Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  391
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dolce last won the day on February 20 2017

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

22 Normal

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,230 profile views
 1. Dolce

  [LSPD pieteiksanas]

  RECeklis
 2. Dolce

  Atsauksmes par Squalio

  Prasa to, lai nebūtu par tevi jāmaksā nodokļi. Ņems tevi kā pakalpojuma sniedzēju. Attiecīgi algu maksāsi sev pats, nodokļus par sevi maksāsi pats. No sērijas nerēķinot reālo, bet ja saņemsi 1000Eur bez PVN tad vēl, lai izmaksātu sev noņemsi naudu vēl no 1000Eur. Piezvani VID, ja sludinājums uz darbu bija kā "meklējam darbiniekus", jo tā tomēr ir muļķošana.
 3. Dolce

  Nav virsraksts.

  Man vislabāk patīk komentāri zem viņa bildēm FB. Viena no labākajām lasāmvielām pēdējā laikā.
 4. Dolce

  Parādi savu vāģi

  No pieredzes, tur labi atvēsina visu. Ja gribi vari arī tur aizvērt to paredzēto caurumu ciet. Man ex auto bija golf 5 plus. Arī kondiška gāja bardačokā
 5. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Nezinu cik +- vēlos. Skatīšos pēc piedāvājuma. Konts krāj putekļus, nav nekādas baigi jaunās spēles, bet ir plašs spēļu klāsts ja nu kāds grib turpināt būvēt savu steam bibliotēku. Katrā ziņā tie noteikti nav ne 5 ne 20 ne 50Eur.
 6. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Stāv steam profils, kas krāj putekļus. Pašam nav laika spēlēt, ja spēlēju 1x divos mēnešos tad vienu CSGO. Varbūt kādam ir interese par saprātīgu ciparu iegūt šo profilu? Nav VAC banu utt. Profils publisks. https://steamcommunity.com/id/Dolce23
 7. Dolce

  Parādi savu vāģi

  Pats tagad uz ko šādu skatos, bet baigi visi velk prom no gredzenu pavēlnieka. Tu viņu uz LV?
 8. Dolce

  BLOG POSTI

  Šad tad atliek tikai pajautāt
 9. Dolce

  BLOG POSTI

  Tu jau divas dažādas lietas. Wordpress.com un Wordpress.org. Viens ir bizness ar pakalpojumu kur protams tev nāksies maksāt. Otrs ir par brīvu un nav par neko jāmaksā.
 10. Dolce

  BLOG POSTI

  Par Wordpress nav jāmaksā.. - hostings ( tāpat esošo kaut kur turēsi ) - domēns ( kurš arī jau ir vajadzīgs ) - wordpress.org novelkam wordpress - uzliekam kādu tēmu par brīvu Ieguldījums 0$... Dārgi jā.. žēl. Pietam izdevīgi tā vietā, lai novilktu pāris plugin par brīvu un patērētu labi ja 10min tava laika, tu taisi kaut ko no jauna... Prieks
 11. Dolce

  Perm Warn point? Really?

  da tas hasā ir normāli.. mazu laiku atpakaļ otro reizi jau saņēmu par tēmas pacelšanu. Ienāku has ik pa laikam, bija ko pievienot tēmai, nebija pat bezsakars un lollka kā vienmēr uzliek man warn abas reizes no viņa.. jūtos īpašs. Pa lielam ir vienalga, bet varbūt moderātoram paliek labāk vai arī vajaga imitēt darbību. - bezjēdzīga tēmas celšana būtu jāsoda ar warn - pāris mēnešu veca tēma jā.. P.S. es pacēlu 22 dienu vecu tēmu kur nebija runāts to ko minēju.. bet nu.. that's life
 12. Kas tur tāds īpašs? Pievieno kontu, līdzko sasniegts minimums vai tevis ievadītā summa = google izsūta naudu tev uz tevis norādīto kontu.
 13. Dolce

  Mājaslapa

  ok, izņemam Wordpress ārā, nezinu gan kāds naids pret wordpress. Citi CMS nepiedāvā visu minēto, tātad jātaisa no 0. Līgums? 600eur ar jau iekļautu PVN? Labs joks. Forums, kas ir jau viens stāsts, veikals, kas ir jau cits stāsts.. viss, kas aizņem pietiekamu laiku par šādu summu nav adekvāti ja vien netiek ņemts iesācējs, tad arī rezultāts. P.S. Kas pret WP?
 14. Dolce

  SEO speciem.

  Uzliec CloudFlare un miers vai jebkuru citu CDN servisu. Servera maiņa neietekmē SEO pozīcijas. Dead linki un konkurence ietekmē.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.