Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content count

  384
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dolce last won the day on February 20 2017

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

18 Normal

1 Follower

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

1,066 profile views
 1. Kas tur tāds īpašs? Pievieno kontu, līdzko sasniegts minimums vai tevis ievadītā summa = google izsūta naudu tev uz tevis norādīto kontu.
 2. Mājaslapa

  ok, izņemam Wordpress ārā, nezinu gan kāds naids pret wordpress. Citi CMS nepiedāvā visu minēto, tātad jātaisa no 0. Līgums? 600eur ar jau iekļautu PVN? Labs joks. Forums, kas ir jau viens stāsts, veikals, kas ir jau cits stāsts.. viss, kas aizņem pietiekamu laiku par šādu summu nav adekvāti ja vien netiek ņemts iesācējs, tad arī rezultāts. P.S. Kas pret WP?
 3. SEO speciem.

  Uzliec CloudFlare un miers vai jebkuru citu CDN servisu. Servera maiņa neietekmē SEO pozīcijas. Dead linki un konkurence ietekmē.
 4. E-Webstore palīdzība :D

  WooComerce, PrestaShop. WooComerce ieteiktu tīri dēļ support. Visur pilns ar info. Neesmu OpenCart fans.
 5. coinu changes

  @LoyC man tieši otrādi.. 1. Iemaksas iziet cauri principā 5min laikā. Ieiet uzreiz, bet jāpagaida kamēr pārsūtīt. 2. Supports diezgan ātri atbildējis salīdzinot pret citiem. Vajadzētu tomēr saprast, ka tik daudz nezinātāju pievienojas gan CB, gan citiem, ka supports nevienā lapā nav spējīgs atbildēt. CB vēl ir ļoti jēdzīgs. Cik exchange ir tādi, kas neatbild 3-6 mēnešu periodā. 3. Izmaksa CB notiek 2 darba dienu laikā, atkarīgs no bankas.
 6. [Pārdodu] 8d.lv

  100Eur FIAT naudā vai kripto
 7. coinu changes

  Nu par Koreju tās jau ir vecas ziņas. Tāpēc arī Koreja ir pašreiz aut, jo varēja reģistrētes bez dokumentiem, bez jebkādas kontroles. Un jā, tagad ir vēl labs laiks pirkt. Div nedēļas atpakaļ gan bija vēl labāks laiks pirkt
 8. Trading

  Day trading - izdara dienā daudzus trade. Swing trading - izdara trade šad tad. Pāris reizes nedēļā utt. Trading - pērc sarkanu, pārdod zaļu.
 9. Bitcoin tēma

  Pēdējo ko es dzirdēju sadarbojas ar eToro
 10. Bitcoin tēma

  Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā..
 11. Bitcoin tēma

  Tāpēc liec to ko esi gatavs zaudēt. Man netraucē, ka ir sarkanajā. Tāpēc ir izdalīts pa daudziem alt nevis vienu.
 12. Bitcoin tēma

  Nu galvenais jau nemeklēt "fast cash" un nepārdot pie sarkanā. Es esmu pārdevis pie sarkanā, bet tikai tāpēc, ka vajadzēja nopirkt citus. Visos citos gadījumos pārdodu tikai pie zaļā. Par Cardano runā labas lietas, ir itkā sarakstā, bet nezinu kad paņemšu, ir citas pie prioritātes.
 13. Bitcoin tēma

  Itkā jau varētu mēģināt dalīties, bet es tik reti pēdējā gada laikā has ienāku... Man nav nekas daudz, turu ap 18 dažādiem alt'iem. Ikdienā mēģinu attiecīgi palielināt to skaitu. Kopumā ar labiem plusiem. Izmantoju CoinBase sākumā lai ieliktu naudu un to pārskaitītu, vairs naudu vispār nelieku. BitFinex lielākoties visiem trade BInance tīri tikai alt, jo reāli tizls UI. GDAX priekš BTC un LTC.
 14. Bitcoin tēma

  Nesen bija vaļā, divas dienas atpakaļ, iespējams, ka atkal slēgta. Nespēj tikt galā ar pieprasījumu. Citas labas lapas nezinu ar labiem altcoin. Bitfinix protams, bet tur liela daļa potenciālo altu nav. @k3pt varu mēģināt atcerēties tev pateikt kad būs vaļā reģistrācija ja atcerēšos.
 15. Bitcoin tēma

  Binance. Man $MIOTA bet sen jau tur plusu izņēmu $GOLEM $SNT $SALT $VeChain $Verge Tādi pirmie ko atcerējos
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.