Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Dolce

 1. Dolce

  Go play COD bo4

  kādam ir uz X?
 2. Dolce

  Vaig avataru.

  3 eur "or some shit"
 3. Dolce

  4x20€ giveaway

  1. Done 2. Done 3. GAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ
 4. Dolce

  Pārdod MacBook Air (13-inch, Early 2015)

  Labs dators. Tieši šis man ir. Pats gan par šādu ciparu neņemtu, jo jaunu ņēmu par 500eur. Bet tiem, kas apsver iOS eko palietot tad šis ir pietiekams. Strādā bez problēmām vēl šodien.
 5. Dolce

  [ATSAUKSMES] Macbook air 2015

  Lietoju air kā vienu no datoriem, ir arī windows. air ieteiktu ar 8gb ram. Pašam ir, ja nekļūdos tagad tad 15 gada modelis. Līdz šim vispār nekādas problēmas nav bijušas.
 6. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  nevis nebalsojat vispār, bet aizejat un savelkt mīnusus vienā lapiņā. Tas būs vērtīgāk nekā vispār neaiziet. Pēdējā laikā tīrī dēļ sūd*, kas tiek runāts sliecos jau vairāk uz to, ka es aiziešu un ievilkšu mīnusus attiecīgi lielākajā klaunā vai lielākajā ļaunumā manuprāt. Tādā veidā nododot savu balsi nevis vienkārši sēžot dīvānā un gudri muldot.
 7. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  Es zinu pāris cilvēkus kuri tikai tāpēc par viņiem balsos..
 8. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  Ja balso par KPV tāpēc, ka viņi ir patiesi, mainīs visu uz labo un ienesīs beidzot šeit kārtību - ir jābūt īpašam atsaldenim un kotlešu ēdājam. Ja balso, lai atņemtu vecajiem vēžiem balsi, labāk paņem veco vēžu lapu un izsvītro visus ārā. Ja balso par KPV, lai veiktu "pret vecajiem" balsi, vēl saprotami, bet ticēt, ka viņi ir sakarīgi Es tiešām uzskatu, ka ja tici tam ko KPV stāsta ( neskaitot to kur tiek naudas izsūktas utt, kas ir taisnība ) un uzskati, ka KPV ir pareizā izvēle Latvijai tad pats būsi vainīgs pie tā, kas notiks. Mans uzskats ir tāds, ka nekas drastiski nemainīsies arī nākamjos 4 vai aiz tiem 4 gados. Turpinās zagt, tikai citi. Tam ko un kā darīt mēs katrs pats esam atbildīgi. Mūsdienās ir tādas iespējas dzīvē ko darīt, ka politiskie rezultāti diži neinteresē. Nepatīk atbalsts uzņēmējiem? Taisi uzņēmumu kaut Amerikā, Lietuvā, Igaunijā un vēl nez kur. Nepatīk alga? Spēļu vietā iemācies kādu profesiju brīvajā laikā, nomaini darbu. Uztaisi side money, side hustle utt. man skatoties no reklāmu puses jau bija saskatāms vairākas reizes kad KPV melo. KPV kvalitatīvais reklāmas saturs un blakus esošie "Es par valsti un iemetu šeit haaaaaaaštāāāāg" ir vairāk kā finansēts projekts. Tiem, kas to visu nevēro un neseko līdzi katru dienu grūti saprast. Arī Septembra balsojumi rāda, ka KPV balsis krīt, tāpēc, ka daļa sāk saprast kāds sūc tiek likts virsū. 1. Vizuāli patīk paristi. Ir pāris cilvēku tur, kas ir kaut cik sakarīgi. 2. NA nekas nav mainījies. 3. Sarkanie gāž iekšā vājprāta naudas. Rezultāts būs ok. 4. Zaļie guļ ziemas miegā. Uz šo brīdi izskatās, ka 1. Saskaņa 2. KPV 3. ZZS Vēlēšanu dienā varētu būt arī, ka KPV zaudē vietu. Visu izteiks pēdējā nedēļa. Reālais vēlētājs izdara izvēli tikai pēdējās 3-5 dienās pirms vēlēšanām. #SācArSeviBetDomāLīdzNevisMazgāNetīruBļodu
 9. Dolce

  Wordpress

  Vēljoprojām neko nevaru pateikt kamēr neredzu lapu. Kaut kas tomēr nebūs iztulkots.
 10. Dolce

  Wordpress

  Dizains? Jāskatās pēc tā kuras tieši daļas ir tās, kas nav iztulkotas. Izmanto piemēram Loco translate. Lai pateiktu precīzāk jāredz tieši lapa.
 11. Dolce

  Parādi savu vāģi

  "Location: Maskačka" Lai hūdā iederētos!
 12. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  eu.. kur autors palika? Gaidu atbildes... Vai jautājumi par reālu un nevar atbildēt? #scam
 13. Dolce

  SPREE-GAMING.COM

  - Augša kaut kā par lielu.. vai logo par mazu - Reklamē kad tur beidzot ir saturs un serveri - Uz šo brīdi mēnešnieks atkal - Vislabāk ir taisīt ar kādu kopā, savādāk izskatās, ka tu tur tikai esi - Ņemot piemēru no citiem. Vajaga būvēt augšā community ar konkursiem utt. Prosta serveri nestrādā. Ja vēl kaut kas strādā tad tīri community, ja tur ir ko darīt utt. + Nosaukums man tīri ok patīk. EDIT: Tava rakstība ir bomba.. serveri gan būs ātri, jo "weed' novilkt tak ir 1 un 2.. http://prntscr.com/kiihtf
 14. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  1. Dropshipping ir lejupslīde. Konkurence bija tik liela, ka viņa jau sāk mirt. Tagad viņi rodas mazāk, bet uz brīdi bija tā, ka simtiem jaunas lapas dropshippingā un vieni un tiepaši produkti. 2. Kam ir vajadzīgs 2-5k? 3. Produkti nav jāpērk. Tu saņem naudu un veic pasūtījumu. 4. Tavs 20k apgrozījums neko nenozīmē. Cik peļņa? Kāds ad spend uz to mēnesi? 5. Nākamais mēnesis pa 0 ir grūti. 6. Cik liela klientu datubāze? 7. Cik ir returning customer %? 8. Kuru tirgu tu mērķē? 9. Tavs % peļņa pēc reklāmas un citām izmaksām? 10. Kam tieši šis "investment" ir paredzēts? 11. Kāds ir social following piesaistītiem kontiem? 12. Niche produkts vai viss samests kopā? 13. Tavs ad spend mēnesī? 14. Shopify/Woocomerce? 15. Pēdejo mēnešu % growth vai kritums ir kāds? 16. Cik ilgā laikā saņemu savu investment atpakaļ? Prezentāciju man nevajaga. Neko jaunu nepateiksi ko es nezinātu saistībā ar dropshipping. Nav laika prezentācijai. Vajaga reālus datus. P.S. Dropshipping ir dead tādā ziņā kā to dara lielākā daļa. Ja tu tam netici tad nekas gaidāms ilgtermiņā šeit nebūs.
 15. Dolce

  [LSPD pieteiksanas]

  RECeklis
 16. Dolce

  Atsauksmes par Squalio

  Prasa to, lai nebūtu par tevi jāmaksā nodokļi. Ņems tevi kā pakalpojuma sniedzēju. Attiecīgi algu maksāsi sev pats, nodokļus par sevi maksāsi pats. No sērijas nerēķinot reālo, bet ja saņemsi 1000Eur bez PVN tad vēl, lai izmaksātu sev noņemsi naudu vēl no 1000Eur. Piezvani VID, ja sludinājums uz darbu bija kā "meklējam darbiniekus", jo tā tomēr ir muļķošana.
 17. Dolce

  Nav virsraksts.

  Man vislabāk patīk komentāri zem viņa bildēm FB. Viena no labākajām lasāmvielām pēdējā laikā.
 18. Dolce

  Parādi savu vāģi

  No pieredzes, tur labi atvēsina visu. Ja gribi vari arī tur aizvērt to paredzēto caurumu ciet. Man ex auto bija golf 5 plus. Arī kondiška gāja bardačokā
 19. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Stāv steam profils, kas krāj putekļus. Pašam nav laika spēlēt, ja spēlēju 1x divos mēnešos tad vienu CSGO. Varbūt kādam ir interese par saprātīgu ciparu iegūt šo profilu? Nav VAC banu utt. Profils publisks. https://steamcommunity.com/id/Dolce23
 20. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Nezinu cik +- vēlos. Skatīšos pēc piedāvājuma. Konts krāj putekļus, nav nekādas baigi jaunās spēles, bet ir plašs spēļu klāsts ja nu kāds grib turpināt būvēt savu steam bibliotēku. Katrā ziņā tie noteikti nav ne 5 ne 20 ne 50Eur.
 21. Dolce

  Dolce

 22. Dolce

  Parādi savu vāģi

  Pats tagad uz ko šādu skatos, bet baigi visi velk prom no gredzenu pavēlnieka. Tu viņu uz LV?
 23. Dolce

  BLOG POSTI

  Šad tad atliek tikai pajautāt
 24. Dolce

  BLOG POSTI

  Tu jau divas dažādas lietas. Wordpress.com un Wordpress.org. Viens ir bizness ar pakalpojumu kur protams tev nāksies maksāt. Otrs ir par brīvu un nav par neko jāmaksā.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.