Jump to content

grumpybruno

Biedrs
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About grumpybruno

 • Rank
  Jauniņais
 1. grumpybruno

  Mainu.

  Sveiki, vēlos mainīt pret CS:GO giftu, vai citu spēlo. Es piedāvāju šo spēļu paku, kura saucās: ''Indie Game The Movie Bundle''. Šī paka steamā maksā 36 eiro. Šajā pakā ietilpst šādas spēles - Braid, FEZ, Indie Game: The Movie, Indie Game: The Movie Special Edition DLC, Super Meat Boy Atgādinu, vēlams pret CS:GO giftu.
 2. Sveiki, šeit Bruno. Kā jau jūs redzat pēc topika nosaukuma, šī būs mana sasveicināšanās. Tātad Mani sauc Bruno, kā jau minēju. Piedzimu, un vēl joprojām dzīvoju Saldū. Pašlaik man ir 14 gadi. Brīvajā laikā es aktīvi nodarbojos ar sportu. Man katru dienu, izņemot otrdienu ir peldēšanas treniņi. Nodarbojos ar šo sporta veidu jau no deviņu gadu vecuma, un vēl neesmu neko mainījis. Protams, kā tad bez datora . Parasti pēc treniņiem, vai jebkurā brīvajā laikā, uzspēlēju kādu spēli datorā, pataisu kautko fotošopā, vai kautko tādu. Esmu ļoti sociāli aktīvs, visus interneta portālos. Par has.lv uzzināju no drauga, jau pasen, bet nebija laika piereģistērties. Skolā, es ļoti cenšos mācīties, jo nevēlos būt nesekmīgs, vai tā. Pašlaik mana vīdējā atzīme ir 8.2 . No mācību stundām, man vissvairāk patīk sports, literatūra, un angļuvaloda. Tagad nedaudz par mūziku. Es ļoti cienu repu, jeb hip hopu. Vissvairāk mani simpatizē šādi reperi: Biggie smalls, Tupac, Nas, Rakim, Big L, Dr.Dre, Ice Cube, un Snoop Dogg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.