Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Dolce last won the day on November 14

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,953 profile views
 1. nu bļ*... ierastais has dirsēju pulks salasījies Nah viņam tur kaut ko lasīt un domāt par API? Lai uzliek contact form 7, lai pārnes uz /thank-you lapu pie veiksmīgas aizpildīšanas. Galvenais pirmstam pielikt captcha. FB pixel ieliek /thank-you kā lead un viss. Strādā labāk par tiem eventiem uz WP. Eventus bieži vien nepaņem, bet redirect strādā bez problēmām un nav pievīlis. Simple. EDIT: Patīk, ka mārketeris vai kas tur vēl nav pateicis, lai ieliek pašu FB pikseli un google analytics.
 2. Dizains nebūšot.. būšot jauns CMS. 

  1. #Amerikanskij
  2. Dolce

   Dolce

   Jā.. jo tad varot nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu! Dizains un kaut kas jauns.... nebijis.... 

 3. Palietoju jauno pāris dienas un apnika jau. Jaunais dizains < default IPB dizains.
 4. tamanis87@inbox.lv 100%
 5. No forumiem vispār diži liela jēga nav.. arī no ārzemju nē, ja vien tur aktīvi neposto un jau nav esoša komūna. LV ir maz to forumu, kas palikuši un tiepaši cīnās pa lielam par cilvēku apmeklējumu. Gandrīzvai FB grupu labāk uztaisīt
 6. Dolce

  Hostings

  @LoyC Nīderlandē hostē. Pagaidām neesmu uzgājis nevienu LV serveri viņiem. Cik man saprotams, viņi vienkārši īrē no citiem un viss. Pašiem nekas nepieder drošvien, vai arī varbūt uz vietas ir dedicated kaut kādi, bet shared nav LV. LV īsti neviens nav palicis. Serveris.lv un līdzīgie vecie vaļi ir, bet viņu kvalitāte vispār ir zem katras kritikas. Tikko vienu nesu no viņiem prom. Pārnesot vien dabūjām -6sek pilnai ielādei + konstanti gļuki. Konti tik ļoti apgriezti, ka bieži jāprasa, lai atbloķē konkrētas lietas. + viņu sistēma tur interesanta un bieži vien uz appisienu. Mājaslapā vienā serverī ar vieniem loginiem. Epasti citā ar citiem loginiem. Pie viņiem vienam klientam vispār 4 dažādi logini.. Cits klients atkal saņēma ziņu, ka vajagot lielāku jaudu, par ko arī samaksāja.. Neatceros konkrētas summas tagad, bet ja bija 2eur ar kapeikām tad uz 5eur mēnesī. Ieeju hostingā un tur vispār tāds plāns nav uzlikts un viss pa vecam. Prasu wtf? Šie pēkšņi pārlika pavisam uz citu serveri kur jaunāks admin panelis utt.. GB gan nācās vēlreiz prasīt, lai uzliek īstos par ko klients jau labu laiku bija maksājis.. Katrā ziņā appisiens aiz appisiena.. AREA ir tiešām ok priekš parastas lietošanas un var lietot neiespringstot, bet ja būs baigais traffic tad gan ieteiktu likt citur.
 7. Dolce

  Hostings

  area.. bet atkarīgs ko gribi. Area ir normālākais LV, bet baigi daudz lapas uzliktas uz viena servera un ātrums ir salīdzinoši so-so. Vari man uzprasīt ja gribi, bet nebūs lētak par area it. Rezumē - tavām vajadzībām noteikti pietiks area it. EDIT: Nezinu, kas @Reķis ir smieklīgs, bet paskaidrošu vairāk. Klienta case nesen. Problēmas pie liela apmeklējuma, ka lapa paņem visus resursu un cilvēki dabū error un lapa nav pieejama. Jau paņemts AREA "krutākais" plāns no kura nav atšķirība. AREA pat nav LV serveru. Vismaz uz šo brīdim 3 dažādiem kur man ir pieeja tie neatrodas LV. Esošajiem ir 100gb ram. Uz trim ko redzu visiem noslodze starp 80-92GB, kas ir diezgan bad. Nomainot AREA serveri klientam dabūjām ekstra 5sek un pilnu ielādi un uz pirmo atbildi ekstra sekunde nost. Attiecīgi arī sapratām, ka pie liela apmeklējuma palielinās CPU noslodze +10% kur AREA nomirst. Attiecīgi klients zaudē naudu. Ko gan no shared servera var gribēt. Kopumā tāpat, par to cenu labs hostings un tiem, kam nav baigi liels apmeklējums un nevajaga ļoti spiest uz ātrumu - pilnībā pietiekams serveris. Cena par to performance ir laba. Atbalsta puse arī ļoti ok. Mēnesi vai divus.. varbūt pat vairāk ierasto Martin nu ir beidzot aizstājis vēlviens džeks, attiecīgi atbild krietni ātri. Tiem kam paredzēts liels apmeklējums un ātrums ir nozīmīgs, īpaši ja strādā pie SEO, ieteiktu skatīties citā virzienā. Kaut kur ārzemēs. Kaut vai Vultr, DigitalOcean.. Siteground arī ir ok, bet nav mans favorīts, ir bijušas problēmas, bet arī ir ok. Pieliec vēl CloudFlare hostingam un būs ok.
 8. Kopš has pārņemšanas ir noticis pilnībā - NEKAS! Solījums pēc solījuma.. Mistiski google translate žurnālisti.. tad vēl visādi brīnumi, kas nekad kaut kā... nesaiet!? - Nu jau nedēļa riņķī dizaina atkal nav.. ( pietam, kam tas tik ļoti vajadzīgs? Ko dos dizains ja nav aktivitātes? ) - Multi vendor? priekškam? Tie pāris cilvēki ko te ieliks? Vienkāršāk ir paypal pārskaitīt. Pietam uzlikt multi vendor aizņem pāris minūtes. - Vienīgais notikušais ir pāris konkursi ar balvām, kas arī bija diezgan pliekani.. - Pieliktas vienīgi jaunas reklāmas.. Apsveicu Skats no malas ir tāds, ka nekas nav noticis.. attiecīgi līkas rokas vai arī nav laika. Ja nav laika vai līkas rokas tad nodod šo projektu kādam, kas ir gatavs kaut ko darīt un investēt. / This is not for you /
 9. 0.50Eur paypal
 10. Man patīk cik daudz cilvēki ir tērējuši laiku, lai pamatotu kāpēc cena nav adekvāta.. un autors drošvien tāpat tirgos par topašu cenu vai nometīs 50eur
 11. Ne edits, ne dziesma.. nepatika! tie pāris kill gan bija labi.. Es gan nevarētu ne vienu no tiem
 12. Nu bļāviens tur var gadīties arī, ka visu ņemot nost kondesātoru sačakarēji, kas nav noplīsis nost līdz galam un turās uz puņķiem.. var arī gadīties, ka kāds no vadiem ir ieplīsis.. 100 un 1 lieta var gadīties. Ja gribēji ietaupīt 20eur tad ej tagad un nes uz servisu un maksā par to ja nemācēji iztīrīt un nomainīt termopastu. Attālināti tev neviens to nepateiks. Kāds sakars draiveriem ja tu nepārinstalēji datoru? Ja izslēdzam draiverus un google pateica faulty hardware, tad attiecīgi kaut kas nolauzts.. kaut kas ne līdz galam nolauzts un turās uz puņķiem, sapists kāds mazais vads vai čips vai kaut kas nav saslēgts līdz galam/pareizi. Nesaprotami ir tas, kā var sapist kaut ko no pamācības. Kāpēc vispār heat sinki jāņem nost bija? Pietiek ar CPU termopastu un pārējo izpūst no putekļiem. 20eur ietaupīšana visticamāk būs ar dārgāku rezultātu.
 13. Vadu savienojumi vai nolauzi kaut ko.. malacis! Tas ir jāgrib
 14. Dolce

  Serveris mājaslapai.

  raspberry vai arī uzliec uz datora un miers.. kur problēma? Google pilns info ar šo..
 15. Dolce

  Serveris mājaslapai.

  DigitalOcean?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.