Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Dolce last won the day on June 7

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

49 Good

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,724 profile views
 1. Dolce

  Serveris mājaslapai.

  raspberry vai arī uzliec uz datora un miers.. kur problēma? Google pilns info ar šo..
 2. Kaut kad ieķēru šo un esmu -10%, bet nav tik traki ja par brīvu iedod.. Vienu brīdi gan biju pat plusā. Atstāšu, lai stāv portfolio.
 3. Un ko tu ar to gribēji pateikt? Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss. Katrs var paņemt DO trial kontu un darīt ko pats ar to grib. Arī es esmu DO lietotājs ar vairākiem serveriem, tas kas tur DO ir jāmaksā ir kapeikas pa lielam.
 4. man neinteresē meklēt kaut ko tavā vietā un nopelnīt 4.99.. ir labākas lietas ko darīt kā vienkāršus java uzdevumus. Daži tur tādi tricky ja vispār neko nezina un izmanto google. Bet pirmie simple..
 5. Lielākā daļa ir salīdzinoši pats "early stage" ko mazliet uzliekot googlē pat +- gatavu kodu var dabūt.. rly?
 6. sveiks!tev vēl ir kāds lieks ielūgums?

  1. Dolce
  2. Jānis12229

   Jānis12229

   uz inperil 😩

 7. Dolce

  PayPal account

  Vispār nē. Vēl nesen 2x zvanīju par diviem citiem kontiem. Ja vien vari pateikt savus datus pareizi tad nekādi kartes dati nav jāsauc. Autoram - piezvani support un atrisini savu problēmu. Darba dienās strādā, skaties pēc laika zonas.
 8. Izpildīju un tāpat nesapratu, ka ir Sizeer.. Kaut kādi apavi?
 9. Vēljoprojām recommend. Spēles neiet, bet varēsi mierīgi ikdienas darbu veikt. Pieslēgt otru ekrānu ja vajaga, darboties ar photoshop, varēsi pat kādu video editu taisīt un ilustrātorā trīsstūrus zīmēt.
 10. Dolce

  Vajag jaunu laptop.

  Baigi labs links autora postā.. Kādas vajadzības? Ikdienas darbiem? Video spēlēm? Vai daudz darba uz baterijas? utt
 11. Nu ja radzes tad protams.. ja nekļūdos tad toreiz bija kaut kādas vācu vissezonas
 12. Labs. Šis arī varētu būt tas, ko vienreiz ziemā stūrēju uz lauku pusi.. Vai nu Volvo nepārzināšana vai vienkārši neesamība ( tā tante teica )... bet ziemā šis ir pilnīgs ......... ok, riepas arī nebija tās labākās, bet dēļ visām pretizslīdes un bla bla bla.. viņš rakās visur nost tā, ka maz nelikās.. Bet visā kopumā patīk šie XC90. To pašu XC90 arī nomainīja uz pāris gadu jaunāku modeli, to gan ziemā neesmu mēģinājis.
 13. Pats esi huiņa.. Viens no normālākajiem COD, kas ir iznācis skatoties atpakaļ uz MW2 laikiem utt. Visi trīs režīmi ir pietiekami labi, ir protams ierastais COD.......... bet kopumā ir laba spēle. Single player laiki sen ir beigušies. Gribi tādas spēles tad ej un pērc citas. COD ir bijis un paliks multiplayer. Single nekad īsti nav bijis viņu nodoms. Gribi single pērc single spēli vai piemēram Far Cry ar co-op utt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.