Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Vilcsh`

Biedrs
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Vilcsh`

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Sveicināti visi HAS.Lv Biedri ! Pēc nosaukuma jau varēja spriest , ka reklamēšu projektu - ar nosaukumu iRek.LV ! Sākšu ar to , ka šī projekta Īpašnieks agrāk , pimrs diezgai ilgiem laikiem bija vgc.lv īpašnieks , un viņš izdomāja izveidot atkal līdzīgu projektu , un lai būtu labs projekts ir nepieciešami biedri , un lai tos dabūtu ir jaizvieto reklāmas u.c lietas! Tagad iRek.lv ir 2 CS 1.6 Serveri. ZombieMode. Public. Pašos serveros ir diezgan liela aktivitāte , bet forumā netik.. Vēl šī projekta Forums ir pilnībā izstrādās , ar Skaistu un spīdošu SākumLapu , kā arī pašu forumu. (www.irek.lv) - Apskatities paši. Nāciet un pievienojieties.
 2. Tapēc, kad aistāv, jo pats esmu aizņemts ar ko citu Pietam man nau jaatbild kautkādam knevelim, kas grib pa4akarēt prātu cilvekiem! šis ir pedejais posts man, un izbeidz glupi dirst virsu evilneta no manis ne smakas
 3. Vai kāds vel darbus iesniegs ? kurš varētu uzimēt kautko smukaku par šiem ?
 4. Kuram tad ? M Tu mani par muļķi uzskati ?
 5. Nav definēts, Varbūt man dzīvē isteiksi savus komentārus, jaunjelgāva ir tuvu man tava mute ir tik liela, ka pat normali nevari pateikt, frāzi abc kur nu vel nedeļniks, krievs kautkads esi? Kada teu šķirba beidz stulbi komentēt, administrators sen jau tevi novarnotu ja redzētu, lieks posts totali. Besī tādi knēveļi kā tu kas aiz interneta varoņus metā!
 6. Pedejais darbs ir kkas neredzets manas acis, baigi piesaista tikai parak lieli burti samazini mazliet mazakus, un U burts pazuda ka arī tas teksts virs, ta firefun ne ipaši, bet paldies teu vismaz centies, vari parzimet lūdzu?
 7. Lavakar visiem, vai varētu jums fotoshoperiem ja te kāds ir parzimēt hederiti Ielieciet rakstu FireFun Vajadzīgs ar smuku fontu Lai nau ķap ļap lai ievelkas krāsā
 8. Es teu mods esmu kā aizvēršu tēmu ?
 9. Veriet ciet, puikas Labaka nerunātu mans projekts augs ar katru dienu, rīga tak arī pirmajā dienā neuscēlās
 10. Esmu regojies bet neredzu kur ir download
 11. Kur var noka4at, neredzu paradiet lūdzu download link
 12. Puiš, jūs kko nesaprat Man šo nevajaga Man vajaga lai useriem es varu caur acp uzlikt katram savu ikoniķu neveidojot grupu tagad kaucik jums ir saprotams ko man vajaga
 13. Ja jūs nepamanījāt, man nau vajadzīgi lieki komentāri man vajaga tikai pa tematu tapēc arī spiežu mīnusus! Ja jums acis nerada un nealasat visu kā nakas, nau mana problēma uzvelciet brilities, ja to nevarata aizejiet pie acuarsta viņš jums tās iedos! Atkartoju, tas goup img nau vajadzīgs Vajaga lai katram lietotājam var uzlikt savu ikonu un katru grupu viedojot saks apnikt!
 14. Es īšti nezinu varbūt arī mood pluginis, bet pēc matricas raksturojuma ko šis teica ir hooks, un ķipa pats taisijis, neko pats tasijis nau maksas forumos nopircis un mazliet partaisijis! Kubiiz teica!
 15. Jums, visiem kkas nau kartībā Paldies tam kas nedaudz palīdzeja, bet nau tas īstais ko man vajadzeja nevis ghrupam likt klāt, to jau es mācēju, bet vnk lietotajam un citiem lietotajiem, katram sava grupa katrs grib savu ikonu nevjaaga viņiem vienadas ikonas, vajaga prosta lietotajam ikoniņu savadaku katram savu!