Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Nighterance

Biedrs
 • Content count

  710
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Community Reputation

154 Excellent

About Nighterance

 • Rank
  Advanced
 • Birthday 10/27/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

23,804 profile views
 1. Tu saproti, ka ping nav saistīts ar fps, pareizi?
 2. Ar friends and family tāpat var viegli atgūt naudu, pats vieglākais ir, ja pasaki, ka bērns maksāja par spēli or shit like that. Ja viņš to chargebacko kā unauthorised, un IP etc nav mainījis, tad tieši pec 24 stundām kopš sākšanas tev atnaktu uz mail, ka netika veikts unauthorised maksājums. Kā jau minēji, ja vari iestāstīt viņam, lai atceļ chargeback un tad tu viņam refundosi naudu, jo nav reāli opcija jo funds ir frozen, te būs neliels se, tad tev problēmu ar viņu nebus. Par paypal slēgšanu u.c, no bankas viņi tev nerīs, dos laiku un tad slēgs kontu.
 3. Bet bieži vien ir veidi ka apiet. Ja cilveks ir stulbs tu vari pateikt lai atcel chargebavk lai var naudu refundot jo nav opcija, jo nauda ir iesaldeta. Divreiz refund atvert nevar.
 4. Kādēļ CS:GO ne? Tā taču jau ir populārāka, vai 1.6 vel visi spēlē?
 5. Paldies par sniegto informāciju. Atbildot uz šo informāciju doto un izmantojot zināmos faktus, ko esi minējis, manuprāt, kaut kas nav kārtībā. Ceru, ka saprati, kas jādara..
 6. Varētu paskaidrot ko tev vajag? Pēc title noprotu, ja vēlies vai nu dalīties, vai lai R tevi dalās, pēc teksta neko nevar saprast, tu mekle kadu kam ir tās programmas, kādu kas izjūt dziļas emocijas un plūšanu vai ko?
 7. Tavs nick atbilst tavai atbildei.
 8. Tagad pārdevu cs skinus, bitskins izņemšu eth un iemetīšu binance, jāpačeko kādi sīkie coini, pateikšu, kur ieguldīšu, kad atradīšu kaut ko. Aplūkošu arī enjin tulīt
 9. Tron arī bija superīga investīcija, čoms pats paķēra, kad bija 0.002eiro par 1, tagad bija nesen uzkapis uz 0.05 vai 0.1 neatceros. Vērtība mainas, ja grib riskēt, var, bet nav dpiesta lieta, kas gribēs tas riskēs.
 10. Ko jūs vēl cepaties, lai Chemijs samaksā 2 eiro lai pusdienām sanāk sīcim un miers, Kick kā nekā normāls projekts, var atļauties samaksāt 2 e, lai sīcis atkasās.
 11. Ja tu taisi priekš sevis, kāpēc tu to taisi viņa serverī?
 12. nevis nav par to likumu, bet visiem nospļauties par to.
 13. Tad jau cilvēks, kas izveido meme kādu var iesūdzēt miljoniem citus, kas bez viņu atļaujas no interneta tos izmanto.
 14. Īpaši uzmanīties no šādām banknotēm, tikai retais spēj atšķirt no oriğinālām
 15. Tu topic vispār lasīji? Viņam karte jau agrāk bija peivienota, viņš to noņēmis bija, Viņam nauda kontā ir kā arī prot pievienot. Supportam viņš arī rakstīja, kā arī viņš rakstīja, ka viņam atbildēja. Te jau viss ir ok man, es tik rakstu, ka caur facebook labs support. Jo OP minēja, ka viņam nedēļu neatbildēja.