Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

akka

Administrators
 • Content count

  711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Community Reputation

208 Excellent

7 Followers

About akka

 • Rank
  app_update 1337
 • Birthday August 26

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.identy.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dobele

Recent Profile Visitors

7,294 profile views
 1. man noderēs, paldies!!!
 2. kāda starpība kurš iet pirmais, ja caur supportu visu var dabūt atpakaļ? xddd
 3. 2 bezmaksas spēles + csgo = 35 eiro, šitas labs
 4. cik nostalkoju, tad trustable
 5. diezgan nice
 6. Cik palasiju, patestēju, izpētīju... ( diezgan bēdīgs variants ) Ja tu stāsti, ka galvenais nav nopelnīt, bet vienkārši nosegt kaut kādas izmaksas, tad būtu to visu "sms" fīču ieviesis jau tad, kad serverī grozītos normāls apmeklētāju daudzums un tā, ka tas vips nav baigi op, otherwise ...
 7. sms shop in 2k17 lol Ceru ka kāds nopirks moderātoru un nobanos visus, lai jums būtu saprašana ko jūs darat ... gl
 8. Ko labāku gribētos? tad sāc strādāt
 9. Viss bija ļoti labi līdz laikam kad paliku viens pats kurš kaut ko vēlējās, bet tāpat cīnijos un viss bija čotka līdz brīdim kad suncore izdomāja bankrotēt.. tajā brīdī arī bija lūzuma punkts 1.6 serveriem. Pēkšņi pazuda vēlme kaut ko darīt un meklēt jaunu hostu. Pēc pāris mēnešiem izdomājām, ka varētu atvērt 1.6, bet beidzās ar to, ka redzējām ~70% no community spēlē csgo un 1.6 iegāja tikai pāris reizes., uz idp spēlēm un vēl šad tad. Tad arī izdomājām slēgt viņus ciet, tad neilgi pēc tā parādījās boomix ar piedāvājumu, ka viņi iet zem identy. ( bija savi iemesli kas nevienam nav jāzin ) Neilgi pēc tam atradām hostu un savācām naudu kastei, tagad viss ir čotka, pat ir domas par 1.6 serveriem, bet 90% gadījumā tikai priekš savējiem, lai savāktos un atcerētos vecos laikus. ar acc serverī ir tā, ka neatkarīgi cik tev daudz naudas, vai kāds ir tavs krūšu izmērs - acc var iegūt tikai caur pieteikumu, bet ja grib bez pieteikuma, tad tāpat notiek apspriede ar visiem adminiem serverī par noteikto cilvēku., kur katrs pastāsta cilvēka plusus un mīnusus un kopīgi apspriežās.. Tā kā Tu tur uzspēlējis esi 30 minūtes un pa tām 30 minūtēm dabūjis ctbanu un banu par fk, tad diemžēl, bet Tev nekas nespīd, čau. nepiekrītu, tā nav.
 10. a kapēc man visu laiku strādā?
 11. rockstar profilu var atgūt
 12. norm, nopērc pa 20 eiro un pārdod pa 15, so worthless. Vēlāk kad kāds atgūs acc, vainos to no kura viņu nopirka, nevis sevi - legit profit.
 13. nesanāca uztaisīt gaming portālu, izdomājāt ka vieglāk būs uztaisīt saziņas portālu? labāk met mieru uzreiz, nav ko censties un tērēt savu laiku uz neko.
 14. redz kur vari sakot līdzi savam 'reitingam' arī ja nav premiums... http://faceitstats.com/profile,name,nOrmalyLV ar faceit ir tā, ja Tu tikko sāki spēlet un uzvari pirmās spēles, tad tev normāli iedod ''starta reitingu'', uzvari 2 spēles un tev būs 5 lvl, ja turpināsi uzvarēt tad reitinga punkti dosies pa 100+, bet tikko zaudēsi vienu spēli, tā sabojāsi to ''starta reitingu'' un mocīsies tiekot uz augšu.
 15. varbūt iedod savu faceit profilu, lai var arī palīdzēt kāds ar problēmu?