Jump to content

akka

Administrators
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

akka last won the day on April 3

akka had the most liked content!

Community Reputation

315 Excellent

About akka

 • Rank
  www.reklāma.lv
 • Birthday August 26

Contact Methods

 • Website URL
  https://identy.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dobele

Recent Profile Visitors

9,137 profile views
 1. tad jājautā - kāpēc tu gribi vadīt projektu, mērķis apgūt kaut ko, vai mērķis nopelnīt? jo tas donate man vienmēr kaut kur lidinās apkārt.
 2. Tev vajag cilvēku ar pieredzi, lai pastāsta ko Tu dari nepareizi un vai vispār ir jēga kaut ko darīt, varētu ieteikt @Korijs @lollka abi galu galā ir administrējuši diezgan atpazīstamos projektos.
 3. negribās būt tam kurš heito, lai pēc tam mani nodirš kaut kādi fanboj moderātori n shit, bet kāpēc nevar 1x atvērt un viss? beigt mainīt tos dizainus un visu pārējo., vienu dienu latviešu komūns, otru baltijas, trešo jau globāls. izdomā ko Tu gribi un padomā vai tas vispār ir vajadzīgs.
 4. akka

  Minecraft Odyssey

  kāpēc nevar izvēlēties vai nu homepage, vai discord? manuprāt baigā šķelšana notiek., jo var iztikt ar 1 no viņiem, nevis abiem. btw
 5. smird pēc appisiena
 6. viss pēc pubg pārāk dead., gribās ko parastu nevis ar 1000 vēl paralēlām lietām. jo vienkāršāks - jo foršāks.
 7. akka

  CS GO Cooldown

  nē, tas nav iespējams., apmuļķo uztaisot jaunu acc, jo csgo f2p.
 8. atceros, ka Jums bija 1.6 un csgo, bet vēlāk samps? why?
 9. akka

  IPB 3.4.9

  tāpēc arī neiet, izmanto 5.6 un visam vajadzētu iet.
 10. akka

  IPB 3.4.9

  https://github.com/magento/data-migration-tool/issues/21 https://webflake.sx/topic/19476-skin-caching-issues/ kādu php versiju izmanto?
 11. akka

  4x20€ giveaway

  @policists @boomix @Dolce @Zālens Apsveicu, PM nosūtīt facebook vārdu un uzvārdu, pēc tam apstiprināt mani un ja būsi piesekojis has.lv lapai, tad arī saņemsiet savus 20€, ja piesekosiet tagad, vai vēlāk - balva būs cilvēkam virs Jums. nākošajos giveaway reputācijai būs jāsasniedz noteiktu skaitu, lai nav visādi newbie spamotāji, šoreiz pats pieļāvu kļūdu un nepadomāju par to. Bet nu, I guess ir ok.
 12. akka

  4x20€ giveaway

  noķēru diezgan nopietnu vīrusu ( encryptoja visus failus no diezgan seedota piratebay torrenta ) , nācās pārinstalēt pc, pazuda video bez kura negribās baigi randomā tagad dot kādam balvas, tāpēc visdrīzāk rīt, vai parīt izlozēšu atkārtoti.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.