Jump to content

akka

Administrators
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

akka last won the day on February 17

akka had the most liked content!

Community Reputation

309 Excellent

About akka

 • Rank
  www.reklāma.lv
 • Birthday August 26

Contact Methods

 • Website URL
  https://identy.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dobele

Recent Profile Visitors

8,804 profile views
 1. akka

  APEX Legends (F2P)

  viss pēc pubg pārāk dead., gribās ko parastu nevis ar 1000 vēl paralēlām lietām. jo vienkāršāks - jo foršāks.
 2. akka

  CS GO Cooldown

  nē, tas nav iespējams., apmuļķo uztaisot jaunu acc, jo csgo f2p.
 3. akka

  MOXX.LV Gaming RUST, CS:GO & More

  atceros, ka Jums bija 1.6 un csgo, bet vēlāk samps? why?
 4. akka

  IPB 3.4.9

  tāpēc arī neiet, izmanto 5.6 un visam vajadzētu iet.
 5. akka

  IPB 3.4.9

  https://github.com/magento/data-migration-tool/issues/21 https://webflake.sx/topic/19476-skin-caching-issues/ kādu php versiju izmanto?
 6. akka

  4x20€ giveaway

  @policists @boomix @Dolce @Zālens Apsveicu, PM nosūtīt facebook vārdu un uzvārdu, pēc tam apstiprināt mani un ja būsi piesekojis has.lv lapai, tad arī saņemsiet savus 20€, ja piesekosiet tagad, vai vēlāk - balva būs cilvēkam virs Jums. nākošajos giveaway reputācijai būs jāsasniedz noteiktu skaitu, lai nav visādi newbie spamotāji, šoreiz pats pieļāvu kļūdu un nepadomāju par to. Bet nu, I guess ir ok.
 7. akka

  4x20€ giveaway

  noķēru diezgan nopietnu vīrusu ( encryptoja visus failus no diezgan seedota piratebay torrenta ) , nācās pārinstalēt pc, pazuda video bez kura negribās baigi randomā tagad dot kādam balvas, tāpēc visdrīzāk rīt, vai parīt izlozēšu atkārtoti.
 8. akka

  4x20€ giveaway

  nu ja es izlozēju un es skaitu naudu, tad kāda Tev vēl starpība piepisties? ja nevēlies - droši nepiedalies.
 9. akka

  4x20€ giveaway

  tā kā facebook izloze noritēja gaužām skumji un balvas saņēma tikai pāris no laimētājiem, tad šodien izlozēšu 4x20€ tieši has.lv lietotājiem. kas jāizdara, obligāti jābūt facebook lapas sekotājam - spied šeit ( ja piesekosi kad izloze jau būs beigusies - reroll ), ja Tev nav 10 posti, tad vari nepiedalīties, jo jebkurā gadījumā netiksi ņemts vērā. šajā topikā jāuzraksta 1 lieta kas Jums hasā patīk, var būt 1 vārds, var būt 100 vārdi., var būt sarkasms, var būt patiesība, don't rly care. izloze noslēgsies 19. novembrī sponsors: ALX p.s tie kam nav paypal - ieteiktu izveidot.
 10. akka

  Raksti/ Blogi

  lv gaming scēna, spēlētāji kuri tikuši tālāk nekā citi dažādās spēlēs. probably vajadzēs uzmeklēt tos cilvēkus kas par to zin pastāstīt - gekons no goexanimo ( varētu pasniegt info par csgo scēnu ), bazils, mata kuri ir pretty good @ league un zin par visiem lv spēlētājiem varētu padot info par lolu, nezinu kā Tu centīsies viņus pierunāt, bet glhf.,. vari pats izdomāt un skatīties hltv org kur ir lv spēlētāji.
 11. akka

  Labākā rezolūcija priekš 75hz?

  nav tāda labāka rezolūcija, laba ir tāda pie kuras Tev ir ērti spēlēt, katram tas ir dažādi., nespēlēju sūdīgi, kadi 10 global ( kas these days nav nekas ) 2 faceit 10lvl kas arī nav nekas, jo ar tīmu viegli tikt,, tagad pensijā, visu laiku spēlēju ar 1024x768 pačeko ko pro izmanto https://csgopedia.com/csgo-pro-setups/
 12. akka

  GTA V lēni lādējas.

  zinu, ka lolam kamēr nepalaid instalāciju caur administrātoru ir limitēts ātrums uz 700kb/s varbūt gta5 tas pats? bet kad tagad palasīju, tad diezgan daudziem caur rockstar viņš lādējās diezgan ilgi, bet caur steam normāli, soooo - pa naktīm vienkārši atstāj, lai lādējās.
 13. akka

  [PĀRDOD] LOL PROFILS = tilted

  tāpēc, ka pārdodot to nedrīkst darīt ( nav ieteicams darīt, jo diezgan viegli accountam dabūt banu )
 14. akka

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  man ir cilvēks kuru pazīstu jau kādus 7 gadus, dzīvo UK un domāju varēs Tev palīdzēt, ja joprojām vajag - raksti pm. Mājās būšu ap 5,6
 15. akka

  reiF. Gaming

  nekad mūžā tādā serverī nespēlētu, tā ir nevis odziņa, bet servera sabojāšana tiem kas to 1.6 vēl grib uzspēlēt un atcerēties vecos labos laikus. nezinu kāds prikols atvērt dafiga serverus, ja labi zinam, ka latvijā ar 1.6 ir diezgan švaki (nerunāju par citām valstīm, jo tur viņu joprojām salīdzinoši daudz spēlē) visi serveri zem 1 ip arī ir diezgan norm meme..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.