Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Dolce last won the day on August 14 2018

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

46 Good

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,631 profile views
 1. Vēljoprojām recommend. Spēles neiet, bet varēsi mierīgi ikdienas darbu veikt. Pieslēgt otru ekrānu ja vajaga, darboties ar photoshop, varēsi pat kādu video editu taisīt un ilustrātorā trīsstūrus zīmēt.
 2. Dolce

  Vajag jaunu laptop.

  Baigi labs links autora postā.. Kādas vajadzības? Ikdienas darbiem? Video spēlēm? Vai daudz darba uz baterijas? utt
 3. Nu ja radzes tad protams.. ja nekļūdos tad toreiz bija kaut kādas vācu vissezonas
 4. Labs. Šis arī varētu būt tas, ko vienreiz ziemā stūrēju uz lauku pusi.. Vai nu Volvo nepārzināšana vai vienkārši neesamība ( tā tante teica )... bet ziemā šis ir pilnīgs ......... ok, riepas arī nebija tās labākās, bet dēļ visām pretizslīdes un bla bla bla.. viņš rakās visur nost tā, ka maz nelikās.. Bet visā kopumā patīk šie XC90. To pašu XC90 arī nomainīja uz pāris gadu jaunāku modeli, to gan ziemā neesmu mēģinājis.
 5. Pats esi huiņa.. Viens no normālākajiem COD, kas ir iznācis skatoties atpakaļ uz MW2 laikiem utt. Visi trīs režīmi ir pietiekami labi, ir protams ierastais COD.......... bet kopumā ir laba spēle. Single player laiki sen ir beigušies. Gribi tādas spēles tad ej un pērc citas. COD ir bijis un paliks multiplayer. Single nekad īsti nav bijis viņu nodoms. Gribi single pērc single spēli vai piemēram Far Cry ar co-op utt.
 6. Dolce

  PayPal > swed

  Kaimiņu tante ņem diezgan regulāri bez jebkādām problēmām uz maestro master visa un vienalga ko vēl citu. Latvija, N26 utt. Nezinu gan par swed, varbūt tur citas limitācijas, ar SEB nav problēmu.
 7. Dolce

  Go play COD bo4

  kādam ir uz X?
 8. Dolce

  Vaig avataru.

  3 eur "or some shit"
 9. Dolce

  4x20€ giveaway

  1. Done 2. Done 3. GAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ
 10. Labs dators. Tieši šis man ir. Pats gan par šādu ciparu neņemtu, jo jaunu ņēmu par 500eur. Bet tiem, kas apsver iOS eko palietot tad šis ir pietiekams. Strādā bez problēmām vēl šodien.
 11. Lietoju air kā vienu no datoriem, ir arī windows. air ieteiktu ar 8gb ram. Pašam ir, ja nekļūdos tagad tad 15 gada modelis. Līdz šim vispār nekādas problēmas nav bijušas.
 12. nevis nebalsojat vispār, bet aizejat un savelkt mīnusus vienā lapiņā. Tas būs vērtīgāk nekā vispār neaiziet. Pēdējā laikā tīrī dēļ sūd*, kas tiek runāts sliecos jau vairāk uz to, ka es aiziešu un ievilkšu mīnusus attiecīgi lielākajā klaunā vai lielākajā ļaunumā manuprāt. Tādā veidā nododot savu balsi nevis vienkārši sēžot dīvānā un gudri muldot.
 13. Es zinu pāris cilvēkus kuri tikai tāpēc par viņiem balsos..
 14. Ja balso par KPV tāpēc, ka viņi ir patiesi, mainīs visu uz labo un ienesīs beidzot šeit kārtību - ir jābūt īpašam atsaldenim un kotlešu ēdājam. Ja balso, lai atņemtu vecajiem vēžiem balsi, labāk paņem veco vēžu lapu un izsvītro visus ārā. Ja balso par KPV, lai veiktu "pret vecajiem" balsi, vēl saprotami, bet ticēt, ka viņi ir sakarīgi Es tiešām uzskatu, ka ja tici tam ko KPV stāsta ( neskaitot to kur tiek naudas izsūktas utt, kas ir taisnība ) un uzskati, ka KPV ir pareizā izvēle Latvijai tad pats būsi vainīgs pie tā, kas notiks. Mans uzskats ir tāds, ka nekas drastiski nemainīsies arī nākamjos 4 vai aiz tiem 4 gados. Turpinās zagt, tikai citi. Tam ko un kā darīt mēs katrs pats esam atbildīgi. Mūsdienās ir tādas iespējas dzīvē ko darīt, ka politiskie rezultāti diži neinteresē. Nepatīk atbalsts uzņēmējiem? Taisi uzņēmumu kaut Amerikā, Lietuvā, Igaunijā un vēl nez kur. Nepatīk alga? Spēļu vietā iemācies kādu profesiju brīvajā laikā, nomaini darbu. Uztaisi side money, side hustle utt. man skatoties no reklāmu puses jau bija saskatāms vairākas reizes kad KPV melo. KPV kvalitatīvais reklāmas saturs un blakus esošie "Es par valsti un iemetu šeit haaaaaaaštāāāāg" ir vairāk kā finansēts projekts. Tiem, kas to visu nevēro un neseko līdzi katru dienu grūti saprast. Arī Septembra balsojumi rāda, ka KPV balsis krīt, tāpēc, ka daļa sāk saprast kāds sūc tiek likts virsū. 1. Vizuāli patīk paristi. Ir pāris cilvēku tur, kas ir kaut cik sakarīgi. 2. NA nekas nav mainījies. 3. Sarkanie gāž iekšā vājprāta naudas. Rezultāts būs ok. 4. Zaļie guļ ziemas miegā. Uz šo brīdi izskatās, ka 1. Saskaņa 2. KPV 3. ZZS Vēlēšanu dienā varētu būt arī, ka KPV zaudē vietu. Visu izteiks pēdējā nedēļa. Reālais vēlētājs izdara izvēli tikai pēdējās 3-5 dienās pirms vēlēšanām. #SācArSeviBetDomāLīdzNevisMazgāNetīruBļodu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.