Jump to content

Berisko

Biedrs
 • Content count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Berisko last won the day on September 18 2017

Berisko had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

About Berisko

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

1,740 profile views
 1. Stulba ideja ? :D Un cik tas ir stulbi ?

  Manuprāt nē, nekāda atšķirība, protams, ja nelieto abus kopā. Kādu laiku atpakaļ arī man tāds setup bija, un bija ērti. Nav stulba ideja.
 2. Adobe Xd problēma!?

  Tā kā @JustQ teica, jā tā ir UWP aplikācija. Adobe XD neatradīsi /Adobe/ mapē. Adobe XD mapi vari atrast sekojoši: Local Disk -> Program Files. Tā kā mape ir paslēpta View -> Hidden Items, ieķeksē. http://prntscr.com/ikl91d Atorodi WindowsApps -> "Adobe.CC.XD_4.0.12.6_x64__adky2gkssdxte", vai vismaz ar tam līdzīgu nosaukumu. Lai nomainītu amtlib.dll, tālāk pats sapratīsi.
 3. Sveiki Bierdri! Velos palīdzēt pazīstamiem studentiem no Latvijas apceļot Eirpou konkursā "Red Bull Can You Make It?" Vai varat palīdzēt un nobalsot? Paldies! Links - https://canyoumakeit.redbull.com/en/applications/9100/ Basošana beidzas 20. februārī. Paldies visiem, kas nobalsos! Novērtēju jūsu palīdzību.
 4. 5EU Steam wallet giveaway!

  Tākā iļģuciema bomži kaujas par €5.
 5. Mātesplate

  Dafaq? Kas tev to datoru salika? Amd procesoru un Intel LGA 1150 mātesplate. 45€ AIO ūdens dzesētājs... Kā arī neuzticētos nepazīstamiem Power Supply firmām - Chieftek. Un termopastu nevajag, parasti jebkuram kūlerim ir jau uzlikta. Kā arī, ja vajag termopastu, neizvēlies baltu kā zobupastu. Pasauc @DJkikisa. Izstāstīs visu, ko vajag, ko nevajag. Great guy.
 6. HAS SKYBLOCK

  Esmu par, sen neesmu spēlējis. @pomelo. Ja nepieciešams, varu arī piemest klāt dažus €.
 7. Aptauja Skolas kursam

  Izpildīts.
 8. HELP PC PROCESORI

  Nestradās. Nav "Soketu" saderība, kā arī tas ir 2. GEN procesors, kas ir ~6 gadus vecs.
 9.  

  2967F679-2261-4B13-A60A-FC4FCB280A51.jpeg

  1. DJkikisa
  2. nusun

   nusun

   Tad es te nekomentetu. :D Malacis, vares pasedet, padomat.

 10. Has in nutshell

  shutterstock_449027262.png

  1. Reķis

   Reķis

   Čalim ar paypal appist neizdevās, meklē citu pelnīšanas iespēju.

  2. 「pomelo.」

   「pomelo.」

   aa lol tas ir tas pats čalītis :DD

 11. iOS 11 beta

  Šis vairāk bija optimizācijas ‘update’. Pačeko arī Geekbench. Tiem kuriem svarīga baterijas dzīve, palieciet pagaidām pie iOS 10. Beta verijās vienmēr ir bijis, ka izlāde notiek par 5-10% ātrāk.
 12. iOS 11 beta

  Liels paldies, kādu laiku jau staigāju pa Apple forumiem, nevarēju atrast "Ielūgumu".
 13. Problēma ar austiņām .

  Pamēģini izslēgt "Surround Sound" funknciju.
 14. Augusts - atvaļinājuma mēnesis

  Ja ceļojuma budžets atļauj braukt līdz Polijai, precīzāk, Wieliczka, es varētu tev uzrakstīt visa sava ceļojuma plānu - kur pastaigāties, kur pārnakšņot, kur ēst lētāk, ar ko nāksies rēķināties utt. Ja vēlaties vēl tālāk līdz Ungārijai vai Austrijai/Šveicei, varēšu arī papildināt plānu. Pašlaik esmu Spānijā. 17. braukšu atpakaļ. Vēlāk varēšu sniegt informāciju arī par braucienu no Šveices līdz Spānijai. Uzraksti privāti, visu pastāstīšu. Ja vajadzēs iedošu arī numuru ja būs vēl kādi sīki jautājumi ceļojuma brīdī. Ar prieku palīdzēšu. Ja būs nepieciešams plāns citiem, vēlāk varētu arī ielikt šeit.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.