Jump to content

Red-Aw

Biedrs
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Red-Aw

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.lv
 • Skype
  PM

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  PC, RC, Games, Hockey

Recent Profile Visitors

831 profile views
 1. Red-Aw

  Kursa darbs

  Sveiki. Studiju ietvaros jāizstrādā kursa darbs, tāpēc nepieciešama Jūsu palīdzība! Lūgums aizpildīt testu par saskarņu (interfeisu) kvalitāti. [...] Jūsu personīgā informācija nebūs vajadzīga! Par piedalīšanos, iedošu plusiņu! Ja kādi ieteikumi vai neskaidrības, tad droši rakstiet. Paldies!
 2. 1) Ej uz FTP < atver public_html < atrodi vietu kur ieinstalets forums : /admin\sources\classes\output\formats\html\ 2) atver htmlOutput.php 3) Ej uz line 632 vai ar CTRL+F atrodi šo : <!-- Copyright Information --> tu redzēsi: $copyright = "<!-- Copyright Information --> <p id='copyright'> <a href='http://www.invisionpower.com/apps/board/' title='Community Forum Software by Invision Power Services'>Community Forum Software by IP.Board{$version}</a> 4) Vienkārši edito pec sirds patikas, vari izdzest visu vai arī pielabot : Piemērs : $copyright = "<!-- Copyright Information --> <a href='http://www.manamajaslapa.lv' title='Mana mājaslapa'>© 2013 - manamajaslapa.lv</a> 5) saglabā un gatavs
 3. Ja gribi izdzēst ej uz ACP < Look&Feel < izvēlies skinu un spied manage replacments < atrodi skinlink un uzspied remove. Ja gribi izdzēst (2 variants) ej uz ACP < Look&Feel < izvēlies skinu < atrodi sadaļu: global template < atrodi tajā {parse replacement="skinlink"} un izdzēs.
 4. Red-Aw

  NHL09 Problēma

  1.Variants - Ej iekšā nhl09>rules and options>rules>un pašu pedejo opciju vajag eneiblot (Bilde) 2.variants - Ej iekšā nhl09>sāc jaunu spēli>uzpied basic augšā ( http://www.bildites.lv/images/7pakdhkpjlzowt9bmx.jpg)> enable auto line change (http://www.bildites.lv/images/2xztx4y4i68d3a8hk7j.jpg)
 5. Jā! Biju mēģinājis video system 2.3.1 un 2.3.2 neviens ne otrs negāja priekš 3.4.4.
 6. jā man tas pats. Un es nesaprotu kapec lietotājiem online ir tā - Table 'datubeze.members' doesn't exist. Kāds var palidzēt?
 7. kādam nebūtu video system 3.0.1 priekš ipb 3.4.x?
 8. Tas ir tavs pilnais kods? Kur tad izvelk Niku, Avataru, Grupu un Ko dara?
 9. Nevar neiet. Skaties vai pareizi saliki db, db user, pw. Janumu skriptā pedejais komentārs "Iet uz 3.2.x 3.3.x 3.4.x" Tiešaistes skriptu pats izmantoju un viss iet ideāli.
 10. šeit visam ir jābūt - http://has.lv/forum/196-ipb/
 11. Tepat forumā paskaties, te viss ir!
 12. Man ir šis ipb online skripts http://paste.has.lv/index.php/view/832cf0ed un es viņam vēlos uzstādīt lai izskatās šādi ka lietotāji iet uz malu Ja nevarat izpalidzēt iesakiet citu online skriptu derēs 3.2 - 3.3 - 3.4
 13. tas ir hooks, uzraksti google: ipb 3 snow in forum pats visu atradīsi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.