Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

akka

Administrators
 • Content count

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Community Reputation

190 Excellent

6 Followers

About akka

 • Rank
  app_update 1337
 • Birthday 08/26/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.identy.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dobele

Recent Profile Visitors

6,766 profile views
 1. redz kur vari sakot līdzi savam 'reitingam' arī ja nav premiums... http://faceitstats.com/profile,name,nOrmalyLV ar faceit ir tā, ja Tu tikko sāki spēlet un uzvari pirmās spēles, tad tev normāli iedod ''starta reitingu'', uzvari 2 spēles un tev būs 5 lvl, ja turpināsi uzvarēt tad reitinga punkti dosies pa 100+, bet tikko zaudēsi vienu spēli, tā sabojāsi to ''starta reitingu'' un mocīsies tiekot uz augšu.
 2. varbūt iedod savu faceit profilu, lai var arī palīdzēt kāds ar problēmu?
 3. var redzēt, ka profilā ir iekšā likta nauda, pirktas spēles. Tādu profilu atgūt var 5 minūtēs, pat ja ir pieslēgts telefons un nomainīts epasts ar paroli.. + cena ko par viņu prasi ir smieklīgi zema, ņemot vērā, ka tur ir gta5, pubg, dayz, rust, rocket league, csgo tikai brīdinu.
 4. viņš rakstija "izņemot" amm, diezgan bēdīgi ka gribi nopirkt gatavu projektu, labāk sākt savu.
 5. kāda jēga no acc, ja csgo ir banots un tur paliek burtiski 1.6 kuru vairs neviena normāla radība nespēlē? Tad vēl nesaprotu, kapēc viena accounta cena ir 5 eiro, bet otra 10 eiro, ja tās 2 spēles varēja / varbūt vēl kaut kur var dabūt pa brīvu un viņas jau sen visiem ir?
 6. jā, nostaļģijas pēc uzspēlēs 1 dienu un viss, tas nav nekas tik aktuāls, ka tur actually apgrozītos tauta.,.
 7. joprojām nesaprotu cilvēkus kas nevar norādīt cenu te pat forumā. max 10 eiro vispār varētu prasīt + diezgan liela iespēja, ka accountā ir licis savu naudu un vienkārši pēc kāda laika viņu 'paņems atpakaļ'., jo tagad to tik vienkārši izdarīt.. pats personīgi neieteiktu tirgoties, tēmu slēdzu, jo Tu visu tāpat vari sarunāt skype.
 8. Tādā kurš pēc pāris dienām, nedēļām, mēnešiem randomā neresetojās, neaizverās, Tādā kurā nav saviem labākajiem draugiem sadotas privilēģijas, lai viņi vienkārši varētu bojāt visu, Tādā kurā nav autistiski admini, moderātori, Tādā kurā nav milijons opcijas vipiem, bet kaut kas vienkāršs, Tādā kurā visi spēlē godīgi, yo. factions Ja tu šo jautājumu uzdevi par craft, tad pāris apgalvojumi būtu tieši par to.
 9. par kvalitāti jāmaksā
 10. būtu priecājies ka iemeta "normālus" pretiniekus, kuri gandrīz sajēdz spēlēt, bet tāpat no spēles neko nesaprot. :))))
 11. vairs nav starpība kas notiek ar rūnām, jo jau tuvāko nedēļu laikā runes būs bez maksas, gluži tā pat kā masteriji info
 12. saprata, ka ar dlc vairāk nopelnīs.
 13. man pašam tagad braukšanas eksāmens drīz, pats pirms nepilniem 2 mēnešiem vēl teoriju mācijos. Mums bija daudz 17 gadīgas meitenes grupā un viņām pastāstija, ka skolas eksāmenu drīkst kārtot arī tad kad ir 17, bet csdd teoriju un braukšanu tikai kad būsi sasniedzis 18 gadus.
 14. Parasto skolas eksāmenu Tu vari likt, bet CSDD eksāmenu Tu nevari likt kamēr nav tie 18.
 15. Tad dari tā un beidz censties appist cilvēkus, slēdzu.