Jump to content

Night

Biedrs
 • Content Count

  734
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Night

 1. Night

  Meklēju Tidal Ģimenes Biedrus

  Tikko reģistrējos Tidal plānā, 13.99, ja nemaldos, palaidu kopā ar spotify, 1:1 dziesma, uz austiņām, teikšu atklāti, kvalitātē atšķirību neredzu, varbūt neesmu pareizi settings uzlicis, viss, ko dariju, pie Streaming quiality liku HiFi.
 2. Ja tu taisīsi viņa lapu, tad jā.
 3. Night

  Kur mācīties?

  Udemy ir pāris labi kursi, viņiem sistēma laba, nopērc kursu, ja nepatīk, 30 dienu laikā atdos naudu. Pats ieķēru tur 2 kursus, 1 bija shitty, atdeva naudu bez liekiem jautājumiem. Ja nemaldos, tad labs bija The Web Developer Bootcamp, tik neatceros ciparu.
 4. Night

  4x20€ giveaway

  Man patīk laiku pa laikam krāpnieku sarakstes palasīt.
 5. Night

  S7 egde

  99÷ tu pats ņēmi un instalēji Oreo 8.0 (tev viņu nepiedāvāja pie system updates). Tu paņēmi vnk neīsto versiju. Tur atšķirās pēc valstīm etc, latvija protams nav atsevišķi, so paskaties eiropas citas valstis un skaties, kas tev ies.
 6. Night

  GIVEAWAY

  Es, protams, šeit daudz neuzturos u.c, bet kādēļ visi saka, ka has neizturēs, nomirs u.c? Tas alex kaut kāds tirliņš, skameris, krāpnieks ir, ja visiem tāda attieksme? Nezinu par ko ir tas komentāru dzēšana un topika slēgšana, pieņemu, ka info posts. Nu labi, cilvēks nočakarējās un negrib heitu saņemt, vienīgais, ko redzu tādu ne labu, bet vismaz var redzēt, ka ir īpašnieks. (Es pat īsti nezinu, kas bija vecais owner). Runājot par šito giveaway u.c, pats nepiedalos, bet nu still, dainis gudri diršs, uzskatot, ka pilnīgi visi ir kā viņš, kura uzņemums(cik atceros, tev bija it firma or smth, iespējams maldos) ir tādi nabagi, kas 50€ nevar atļauties. LoyC vēl paturpina pilnīgu murgu par paypal skamošanu. Ja viņš ir kādu apkrāpis, un es par to nebiju informēts, tad šo argumentu varat neņemt vērā, bet nu cmon daini, ne visi ir nabagi kā tu un tava firma. Kaut kāds čalis, kaut ko rakstīja par sms forumu, nu cmon, tas tev ir mc komūns or what. Ja grib piepelnīties ar forumu, lai liek reklāmas, liek krāsainus nickname or shit, bet nu nevaig tādu murgu.
 7. Night

  [Meklēju] Programmētāju

  Laikam esi palaidis garām visu ar cs gambling. Tagad pārsvarā viss notiek uz real money. Ir, protams, saiti, kur notiek withdraw ar skiniem gaidot tās n-tās dienas, pārsvarā visi pārvirzījušies uz crypto payouts
 8. Sveiki! Kaut kādu laiku atpakaļ vadīju projektu, iespējams kāds atceras, Flarum. Dažiem asociējas ar kaut ko sliktu, citiem - ar labu, bet, protams, pāris problemas jau visur ir. Par cik ir mazliet brīvāks laiks, un, ja godīgi, pa vakariem nav īsti ko darīt, nolēmu, ka varētu atsākt projektu. Taču šaubos, ka def variantus kā factions, pašam nepatīk, negribētos tādu vadīt, so vēlējos paprasīt, vai priekš latvijas būtu vērts taisīt skyblock serveri, protams, vairākas interesantas/custom coded lietas, kas balstītos uz 1.12.2 versiju? Saprotu, ka LV ir daudz "oldschool" cilvēki, kas turas uz 1.8 versiju. Nezinu, vai būtu vēlme likt iekšā viaVersion, lai visi, 1.7.10-1.13 tiktu iekšā, jo, tik tiešām ir daudz fīčas, kas 1.12.2, ja pareizi pielietotas, radītu daudz interesantāku spēli. Vēl viena lieta, ko vēlējos pajautāt, vai priekš latvijas būtu jēga taisīt kaut ko, kas ir non-pay-2-win? Tādā ziņā, ka nebūtu sms shop un buycraft, vai kas tagad jau ir populārāks. Vai tomēr lielākā daļa sīko negribēs grindoties, neko nepērkot? Tā vietā lai normāli spēles gaitā, krājot, būtu iespēja uzlabot savu ranku neko nemaksājot? Protams, ja uzsāktu projektu, paprasītu pāris saviem zināmajiem youtubers, lai pareklamētu, taču vēlējos noskaidrot, vai šai publikai būtu vispār mazliet interese par šādu pasākumu. Paldies.
 9. Night

  Vajag to [kur var uztaisit textdraw?]

  http://lmgtfy.com/?iie=1&q=textdraw
 10. Night

  13. Saeimas vēlēšanas

  Paskaties leaked sarunas KPV LV un intervijas. Viņi paši atzīst, ka tuvākajos 4-5 gados nekas nemainīsies.
 11. Night

  Night

 12. Night

  Option value string [PHP]

  Tve tam option gadījumā nevaig name uzlikt darbinieks?
 13. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Ir daudz iemeslu, kāpēc limito, bieži bien arī ja saņem pārāk daudz maksājumu, kad ir jauns konts, viņi vai nu nobloķē account bai prasa id.
 14. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Kāpēc unlegit. PayPal limito kontus ļoti bieži. Pašam ir bijui 5 limited . I mean, ja ļoti vajag tos 120gbp, tad jau vari čakarēties un mēģināt dabūt uk kontu, bet padomā, vai ir worth it čakarēties.
 15. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Nē, support nepalīdzēs. Viņi nedrīkst pārcelt un, visticamāk, ka fiziski arī nevar pārcelt naudu. Summa ir legit, limitu ar PayPal iegūt viegli, nu, lietojot legāli, protams, ka nevar tik viegli, bet ja pārkāpj TOS, tad pavisam ātri. PayPal debit carte nepalīdzēs.
 16. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Es zinu, ka ir vairākas valstis, ieskaitot latviju, kur naudu var izņemt uz visa kartes. Kad tevi limito un tu sagaidi, 90% no tām vari pievienot tikai banku, bez neesmu lietojis UK kontu, tādēļ nezinu, paskaties, kad uzspied withdraw, tev saka, ka jāpievieno banka, vai arī pārmet pa taisno uz lapu, kur tu izvēlies, ko gribi pievienot, karti vai banku. Also, UK gadījumā nebija IBAN numuri? Ja jā, tu vari arī LV banku pievienot un mierīgi izņemt. Ir mēģināts ar citām valstīm.
 17. Night

  mekleju kadu kas varetu palidzet

  Esmu vienīgais, kas saprot OP budžetu un vecumu tikai pēc tā, kā viņš to ir uzrakstījis? (12g, wanna be streamer, 5€ par uzstadīšanu ar 1000x revisions.) Nav ko lieki jums laiku tērēt uz cilvēku, kas pat google neprot lietot. Mr busy man, kam laika nav. Nebūs arī laika jums samaksāt.
 18. Night

  Pārdodu Minecraft Hostingu.

  Piekrītu, bet es ceru, ka tu par to iesniegumu jokojies, vai arī tev ir tāda ticība, ka šeit, Latvijā, kāds arī kaut ko darīs lietas labā 😂 būsim godīgi, vienīgais, kas varētu būt lietderīgs ir informācija par viņu, ja appistu, vai nu pats čakarētos atgūt naudu, vai paliktu bezšā ar iesniegumu, kuram, ja nu vienīgi nepievieno 100€ bonusa naudu neviens viņu pat nelasīs.
 19. Night

  Pārdodu Minecraft Hostingu.

  Visu cieņu, bet līgums par Minecraft hostu? Kādos laikos mēs esam nonākuši 😂. Atceros, kad man vēl bija projekts, no extravm bez nekādiem papīriem varēja vienkārši visu paņemt, kubiku spēle, kādēl tāds tracis 😆
 20. Night

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Vai tad dropshipping ideja nav pārdot produktu, kas tev nav, un nopirkt to par patērētāja naudu? Also, kam tev vajadzīgi 2-5k euro? Piedod, bet priekš dropshipping veikala, kurš, no offence, neizdosies, manuprāt ir pārāk daudz. Krietni par daudz.
 21. Night

  2e MC prem

  By early 2018, over 144 million copies had been sold across all platforms, making it the second best-selling video game of all time behind Tetris. Roughly 1 million people are playing Minecraft at this moment. About 288000 people buy Minecraft EVERY SINGLE DAY. Tas, ka tev šī spēle ir apnikusi, tu esi izgājis cauri, nenozīmē, ka pasaulē nebūs visu laiku vairāk un vairāk bērnu un pieaugušo, kas to spēlēs.
 22. Night

  Piedāvāju Sponsorēt.

  Depends kādai spēlei, man uz manu MC projektu mēnesī izgāja kādi 50 eur beigās. Bet tam piekrītu, ja viss stāv pie viņa, ja projekts aiziet - var nozagt, vēl sliktak, loggot cilvēku paroles mc/cs/web
 23. Night

  tvplay reklāmu bloķēšana (new)

  viss strādā, paldies. Kaut kas nepatīk, brauc prom. Priecājies, ka zog tikai 20-25%
 24. Vaig izpildīt 1 darbu informātikā , uzzīmēt figūras Inkscape programmā Ja laba cena, varu uzzīmēt, sen neesmu darbojies, bet tas bija diezgan ez.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.