Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Lichter

Biedrs
 • Content count

  652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Community Reputation

69 Excellent

About Lichter

 • Rank
  -=- Doing things that will change your life -=-
 • Birthday 10/27/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7,757 profile views
 1. Kāpēc lollku?
 2. Ir arī putty console, bezmaksas, open source projekts. Vari to izmēğināt arī
 3. Identy.lv, agrāk spēlēju
 4. Ir liela starpība, gribi taisīt spēles, izdomā kādas sākumā labāk - pc, android, ios, tālāk izlemsi jau kādu valodu mācīties. Gribi web, mekle interneta, 100 un 1 pamaciba. (Codecademy for example)
 5. Prieks par to. Ir zinama maza problema, visi, kas nelieto skype ka mesaageway, nevar iegut sava frozen mesaage admin name, kursh freezoja, visadi citadi, prieks, ka patīk
 6. Es veidoju projektu, head hunting server, doma ir atvērt drīzumā, bet nosaukums būs cits.
 7. nfreeze.setskype
 8. Tulīt visu notestēšu līdz galam un updatošu iekš spigotmc (10-15minūtes). * Pievienota iespēja ielikt savu skype name ar komandu /setskype skype * Pievienota iespēja pievienot adminus ar komandu /setskype admin skype * Pievienota iespēja labot sharescreen message ar variables, default ir priekš skype Frozen-message: "&6You have been frozen by &c%AdminName%. &6Add to skype &c%AdminSkype%&6 to share your screen. &c/ac to admit!"
 9. Šodien/tuvākajā laikā to izdarīšu. Esmu pabeidzis to daļu, tagad ātri uzlikšu, ko viens @spigotmc ieteica, un updatošu.
 10. 0. Bet GUI ir iespēja izslēgt, tātad paliks tikai sasaldēšanas opcija. Par jautājumiem: 1) Vai tu uzskati, ka skype tiek mainīts tik ļoti bieži? Vēl es varu teorētiski pievienot komandu, ar kuru var noņemt/pievienot adminus un to skype, bet pārmainīt - par to šaubos. 2) Jā, droši, kaut vai miljonu. 3) Es pagaidām esmu +- sataisījis pluginu, kas ir gandrīz tāds pats kā saicopvp level sistēma, atcelti visi xp iegūšanas veidi, pievienots galvu veikals, izveids scoreboard( uz bukkit api, nepatīk izmantot jau premade ), kurā ir viss info, cik galvas nepieciešams pārdot kā arī /rankup, kad sasniedz limitu xp.(komanda maksā noteiktu summu). Šsi plugins nebūs brīvi pieejams, visticamāk, ka izmantošu to savā projektā. Pēc šī plugina ir doma ātri pievienot iespēju rediģēt n-freeze sharescreen message(ieteica viens @ spigotmc), tālāk nav ideju, ja ir kādas, droši vari rakstīt, pašlaik ir doma kodēt vip pluginu, ar kuru var pārbaudīt cik ilgs laiks tev vēl ir palicis, un ja nav vip iegūsti info par to u.c. // Kā izslēgt GUI? 1) Atver config.yml ar text editor # Should there be GUI popup when frozen? GUI-menu: true nomaini uz false
 11. Parasti jau tie pirmie, ja neskaita reklamas, ir paši kvalitatīvākie.
 12. Ir paraksts, personas kods. Lai aiziet paņem kredītu bnka mašīnas apmera. :/
 13. Baidies, ka tautu zaudēsi? Sen pierādīts, ka spawn jābūt mazam, pēc iespējas mazāk entity's, jo lielaka auditorija ir <12, kuri vel spele uz burkāniem un kartupeļiem. Par pašu serveri, nezinu kā būs vai tas f top ir real vai nē, protams, tagad atbildēsi, ka ir, bet nav jēga, jo pieradit ir grūti. Veiksmi noturēties.
 14. Manuprāt, tas ir normāli, ņemot vērā, ka tas nav veikals un pudele ir 1.5 litri. Tev neviens nezpiež ūdeni pirkt, bet ja ir vēlme padzerties un esi >18, šaubos, ka 2 eiro žēlosi.
 15. Nav tuvumā kāda bibleotēka? Tajā vari ieirt un ielādēt uz fleškas, tad palaist.