Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dolce last won the day on February 20 2017

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

21 Normal

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,156 profile views
 1. Dolce

  Parādi savu vāģi

  Pats tagad uz ko šādu skatos, bet baigi visi velk prom no gredzenu pavēlnieka. Tu viņu uz LV?
 2. Dolce

  BLOG POSTI

  Šad tad atliek tikai pajautāt
 3. Dolce

  BLOG POSTI

  Tu jau divas dažādas lietas. Wordpress.com un Wordpress.org. Viens ir bizness ar pakalpojumu kur protams tev nāksies maksāt. Otrs ir par brīvu un nav par neko jāmaksā.
 4. Dolce

  BLOG POSTI

  Par Wordpress nav jāmaksā.. - hostings ( tāpat esošo kaut kur turēsi ) - domēns ( kurš arī jau ir vajadzīgs ) - wordpress.org novelkam wordpress - uzliekam kādu tēmu par brīvu Ieguldījums 0$... Dārgi jā.. žēl. Pietam izdevīgi tā vietā, lai novilktu pāris plugin par brīvu un patērētu labi ja 10min tava laika, tu taisi kaut ko no jauna... Prieks
 5. Dolce

  Perm Warn point? Really?

  da tas hasā ir normāli.. mazu laiku atpakaļ otro reizi jau saņēmu par tēmas pacelšanu. Ienāku has ik pa laikam, bija ko pievienot tēmai, nebija pat bezsakars un lollka kā vienmēr uzliek man warn abas reizes no viņa.. jūtos īpašs. Pa lielam ir vienalga, bet varbūt moderātoram paliek labāk vai arī vajaga imitēt darbību. - bezjēdzīga tēmas celšana būtu jāsoda ar warn - pāris mēnešu veca tēma jā.. P.S. es pacēlu 22 dienu vecu tēmu kur nebija runāts to ko minēju.. bet nu.. that's life
 6. Kas tur tāds īpašs? Pievieno kontu, līdzko sasniegts minimums vai tevis ievadītā summa = google izsūta naudu tev uz tevis norādīto kontu.
 7. Dolce

  Mājaslapa

  ok, izņemam Wordpress ārā, nezinu gan kāds naids pret wordpress. Citi CMS nepiedāvā visu minēto, tātad jātaisa no 0. Līgums? 600eur ar jau iekļautu PVN? Labs joks. Forums, kas ir jau viens stāsts, veikals, kas ir jau cits stāsts.. viss, kas aizņem pietiekamu laiku par šādu summu nav adekvāti ja vien netiek ņemts iesācējs, tad arī rezultāts. P.S. Kas pret WP?
 8. Dolce

  SEO speciem.

  Uzliec CloudFlare un miers vai jebkuru citu CDN servisu. Servera maiņa neietekmē SEO pozīcijas. Dead linki un konkurence ietekmē.
 9. Dolce

  E-Webstore palīdzība :D

  WooComerce, PrestaShop. WooComerce ieteiktu tīri dēļ support. Visur pilns ar info. Neesmu OpenCart fans.
 10. Dolce

  coinu changes

  @LoyC man tieši otrādi.. 1. Iemaksas iziet cauri principā 5min laikā. Ieiet uzreiz, bet jāpagaida kamēr pārsūtīt. 2. Supports diezgan ātri atbildējis salīdzinot pret citiem. Vajadzētu tomēr saprast, ka tik daudz nezinātāju pievienojas gan CB, gan citiem, ka supports nevienā lapā nav spējīgs atbildēt. CB vēl ir ļoti jēdzīgs. Cik exchange ir tādi, kas neatbild 3-6 mēnešu periodā. 3. Izmaksa CB notiek 2 darba dienu laikā, atkarīgs no bankas.
 11. Dolce

  [Pārdodu] 8d.lv

  100Eur FIAT naudā vai kripto
 12. Dolce

  coinu changes

  Nu par Koreju tās jau ir vecas ziņas. Tāpēc arī Koreja ir pašreiz aut, jo varēja reģistrētes bez dokumentiem, bez jebkādas kontroles. Un jā, tagad ir vēl labs laiks pirkt. Div nedēļas atpakaļ gan bija vēl labāks laiks pirkt
 13. Dolce

  Trading

  Day trading - izdara dienā daudzus trade. Swing trading - izdara trade šad tad. Pāris reizes nedēļā utt. Trading - pērc sarkanu, pārdod zaļu.
 14. Dolce

  Bitcoin tēma

  Pēdējo ko es dzirdēju sadarbojas ar eToro
 15. Dolce

  Bitcoin tēma

  Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.