Jump to content

Berisko

Biedrs
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Berisko last won the day on December 12 2019

Berisko had the most liked content!

Community Reputation

79 Excellent

About Berisko

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

3,137 profile views
 1. Tā kā ir jauna figņa - tv3play, ļaudis vēlas skatītes xfaktoru un sazin ko vēl... publicēšu jaunu kodu, kas aizvāc reklāmu bloķēšanas brīdinājumu, ja izmanto uBlock vai citus Adblock'us. Princips tas pats. Seko @akka pamācībai, tikai izmanto šo kodu: https://pastebin.com/93xqR400
 2. Lai cik dīvaini tas izklausītos, domāju, ka būs sīva ciņa un ceru, ka Latvijas komanda uzvarēs. Latvija 3 : 2 Kanāda
 3. Lai cik ļoti būtu pesimists, šoreiz vēlos būt optimists un cerēt, ka Latvijas komanda rīt nepievils. Latvija 3:2 Vācija
 4. Lejupielāde ‘Apple iTunes’ - https://www.apple.com/lae/itunes/ Pieslēdz iPhone ar vadu pie datora. > Gaidi kamēr iTunes atpazīst telefonu. > Turi ieslēgšanas pogu kopā ar bloķēšanas pogu kamēr iedegas iTunes logo. > iTunes parādīses iespēja pilnībā ‘resetot’ telefonu. Tā ir tikai viena no iespējām, ko zinu. Pirms kāda laika māsai atsūtija to indiešu ķeburu un telefons pilnībā ‘brikots’.
 5. Manuprāt nē, nekāda atšķirība, protams, ja nelieto abus kopā. Kādu laiku atpakaļ arī man tāds setup bija, un bija ērti. Nav stulba ideja.
 6. Tā kā @JustQ teica, jā tā ir UWP aplikācija. Adobe XD neatradīsi /Adobe/ mapē. Adobe XD mapi vari atrast sekojoši: Local Disk -> Program Files. Tā kā mape ir paslēpta View -> Hidden Items, ieķeksē. http://prntscr.com/ikl91d Atorodi WindowsApps -> "Adobe.CC.XD_4.0.12.6_x64__adky2gkssdxte", vai vismaz ar tam līdzīgu nosaukumu. Lai nomainītu amtlib.dll, tālāk pats sapratīsi.
 7. Sveiki Bierdri! Velos palīdzēt pazīstamiem studentiem no Latvijas apceļot Eirpou konkursā "Red Bull Can You Make It?" Vai varat palīdzēt un nobalsot? Paldies! Links - https://canyoumakeit.redbull.com/en/applications/9100/ Basošana beidzas 20. februārī. Paldies visiem, kas nobalsos! Novērtēju jūsu palīdzību.
 8. Tākā iļģuciema bomži kaujas par €5.
 9. Berisko

  Mātesplate

  Dafaq? Kas tev to datoru salika? Amd procesoru un Intel LGA 1150 mātesplate. 45€ AIO ūdens dzesētājs... Kā arī neuzticētos nepazīstamiem Power Supply firmām - Chieftek. Un termopastu nevajag, parasti jebkuram kūlerim ir jau uzlikta. Kā arī, ja vajag termopastu, neizvēlies baltu kā zobupastu. Pasauc @DJkikisa. Izstāstīs visu, ko vajag, ko nevajag. Great guy.
 10. Berisko

  HAS SKYBLOCK

  Esmu par, sen neesmu spēlējis. @pomelo. Ja nepieciešams, varu arī piemest klāt dažus €.
 11. Berisko

  HELP PC PROCESORI

  Nestradās. Nav "Soketu" saderība, kā arī tas ir 2. GEN procesors, kas ir ~6 gadus vecs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.