Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Dolce

 1. Dolce

  Parādi savu vāģi

  "Location: Maskačka" Lai hūdā iederētos!
 2. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  eu.. kur autors palika? Gaidu atbildes... Vai jautājumi par reālu un nevar atbildēt? #scam
 3. Dolce

  SPREE-GAMING.COM

  - Augša kaut kā par lielu.. vai logo par mazu - Reklamē kad tur beidzot ir saturs un serveri - Uz šo brīdi mēnešnieks atkal - Vislabāk ir taisīt ar kādu kopā, savādāk izskatās, ka tu tur tikai esi - Ņemot piemēru no citiem. Vajaga būvēt augšā community ar konkursiem utt. Prosta serveri nestrādā. Ja vēl kaut kas strādā tad tīri community, ja tur ir ko darīt utt. + Nosaukums man tīri ok patīk. EDIT: Tava rakstība ir bomba.. serveri gan būs ātri, jo "weed' novilkt tak ir 1 un 2.. http://prntscr.com/kiihtf
 4. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  1. Dropshipping ir lejupslīde. Konkurence bija tik liela, ka viņa jau sāk mirt. Tagad viņi rodas mazāk, bet uz brīdi bija tā, ka simtiem jaunas lapas dropshippingā un vieni un tiepaši produkti. 2. Kam ir vajadzīgs 2-5k? 3. Produkti nav jāpērk. Tu saņem naudu un veic pasūtījumu. 4. Tavs 20k apgrozījums neko nenozīmē. Cik peļņa? Kāds ad spend uz to mēnesi? 5. Nākamais mēnesis pa 0 ir grūti. 6. Cik liela klientu datubāze? 7. Cik ir returning customer %? 8. Kuru tirgu tu mērķē? 9. Tavs % peļņa pēc reklāmas un citām izmaksām? 10. Kam tieši šis "investment" ir paredzēts? 11. Kāds ir social following piesaistītiem kontiem? 12. Niche produkts vai viss samests kopā? 13. Tavs ad spend mēnesī? 14. Shopify/Woocomerce? 15. Pēdejo mēnešu % growth vai kritums ir kāds? 16. Cik ilgā laikā saņemu savu investment atpakaļ? Prezentāciju man nevajaga. Neko jaunu nepateiksi ko es nezinātu saistībā ar dropshipping. Nav laika prezentācijai. Vajaga reālus datus. P.S. Dropshipping ir dead tādā ziņā kā to dara lielākā daļa. Ja tu tam netici tad nekas gaidāms ilgtermiņā šeit nebūs.
 5. Dolce

  [LSPD pieteiksanas]

  RECeklis
 6. Dolce

  Atsauksmes par Squalio

  Prasa to, lai nebūtu par tevi jāmaksā nodokļi. Ņems tevi kā pakalpojuma sniedzēju. Attiecīgi algu maksāsi sev pats, nodokļus par sevi maksāsi pats. No sērijas nerēķinot reālo, bet ja saņemsi 1000Eur bez PVN tad vēl, lai izmaksātu sev noņemsi naudu vēl no 1000Eur. Piezvani VID, ja sludinājums uz darbu bija kā "meklējam darbiniekus", jo tā tomēr ir muļķošana.
 7. Dolce

  Nav virsraksts.

  Man vislabāk patīk komentāri zem viņa bildēm FB. Viena no labākajām lasāmvielām pēdējā laikā.
 8. Dolce

  Parādi savu vāģi

  No pieredzes, tur labi atvēsina visu. Ja gribi vari arī tur aizvērt to paredzēto caurumu ciet. Man ex auto bija golf 5 plus. Arī kondiška gāja bardačokā
 9. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Stāv steam profils, kas krāj putekļus. Pašam nav laika spēlēt, ja spēlēju 1x divos mēnešos tad vienu CSGO. Varbūt kādam ir interese par saprātīgu ciparu iegūt šo profilu? Nav VAC banu utt. Profils publisks. https://steamcommunity.com/id/Dolce23
 10. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Nezinu cik +- vēlos. Skatīšos pēc piedāvājuma. Konts krāj putekļus, nav nekādas baigi jaunās spēles, bet ir plašs spēļu klāsts ja nu kāds grib turpināt būvēt savu steam bibliotēku. Katrā ziņā tie noteikti nav ne 5 ne 20 ne 50Eur.
 11. Dolce

  Dolce

 12. Dolce

  Parādi savu vāģi

  Pats tagad uz ko šādu skatos, bet baigi visi velk prom no gredzenu pavēlnieka. Tu viņu uz LV?
 13. Dolce

  BLOG POSTI

  Šad tad atliek tikai pajautāt
 14. Dolce

  BLOG POSTI

  Tu jau divas dažādas lietas. Wordpress.com un Wordpress.org. Viens ir bizness ar pakalpojumu kur protams tev nāksies maksāt. Otrs ir par brīvu un nav par neko jāmaksā.
 15. Dolce

  BLOG POSTI

  Par Wordpress nav jāmaksā.. - hostings ( tāpat esošo kaut kur turēsi ) - domēns ( kurš arī jau ir vajadzīgs ) - wordpress.org novelkam wordpress - uzliekam kādu tēmu par brīvu Ieguldījums 0$... Dārgi jā.. žēl. Pietam izdevīgi tā vietā, lai novilktu pāris plugin par brīvu un patērētu labi ja 10min tava laika, tu taisi kaut ko no jauna... Prieks
 16. Dolce

  Perm Warn point? Really?

  da tas hasā ir normāli.. mazu laiku atpakaļ otro reizi jau saņēmu par tēmas pacelšanu. Ienāku has ik pa laikam, bija ko pievienot tēmai, nebija pat bezsakars un lollka kā vienmēr uzliek man warn abas reizes no viņa.. jūtos īpašs. Pa lielam ir vienalga, bet varbūt moderātoram paliek labāk vai arī vajaga imitēt darbību. - bezjēdzīga tēmas celšana būtu jāsoda ar warn - pāris mēnešu veca tēma jā.. P.S. es pacēlu 22 dienu vecu tēmu kur nebija runāts to ko minēju.. bet nu.. that's life
 17. Kas tur tāds īpašs? Pievieno kontu, līdzko sasniegts minimums vai tevis ievadītā summa = google izsūta naudu tev uz tevis norādīto kontu.
 18. Dolce

  Mājaslapa

  ok, izņemam Wordpress ārā, nezinu gan kāds naids pret wordpress. Citi CMS nepiedāvā visu minēto, tātad jātaisa no 0. Līgums? 600eur ar jau iekļautu PVN? Labs joks. Forums, kas ir jau viens stāsts, veikals, kas ir jau cits stāsts.. viss, kas aizņem pietiekamu laiku par šādu summu nav adekvāti ja vien netiek ņemts iesācējs, tad arī rezultāts. P.S. Kas pret WP?
 19. Dolce

  SEO speciem.

  Uzliec CloudFlare un miers vai jebkuru citu CDN servisu. Servera maiņa neietekmē SEO pozīcijas. Dead linki un konkurence ietekmē.
 20. Dolce

  E-Webstore palīdzība :D

  WooComerce, PrestaShop. WooComerce ieteiktu tīri dēļ support. Visur pilns ar info. Neesmu OpenCart fans.
 21. Dolce

  coinu changes

  @LoyC man tieši otrādi.. 1. Iemaksas iziet cauri principā 5min laikā. Ieiet uzreiz, bet jāpagaida kamēr pārsūtīt. 2. Supports diezgan ātri atbildējis salīdzinot pret citiem. Vajadzētu tomēr saprast, ka tik daudz nezinātāju pievienojas gan CB, gan citiem, ka supports nevienā lapā nav spējīgs atbildēt. CB vēl ir ļoti jēdzīgs. Cik exchange ir tādi, kas neatbild 3-6 mēnešu periodā. 3. Izmaksa CB notiek 2 darba dienu laikā, atkarīgs no bankas.
 22. Dolce

  [Pārdodu] 8d.lv

  100Eur FIAT naudā vai kripto
 23. Dolce

  coinu changes

  Nu par Koreju tās jau ir vecas ziņas. Tāpēc arī Koreja ir pašreiz aut, jo varēja reģistrētes bez dokumentiem, bez jebkādas kontroles. Un jā, tagad ir vēl labs laiks pirkt. Div nedēļas atpakaļ gan bija vēl labāks laiks pirkt
 24. Dolce

  Trading

  Day trading - izdara dienā daudzus trade. Swing trading - izdara trade šad tad. Pāris reizes nedēļā utt. Trading - pērc sarkanu, pārdod zaļu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.