Jump to content

Dolce

Biedrs
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Dolce last won the day on March 4

Dolce had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

About Dolce

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/26/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://rinalds.co
 • Skype
  rinaldsazins

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Denmark

Recent Profile Visitors

2,249 profile views
 1. Dolce

  wordrpess optimization

  At the end of the day... Nomaini vienkārši serveri uz jaudīgāku. Patestē ar to. Optimizēt protams vajaga, bet tev nav ne tuvu worst case situācija. Kad ir laiks tad var to nginx palaist demo vidē.
 2. Dolce

  wordrpess optimization

  Liec cache servera pusē.. nginx CDN --- Cik vispār request lapai ir? Grūti arī spriest neredzot lapu.
 3. Tad jau beigās nesanāks pa draugam.. Coinbase arī paņems kādus 2-5EUR.. ar visu beigās būs mazāk nekā es piedāvāju un krietni ilgāk
 4. @Gogins man līdz mazam jāklim tālāk nekā tev līdz kosmosam... Ja tu zinātu kā tas parasti notiek tad arī saprastu. Vienmēr tam, kas pārskaita uz banku tiek uzlikts kaut kas pa virsu, vienmēr tā ir bijis. Ja grib pa draugam, lai prasa draugam nevis publiskā forumā.
 5. Iemainīšu tavus 18e pp no seb pret 10e. Neviens te prosta neko neskaita un 1:1 nav vērts laiku kavēt.
 6. drīz sāksies gta 5 serveru birums Latvijā.. !!! KATRAM LATVIETIEM PA SERVERIM !!! Kurš būs pirmais 'nozagtais'?
 7. Dolce

  Advertify dizains

  Viens no švakākajiem taviem dizainiem manuprāt. Ir krietni savādāks nekā citi, bet neliekas noslīpēts. Kā V1 liekas ok ko sūtīt klientam. Lietot ikdienā liktos nenostrādāts. Bet respect
 8. Nosēdēju tirgū visus Ziemassvētkus..... cilvēks ar galiem pazudis. Būs jātaisa jauns topiks un jāmeklē. Priecīgus Ziemassvētkus!
 9. Mēļo, ka tas būšot atsevišķs DLC... Iespējams.. saku, ka šo caur kaktu džekiem dabūju... tā kā tagad tirgū cigaretes netirgo tad tagad tur dod dzelteno presi un tenkas. Par šo samaksāju 5EUR.
 10. Bija laiks neko nedarīt.. Sapratu, ka jāņem talkā mans photoshop skills, lai parādītu arī citiem, ka ES VARU!!! Šis ir tikai sneak peak un tāds uzmetums aiz neko darīt. Cik dzirdēju, ka drīz būšot. Bargi lūdzu nevērtēt. Attēls pielikumā. P.S. Photoshop pat neatvēru. Inspect element. Posts tīri ievietots for fun... par to, ka gaidām dizainu un drošvien kaut kas līdzīgs jau arī rezultātā būs... ja kādreiz būs!
 11. @Kristone kā es varu zināt ko tu dari savā garlaicībā? Tas kaut kur ir minēts? Nē. Tad nu lūk, devu savu viedokli. Tas noteikti nav 100% precīzs un diskutējams, bet ikdienā sanāk diezgan daudz mājaslapas likt kopā, tāpēc daudzus sīkumus pamanu diezgan ātri.
 12. @Kristone aizej paskaties dizainus ko kā kam ir jābūt nevis mana downvote dēļ ej manos postos un spied man downvote. Īsumā ņemot vērā to, ka saraksts būtu garāks.. nav laika tērēt sliktiem dizainiem, ja cilvēks nevar pat salīdzināt citus.. pietam spriežot pēc logo, liekas, ka vienkārši paņemts no kāda cita. Īsā versija: - logo neder. Kas tā par melno svītru? - menu būtu jābūt vairāk izceltam. Pietam ja tur ir viens punkts pie menu tad kāpēc zemāk randomā pie piegādes ir trīs? Pietam tie trīs ir randomā tur. Vertikāli drošvien izskatītos labāk + par pāris px zemāk. - Virtuves jaunumi. Sastāvs nu tur nekāds nesanāks, ņemot vērā, ka tas parasti ir diezgan garš. Pats apraksts gan kā tāds ir laba ideja. Ideja gan nav nekas jauns, bet smuki. - fonti pāris vietās izskatās pārāk dažādi vai arī weight nepareizi. - salātu izvēlei bildēm tas border ir galīgi nevieta. Iespējams šaurāks un ar citu krāsu strādātu. Izskatās tā itkā randomā būtu uzlikts border. - salātu izvēle kur 3 kategorijas. Visticamāk būtu jācentrē. Pārāk liela pauze starp pogām kas laikam maina salātu izvēli. Tāpat tās pogas - Tievēšanai utt.. ir max tizlas. Tievešanai un masai pārāk neredzamas. - Kāpēc salātu slaiderim un jaunumu slaiderim pogas, kas rāda nākošo info ir dažādas? - salātu izvēlei tās mainošās pogas ir krietni ārpus lapas izmēriem. Pogām +- būtu jābūt vienādā vietā, nevis pēkšņi viena max ārpus vidus satura un viena normāli. - fūterim zaļā zona, pārāk daudz brīvas vietas pie logo. Ja tur būtu teksts, vēl iespējams būtu ok. - cenu eCom parasti cenšamies izcelt. + kas notiek ja ir atlaide? - Tas šķīvis augšā, fons ar blūūūūru tāds itkā to šķīvi mestu no gaisa pret zemi. wtf? P.S. Turpināsi nepamatoti likt downvote... veltīšu visu savu atlikušo dzīvi, lai tavos 53 postos saspiestu mīnusus.. uztaisītu fake kontus un to turpinātu, jo izskatās, ka tev tie ir svarīgi. Ja liec tad liec pamatoti.
 13. Dolce

  Jūsu domas

  1. "biznesmeņi" lol 2. izveidota reklāma ar "mārketinga elementiem" - ko? 3. Vispirms būtu sācis ar to, kas ir tava mērķauditorija. "biznesmeņiem" tu neinteresē un neinteresē arī tavi "elementi". 4. Kādā nozarē tu plāno būt tas "labākais"? 5. Aizmirsti 6. Nē 7. Pietiekami ilgi jau esmu šajā gan LV, gan ārpus LV. Interesē kāds būtu tavs budžets "mārketinga elementiem" vai tu domā, ka tagad par 100Eur ķersi lielos vaļus? 8. LV reklāma šajā nozarē īsti neatmaksājas ja vien neesi high end vai netaisi brenda atpazīstamību. Viss ko reklāma pārsavā ķer ir lētos un galvas sāpes. Tas viss nav tik viegli kā tu domā un tādi kā tu ir 100 un 1. Arī viens novadīt projektu lētos ciparos nevar. Ir vajadzīgi vēl cilvēki ja to visu grib izdarīt kaut cik kvalitatīvi "biznesmeņiem". Ja gribi 200-300Eur lapas tad gan tādus klientus varēsi atrast. Lieki teikt, ka retais no viņiem pērk no tevis kaut ko vēlreiz un lieki teikt, ka tu viņus gribi redzēt vēlreiz 90% gadījumos.
 14. nu bļ*... ierastais has dirsēju pulks salasījies Nah viņam tur kaut ko lasīt un domāt par API? Lai uzliek contact form 7, lai pārnes uz /thank-you lapu pie veiksmīgas aizpildīšanas. Galvenais pirmstam pielikt captcha. FB pixel ieliek /thank-you kā lead un viss. Strādā labāk par tiem eventiem uz WP. Eventus bieži vien nepaņem, bet redirect strādā bez problēmām un nav pievīlis. Simple. EDIT: Patīk, ka mārketeris vai kas tur vēl nav pateicis, lai ieliek pašu FB pikseli un google analytics.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.