Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Dolce last won the day on July 25 2020

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

93 Excellent

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

2,670 profile views
 1. ko? Izlasīju divreiz, kad vienā brīdī teikums ir +- skaidrs tad uz beigām jau paliek neskaidrs un nevar saprast ko tu esi domājis pateikt vai arī kāds ir jautājums ja tāds vispār ir...
 2. Tas brīdis, kad tev pasaka: "vienreizējs ieguldījums SEO". Tāda nav.. ja to kāds saka, tad ir cirvi*s. SEO tāpat kā reklāma mainās, konkurenti nāk un iet.. lai sasniegtu rezultātus īpaši ja konkurence ir liela nav tāds - vienreiz ieguldi SEO. Katrām izmaiņām ir jāseko līdzi ja nerunājam par vienkāršu optimizāciju tenhiskā ziņā mājaslapai. Jautājums arī precīzāk būtu par google adwords nevis adsense.. Tika minēts arī par to, ka cilvēki nespiež uz pirmajās vietās reklāmu - tad kāda jēga būtu likt reklāmu? Tas procents, kas to reklāmu izlaiž un iet zemāk nav tik būtisks īpaši ja visam pretī tiek mērīts rezultāts un optimizēts. Tika minēts arī, ka SEO izdevīgāks par reklāmu. Cilvēks laikam "strādā ar SEO un reklāmu" ja runā tādas muļķības. No tā cik SEO izmaksā nišā kur ir liela konkurence, īpaši kad jāsāk pirkt kvalitatīvi backlinki, jāveido saturs utt. Kamēr atdeve nāks ar laiku, reklāmu var ātri palaist un atkarībā no produkta/pakalpojuma var to rezultātu sasniegt krietni ātrāk. Kā arī ne vienmēr SEO to atdevi iedos. Atnāk google ar jaunāko apdeitu un pēkšņi tava labā pozīcija ir otrajā lapā kamēr reklāma turpina darboties. Vēl ilgi varētu komentēt uz to huiņu ko imbaworld sarakstīja. Nestrādā pie Nika gadījumā? Tur līdzīga domāšana. Autoram par click un visit nevajadzētu diži domāt. Ir jāskatās konversija vairāk. Tad pēctam var pētīt kā uzlabot to visu. Jāskatās arī valsts kura tiek tēmēta un kāda ir konkurence uz konkrētiem atslēgas vārdiem un lapas kvalitāte. Uzlabojot to, arī samazināsies izmaksas. Ir klienti kuriem var dabūt 20 - 25X no iztērētā reklāmā pret apgrozījumu ( klienta peļņu skaidrs, ka nezinām ).. un ir klienti kuriem ir pieticīgie 3 - 10x.. un ir arī tādi kuriem ir 1x.. kuram arī 1x ir normāls, ja klientam pašam klients ilgtermiņā atnes tieši vairāk. Te runāt un spekulēt var ilgi. Jāskatās nozare, valstis utt. Ecom veikalu pret SaaS piem. vispār nevar līdzināt kur ir klienti, kas maksā 40 - 50$ tikai par trial uzsākšanu.. pretī tam ir klienti, kas maksā eCom 1 - 5$ par pirkumu. Divas dažādas kategorijas.
 3. nepis dolāru un nopērc/pagarini!
 4. Hostingam nav sakara. Kas vajadzīgs?
 5. Nav reģistrēts SIA. Cik dzirdēju VID jau tika nosūtīts info par šo postu un lapu. Līdzko tas info tika nodots un autoram paziņots tā nosaukums tika nomainīts uz devilsecure. Attiecīgi saimnieciskā darbība netiek veikta. Nav tas uzņēmums un spriežot pēc rakstības pašā lapā un adrese, kas bija ievietota Siguldā, tad 16 - 20 gadīgais plāno taisīt biznesu nemaksājot nodokļus. Attiecīgi pat ja būtu labs hosts es piem. neieteiktu un neņemtu klientiem.
 6. Cik stundas bija kamēr nobruka? https://sunrise.lv/login_up.php?success_redirect_url=https%3A%2F%2Fsunrise.lv%2F http://foxtrot039.startdedicated.com/
 7. aaaannnn it's gone
 8. kā tas ir "atspēlēt"? Atspēlēt nozīme ir pavisam cita, bieži izmantota tenisā... atspēlēt reālu dzīvi gmod izklausās interesanti.... Un jā, vari pamatot kāpēc gmod labāks par gta v rp?
 9. Dolce

  [Question] optika

  huh? Ir kāda jauna optika? Kas vainas tet vai baltcom optikai? Pietam tet ievadi adresi un uzreiz pateiks vai var ievilkt vai nē.. ja var, aizpidli formu un gaidi zvanu. Kur problēma?
 10. Jep... nu tas tāds max dic*move! Policija tur sīkums.. ja pareizi un gudri noformulē visu VID'am, ka ir internetā prasīts veikt šādus pārskaitījumus un ir visi dati tad VID eventually nosūtīs vēstuli. Tad jau būs jāpaskaidro, kas manuprāt ir sūdīgāk nekā tikt galā ar mentiem par 50eur.
 11. Tak aizsūti vienkārši info VID'am. Tur skaidri redzams, kaut kāds cits paypal, bet tiek sūtīts uz viņa kontu. Noteikti šādas darbības ir gana bieži. Būs lielāka problēma no VID nekā policijas.
 12. Man patīk arī tas... eksāmenus var nolikt stājoties augstskolā vai viduskolā. Tā daļa, kas izdomās, ka viņam nah** tas nav vajadzīgs CV varēs rakstīt nepabeigta pamatskola vai vidusskola? #RIP
 13. Nebūs. Lai tik kārto. Tagad pat tieši vieglāk būtu mācīties, mazāk jāvazājas apkārt un nav jātērē laiks doties uz skolu. Nav vēl sporta stundu un citu "vajadzīgo" priekšmetu. Attiecīgi brīvāks laiks + var mācīties kā gribi. "Žēl viņu grūtie laiki".
 14. Dolce

  wordrpess optimization

  Es arī vienu plānoju pilnībā pāriet uz nginx, bet laika dēļ vēl nav sanācis.. at the end of the day esmu sapratis, ka serveris ir ļoti svarīgs, nesen veicu pāris pārejas no mūsu servera uz klienta un bieži vien pasliktinās ielāde.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.