Jump to content

Kyrgios

Biedrs
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kyrgios last won the day on July 15

Kyrgios had the most liked content!

Community Reputation

35 Good

About Kyrgios

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 03/14/1989

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,806 profile views
 1. Kyrgios

  Pārdod MacBook Air (13-inch, Early 2015)

  Viņš to teica, ar domu, ka vnk kāds pa ceļam izšiverēs, nejau, ka pats nosutitu tukšu kasti...
 2. Kyrgios

  [ATSAUKSMES] Macbook air 2015

  To saka čalis, kuram signature ir steam card.
 3. Kyrgios

  Option value string [PHP]

  Ja pareizi sapratu, tas, ko tu vēlies panākt ir, ja lietotājs izvēlas option bez value, lai tev get uri rādās tikai fails.php bez fails.php?darbinieks=NULL Priekš tā tev nāksies izmantot javascript.
 4. Kyrgios

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Kāda ir šī summa, kas Tev nepieciešama?
 5. Kyrgios

  Parādi savu vāģi

 6. Kyrgios

  Programma,kas uzliek uz holda ienkošos zvanus.

  IVR. https://www.twilio.com/use-cases/contact-center/ivr ja interesē, vari rakstīt PM, esmu izstrādājis līdzīgus risinājumus.
 7. Kyrgios

  Pārdod steam profilu

  CS GO
 8. Kyrgios

  Pārdod steam profilu

  Sveiki, pārdodu steam profilu : http://steamcommunity.com/id/f1dzhh Cena 7e
 9. Kyrgios

  Briedis vs Usiks prognozēs

  Briedis pec punktiem, manuprāt. KO jau nu negribētos redzēt usika izpildījumā...
 10. Kyrgios

  Bitcoin tēma

  $TRON btw ir 5-10 gadu projekts, un viņam cena no kaut kādiem 0.03 e uzkāpa līdz 0.31, bet tas bija arī dēļ tās akcijas, kur izlozēja mašīnu un ko tur vēl. + TRX ir ļoti daudz, tāpēc cena nekāps tik strauji un īsti neticu, ka sasniegs vairāk par 10$ jebkad. Bet tāpat, ja esi paspējis iepirkt laicīgi, tad ilgtermiņā - ideali. :))) Un es necenšos izliktiesgudrs @Dolce . Es runāju to ko es zinu, protams, tu vari likt LTC visu, kas tev ir, bet es vienkārši saku, ka manās acīs potenciāls tur vairs nav VeChain ir arī daudzsološi, yep. Par Ripple grūti teikt, kaut kur paskanēja info, ka tur ir iesaistītas bankas un ja tā ir, tad nav arī nekāds brīnums kāpēc tā cena tā lēkā.
 11. @Jhonny leetais gals
 12. Kyrgios

  TOP 100 Sites

  must-use website
 13. Kyrgios

  Bitcoin tēma

  VeChain, Ripple, TRX - future coins Ja tu vēlies iegādāties coinus, tad to tu vari izdariit coinbase, bet tur ir tikai 4 kripto - btc, bch, eth, litecoin. Kurus tu vari nopirkt no 10eiro ja nemaldos un pēc tam transferot uz kādu no biržām, piemēram, binance.com. un tur tu vari iegādāties arī tās valutas ko es mineeju augstak. Bitcoin pats neiesaku pirkt, tās transakcijas komisijas maksas ir vnk nedaudz par traku salidzinajuma ar eth un litecoin... Pazaudesi vienkarsi naudu. Un jā, daudzi saka, ka btc uzleks 2018 gada laikā vismaz līdz 100k.. Tā kā domājat kur investēt, tomēr labāk nekā kaut kādos skinos... :)) Kāpēc ne? Tas ir pirmais coins, vins nekur nepazudis, tas, ka tu esi lasijis kaut kur, ka vins pazudis utt - ta noteikti nebus. Un cena nekritis tik izteikti, pat ja nokritis lidz tiem 10k - labakais bridis, kad tiesi nopirkt, jo pēc pāris mēnešiem cena bus 20+, nu tas ir tīri mans viedoklis, vajag iedziļināties kriptopasaulē, tad arī nebūs tik muļkigu komentāru no tavas puses :)) P.S. Vienīgais ko es tiešām nerekomendēju no top 50 coiniem, ir litecoin, īpašnieks ir pārdevis visus savus coinus un ieguldijis jaunā projektā, tāpēc tos varbut nevajag hodlot
 14. Kyrgios

  js dropdown table

  <option value="first"> vnk pieliec value= katram param.
 15. Kyrgios

  [Meklēju] Android aplikācijas veidošana

  Te tu maldies gan, visur kur grozās reāla nauda, ir jātaisa ar īpašu uzmanību, jo katra kļūda var maksāt dārgi
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.