Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Berisko

Biedrs
 • Content count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

41 Good

About Berisko

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. Šis vairāk bija optimizācijas ‘update’. Pačeko arī Geekbench. Tiem kuriem svarīga baterijas dzīve, palieciet pagaidām pie iOS 10. Beta verijās vienmēr ir bijis, ka izlāde notiek par 5-10% ātrāk.
 2. Liels paldies, kādu laiku jau staigāju pa Apple forumiem, nevarēju atrast "Ielūgumu".
 3. Pamēģini izslēgt "Surround Sound" funknciju.
 4. Ja ceļojuma budžets atļauj braukt līdz Polijai, precīzāk, Wieliczka, es varētu tev uzrakstīt visa sava ceļojuma plānu - kur pastaigāties, kur pārnakšņot, kur ēst lētāk, ar ko nāksies rēķināties utt. Ja vēlaties vēl tālāk līdz Ungārijai vai Austrijai/Šveicei, varēšu arī papildināt plānu. Pašlaik esmu Spānijā. 17. braukšu atpakaļ. Vēlāk varēšu sniegt informāciju arī par braucienu no Šveices līdz Spānijai. Uzraksti privāti, visu pastāstīšu. Ja vajadzēs iedošu arī numuru ja būs vēl kādi sīki jautājumi ceļojuma brīdī. Ar prieku palīdzēšu. Ja būs nepieciešams plāns citiem, vēlāk varētu arī ielikt šeit.
 5. Ar šādu problēmu esmu saskāries arī iepriekš. Pamēģini 10sec paturēt "Home" un "Lock" pogu.
 6. Tu esi ets2 discord grupā? Varētu parādīt dažas lietas.
 7. Cenām būtu jākrītas, kad mainošana kļūs grūtāka. @DJkikisa Bet ir ideja, kad tas notiks? Tagad jau grūti ar kartupeļu datoru kaut ko darīt.
 8. Labprāt piedalītos. Tomēr laiks atļauj līdz 21. jūnijam.
 9. Tas viss ir atrodams default ipb3.
 10. Atbilde - https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/the-application-is-unable-to-start-correctly/bbb9c037-77b3-4fae-93b9-ded70f7f9a17
 11. Kamēr zaga mašīnu, aptīrija Arvilam dzivokli. Rīgā ir bijuši visādi brīnumi. Sākot no nolaišanās pa balkonu ar interneta vadu, Imantā, beidzot ar jau zagta auto nozagšanu, Maskačkā.
 12. Ir vecāki, kas cenšas izaudzināt par godīgu un veiksmīgu cilvēku, dara visu, lai dēlam būtu labi. Tomēr pēc 16 gadiem atmet cerības, jo dēlam ir vienmēr bijis vienalga, un turpinājis satikties ar "Maskačkas" puikām, mācoties zagt un durt adatas vēnā... Šis ir piemērs.
 13. Kāpēc tev, tur kaut kas ir jāspiež? Tās ir lietotāja preferences. Vismaz pasaki, ko tu vēlies izdarīt.
 14. Lapa

  Burti tiešām varētu būt gaiši, tomēr šis darbs ir "stand-alone". Pagaidām taisu vēlvienu šāda tipa lapu, kurā apkopošu savas spējas. Būs pieejama tepat, brīvi lejupielādei. Esmu mācījies no pagāšo darbu kļūdām. Ja kādam ir vēl ieteikumi, droši rakstat. Uzņemšu kritiku.