Jump to content

SandisF

Biedrs
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SandisF last won the day on February 23

SandisF had the most liked content!

Community Reputation

25 Normal

About SandisF

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 05/05/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,589 profile views
 1. SandisF

  HS deagle 1x5

  Izdomāju pa nakti uztaisīt kko short, ieliku šeit, jo atceros, ka šeit arī ieliku savu pašu pirmo video in 2014 Feedback is very much appreciated
 2. Priecājos, ka patika, ņemšu vērā.
 3. Paldies, no katra video mācos ko jaunu. Arī šī video veidošanas laikā uzzināju daudz jaunu un noderīgu lietu, kas noderēs nākošā video veidošanā.
 4. cl_crosshairsize 4.5 cl_crosshairthickness 0 cl_crosshairgap -1 cl_crosshaircolor 5 cl_crosshairstyle 4
 5. Feedback is very much appreciated.
 6. SandisF

  Scream 1vs4 ace

  Viņš novāca vienu, vina teameti nomira, palika 1vs4 un izvilka. Tos sauc par 1vs4 ACE
 7. SandisF

  Scream 1vs4 ace

  Nebiju ilgi taisījis nekādus video, so izdomāju kaut kas jāuzcep. Feedback is very much appreciated, as always <3 wow, Screams šo ielika savā Facebookā :o. GoodGuyScream
 8. Nu nez, esmu no viņa pircis daudzas lietas, sākot no skiniem beidzot ar dažādiem accountiem, nekad nav bijušas nesaskaņas un vienmer viss norit gludi , bez problēmām.
 9. Atdošu savu overwatch pa 30€ - 35€ ( CSGO Skinos)Level: 79Season ranks: NavSīkak PM, vai steamaNiks: hyskeee ( nopirko šo acc no viņa, kaut kad vasaras beigās )Niku var nomainit, pa 10$, ja nemaldos. ( Epasts arī ir hyskeee, un to nevar nomainīt. Jo, ne es, ne iepriekšējais īpašnieks zina secret question ) , bet neuzskatu to kā problēmu, hyskeee ir ļoti uzticams cilvēks un viņš negribētu zaudēt savu reputāciju) Screeni ar ranku, OW skiniem, or vienalga ko jums vajag iedošu steama vai PM Ņemiet vērā to, ka skini nav tas pats, kas real money 35€ skinos nav tas pats kas 35€ real money, jo neviens nepērk skinus par 100% market price. Tas tā, jo liekas, ka daži to nesaprot Man steam: http://steamcommunity.com/id/OfficialShufflex Screens ar accountu... ( Ja būs vajadzīgs pieslēgt Mobile authenticator, to varēsim sarunāt ) - Pirmais iešu ar nosacījumu, ja Jums būs augsta reputācija, vai Jūs būsiet man pazīstama persona. EDIT. - Nolaižu cenu. 25€ par acc. (SKINOS)
 10. SandisF

  Community fragmovie

  ye, nepatīk ar efektiem piebāzti fragmovie Paldies
 11. Paldies visiem, kuri iesūtīja demo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.