Jump to content

Koobz_

Biedrs
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Koobz_

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 02/10/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  bukkit,PHP,PS,HTML,CSS,Java

Contact Methods

 • Skype
  koobz_mc
 1. Varētu gatavu skriptu?
 2. Labvakar Hasieši! Vai kādam no jums nav skripts, kurš izvelk kopējo online no minecraft serveriem? Piemēram man ir 7 serveri un es gribētu lai mājaslapā uzrādo to kopējo online.
 3. Kas tas par fontu? http://prntscr.com/47xg7v
 4. Tur neko kodēt nevajaga tīri uzraksti html un saliec ucoz skriptus. Jeb ucoz acp viņu html aizstāj ar savējo.
 5. Koobz_

  putty shh

  http://prntscr.com/43w60u nepalīdz tāpat serveris izslēdzas. Uz linux sistēmas ja kas balstīts VPS. Nē viss strādā TC!
 6. Koobz_

  putty shh

  Labdien hasieši! Nopirku VPS serveri pieslēdos tam ar Putty programu un ieslēdzu minecraft serveri, serveris strādā bez problēmām uz VPS, bet kad izslēdzu putty programu izslēdzas arī serveris, kā var izlabot šo problēmu, lai izslēdzot putty serveris paliktu ieslēgts?
 7. Jauns skype koobz_mc

 8. nice. Skype neparko nobloķēja..

 9. Tad tu vienkārši normāli izskaidro doto situāciju, savādāk tevi nevarēja saprast kur īsti ir problēma! Solved @ skype TC! Viņam path nebija.
 10. Čivauva hasieši! Nolēmu padalīties ar savu modificēto .bat faila iekšām. @ECHO OFF :restart echo Serveris tulit ieslegsies, var slegt ara! java -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar echo Restarts pec 3 sekundes , var slegt ara! ping -n 2 -w 500 0.0.0.1>nul echo Restarts pec 2 sekundes , var slegt ara! ping -n 2 -w 500 0.0.0.1>nul echo Restarts pec 1 sekundes , var slegt ara! ping -n 2 -w 500 0.0.0.1>nul goto restart @ECHO OFF SET BINDIR=%~dp0 CD /D "%BINDIR%" "%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms2=1024M -jar craftbukkit.jar PAUSE Es bieži eksperimentēju ar bukkit serveriem, noslogoju tos, krešoju, un lai lieķi neslēgt arā un atkal slēgt iekšā serveri, esu modificējis savu .bat failu tā, lai pēc izslēgšanas 3 sekunžu laikā tas no jauna ieslēgtos.
 11. Arī esu saskāries ar šo problēmu, problēma ir tavā .bat failā!
 12. Šāda tipa paštaisīti modi strādās tikai ar modificētiem klientiem(launcher), tāpēc iesaku uztaisīt savu klientu, ar kuru varēs ieej serverī, šim veidam būtu vairāki plusi, ja proti uzlikt java aizsardzību, tad varētu tik galā no modificētiem klientiem, serverī nebūtu čiteru un citu pārkāpēju, tad vel, ja tu taisītu krekoto serveri(cracked), tad varētu uztaisīt registrāciju klientā caur mājaslapu ar IPB integrāciju, sanāk ja tu pieregistrējies forumā, ar šo pašu Login un Password, tu varētu iejiet launčerī, nebūtu vajadzība pēc nekāda authme, un varētu uztaisīt skin un cape sistēmu kura strādātu tavā serverī. Šo visu var viegli uztaisī, jo ir pilns google ar gataviem klientiem, bet protams tos nāksies pašam uzstādīt un veikt daudzas modifikācijas, jo šādi gatavi klienti ir Krievu tautības serveriem.
 13. Kā saucas šis fizikālais plugins? Video foršs.
 14. Pēc pārinstalēšanas var pazust java path. Tava problēma ir ramā -Xms1024M -Xmx8192M Tev brīvā atmiņa nesasniedz 9 GB rama, tāpēc arī nestartējas serveris uzliec mazāk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.