņi vai nu nobloķē account bai prasa id.
 20. Kāpēc unlegit. PayPal limito kontus ļoti bieži. Pašam ir bijui 5 limited . I mean, ja ļoti vajag tos 120gbp, tad jau vari čakarēties un mēģināt dabūt uk kontu, bet padomā, vai ir worth it čakarēties.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.