Jump to content

LordGulbis

Biedrs
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

LordGulbis last won the day on July 15 2018

LordGulbis had the most liked content!

Community Reputation

37 Good

About LordGulbis

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 03/14/1989

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,561 profile views
 1. Ir pāris kēksi kaut kādos ig utt, kas var tev piegādāt ja dzīvo rīgā. par norm. cipariem. (kkadus pieprasitakos - thunder, cd, sib, utt) un ir tagad pāris shopi kur var legit nopirkt snus, bet nu tas ir nedaudz citādāks - tur vnk ir apiets likums jo neskaitās, ka tur ir tabaka, bet vnk nikotina pulveris. viens veikals ir uz brivibas un dzirnavu stura gandriz un otrs kkur barona un dzirnavu.
 2. Nu, ja tu jau esi uztaisījis REST API, kur tiek arī saglabāta šī informācija un novalidēta, tad uztaisi kaut kādu microservice uz otra servera, uz kura tu no pirmā servera sūti pieprasījumu ar teiksim http://docs.guzzlephp.org/en/stable/ un apstrādā info otrajā serveri, tādā veidā atgriez atpakaļ info, ka piemēram viss ir valīds, un saglabā otrā datubāzes tabulā (uz otra servera). Ja protams, es tevi pareizi sapratu.
 3. Ko tu izmanto backenda?
 4. if (isset($_FILES['uploaded_file']) && $_FILES['uploaded_file']['error'] == UPLOAD_ERR_OK) { $mail->AddAttachment($_FILES['uploaded_file']['tmp_name'], $_FILES['uploaded_file']['name']); } Kad suti šādi, bez foreach, tad nestrada? un ieteiktu izmantot labāk for($i = 0; $i < count($_FILES['attachments']); $i++) { echo $_FILES['attachments'][$i]['tmp_name'] }
 5. Malacis, bet > "Piedodiet, pirmo reizi reklamēju." - tas nav vajadzīgs. Prieks, ka centies un dizains arī smuks Veiksmi!
 6. LordGulbis

  4x20€ giveaway

  patīk čata funkcija, unikāli izstrādāts. Kurš kodēja?
 7. Viņš to teica, ar domu, ka vnk kāds pa ceļam izšiverēs, nejau, ka pats nosutitu tukšu kasti...
 8. To saka čalis, kuram signature ir steam card.
 9. Ja pareizi sapratu, tas, ko tu vēlies panākt ir, ja lietotājs izvēlas option bez value, lai tev get uri rādās tikai fails.php bez fails.php?darbinieks=NULL Priekš tā tev nāksies izmantot javascript.
 10. Kāda ir šī summa, kas Tev nepieciešama?
 11. IVR. https://www.twilio.com/use-cases/contact-center/ivr ja interesē, vari rakstīt PM, esmu izstrādājis līdzīgus risinājumus.
 12. Sveiki, pārdodu steam profilu : http://steamcommunity.com/id/f1dzhh Cena 7e
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.