Jump to content

Nighterance

Biedrs
 • Content count

  721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Nighterance

 1. Nighterance

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Vai tad dropshipping ideja nav pārdot produktu, kas tev nav, un nopirkt to par patērētāja naudu? Also, kam tev vajadzīgi 2-5k euro? Piedod, bet priekš dropshipping veikala, kurš, no offence, neizdosies, manuprāt ir pārāk daudz. Krietni par daudz.
 2. Nighterance

  2e MC prem

  By early 2018, over 144 million copies had been sold across all platforms, making it the second best-selling video game of all time behind Tetris. Roughly 1 million people are playing Minecraft at this moment. About 288000 people buy Minecraft EVERY SINGLE DAY. Tas, ka tev šī spēle ir apnikusi, tu esi izgājis cauri, nenozīmē, ka pasaulē nebūs visu laiku vairāk un vairāk bērnu un pieaugušo, kas to spēlēs.
 3. Nighterance

  Piedāvāju Sponsorēt.

  Depends kādai spēlei, man uz manu MC projektu mēnesī izgāja kādi 50 eur beigās. Bet tam piekrītu, ja viss stāv pie viņa, ja projekts aiziet - var nozagt, vēl sliktak, loggot cilvēku paroles mc/cs/web
 4. Nighterance

  tvplay reklāmu bloķēšana (new)

  viss strādā, paldies. Kaut kas nepatīk, brauc prom. Priecājies, ka zog tikai 20-25%
 5. Nighterance

  Steidzīgi meklēju cilvēku mājasdarbu izpildei

  Vaig izpildīt 1 darbu informātikā , uzzīmēt figūras Inkscape programmā Ja laba cena, varu uzzīmēt, sen neesmu darbojies, bet tas bija diezgan ez.
  • RIP 220 eur, fucking scummers @nulled :D
 6. Nighterance

  Bezmaksas Minecraft Apmetnis

 7. Nighterance

  vasaras plāni

  Ja brauc uz Ērgļu pusi, iebrauc http://www.erglihotel.lv/, cenas tur restorānā diezgan interesanti saliktas, bet burgers tur ir pasakains par 4 eiro. Nopietni, pats tur labprāt ēstu katru dienu, ja vien nedzīvotu tik tālu ^^
 8. Nighterance

  vasaras plāni

  Jākrāj nauda, lai var braukt mācīties uz dāniju.
 9. Nighterance

  Uztaisīsim mazu giveaway

  https://steamcommunity.com/id/nighterance Man noderētu
 10. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Videokarte ir jauna. Un okay, paldies.
 11. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Brāļa datoram ielikām GeForce GT 1030 un jau iekšā bija i5-3470 3.2gz procesors un 8gb ram. Itkā driveri visi ir updated. Pēc https://www.systemrequirementslab.com/cyri testiem saka, ka vajadzētu iet uz recommended liela daļu spēļu, bet csgo un fortnite nevar pavilkt tikpat kā necik, grafikas ir slitkas, un tā teikt gļuko un crasho. Paldies.
 12. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Tur jau tā lieta, neiet kā tā tā šā, ar integrēto nebija spēlējami un ar 1030 nav.
 13. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Domā downgradojot windows aizietu? Neredzu īsti domu tam, bet ja kāds vēl saka, ka tas palīdzētu, notestēšu.
 14. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Uz pirmā acu uzmetiena izskatās, ka apkārt vai pie fan putekļu pilnīgi nekādu, būs jāpaskatās bik dziļāk. Tur jau tā lieta, ka temperatūras itkā normālas. PC pārinstalēts nesen.
 15. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Slēdzot iekšā pašu spēli jau CPU ir pie 99% un Fortnite launcher ir 90 no tiem, bet kad pc slēdz iekšā uz brīdi arī ir 90% kamēr viss saslēdzas, varbūt tiešām putekļi un termopasta, bus japajauta kad pedejo reizi lietots. Tagad testešu ar to hwmonitor. Pati spēle ir kā ar kvadrātiem zaļiem kas parvietojas, tākā tie teļuki kas pirms gadiem bija, un tur takā raustījas. Spēle arī grafiki nelietojami. Tagad skatos, ma CPU vienmer ir uz 99%. Bet temperatūra pat vispār nemainās. Izlecot no autobusa viss nofreezo.
 16. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Pamēģināšu, bet lieta tāda, ka tie mači arī +- neiet, ieiet un tikpatkā uzreiz nogļuči, bet pamēģināšu. Iegaju mača tur paspelet nevar izrādās vispār freezo. Iegāju task manager antimalware akka windows defender bija pie 98%, sākuma pamēğināšu disablot un tad to monitorhw
 17. Nighterance

  Nevelk spēles kā vajadzētu

  Dators nebija īsti domāts spēlēm, ieķēram vienu un pielikām klāt video karti. https://imgur.com/gahFssY https://imgur.com/QGOqKmN
 18. Nighterance

  Nesaprotu problēmu

  Viņš jau teica, ja tika mainīts arī host, atšķirās visticamāk php versija.
 19. Par cik šo valodu nepārzinu, dari kā vēlies, bet ja Available Slots atgtiež integer kā ciparu, kāpēc gan tev tā vienādojuma beigās nepielikt - fakePlayers ? Vienīgais vajadzētu uzlikt pārbaudi, ja to izdarot, lai Available slots nebūtu zemāks par 0.
 20. Nighterance

  Pārdodu - Steam wallet, CSGO mantas

  Labu laiku atpakaļ pirku no viņa GTA 5, neatceros, iespējams, kaut ko citu arī.
 21. Nighterance

  Elviz CS:GO shop!

  Is there any daily limit you would do or you could do quite many keys per day? IP sakrīt, lai nav kāds impersenator?
 22. Nighterance

  Elviz CS:GO shop!

  Very interested. Do you buy all of case keys for 1.5?
 23. Visticamāk, ka kaut ko dari nepareizi, ja vēl 1 banka neietu, labi, bet ja visas 4, tad nu gan nē. Kādu error tev met? Konts uz īstā vārda, uzvārda? Atrašānās vieta dzīvošanai ir latvija?
 24. Nighterance

  Programmēšana skolās

  AVğ no 10.klases ir programmēšana kā priekšmets. Pascal
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.