Jump to content

Buriks

Biedrs
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Buriks

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 07/31/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Valmiera/Čeļabinskas Centrālā Kanalizācija

Contact Methods

 • Skype
  Buriks157

Recent Profile Visitors

1,186 profile views
 1. Buriks

  Buriks

 2. Buriks

  skola

  Priekuļu teķis galīgi garām..
 3. Buriks

  Auto magnetola

  Kāds un? Lieta tajā, ka, ja ir tas pats oriģinālais maģis, ka tad var pielodēt klāt Aux vadu pie shēmas. Nejau Tu, kaut tā paša E46 bussines CD maģi mainīsi pret kaut kādu mēslu..
 4. Buriks

  Auto magnetola

  Man liekas, ka būtu jāsāk ar to, jāpasaka mašīnas modeli, jo sākot no kaut kāda 97 gada, jau sākās mašīnas ar navigāciju un ar pārējiem sūdiem.
 5. Updeitoju kādas 2 reizes tikai. Nu nevar būt, ka dēļ Windowsa updeita tik daudz vietu aizņem.
 6. Sveiki Has'ieši. Griežos pie Jums ar nelielu jautājumu. Tātad, lieta tāda, ka man portatīvajam datoram Hdd ir 220Gb kopā, bet nu brīvi, labi, ja kādi 70Gb. Kā varētu noskaidrot, kur pazūd vismaz tie 100Gb? Uz Pc nekā praktiski neatrodas, ja nu vienīgi bildes un pārs dokumenti. Paldies Jums jau iepriekš.
 7. 1.9 ir pa maz priekš smagiem būriem, pie tam viņš tikai uz ekonomiju spēlē lomu. Neaizmirsti, ka dēļ sava čipa vari jau laicīgi sajūgu mainīt..
 8. Gribi vai negribi, bet tomātam vienmēr būs liels latēriņš. 2003 gada beigas. Droši var ņemt. Ar v6 vispār ir interesanti, laimes spēle. Protams, jeb kuram dzinējam apkopes vajag, bet v6 it īpaši. V6 iet lopā arī, ja nav nodzīts motors un, ja saimnieks ir sekojis viņam līdz. Ja ņem Audi, tad vislabāk ar veco labo 2.5tdi AEL, tie ir nenobraucami motori.
 9. Uz saviem 6 katliem labs aparāts un patiešām labi iet, bet tikai kā pašam e46 glāžu vietas ir mīkstas Ir arī nianses par pašu dzinēju, jo manam e46 stāv orģināli jau kā x5 dzinēji (Jaunie 3.0d). Arī runājot par degvielas patēriņu, nūm varu iekļauties uz 8 litriem, protams, kad meitene blakus, bet tā uz šosejas kādi 9l/100. Pa pilsētu protams, man visi 14-15l/100. (Katalizators izgriezts) Tu izej ārā, lielākai daļai jauniešu ir žurkas. Jā, ir tādi arī, kuriem vienkārši, kā marka patīk vai arī konforts/vadāmība tajā ķerrā, bet nu tomēr.
 10. Vairs jau nebūs lētākas, jo piemēram tiem pašiem Burbuļiem b3 un žurkām cena ceļas, kā nekā palēnām oldschool ķerra top. Lētaks, dārgāks, nozīme nekāda, standartā ir nopirkt žurku un maukt. Viktoram nevar nepiekrist, sierinieks ar savu divlitrīgo kapli vērsies labāk, nekā kkāda žurka.. Neteiktu, ka Bmw būtu mēsls (pašam e46 3.0d), bet nu daudziem mana vecuma puikām galvenais blatot kādu svārku priekšā, kaut ķerra domāta, lai noķļūtu no punkta līdz punktam. DJkikisa, man tevis žēl, ka tev tik prātā tolmets..
 11. Tapēc, ka Bmw ir diagnoze uz idiotismu, kā arī, ja mazs krāns, tad vismaz var pastaipīt to..
 12. Vec, tev kkas prātā arī ir izņemot Mc? Te iederās visi projekti.
 13. Visur var nopirkt, tikai vajag mācēt atrast..
 14. Vispār jau apriebušies tā saucamie "Mudaki", kuri raud, ka var lētāk dabūt u.t.t. Jūs veikalā arī iesiet pie Kasieres un raudāsiet, ka citur ir lētāk un piss man Akciju virsū. Daudzi pilngadīgie no Foruma, pat uzvedas kā sīkas "Padauzas". Cilvēks uzlika tādu summu, kādu vēlas saņemt. Negribi, nepērc, neviens neliedz jums pirkt, kā arī huiņu rakstīt Autora topikā..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.