Jump to content

Red-Aw

Biedrs
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Red-Aw

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.lv
 • Skype
  PM

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  PC, RC, Games, Hockey
 1. Red-Aw

  CSGO Profila giveway!

  3458
 2. Red-Aw

  Kur jūs nolādējat dziesmas?

  grizzlis.lt
 3. Red-Aw

  brave skin 3.4.x

  1) Ej uz FTP < atver public_html < atrodi vietu kur ieinstalets forums : /admin\sources\classes\output\formats\html\ 2) atver htmlOutput.php 3) Ej uz line 632 vai ar CTRL+F atrodi šo : <!-- Copyright Information --> tu redzēsi: $copyright = "<!-- Copyright Information --> <p id='copyright'> <a href='http://www.invisionpower.com/apps/board/' title='Community Forum Software by Invision Power Services'>Community Forum Software by IP.Board{$version}</a> 4) Vienkārši edito pec sirds patikas, vari izdzest visu vai arī pielabot : Piemērs : $copyright = "<!-- Copyright Information --> <a href='http://www.manamajaslapa.lv' title='Mana mājaslapa'>© 2013 - manamajaslapa.lv</a> 5) saglabā un gatavs
 4. Red-Aw

  brave skin 3.4.x

  Ja gribi izdzēst ej uz ACP < Look&Feel < izvēlies skinu un spied manage replacments < atrodi skinlink un uzspied remove. Ja gribi izdzēst (2 variants) ej uz ACP < Look&Feel < izvēlies skinu < atrodi sadaļu: global template < atrodi tajā {parse replacement="skinlink"} un izdzēs.
 5. Red-Aw

  NHL09 Problēma

  1.Variants - Ej iekšā nhl09>rules and options>rules>un pašu pedejo opciju vajag eneiblot (Bilde) 2.variants - Ej iekšā nhl09>sāc jaunu spēli>uzpied basic augšā ( http://www.bildites.lv/images/7pakdhkpjlzowt9bmx.jpg)> enable auto line change (http://www.bildites.lv/images/2xztx4y4i68d3a8hk7j.jpg)
 6. Red-Aw

  Video SYSTEM 2.3.2

  Jā! Biju mēģinājis video system 2.3.1 un 2.3.2 neviens ne otrs negāja priekš 3.4.4.
 7. Red-Aw

  PHP/HTML/CSS [Radical]

  jā man tas pats. Un es nesaprotu kapec lietotājiem online ir tā - Table 'datubeze.members' doesn't exist. Kāds var palidzēt?
 8. Red-Aw

  Video SYSTEM 2.3.2

  kādam nebūtu video system 3.0.1 priekš ipb 3.4.x?
 9. Red-Aw

  Online skripta problēma

  Tas ir tavs pilnais kods? Kur tad izvelk Niku, Avataru, Grupu un Ko dara?
 10. Red-Aw

  Skriptu pieprasījums.

  Nevar neiet. Skaties vai pareizi saliki db, db user, pw. Janumu skriptā pedejais komentārs "Iet uz 3.2.x 3.3.x 3.4.x" Tiešaistes skriptu pats izmantoju un viss iet ideāli.
 11. Red-Aw

  Skriptu pieprasījums.

  šeit visam ir jābūt - http://has.lv/forum/196-ipb/
 12. Red-Aw

  Skriptu pieprasījums.

  Tepat forumā paskaties, te viss ir!
 13. Man ir šis ipb online skripts http://paste.has.lv/index.php/view/832cf0ed un es viņam vēlos uzstādīt lai izskatās šādi ka lietotāji iet uz malu Ja nevarat izpalidzēt iesakiet citu online skriptu derēs 3.2 - 3.3 - 3.4
 14. Red-Aw

  IPB 3.2x Skripts!

  tas ir hooks, uzraksti google: ipb 3 snow in forum pats visu atradīsi.
 15. Red-Aw

  Palīdzībā ar forumu...

  tā ir bezjēdzīga posta krāšana vai kā?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.