Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Dolce

 1. Perm Warn point? Really?

  da tas hasā ir normāli.. mazu laiku atpakaļ otro reizi jau saņēmu par tēmas pacelšanu. Ienāku has ik pa laikam, bija ko pievienot tēmai, nebija pat bezsakars un lollka kā vienmēr uzliek man warn abas reizes no viņa.. jūtos īpašs. Pa lielam ir vienalga, bet varbūt moderātoram paliek labāk vai arī vajaga imitēt darbību. - bezjēdzīga tēmas celšana būtu jāsoda ar warn - pāris mēnešu veca tēma jā.. P.S. es pacēlu 22 dienu vecu tēmu kur nebija runāts to ko minēju.. bet nu.. that's life
 2. Kas tur tāds īpašs? Pievieno kontu, līdzko sasniegts minimums vai tevis ievadītā summa = google izsūta naudu tev uz tevis norādīto kontu.
 3. Mājaslapa

  ok, izņemam Wordpress ārā, nezinu gan kāds naids pret wordpress. Citi CMS nepiedāvā visu minēto, tātad jātaisa no 0. Līgums? 600eur ar jau iekļautu PVN? Labs joks. Forums, kas ir jau viens stāsts, veikals, kas ir jau cits stāsts.. viss, kas aizņem pietiekamu laiku par šādu summu nav adekvāti ja vien netiek ņemts iesācējs, tad arī rezultāts. P.S. Kas pret WP?
 4. SEO speciem.

  Uzliec CloudFlare un miers vai jebkuru citu CDN servisu. Servera maiņa neietekmē SEO pozīcijas. Dead linki un konkurence ietekmē.
 5. E-Webstore palīdzība :D

  WooComerce, PrestaShop. WooComerce ieteiktu tīri dēļ support. Visur pilns ar info. Neesmu OpenCart fans.
 6. coinu changes

  @LoyC man tieši otrādi.. 1. Iemaksas iziet cauri principā 5min laikā. Ieiet uzreiz, bet jāpagaida kamēr pārsūtīt. 2. Supports diezgan ātri atbildējis salīdzinot pret citiem. Vajadzētu tomēr saprast, ka tik daudz nezinātāju pievienojas gan CB, gan citiem, ka supports nevienā lapā nav spējīgs atbildēt. CB vēl ir ļoti jēdzīgs. Cik exchange ir tādi, kas neatbild 3-6 mēnešu periodā. 3. Izmaksa CB notiek 2 darba dienu laikā, atkarīgs no bankas.
 7. [Pārdodu] 8d.lv

  100Eur FIAT naudā vai kripto
 8. coinu changes

  Nu par Koreju tās jau ir vecas ziņas. Tāpēc arī Koreja ir pašreiz aut, jo varēja reģistrētes bez dokumentiem, bez jebkādas kontroles. Un jā, tagad ir vēl labs laiks pirkt. Div nedēļas atpakaļ gan bija vēl labāks laiks pirkt
 9. Trading

  Day trading - izdara dienā daudzus trade. Swing trading - izdara trade šad tad. Pāris reizes nedēļā utt. Trading - pērc sarkanu, pārdod zaļu.
 10. Bitcoin tēma

  Pēdējo ko es dzirdēju sadarbojas ar eToro
 11. Bitcoin tēma

  Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā..
 12. Bitcoin tēma

  Tāpēc liec to ko esi gatavs zaudēt. Man netraucē, ka ir sarkanajā. Tāpēc ir izdalīts pa daudziem alt nevis vienu.
 13. Bitcoin tēma

  Nu galvenais jau nemeklēt "fast cash" un nepārdot pie sarkanā. Es esmu pārdevis pie sarkanā, bet tikai tāpēc, ka vajadzēja nopirkt citus. Visos citos gadījumos pārdodu tikai pie zaļā. Par Cardano runā labas lietas, ir itkā sarakstā, bet nezinu kad paņemšu, ir citas pie prioritātes.
 14. Bitcoin tēma

  Itkā jau varētu mēģināt dalīties, bet es tik reti pēdējā gada laikā has ienāku... Man nav nekas daudz, turu ap 18 dažādiem alt'iem. Ikdienā mēģinu attiecīgi palielināt to skaitu. Kopumā ar labiem plusiem. Izmantoju CoinBase sākumā lai ieliktu naudu un to pārskaitītu, vairs naudu vispār nelieku. BitFinex lielākoties visiem trade BInance tīri tikai alt, jo reāli tizls UI. GDAX priekš BTC un LTC.
 15. Bitcoin tēma

  Nesen bija vaļā, divas dienas atpakaļ, iespējams, ka atkal slēgta. Nespēj tikt galā ar pieprasījumu. Citas labas lapas nezinu ar labiem altcoin. Bitfinix protams, bet tur liela daļa potenciālo altu nav. @k3pt varu mēģināt atcerēties tev pateikt kad būs vaļā reģistrācija ja atcerēšos.
 16. Bitcoin tēma

  Binance. Man $MIOTA bet sen jau tur plusu izņēmu $GOLEM $SNT $SALT $VeChain $Verge Tādi pirmie ko atcerējos
 17. Bitcoin tēma

  $TRON paķēru tīri, ja nu būs vai nebūs.. nekas daudz man viņā nav. Pagaidām mīnuss viņā.
 18. Bitcoin tēma

  6 Tu centies izlikties gudrs, bet palasi varbūt mazliet vairāk? Litecoin īpašniekam tika piespiests pārdot savus coin. Viņš vēljoprojām ir "spoke person" LTC. LTC no top coin vēljoprojām ir labs hold. Kā arī 10k un pēc pāris mēnešiem 20k? Iesaku mazliet pieslēgties tam visam, saprast kāpēc ir kritums pašreiz un kad ir gaidāms kāpums. BTC, LTC, ETH, BCH long term tiem , kas negrib čakarēties caur coinbase . Citus neminēšu, bet no trīs ko autors augstāk minējis - ar Ripple uzmanīgi. Pirkt var, profit izņemt var, bet neliekat lielas cerības. Drošāks šajā gadījumā ir LTC nekā Ripple. Tie, kas meklē lielos procentus, pērkat mazos coin zem 1$ un atstājat uz labu laiku.
 19. Pārdodu Minecraft kontu

  Pārdodu minecraft kontu. Pirkts mūžību atpakaļ, lietots 2x.. Var mainīt niku un darīt ko grib ar to kontu. Reāli tikai nopirku, 2x iegāju un viss. Ir iekšā laikam arī kaut kāds Windows 10 gift card.. nav ne jausmas. Pirmais neiešu. Pārskaitījums uz SEB kontu vai PayPal. PayPal - pircējs sedz komisiju. Var piedāvāt savu cenu jo nav ne jausmas par cik viņi nāk. Saziņa te - PM.
 20. Darbs pa samaksu

  Man vairāk patīk.. maksās par kvalitāti..50eur.. Ja jau tik labi zini tad uzraksti pats. Izņem vienu stundu vakarā pie datora vai rakstīšanas has un būsi izdarījis. has par 50 eur tie, kas māk neņemsies un tie, kas par 50 ņemsies nebūs kvalitāte.
 21. Uzmanieties!

  Es tiešām nesaprotu jēgu iegādāties profilus ar pāris spēlēm.. kāpēc cilvēki nemācas un nenopērk spēles paši. nav jau tā, ka par šo profilu netika maksāts. Noteikti CS:GO būtu sanācis un H1Z1 var no krievu saitiem kaut kodu nopirkt. Tā vietā, lai normāli nopirktu, cilvēks tiek appists. Tur reāli nav pamata pirkt profilu.. Pāris spēles, ātrāk var uztaisīt jaunu profilu un nopirkt tās spēles nekā veikt kaut kādas maiņas. + neviena iestāde tev neies par pāris eiro un steam kontiem kaut ko darīt. Tev būs vēl jāiestāsta policistam, kas tas tāds steam konts ir. Mana posta morāle: beidz būt muļķis ( jebkurš kurš lasa ) un nopērc spēli pats. Pilni krievu saiti, G2A, lai par kapeikām spēles nopirktu ja negribi no steam pirkt. Jebkuru steam profilu var atgūt. Es varētu pārdot savu nu jau novecojošo profilu ar 197 spēlēm kādam par 49.99Eur - http://steamcommunity.com/id/dolce23 man samaksās un es kontu atgūšu, jo man ir karšu dati ar kurām tika iegādātas spēles no sākta gala un pie kājas tas authenticator.
 22. Tiek meklēti entuziasti.

  BUMP jo tu neatbildi.. sry, ok 20 gadi nevis 18.. my bad Ralf. Stāsti labāk par to, kas notiek ar projektu, kur spēle? vai var kaut kur apskatīt kaut screenus vai ko līdzīgu?
 23. INSTASMIEKLI

  Ja izvilktu no IG bildes būtu ok tā lapa. Nav overpriced ja godīgi, vienīgi tas, ka tie sekotāji ir safermoti.. jēga nekāda. Vai arī, lai autors parāda statistiku ar cik view utt. Ja ir ok, nopirkšu par tādu ciparu kaut uz visu gadu.
 24. Tiek meklēti entuziasti.

  Nu forši nu.. gāji uz VID vai uzņēmumu reģistru? Ja vien man būtu svarīgi tie posti Stāsti labāk, kas ar pašu spēli notiek, neinteresē man tavs uzņēmums
 25. Tiek meklēti entuziasti.

  Es nevarēju nepacelt mironi.. VIDā netaisa uzņēmumus.. + vēl citātu ielicis, forši nu. smieklīgi īstenībā Runājot par pašu autoru - nekur nav nekādas konkrētas atbildes. Ieteiktu uzmanīties, bet overall super ja iznāks relīzi dabūt steam. Interesētu spēli redzēt un nopirktu, lai atbalstītu, bet autors izklausās tikko 18 saņēmis.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.