Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Nighterance

Biedrs
 • Content count

  659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Community Reputation

73 Excellent

About Nighterance

 • Rank
  Advanced
 • Birthday 10/27/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

12,226 profile views
 1. Ja tev der arī online kursi, man bija viens profils, uz kura bija Java for begginers (bija arī profils ar java advanced), ja vaig, dod ziņu, iedošu @ PM
 2. Tu izmanto FileZilla? Cik atceros, ja pareizi atceros, tad tur bija, kad updato failu, jāuzspiež vēl viens lodziņš, tāds kā confirmation screen, lai saglabātu changes, kad agrāk lietoju filezilla bija līdzīga problēma, so varbūt tas ir vainīgs. (Iespējams maldos)
 3. Paldies. Sāku sāku stradāt pie viena events plugina, pagaidām gan ir uz mazas pauzes, par cik ieķēru @ udemy pāris unity kurus, kamēr ir uz atlaidēm.
 4. Ar sievu un draudzeni? Vai tava sieva ir tava draudzene? Atvaino, bet vienkārši šito nesapratu :D.
 5. Šis plugins ir kopš vakardienas, kad to izlaidu... Pat priekš cilvēkiem kā tu uzrakstīju, ar ko šis plugins atšķiras no citiem, bet laikam grūti izlasīt. Tikai informācijai, salīdzini jebkura cita, bezmaksas pieejama plugina features un koda kvalitati, un mana plugina ^^
 6. Tas jau sen ir noticis, vienīgi neatceros, kad cs gamblingā bija pudelītes :D. Bet coinflipi u.c jā, no cs. Minecraft pats par sevi nav nopietn, fun spēle.
 7. Čau, izveidoju savu otro pluginu, izlēmu jūs par to painformēt, ja nu kādam noderēs. LINK Plugina doma ir coinflip, tu arver custom GUI, vai nu ar komandu /bar, vai arī uzspiežot uz villager, kuru ir izveidojis administrātors izmantojot komandu /addvillager, tur tev ir iespēja iegādāties pudelītes, kuru izdzerot, vai nu tu iegūsi 2x naudu, par kuru iegādājies pudelīti, vai zaudēsi naudu un pudeli. Protams, ir līdzīgi plugini jau internetā, gan maksas, gan bezmaksas, un tieši tapēc izlēmu, priekš tiem, kam ļoti vaig redzēt atšķirību, izveidot sarakstu. * Iespējams pievienot cik daudz lores vien vēlas, iekļaujot daudz un dažādus variables, piemēram, %Price%. * Iespējams nomainīt visu, no prefix līdz /bar veikala potion name. * Iespējama broadcast funkcija, var izvēlēties, vai, ja lietotājs uzvar izdzerot potion, kam broadcast ir norādīts uz true, čatā par to paziņos. Arī šis message ir maināms iekš config faila. * Pieejama reload komanda, kas arī pārlādēs ne tikai messages, bet arī pašu inventory jeb custom GUI. * Iespēja izvēlēties chance, kāda iespēja spēlētājam ir uzvarēt naudu. * Iespēja iegādāties vairākus potions reizē, citi, bezmaksas plugini, to nepiedāvā, diemžēl. * Iespēja nomainīt gan custom GUI name, gan arī villager name. * Lai novietotu gamble villager, nav vajadzība ielādēt Citizens pluginu, šis plugins izmanto minecraft iespējas, lai izveidotu pats savu villager, ja ir kādas problēmas ar šo, droši ziņot, cik notestēts, villager nevar gūt damage, kā arī tas var lidot. * Kods ir pēc iespējas kvalitatīvāks, lai netraucētu servera darbībai, atšķirībā no pārējiem free pluginiem. Par maksas nemācēšu teikt gan. * Iespēja automātiski noņemt tukšās pudeles, kad tiek izdzerts potion Komandas /addvillager - (bottlebets.addvillager) - Pievienos villager Lai noņemtu villager uz to ir shift+click /bar - (bottlebets.openbar) - Atvērs potion veikalu pa taisno, neizmantojot villager /bar reload (bottlebets.reload) - Pārlādēs config, messages & potions shop Šeit arī ir pāris bildes Ja jūs atrodiet pluginā kādu nepilnību, vai tieši otrādi, jūtat, ka kaut kas pietrūkst, droši rakstiet man vai nu šeit PM, vai skype - theminezlv, centīšos cik spēšu salabot vai pievienot noteikto funkciju!
 8. Skaisti! Neko pielikt, neko atņemt
 9. Cilvēki ir pārāk stulbi lai ieguglētu kāda vārdu, uzvārdu, tāpēc jau krāpnieki nekad neapstāsies.
 10. Kāpēc lollku?
 11. Ir arī putty console, bezmaksas, open source projekts. Vari to izmēğināt arī
 12. Identy.lv, agrāk spēlēju
 13. Ir liela starpība, gribi taisīt spēles, izdomā kādas sākumā labāk - pc, android, ios, tālāk izlemsi jau kādu valodu mācīties. Gribi web, mekle interneta, 100 un 1 pamaciba. (Codecademy for example)
 14. Prieks par to. Ir zinama maza problema, visi, kas nelieto skype ka mesaageway, nevar iegut sava frozen mesaage admin name, kursh freezoja, visadi citadi, prieks, ka patīk
 15. Es veidoju projektu, head hunting server, doma ir atvērt drīzumā, bet nosaukums būs cits.