Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Dolce last won the day on August 14

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

36 Good

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,342 profile views
 1. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  nevis nebalsojat vispār, bet aizejat un savelkt mīnusus vienā lapiņā. Tas būs vērtīgāk nekā vispār neaiziet. Pēdējā laikā tīrī dēļ sūd*, kas tiek runāts sliecos jau vairāk uz to, ka es aiziešu un ievilkšu mīnusus attiecīgi lielākajā klaunā vai lielākajā ļaunumā manuprāt. Tādā veidā nododot savu balsi nevis vienkārši sēžot dīvānā un gudri muldot.
 2. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  Es zinu pāris cilvēkus kuri tikai tāpēc par viņiem balsos..
 3. Dolce

  13. Saeimas vēlēšanas

  Ja balso par KPV tāpēc, ka viņi ir patiesi, mainīs visu uz labo un ienesīs beidzot šeit kārtību - ir jābūt īpašam atsaldenim un kotlešu ēdājam. Ja balso, lai atņemtu vecajiem vēžiem balsi, labāk paņem veco vēžu lapu un izsvītro visus ārā. Ja balso par KPV, lai veiktu "pret vecajiem" balsi, vēl saprotami, bet ticēt, ka viņi ir sakarīgi Es tiešām uzskatu, ka ja tici tam ko KPV stāsta ( neskaitot to kur tiek naudas izsūktas utt, kas ir taisnība ) un uzskati, ka KPV ir pareizā izvēle Latvijai tad pats būsi vainīgs pie tā, kas notiks. Mans uzskats ir tāds, ka nekas drastiski nemainīsies arī nākamjos 4 vai aiz tiem 4 gados. Turpinās zagt, tikai citi. Tam ko un kā darīt mēs katrs pats esam atbildīgi. Mūsdienās ir tādas iespējas dzīvē ko darīt, ka politiskie rezultāti diži neinteresē. Nepatīk atbalsts uzņēmējiem? Taisi uzņēmumu kaut Amerikā, Lietuvā, Igaunijā un vēl nez kur. Nepatīk alga? Spēļu vietā iemācies kādu profesiju brīvajā laikā, nomaini darbu. Uztaisi side money, side hustle utt. man skatoties no reklāmu puses jau bija saskatāms vairākas reizes kad KPV melo. KPV kvalitatīvais reklāmas saturs un blakus esošie "Es par valsti un iemetu šeit haaaaaaaštāāāāg" ir vairāk kā finansēts projekts. Tiem, kas to visu nevēro un neseko līdzi katru dienu grūti saprast. Arī Septembra balsojumi rāda, ka KPV balsis krīt, tāpēc, ka daļa sāk saprast kāds sūc tiek likts virsū. 1. Vizuāli patīk paristi. Ir pāris cilvēku tur, kas ir kaut cik sakarīgi. 2. NA nekas nav mainījies. 3. Sarkanie gāž iekšā vājprāta naudas. Rezultāts būs ok. 4. Zaļie guļ ziemas miegā. Uz šo brīdi izskatās, ka 1. Saskaņa 2. KPV 3. ZZS Vēlēšanu dienā varētu būt arī, ka KPV zaudē vietu. Visu izteiks pēdējā nedēļa. Reālais vēlētājs izdara izvēli tikai pēdējās 3-5 dienās pirms vēlēšanām. #SācArSeviBetDomāLīdzNevisMazgāNetīruBļodu
 4. Dolce

  Wordpress

  Vēljoprojām neko nevaru pateikt kamēr neredzu lapu. Kaut kas tomēr nebūs iztulkots.
 5. Dolce

  Wordpress

  Dizains? Jāskatās pēc tā kuras tieši daļas ir tās, kas nav iztulkotas. Izmanto piemēram Loco translate. Lai pateiktu precīzāk jāredz tieši lapa.
 6. Dolce

  Parādi savu vāģi

  "Location: Maskačka" Lai hūdā iederētos!
 7. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  eu.. kur autors palika? Gaidu atbildes... Vai jautājumi par reālu un nevar atbildēt? #scam
 8. Dolce

  SPREE-GAMING.COM

  - Augša kaut kā par lielu.. vai logo par mazu - Reklamē kad tur beidzot ir saturs un serveri - Uz šo brīdi mēnešnieks atkal - Vislabāk ir taisīt ar kādu kopā, savādāk izskatās, ka tu tur tikai esi - Ņemot piemēru no citiem. Vajaga būvēt augšā community ar konkursiem utt. Prosta serveri nestrādā. Ja vēl kaut kas strādā tad tīri community, ja tur ir ko darīt utt. + Nosaukums man tīri ok patīk. EDIT: Tava rakstība ir bomba.. serveri gan būs ātri, jo "weed' novilkt tak ir 1 un 2.. http://prntscr.com/kiihtf
 9. Dolce

  Kur meklēt "Investmentu"?

  1. Dropshipping ir lejupslīde. Konkurence bija tik liela, ka viņa jau sāk mirt. Tagad viņi rodas mazāk, bet uz brīdi bija tā, ka simtiem jaunas lapas dropshippingā un vieni un tiepaši produkti. 2. Kam ir vajadzīgs 2-5k? 3. Produkti nav jāpērk. Tu saņem naudu un veic pasūtījumu. 4. Tavs 20k apgrozījums neko nenozīmē. Cik peļņa? Kāds ad spend uz to mēnesi? 5. Nākamais mēnesis pa 0 ir grūti. 6. Cik liela klientu datubāze? 7. Cik ir returning customer %? 8. Kuru tirgu tu mērķē? 9. Tavs % peļņa pēc reklāmas un citām izmaksām? 10. Kam tieši šis "investment" ir paredzēts? 11. Kāds ir social following piesaistītiem kontiem? 12. Niche produkts vai viss samests kopā? 13. Tavs ad spend mēnesī? 14. Shopify/Woocomerce? 15. Pēdejo mēnešu % growth vai kritums ir kāds? 16. Cik ilgā laikā saņemu savu investment atpakaļ? Prezentāciju man nevajaga. Neko jaunu nepateiksi ko es nezinātu saistībā ar dropshipping. Nav laika prezentācijai. Vajaga reālus datus. P.S. Dropshipping ir dead tādā ziņā kā to dara lielākā daļa. Ja tu tam netici tad nekas gaidāms ilgtermiņā šeit nebūs.
 10. Dolce

  [LSPD pieteiksanas]

  RECeklis
 11. Dolce

  Atsauksmes par Squalio

  Prasa to, lai nebūtu par tevi jāmaksā nodokļi. Ņems tevi kā pakalpojuma sniedzēju. Attiecīgi algu maksāsi sev pats, nodokļus par sevi maksāsi pats. No sērijas nerēķinot reālo, bet ja saņemsi 1000Eur bez PVN tad vēl, lai izmaksātu sev noņemsi naudu vēl no 1000Eur. Piezvani VID, ja sludinājums uz darbu bija kā "meklējam darbiniekus", jo tā tomēr ir muļķošana.
 12. Dolce

  Nav virsraksts.

  Man vislabāk patīk komentāri zem viņa bildēm FB. Viena no labākajām lasāmvielām pēdējā laikā.
 13. Dolce

  Parādi savu vāģi

  No pieredzes, tur labi atvēsina visu. Ja gribi vari arī tur aizvērt to paredzēto caurumu ciet. Man ex auto bija golf 5 plus. Arī kondiška gāja bardačokā
 14. Dolce

  Pārdod STEAM profilu

  Nezinu cik +- vēlos. Skatīšos pēc piedāvājuma. Konts krāj putekļus, nav nekādas baigi jaunās spēles, bet ir plašs spēļu klāsts ja nu kāds grib turpināt būvēt savu steam bibliotēku. Katrā ziņā tie noteikti nav ne 5 ne 20 ne 50Eur.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.