Jump to content

Night

Biedrs
 • Content Count

  734
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Night last won the day on December 6 2018

Night had the most liked content!

Community Reputation

174 Excellent

About Night

 • Rank
  Advanced
 • Birthday 10/27/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

29,191 profile views
 1. Night

  Meklēju Tidal Ģimenes Biedrus

  Tikko reģistrējos Tidal plānā, 13.99, ja nemaldos, palaidu kopā ar spotify, 1:1 dziesma, uz austiņām, teikšu atklāti, kvalitātē atšķirību neredzu, varbūt neesmu pareizi settings uzlicis, viss, ko dariju, pie Streaming quiality liku HiFi.
 2. Ja tu taisīsi viņa lapu, tad jā.
 3. Night

  Kur mācīties?

  Udemy ir pāris labi kursi, viņiem sistēma laba, nopērc kursu, ja nepatīk, 30 dienu laikā atdos naudu. Pats ieķēru tur 2 kursus, 1 bija shitty, atdeva naudu bez liekiem jautājumiem. Ja nemaldos, tad labs bija The Web Developer Bootcamp, tik neatceros ciparu.
 4. Night

  4x20€ giveaway

  Man patīk laiku pa laikam krāpnieku sarakstes palasīt.
 5. Night

  S7 egde

  99÷ tu pats ņēmi un instalēji Oreo 8.0 (tev viņu nepiedāvāja pie system updates). Tu paņēmi vnk neīsto versiju. Tur atšķirās pēc valstīm etc, latvija protams nav atsevišķi, so paskaties eiropas citas valstis un skaties, kas tev ies.
 6. Night

  GIVEAWAY

  Es, protams, šeit daudz neuzturos u.c, bet kādēļ visi saka, ka has neizturēs, nomirs u.c? Tas alex kaut kāds tirliņš, skameris, krāpnieks ir, ja visiem tāda attieksme? Nezinu par ko ir tas komentāru dzēšana un topika slēgšana, pieņemu, ka info posts. Nu labi, cilvēks nočakarējās un negrib heitu saņemt, vienīgais, ko redzu tādu ne labu, bet vismaz var redzēt, ka ir īpašnieks. (Es pat īsti nezinu, kas bija vecais owner). Runājot par šito giveaway u.c, pats nepiedalos, bet nu still, dainis gudri diršs, uzskatot, ka pilnīgi visi ir kā viņš, kura uzņemums(cik atceros, tev bija it firma or smth, iespējams maldos) ir tādi nabagi, kas 50€ nevar atļauties. LoyC vēl paturpina pilnīgu murgu par paypal skamošanu. Ja viņš ir kādu apkrāpis, un es par to nebiju informēts, tad šo argumentu varat neņemt vērā, bet nu cmon daini, ne visi ir nabagi kā tu un tava firma. Kaut kāds čalis, kaut ko rakstīja par sms forumu, nu cmon, tas tev ir mc komūns or what. Ja grib piepelnīties ar forumu, lai liek reklāmas, liek krāsainus nickname or shit, bet nu nevaig tādu murgu.
 7. Night

  [Meklēju] Programmētāju

  Laikam esi palaidis garām visu ar cs gambling. Tagad pārsvarā viss notiek uz real money. Ir, protams, saiti, kur notiek withdraw ar skiniem gaidot tās n-tās dienas, pārsvarā visi pārvirzījušies uz crypto payouts
 8. Night

  Vajag to [kur var uztaisit textdraw?]

  http://lmgtfy.com/?iie=1&q=textdraw
 9. Sveiki! Kaut kādu laiku atpakaļ vadīju projektu, iespējams kāds atceras, Flarum. Dažiem asociējas ar kaut ko sliktu, citiem - ar labu, bet, protams, pāris problemas jau visur ir. Par cik ir mazliet brīvāks laiks, un, ja godīgi, pa vakariem nav īsti ko darīt, nolēmu, ka varētu atsākt projektu. Taču šaubos, ka def variantus kā factions, pašam nepatīk, negribētos tādu vadīt, so vēlējos paprasīt, vai priekš latvijas būtu vērts taisīt skyblock serveri, protams, vairākas interesantas/custom coded lietas, kas balstītos uz 1.12.2 versiju? Saprotu, ka LV ir daudz "oldschool" cilvēki, kas turas uz 1.8 versiju. Nezinu, vai būtu vēlme likt iekšā viaVersion, lai visi, 1.7.10-1.13 tiktu iekšā, jo, tik tiešām ir daudz fīčas, kas 1.12.2, ja pareizi pielietotas, radītu daudz interesantāku spēli. Vēl viena lieta, ko vēlējos pajautāt, vai priekš latvijas būtu jēga taisīt kaut ko, kas ir non-pay-2-win? Tādā ziņā, ka nebūtu sms shop un buycraft, vai kas tagad jau ir populārāks. Vai tomēr lielākā daļa sīko negribēs grindoties, neko nepērkot? Tā vietā lai normāli spēles gaitā, krājot, būtu iespēja uzlabot savu ranku neko nemaksājot? Protams, ja uzsāktu projektu, paprasītu pāris saviem zināmajiem youtubers, lai pareklamētu, taču vēlējos noskaidrot, vai šai publikai būtu vispār mazliet interese par šādu pasākumu. Paldies.
 10. Night

  13. Saeimas vēlēšanas

  Paskaties leaked sarunas KPV LV un intervijas. Viņi paši atzīst, ka tuvākajos 4-5 gados nekas nemainīsies.
 11. Night

  Option value string [PHP]

  Tve tam option gadījumā nevaig name uzlikt darbinieks?
 12. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Ir daudz iemeslu, kāpēc limito, bieži bien arī ja saņem pārāk daudz maksājumu, kad ir jauns konts, viņi vai nu nobloķē account bai prasa id.
 13. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Kāpēc unlegit. PayPal limito kontus ļoti bieži. Pašam ir bijui 5 limited . I mean, ja ļoti vajag tos 120gbp, tad jau vari čakarēties un mēģināt dabūt uk kontu, bet padomā, vai ir worth it čakarēties.
 14. Night

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Nē, support nepalīdzēs. Viņi nedrīkst pārcelt un, visticamāk, ka fiziski arī nevar pārcelt naudu. Summa ir legit, limitu ar PayPal iegūt viegli, nu, lietojot legāli, protams, ka nevar tik viegli, bet ja pārkāpj TOS, tad pavisam ātri. PayPal debit carte nepalīdzēs.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.