Jump to content

Jhonny

Appisējs
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Jhonny last won the day on July 4

Jhonny had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

1 Follower

About Jhonny

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/18/1998

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  exerica

Recent Profile Visitors

4,400 profile views
 1. Tev starp blokiem ir mega lielas atstarpes, bet starp elementiem ir ļoti mazas. Like here - http://prntscr.com/ou4b0z Ja centrē virsrakstus un dažus blokus, tad mby centrē visu lapu, hz. Bet tā ir ok.
 2. Viņam vajag sakodēt to visu kas tur rakstīts.
 3. Jhonny

  Webbo dizains

  Kāpēc viņš ir dzeltens? 😭 http://prntscr.com/oadh3r - tekstu centrē. http://prntscr.com/oadhp6 - ikonas izskatās ļoti nekvalitatīvas. pārējās ikonas arī (vārds uzvārds, e-pasts, projekta budžets, ziņa) http://prntscr.com/oadija - šis vispār kaut kāds saspiests, vislabāk tādu ziņu padot pa tiešo zem bloka kurā ir ievadīti nepareizi dati, jo pašlaik izskatās, ka man jāuziet ar kursoru uz tās ikonas, lai redzētu kas par problēmu. http://prntscr.com/oadj6b - šos blokus es taisītu lielākus, skaistāk izskatīsies nekā tagad kad viss ir saspiests. http://prntscr.com/oadkbe - Pēc red alerta es saprotu, ka ir kaut kāds errors vai kļūda nevis info alerts. Pie spacinga arī vajag vairāk piestrādāt, var redzēt, ka daudz kur atšķiras atstarpes pamatīgi. Un izmanto lūdzu baltu fonu, nevis kaut kādu dzeltenīgu, pašlaik izskatās briesmīgi.
 4. Iesaku labāk pameklēt kādu junior dizainera vakanci vai praksi kādā uzņēmumā (prakse.lv).
 5. Jhonny

  Webbo dizains

  Tekstu nekad neatstāj šādi - http://prntscr.com/o69zrr Pogas taisi apaļotas vai kvadrātainas, nejauc viņas kopā, neizskatās smuki. http://prntscr.com/o6a1jl - liekas pārāk viss saspiests kopā, ļauj dizainam elpot.
 6. Tāds trends tagad fočēt ar telefonu
 7. Iekš blockchain pārtransfēro uz BTC, un tad BTC uz coinbase, coinbase uz walletu un skaiti ārā uz paypal.
 8. Man apstprināja 30 min laikā, un saņēmu 50$. Tagad jau coinbase stāv nauda.
 9. Mainu pilnīgi jaunu un nelietotu procesoru Intel i3 - 6100, sokets LGA 1151. 3.7GHz Kastīte nav bijusi atvērta. Iemainīšu pret mātesplati ar DDR4. Atrodos Rīgā. Rakstīt PM!
 10. Ko tik lēti ar GTA V?
 11. too much green teksta kvalitāte izskatās bad.
 12. Jhonny

  Dizains

  Tev kaut kas ar tiem tekstiem nav. Izskatās max dīvaini. Šitas teksts izskatās norm - http://prntscr.com/n3zq78 pārējie gan nē.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.