Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

foršaisraivo

Biedrs
 • Content count

  247
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

4 Bad

About foršaisraivo

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 07/30/1994

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Riga - Pļavnieki

Recent Profile Visitors

818 profile views
 1. es te nedēļu atpakaļ uzrakstiju diviem pārdevējiem par Macbook Air.. abi piedāvāja ar DHL sūtīt līdz Latvijai.. 17 euro piegāade. Tik interesē, vai ir iespēja, ja neatnakot precei var naudu nedabūt atpakaļ? Noteikti ērtāk tādā gadijumā caur Paypal maksāt vaine ?
 2. Jau kādu laiku čekoju preces https://www.ebay-kleinanzeigen.de . Strādā tāpat kā ss.lv sludinājumu servis.. Varbūt kāds ir saskāries, ka pārdevējs piedāvā sūtīt ar pasta starpniecību,. un ja gadijumā preci nesaņem - ir kādi varianti naudu atgriezt? P.S preces dikti lētāk nekā pašā tiešajā ebay.de! Gribētu nopirkt pc skaļruņus un laptopu tur.. tik negribas zaudēt naudu/.
 3. Viss kārtībā. Pagāja 24h - ievadiju savu ēpastu un viss aizgāja. nevajadzēja uz servisu nest. P.S Biju uzzvanijis uz Samsung servisu - viņi teica, ka par 27euro varot pie viņiem noņemt to figņu, ja gadijumā paši netiek galā.
 4. taisiju ar pogu palidzibu FActory Reset un iesledzot prasija pievienoties Google profilam - nevarēja vairs ielogoties un pēc 2 ievadīšanas reizēm uzleca šis teksts..
 5. vaitad pēc 24h nevarēs ar gmail ielogoties?
 6. Vai šādu fīču var appiet bez gaidīšanas? Citādi izrādās, ka nepaejot tam laikam un meģinot velreiz ievadit epastu - viņš atkal uzmet par jaunu 24h gaidīšanas režīmu.. Gribētos takā ātrāk dabūt vaļāa.
 7. 1.9 quattro nedomāju ka iet diezko labi, lai izkabinātu visas behas. 1.9 ir ok - bet priekš quattro diezgan švaki.. labākais variants Audi A6 C6 3.0 TDI quattro . tie iet tiešām superīgi un ja ne visiem, tad lielai daļai Bembju ieliktu kloķi
 8. +1 par mašīnu, bet varētu likt -1 par to, ka visas behas izliek.
 9. Interesē kurš varētu būt lēts elektronikas internetveikals.. Gribētu nopirkt Logitech Z906 tumbas.. itkā Latvija ir samērā laba cena, bet varbūt kaut kur arpus mūsu valsts robežām var dabūt lētāk!?
 10. nav tik traki. Ja kopj un nejāj tad ir ok! Pašam ir divi gabali. Viens 2001 gada 2.5TDi V6 - Avant un otrs 2002 gada 2.5TDi V6 - Avant . Abiem nesen pilnigi jaunas skates izietas un kalpo godam. Nedaudz uztraucos par čipošanu, bet gribētu izmēģināt.
 11. Saki uzreiz savu cenu, nevis vai ir ko piedāvāt! https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/tablets/bellmc.html
 12. Tikko ievēroju, ka iznācis "iOS 11 Beta 6" apdeits! Apdeitoju un visi iepriekšējie bugi pazuda. Vairs nekāada iefrīzošanās. tagad arī daudz gludāk strādā
 13. Diezgan bugains.. Iefrīizo ekrānu bloķēšanas brīdī un aizverot visus nevajadzīgi atvērtos "logus" arī iefrīizojas.. Ikonu izmērs diezgan nepierasts. Un šķiet ka arī lēnāks nekā ios 10. .. Downgrade žēl, ka nevar.. labāk būtu gaidijis oficialo ios 11 nevis BETA versiju..
 14. Uzdzīs Tev domēnam statistiku un protams sāksi pēc laika pats izmantot! Ideāla ideja kā par velti dabūt domēna apmeklējumu bezmaksas! Kapēc gan neatdod domēnu, bet gan atļauj tik izmantot ?
 15. Audi a6 c5 2.5TDI 2001gada - pie Chiptuning.lv maksāja 130euro. Jaunākam audī būs dārgāk, betu vari uzzvanit viņiem. Telefoniski izcenojumus uzreiz pasaka. Tad nedēļu iepriekš jāpiesaka rinda!