Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Dolce last won the day on July 19

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

59 Good

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,808 profile views
 1. Kopš has pārņemšanas ir noticis pilnībā - NEKAS! Solījums pēc solījuma.. Mistiski google translate žurnālisti.. tad vēl visādi brīnumi, kas nekad kaut kā... nesaiet!? - Nu jau nedēļa riņķī dizaina atkal nav.. ( pietam, kam tas tik ļoti vajadzīgs? Ko dos dizains ja nav aktivitātes? ) - Multi vendor? priekškam? Tie pāris cilvēki ko te ieliks? Vienkāršāk ir paypal pārskaitīt. Pietam uzlikt multi vendor aizņem pāris minūtes. - Vienīgais notikušais ir pāris konkursi ar balvām, kas arī bija diezgan pliekani.. - Pieliktas vienīgi jaunas reklāmas.. Apsveicu Skats no malas ir tāds, ka nekas nav noticis.. attiecīgi līkas rokas vai arī nav laika. Ja nav laika vai līkas rokas tad nodod šo projektu kādam, kas ir gatavs kaut ko darīt un investēt. / This is not for you /
 2. 0.50Eur paypal
 3. Man patīk cik daudz cilvēki ir tērējuši laiku, lai pamatotu kāpēc cena nav adekvāta.. un autors drošvien tāpat tirgos par topašu cenu vai nometīs 50eur
 4. Ne edits, ne dziesma.. nepatika! tie pāris kill gan bija labi.. Es gan nevarētu ne vienu no tiem
 5. Nu bļāviens tur var gadīties arī, ka visu ņemot nost kondesātoru sačakarēji, kas nav noplīsis nost līdz galam un turās uz puņķiem.. var arī gadīties, ka kāds no vadiem ir ieplīsis.. 100 un 1 lieta var gadīties. Ja gribēji ietaupīt 20eur tad ej tagad un nes uz servisu un maksā par to ja nemācēji iztīrīt un nomainīt termopastu. Attālināti tev neviens to nepateiks. Kāds sakars draiveriem ja tu nepārinstalēji datoru? Ja izslēdzam draiverus un google pateica faulty hardware, tad attiecīgi kaut kas nolauzts.. kaut kas ne līdz galam nolauzts un turās uz puņķiem, sapists kāds mazais vads vai čips vai kaut kas nav saslēgts līdz galam/pareizi. Nesaprotami ir tas, kā var sapist kaut ko no pamācības. Kāpēc vispār heat sinki jāņem nost bija? Pietiek ar CPU termopastu un pārējo izpūst no putekļiem. 20eur ietaupīšana visticamāk būs ar dārgāku rezultātu.
 6. Vadu savienojumi vai nolauzi kaut ko.. malacis! Tas ir jāgrib
 7. Dolce

  Serveris mājaslapai.

  raspberry vai arī uzliec uz datora un miers.. kur problēma? Google pilns info ar šo..
 8. Dolce

  Serveris mājaslapai.

  DigitalOcean?
 9. Kaut kad ieķēru šo un esmu -10%, bet nav tik traki ja par brīvu iedod.. Vienu brīdi gan biju pat plusā. Atstāšu, lai stāv portfolio.
 10. Un ko tu ar to gribēji pateikt? Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss. Katrs var paņemt DO trial kontu un darīt ko pats ar to grib. Arī es esmu DO lietotājs ar vairākiem serveriem, tas kas tur DO ir jāmaksā ir kapeikas pa lielam.
 11. man neinteresē meklēt kaut ko tavā vietā un nopelnīt 4.99.. ir labākas lietas ko darīt kā vienkāršus java uzdevumus. Daži tur tādi tricky ja vispār neko nezina un izmanto google. Bet pirmie simple..
 12. Lielākā daļa ir salīdzinoši pats "early stage" ko mazliet uzliekot googlē pat +- gatavu kodu var dabūt.. rly?
 13. sveiks!tev vēl ir kāds lieks ielūgums?

  1. Dolce
  2. Jānis12229

   Jānis12229

   uz inperil 😩

 14. Dolce

  PayPal account

  Vispār nē. Vēl nesen 2x zvanīju par diviem citiem kontiem. Ja vien vari pateikt savus datus pareizi tad nekādi kartes dati nav jāsauc. Autoram - piezvani support un atrisini savu problēmu. Darba dienās strādā, skaties pēc laika zonas.
 15. Izpildīju un tāpat nesapratu, ka ir Sizeer.. Kaut kādi apavi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.