Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Nighterance

Biedrs
 • Content count

  685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Community Reputation

126 Excellent

About Nighterance

 • Rank
  Advanced
 • Birthday 10/27/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

16,120 profile views
 1. Skatoties pēc cenām sanāk, ka mūziķis nav privātpersona?
 2. NoCheatPlus vispār mēsls, strādā fly hack (dažiem klientiem ir speciāli sataisīts), strādā old regen hack, brutāli tevi fiziski nevar nosist, jo hp atjaunojas ātrāk nekā pazūd u.c
 3. Ļoti daudz nevaidzīgu pluginu, ceru vismaz, ka serverim ir +- 8gb ram. Vari link iedot uz NoFall-Mon? Es tev te ielikšu listu ar pluginiem, kurus mēğini izņemt pa vienam, un skaties vai problema vel eksistē vai nē. (Saraksts ar lietam, kas actually to varetu izraisīt. 1. Nofall-mon 2. AntiCombatLog (ja iedotu link būtu labak, jo ir 101 sūdīgs acl, kas varetu ko tadu izraisit.) 3. TopKills ClearLag iesaku izņemt un lietot spigot iebūvēto, mazak ladzinās. Vai vislabak nopirkt react. Iesaku lietot arī essentialsx. FrameProtect u.c ir lieki, ja izmanto factions, vislabakie ir 1. FactionsLegacy 2.factionsuuid.
 4. Policija, atšķirībā no has.lv, ir korumpēta.. .. vai tomēr otrādi?
 5. Anticheat vai custom knockback pluginu kādu neizmanto? Vieglāk gan būtu ja pateiktu visu pluginu list.
 6. Lai pateiktu detalizetāk, man vajadzētu zināt servera versiju, spigot.yml, bukkit.yml (ja ir paperspigot tad paper.yml), plugin sarakstu un konfigurāciju, taču ļoti sen atceros, ka bija līdzīgs exploit iekš serveriem, kad tika "dublicēti" player, un viņus nositot varēja iegūt to mantas. Iespējams, ka vainīgs bija citizents + servera versija, bet to neatceros.
 7. Paldies par sūdzību! Ar kolēģiem iekš HAS dienesta izvērtēsim situācijas atbilstību un sodīsim šo cilvēku, iesēdināsim šo noziedznieku uz 5 gadiem.
 8. done
 9. Ieteiktu tev gan updatot, ja izmanto legit vai arī leaked, jo šis update salabo nopietnas drošības nepilnības.
 10. Kāds te sakars ar factory wipe? Tur ir vards varda angļu valodā rakstīts, tu mainīji paroli, tagad gaidi 24h.
 11. Ja poga neatgriežas un/vai nedod ziņu par sevi tuvāko 48 stundu laikā, iesaku meklēšanā iesaistīt policiju.
 12. Ja nemaldos es eBay tadus redzēju zem 1$.
 13. Labakus vardus ka tevi raksturot pats nebutu izdomajis!
 14. Manuprāt to paneli vajadētu mazliet lielāku, ar ko varētu arī burtu size palielināt, to Lūdzu ienāciet sistēmā! vismaz. Vēl tās autortiesības, diezgan ugly izskatās likt viņas iekš paneļa, tad labāk lapas lejā vai vispār nelikt. Malacis!