Jump to content

stifler.

Biedrs
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Bad

About stifler.

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

1,106 profile views
 1. Gadu atpkaļ šī persona pārdeva staem acc kādam , protams pēc laik atguva atpakaļ īsumā appisa ... To visu redzēju skype grupa tur kur sīkie spamo mc serverus varbūt tur kāds arī ir. Tāpēc ja esiet uzmanīgi !
 2. 1. Uztaisi savu acc un uzliec acp caur datubāzi . 2. Izdēs visu un no jauna instalē .
 3. 1. http://prntscr.com/g9bg8r 2. http://prntscr.com/g9bg2a 3.http://prntscr.com/g9bh1j (tur vari nomainīt nosaukumu vai noņemt no navigācijas)
 4. Sveiki ? Es esmu tas pircējs kurš nopirka to sunheat projektu .... pirku tāpēc ka vēlējos gatavu savu projektu +tur bija cilvēku varbūt ne daudz bet bija . Cik esmu adevis par projektu ? Tie ir 52e nedaudz nokaulēju . Gāju pirmais , jo šo cilvēku pazinu no @ngc laikiem agrāk spēlēju viņu serverī utt , domāju ka normāls čoms , bett ..... Kā viss notika ? Aizsūtiju viņam tos 52e nākošā rītā tie pienāca viņam konta. Tālāk viņš man uzrakstija , lai iedot nic datus , lai pārakstītu domēnu uz manu acc to pašu ar game hostingu izdarija kr4 , lai vis nonāk pie manis . +atsūtija pieejas pie web un pie servera ,bet neviena no pieejām neiet nevaru nekur ieiet ne gamehost , ne web . Protams es viņam uzrakstiju ka neviena no pieejām neiet un nekas vel nav pārakstīts ne domēns un ne gamehost . Jau kopš šodienas neesmu saņēmis no viņa ne ziņas . Pagāja 2-3 dienas ne ziņas nekas . Protams daudzi rakstija ka esmu idiots , nu jā tomēr tā ir protams tagad laikam man būs macība .... Neiesaku ielaisties ar šo civēku kādos darijumos , jo tiksiet appisti !
 5. naudas nav , mājas nav , mašīnas nav , biznesa nav +bezdarbnieks un bez organizācijas (mana cena 2e)
 6. No šī cilvēka esmu nopircis steam acc laikam ka 5mēnešus atpakaļ + gāju pirmais vel kādiem 3 cilvēkiem ir pārdevis lol accountos tie ari gāja pirmie .
 7. Es labak sev prostituti pasutu neka so nazi nopirkt
 8. Hollande ar DHL un postnl nav problemas , bet uz Latviju tas bus vairāk ka 20dienas
 9. stifler.

  Ihor Hostings

  Cik sapratu jus hostejat serveri no baltgroup jus pat vinu dizainu izmantojat Tad jau labak pa taisno no baltgroup hosteties ja jusejie serveri turas tur cik redzeju ta jus uzrakstijat .
 10. Nezinaju ka te ir cilveki kas heito msi datorus . Es kad gribeju pirkt datoru ari bija dom a pirkt kadu no Lenova vai Acer , jo vini bija sapratigi leti un jaudigi diezgan , kapec nopirku msi ? Man so piedavajumu piedavaja mats menedzers , jo vinam ari esot msi dators . Un no visiem datoriem kas bija viniem tur veikala teica ka msi butu labakais variants prieks spelem . Pats dators izskatas loti simpatisks ar apgaismoto klaviatura nevis parasta , bet mehaniska , loti laba dzesesanas sistema patiesam ta ir laba spelejot csgo mans dators var teikt vispar neuzkarst tas pats ar GTA V uz ultra settingiem . Protams pati matesplate msi razota kura skaitas tiri normala nivdia videokarte utt . Bet kas ir labakais datoram to var parbuvet vai nomainit detalas kuriem daziem portativajiem to nevar izdarit . Pats so datoru nopirku del terauda korpusa un protams ar labam ieksam + dizains simpatisks ka ne ari brends . Tak es lietoju msi datoru jau vairak ka 3 menesus sudzibas nav dators iet uz visiem 100% nav vel bijis neviens lags vai gluks nav vel bijis parkarsis neskatoties uz to ka biezi speleju speles. Pat tagad majas ir karsti iesledzot ventilatoru datora majas paliek vesi Tas ka dators nav domats spelem nu tas gan nav patiesiba ...
 11. Prieks spelem tikai MSI laptopi ta man teica 3 lielveikali
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.