Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Nighterance

Biedrs
 • Content count

  704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Community Reputation

132 Excellent

About Nighterance

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

19,571 profile views
 1. UPDATE : Uzrakstīju vakar ap 20:00 Paypalam facebookā, atbildēja 0:00, uzrakstīju 8:00, atrakstīja 11:00, uzrakstīju 20:00, atbildēja 10 minūtes vēlāk. Ja vaig sazināties ar paypal, iesaku izmantot facebook.
 2. tikko pats noņēmu veco karti un pievienoju jauno, piedzīvoju to pašu. Rakstīšu supportam
 3. Ja vienreiz karte bija pievienota, tad protams, ka atbalsta.
 4. Pašam ir vairāki paypal, šo error esmu redzējis pāris gadījumos, 1. Tev paypal ir limitots, nevari sūtīt/saņemt naudu, kā arī pievienot banku vai kartes. To vari pārbaudīt, vai vari aizsūtīt naudu kādam. Pamēģini to izdarīt no telefona, vai vismaz no citas pārlūkprogrammas (vislabak, no tādas, no kuras neesi pievienojies), ja tas nestrādā tad neko citu kā zvanīšana paypal nezinu.
 5. Varētu "izīrēt mašīnu", kaut kādu high end, satikšanās vieta mežā, nāc viens, lai gan tas pašsaprotami, šaubos ka tādam draugi būs. Lai līdzi ņem pasi un dokumentus un lāpstu. Lāpsta lai... Varētu mašīnu izrakt, ja kaut kur iebuksē.
 6. viņš varētu sākt savu mentoring service
 7. Bet root to nevari izdarīt, bet ja nemaldos, vari rootot un uzlikt stock firmware, un ar triangle vai kā to app sauc varēja knox skaitli uz 0 atpakaļ uzmest.
 8. Es tikai nesaprotu, kāda jēga vērt 2 serverus, ja var atvērt tikai 1. Nebūtu tukši 2 serveri, bet tik 1.
 9. Bungee 3$/mēnesī max izmaksatu no kada reseller ka extravm. Ja tev vel ir sava kaste tad 512-1gb varetu gan atvelet...
 10. Kāpēc jārēc? Android viss ir viegli pārskatāms un izlabojams, viņiem jau vienalga, update vai nē, naudu jau no tevis saņēma.
 11. Ak nē, ko es darīšu bez 5 eiro... steamā... Takš pat arī ja bija fake, jums gabals no tā nokritīs, ja 5cīti nedabūsirt?
 12. Why not. 27 https://steamcommunity.com/id/nighterance/
 13. Ja palaist iemācīsies.
 14. Kāpec lai es nerunātu?
 15. Tu nopietni maksāji 100 eiro, ka kāds tev izdara darbu, ko būtu spējīgs ikviens desmitgadnieks, un, lai vēl jautrība neizmirst, iekrīti uz otro, pavisam tizlo scam. Uzņēmējam, kas ver vaļā jaunu ofisu, beidzās nauda. Tā vietā,lai paņemtu kredītu un atdotu kādus 2x, viņš tev piedāvā 3x atgriest.