Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Dolce

Biedrs
 • Content count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

17 Normal

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

919 profile views
 1. Pēdējo ko es dzirdēju sadarbojas ar eToro
 2. Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā..
 3. Tāpēc liec to ko esi gatavs zaudēt. Man netraucē, ka ir sarkanajā. Tāpēc ir izdalīts pa daudziem alt nevis vienu.
 4. Nu galvenais jau nemeklēt "fast cash" un nepārdot pie sarkanā. Es esmu pārdevis pie sarkanā, bet tikai tāpēc, ka vajadzēja nopirkt citus. Visos citos gadījumos pārdodu tikai pie zaļā. Par Cardano runā labas lietas, ir itkā sarakstā, bet nezinu kad paņemšu, ir citas pie prioritātes.
 5. Itkā jau varētu mēģināt dalīties, bet es tik reti pēdējā gada laikā has ienāku... Man nav nekas daudz, turu ap 18 dažādiem alt'iem. Ikdienā mēģinu attiecīgi palielināt to skaitu. Kopumā ar labiem plusiem. Izmantoju CoinBase sākumā lai ieliktu naudu un to pārskaitītu, vairs naudu vispār nelieku. BitFinex lielākoties visiem trade BInance tīri tikai alt, jo reāli tizls UI. GDAX priekš BTC un LTC.
 6. Nesen bija vaļā, divas dienas atpakaļ, iespējams, ka atkal slēgta. Nespēj tikt galā ar pieprasījumu. Citas labas lapas nezinu ar labiem altcoin. Bitfinix protams, bet tur liela daļa potenciālo altu nav. @k3pt varu mēģināt atcerēties tev pateikt kad būs vaļā reģistrācija ja atcerēšos.
 7. Binance. Man $MIOTA bet sen jau tur plusu izņēmu $GOLEM $SNT $SALT $VeChain $Verge Tādi pirmie ko atcerējos
 8. $TRON paķēru tīri, ja nu būs vai nebūs.. nekas daudz man viņā nav. Pagaidām mīnuss viņā.
 9. 6 Tu centies izlikties gudrs, bet palasi varbūt mazliet vairāk? Litecoin īpašniekam tika piespiests pārdot savus coin. Viņš vēljoprojām ir "spoke person" LTC. LTC no top coin vēljoprojām ir labs hold. Kā arī 10k un pēc pāris mēnešiem 20k? Iesaku mazliet pieslēgties tam visam, saprast kāpēc ir kritums pašreiz un kad ir gaidāms kāpums. BTC, LTC, ETH, BCH long term tiem , kas negrib čakarēties caur coinbase . Citus neminēšu, bet no trīs ko autors augstāk minējis - ar Ripple uzmanīgi. Pirkt var, profit izņemt var, bet neliekat lielas cerības. Drošāks šajā gadījumā ir LTC nekā Ripple. Tie, kas meklē lielos procentus, pērkat mazos coin zem 1$ un atstājat uz labu laiku.
 10. Pārdodu minecraft kontu. Pirkts mūžību atpakaļ, lietots 2x.. Var mainīt niku un darīt ko grib ar to kontu. Reāli tikai nopirku, 2x iegāju un viss. Ir iekšā laikam arī kaut kāds Windows 10 gift card.. nav ne jausmas. Pirmais neiešu. Pārskaitījums uz SEB kontu vai PayPal. PayPal - pircējs sedz komisiju. Var piedāvāt savu cenu jo nav ne jausmas par cik viņi nāk. Saziņa te - PM.
 11. Man vairāk patīk.. maksās par kvalitāti..50eur.. Ja jau tik labi zini tad uzraksti pats. Izņem vienu stundu vakarā pie datora vai rakstīšanas has un būsi izdarījis. has par 50 eur tie, kas māk neņemsies un tie, kas par 50 ņemsies nebūs kvalitāte.
 12. Es tiešām nesaprotu jēgu iegādāties profilus ar pāris spēlēm.. kāpēc cilvēki nemācas un nenopērk spēles paši. nav jau tā, ka par šo profilu netika maksāts. Noteikti CS:GO būtu sanācis un H1Z1 var no krievu saitiem kaut kodu nopirkt. Tā vietā, lai normāli nopirktu, cilvēks tiek appists. Tur reāli nav pamata pirkt profilu.. Pāris spēles, ātrāk var uztaisīt jaunu profilu un nopirkt tās spēles nekā veikt kaut kādas maiņas. + neviena iestāde tev neies par pāris eiro un steam kontiem kaut ko darīt. Tev būs vēl jāiestāsta policistam, kas tas tāds steam konts ir. Mana posta morāle: beidz būt muļķis ( jebkurš kurš lasa ) un nopērc spēli pats. Pilni krievu saiti, G2A, lai par kapeikām spēles nopirktu ja negribi no steam pirkt. Jebkuru steam profilu var atgūt. Es varētu pārdot savu nu jau novecojošo profilu ar 197 spēlēm kādam par 49.99Eur - http://steamcommunity.com/id/dolce23 man samaksās un es kontu atgūšu, jo man ir karšu dati ar kurām tika iegādātas spēles no sākta gala un pie kājas tas authenticator.
 13. BUMP jo tu neatbildi.. sry, ok 20 gadi nevis 18.. my bad Ralf. Stāsti labāk par to, kas notiek ar projektu, kur spēle? vai var kaut kur apskatīt kaut screenus vai ko līdzīgu?
 14. Ja izvilktu no IG bildes būtu ok tā lapa. Nav overpriced ja godīgi, vienīgi tas, ka tie sekotāji ir safermoti.. jēga nekāda. Vai arī, lai autors parāda statistiku ar cik view utt. Ja ir ok, nopirkšu par tādu ciparu kaut uz visu gadu.
 15. Nu forši nu.. gāji uz VID vai uzņēmumu reģistru? Ja vien man būtu svarīgi tie posti Stāsti labāk, kas ar pašu spēli notiek, neinteresē man tavs uzņēmums