Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Dolce

Biedrs
 • Content count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Dolce

 1. @LoyC man tieši otrādi.. 1. Iemaksas iziet cauri principā 5min laikā. Ieiet uzreiz, bet jāpagaida kamēr pārsūtīt. 2. Supports diezgan ātri atbildējis salīdzinot pret citiem. Vajadzētu tomēr saprast, ka tik daudz nezinātāju pievienojas gan CB, gan citiem, ka supports nevienā lapā nav spējīgs atbildēt. CB vēl ir ļoti jēdzīgs. Cik exchange ir tādi, kas neatbild 3-6 mēnešu periodā. 3. Izmaksa CB notiek 2 darba dienu laikā, atkarīgs no bankas.
 2. 100Eur FIAT naudā vai kripto
 3. Nu par Koreju tās jau ir vecas ziņas. Tāpēc arī Koreja ir pašreiz aut, jo varēja reģistrētes bez dokumentiem, bez jebkādas kontroles. Un jā, tagad ir vēl labs laiks pirkt. Div nedēļas atpakaļ gan bija vēl labāks laiks pirkt
 4. Day trading - izdara dienā daudzus trade. Swing trading - izdara trade šad tad. Pāris reizes nedēļā utt. Trading - pērc sarkanu, pārdod zaļu.
 5. Pēdējo ko es dzirdēju sadarbojas ar eToro
 6. Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā..
 7. Tāpēc liec to ko esi gatavs zaudēt. Man netraucē, ka ir sarkanajā. Tāpēc ir izdalīts pa daudziem alt nevis vienu.
 8. Nu galvenais jau nemeklēt "fast cash" un nepārdot pie sarkanā. Es esmu pārdevis pie sarkanā, bet tikai tāpēc, ka vajadzēja nopirkt citus. Visos citos gadījumos pārdodu tikai pie zaļā. Par Cardano runā labas lietas, ir itkā sarakstā, bet nezinu kad paņemšu, ir citas pie prioritātes.
 9. Itkā jau varētu mēģināt dalīties, bet es tik reti pēdējā gada laikā has ienāku... Man nav nekas daudz, turu ap 18 dažādiem alt'iem. Ikdienā mēģinu attiecīgi palielināt to skaitu. Kopumā ar labiem plusiem. Izmantoju CoinBase sākumā lai ieliktu naudu un to pārskaitītu, vairs naudu vispār nelieku. BitFinex lielākoties visiem trade BInance tīri tikai alt, jo reāli tizls UI. GDAX priekš BTC un LTC.
 10. Nesen bija vaļā, divas dienas atpakaļ, iespējams, ka atkal slēgta. Nespēj tikt galā ar pieprasījumu. Citas labas lapas nezinu ar labiem altcoin. Bitfinix protams, bet tur liela daļa potenciālo altu nav. @k3pt varu mēģināt atcerēties tev pateikt kad būs vaļā reģistrācija ja atcerēšos.
 11. Binance. Man $MIOTA bet sen jau tur plusu izņēmu $GOLEM $SNT $SALT $VeChain $Verge Tādi pirmie ko atcerējos
 12. $TRON paķēru tīri, ja nu būs vai nebūs.. nekas daudz man viņā nav. Pagaidām mīnuss viņā.
 13. 6 Tu centies izlikties gudrs, bet palasi varbūt mazliet vairāk? Litecoin īpašniekam tika piespiests pārdot savus coin. Viņš vēljoprojām ir "spoke person" LTC. LTC no top coin vēljoprojām ir labs hold. Kā arī 10k un pēc pāris mēnešiem 20k? Iesaku mazliet pieslēgties tam visam, saprast kāpēc ir kritums pašreiz un kad ir gaidāms kāpums. BTC, LTC, ETH, BCH long term tiem , kas negrib čakarēties caur coinbase . Citus neminēšu, bet no trīs ko autors augstāk minējis - ar Ripple uzmanīgi. Pirkt var, profit izņemt var, bet neliekat lielas cerības. Drošāks šajā gadījumā ir LTC nekā Ripple. Tie, kas meklē lielos procentus, pērkat mazos coin zem 1$ un atstājat uz labu laiku.
 14. Pārdodu minecraft kontu. Pirkts mūžību atpakaļ, lietots 2x.. Var mainīt niku un darīt ko grib ar to kontu. Reāli tikai nopirku, 2x iegāju un viss. Ir iekšā laikam arī kaut kāds Windows 10 gift card.. nav ne jausmas. Pirmais neiešu. Pārskaitījums uz SEB kontu vai PayPal. PayPal - pircējs sedz komisiju. Var piedāvāt savu cenu jo nav ne jausmas par cik viņi nāk. Saziņa te - PM.
 15. Man vairāk patīk.. maksās par kvalitāti..50eur.. Ja jau tik labi zini tad uzraksti pats. Izņem vienu stundu vakarā pie datora vai rakstīšanas has un būsi izdarījis. has par 50 eur tie, kas māk neņemsies un tie, kas par 50 ņemsies nebūs kvalitāte.
 16. Es tiešām nesaprotu jēgu iegādāties profilus ar pāris spēlēm.. kāpēc cilvēki nemācas un nenopērk spēles paši. nav jau tā, ka par šo profilu netika maksāts. Noteikti CS:GO būtu sanācis un H1Z1 var no krievu saitiem kaut kodu nopirkt. Tā vietā, lai normāli nopirktu, cilvēks tiek appists. Tur reāli nav pamata pirkt profilu.. Pāris spēles, ātrāk var uztaisīt jaunu profilu un nopirkt tās spēles nekā veikt kaut kādas maiņas. + neviena iestāde tev neies par pāris eiro un steam kontiem kaut ko darīt. Tev būs vēl jāiestāsta policistam, kas tas tāds steam konts ir. Mana posta morāle: beidz būt muļķis ( jebkurš kurš lasa ) un nopērc spēli pats. Pilni krievu saiti, G2A, lai par kapeikām spēles nopirktu ja negribi no steam pirkt. Jebkuru steam profilu var atgūt. Es varētu pārdot savu nu jau novecojošo profilu ar 197 spēlēm kādam par 49.99Eur - http://steamcommunity.com/id/dolce23 man samaksās un es kontu atgūšu, jo man ir karšu dati ar kurām tika iegādātas spēles no sākta gala un pie kājas tas authenticator.
 17. BUMP jo tu neatbildi.. sry, ok 20 gadi nevis 18.. my bad Ralf. Stāsti labāk par to, kas notiek ar projektu, kur spēle? vai var kaut kur apskatīt kaut screenus vai ko līdzīgu?
 18. Ja izvilktu no IG bildes būtu ok tā lapa. Nav overpriced ja godīgi, vienīgi tas, ka tie sekotāji ir safermoti.. jēga nekāda. Vai arī, lai autors parāda statistiku ar cik view utt. Ja ir ok, nopirkšu par tādu ciparu kaut uz visu gadu.
 19. Nu forši nu.. gāji uz VID vai uzņēmumu reģistru? Ja vien man būtu svarīgi tie posti Stāsti labāk, kas ar pašu spēli notiek, neinteresē man tavs uzņēmums
 20. Es nevarēju nepacelt mironi.. VIDā netaisa uzņēmumus.. + vēl citātu ielicis, forši nu. smieklīgi īstenībā Runājot par pašu autoru - nekur nav nekādas konkrētas atbildes. Ieteiktu uzmanīties, bet overall super ja iznāks relīzi dabūt steam. Interesētu spēli redzēt un nopirktu, lai atbalstītu, bet autors izklausās tikko 18 saņēmis.
 21. Klausi labāk autoru augstāk, nepērc ķīnas mēslu ja vien negribi kādā brīdī kokus mīļot. Uzskatu, ka 125 ir par mazu. Ņem ko mazliet lielāku. Kaut gan atrast kvadru ar 200 arī visticmāk ir bijis ķīnietis tātad pieredzes nav. Firmas moči maksā vairāk, bet attiecīgi arī kvalitāte ir. Neesmu solo fans mežiem. Uz ceļa jā, bet mažā, pļavās un džungļos kvadra.
 22. Tā zilā... nekāda liesma man patīk labāk par to nesmuku ērgli.. ērgļa autors saka, ka ir uz tu ar grafiku, vai vismaz domā, ka viņam padodas grafika. Spriežot pēc tā pirmā darba, no grafikas viņam ne miņas. Topika autoram. Strādā tā kā strādā. Izveidoji šo, veido viņam V2. Ar kaut ko vairāk jau. Strādā pie pašas liesmas, teksta, tad jau fonu nomaini, krāsas utt. Es dodu + par to liesmu nekā par to tizlo ērgli. Vienīgi, ka tizlā ērgļa džekam pareiza doma par tutorial utt.
 23. Ekonomiskie budžeti.. izņemot lamatu fordu VW pāris gadus man kalpojis bez problēmām. Nu laiks pamazām atvadīties. VW aizstāja Ford, lai samazinātu izmaksas uz auto Dānijā. 1. VW GOLF PLUS 2005. gada. 230K+ noskrējis kaut kādi 120+ lopi. 2. FORD FIESTA 2016. 5K+ noskrējis, 65 lopi. Principā jāstumj, bet priekš DK ideāls variants izmaksās. P.S. šo modeli (ford) ar tik maz zirgiem neņemt.. ēd kā vājprātīgs džips un neiet bet visādi citādi overall ok auto. P.S.S. Vakar izbraucu ar Ford Fiesta Fun. Diezgan pilna komplektācija. 100HP. Ar turbīni. Atšķirība braukšanā kā diena pret nakti kā arī labāka komplektācija overall. Ja kāds meklē kaut ko mazu, ne pārāk ekonomisku, bet mazu un braucamu tad Fun modelis ar 100HP ir normāls DAILY braucamais.
 24. Nepieciešami 1 vai 2 kustīgi banneri, lai ieliktu google adsense vietā u.c. Uz šo brīdi ir vajadzīgs 1, iespējams 2. Tuvākā ( līdz gada beigām ) būs nepieciešami vēl pāris kustīgi banneri. Norēķinos ar PayPal vai SEB banku. Apmaksu veicu 20% pirms darba ja ir normāla has reputācija. Ja has reputācija ir nekāda tad apmaksu pēc darba. Ja esi super, mega labs, ar super mega reputāciju tad attiecīgi 50% pirms un 49% + 1% pēc darba nodošanas man. Neinteresē ar ko tu taisi, galvenais, lai atbilst visiem standartiem. Neinteresē arī, ka vienkāršu banneri varētu pats uztaisīt, nav man tam laika. Un ar savām zināšanām patērēšu laiku vairāk nekā to darītu kāds, kas to dara krietni biežāk. Saziņa has.lv sūtam PM. Skype neaicināt. Var arī sūtīt pasta balodi uz rinaldsaz[AT] gmail[punkts]com Budžets ir svarīgs, bet nemeklēju arī lētāko has.lv darbu veicēju. Nemeklēju arī dārgāko guru ar jaunāko macbooku