Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Dolce last won the day on April 29

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

2,500 profile views
 1. aaaannnn it's gone
 2. kā tas ir "atspēlēt"? Atspēlēt nozīme ir pavisam cita, bieži izmantota tenisā... atspēlēt reālu dzīvi gmod izklausās interesanti.... Un jā, vari pamatot kāpēc gmod labāks par gta v rp?
 3. Dolce

  [Question] optika

  huh? Ir kāda jauna optika? Kas vainas tet vai baltcom optikai? Pietam tet ievadi adresi un uzreiz pateiks vai var ievilkt vai nē.. ja var, aizpidli formu un gaidi zvanu. Kur problēma?
 4. Jep... nu tas tāds max dic*move! Policija tur sīkums.. ja pareizi un gudri noformulē visu VID'am, ka ir internetā prasīts veikt šādus pārskaitījumus un ir visi dati tad VID eventually nosūtīs vēstuli. Tad jau būs jāpaskaidro, kas manuprāt ir sūdīgāk nekā tikt galā ar mentiem par 50eur.
 5. Tak aizsūti vienkārši info VID'am. Tur skaidri redzams, kaut kāds cits paypal, bet tiek sūtīts uz viņa kontu. Noteikti šādas darbības ir gana bieži. Būs lielāka problēma no VID nekā policijas.
 6. Man patīk arī tas... eksāmenus var nolikt stājoties augstskolā vai viduskolā. Tā daļa, kas izdomās, ka viņam nah** tas nav vajadzīgs CV varēs rakstīt nepabeigta pamatskola vai vidusskola? #RIP
 7. Nebūs. Lai tik kārto. Tagad pat tieši vieglāk būtu mācīties, mazāk jāvazājas apkārt un nav jātērē laiks doties uz skolu. Nav vēl sporta stundu un citu "vajadzīgo" priekšmetu. Attiecīgi brīvāks laiks + var mācīties kā gribi. "Žēl viņu grūtie laiki".
 8. Dolce

  wordrpess optimization

  Es arī vienu plānoju pilnībā pāriet uz nginx, bet laika dēļ vēl nav sanācis.. at the end of the day esmu sapratis, ka serveris ir ļoti svarīgs, nesen veicu pāris pārejas no mūsu servera uz klienta un bieži vien pasliktinās ielāde.
 9. Dolce

  Re-Designing

  1. fonts slikta izvēle 2. Jaunā versija pat savā ziņā izskatās briesmīgāk nekā vecā. 3. Menu un pogas kā no mājaslapu pirmsākumiem.
 10. Dolce

  wordrpess optimization

  At the end of the day... Nomaini vienkārši serveri uz jaudīgāku. Patestē ar to. Optimizēt protams vajaga, bet tev nav ne tuvu worst case situācija. Kad ir laiks tad var to nginx palaist demo vidē.
 11. Dolce

  wordrpess optimization

  Liec cache servera pusē.. nginx CDN --- Cik vispār request lapai ir? Grūti arī spriest neredzot lapu.
 12. Tad jau beigās nesanāks pa draugam.. Coinbase arī paņems kādus 2-5EUR.. ar visu beigās būs mazāk nekā es piedāvāju un krietni ilgāk
 13. @Gogins man līdz mazam jāklim tālāk nekā tev līdz kosmosam... Ja tu zinātu kā tas parasti notiek tad arī saprastu. Vienmēr tam, kas pārskaita uz banku tiek uzlikts kaut kas pa virsu, vienmēr tā ir bijis. Ja grib pa draugam, lai prasa draugam nevis publiskā forumā.
 14. Iemainīšu tavus 18e pp no seb pret 10e. Neviens te prosta neko neskaita un 1:1 nav vērts laiku kavēt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.