Jump to content

TheSteveLv

Biedrs
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About TheSteveLv

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tālāk no tevīm...

Contact Methods

 • Skype
  theprodroid
 1. turpinājums- apmelo mani, tajā, kas nav.
 2. Man prieks par šo moderatoru, kas no sevis iedomājas sazin ko... Pirmkārt, ja es savu topiku esmu aizvēris un nevēlos, lai kāds tajā posto, tad arī nevēlos, bet šis redz paņem un atver vaļā. OIJ. Atvainojos, ka rakstu.. Kuru tas interesē?? piedodiet, atvainojiet, es jau lidoju.
 3. Tas jau zināms, ka garantiju met misenē. HA, planšeti es nopirku lombardā. man ir sony telefons, to man dāvināja SIA "Bite Latvija". nezinu, kāpēc..... bet jā, garantijas arī tam nav.
 4. Tieši tā.. Es vispār esmu savu planšeti modojis kādas 12 reizes, ne tikai ar cm.
 5. TĀPĒC KA... Nav draiveri... Un ko tagad? Meklēt draiverus.. A ja nav? Instalē Linux, jo viņam nāk jau visi draiveri un pašam nav nekas jāmeklē..
 6. Yes you are. Jūs nezināt patiesību. Jūs nelasāt internetu. Jūs nezināt neko. Tieši tāpēc es lietoju ubuntu. par slide varētu rakstīt sūdzību bet kuru tas interesēs..... kas tev atļāva atslēgt manis aizslēgto topiku?
 7. Ir līdzīgi kā ar windows8. Ja tev tiešām ir grūti- Facebook nopirka whatsappu, tagad viņi izseko tā pamatīgi. laiž cauri filtriem, piemēram dažādus vārdus, 'bomb' u.tt. internets nav anonīms ja nezināji. un ja nezināji, arī tavas telefonsarunas noklausās. pazīstamais studē telekomunikācijas.
 8. kā jau minēju- līdzīgi kā ar windows8- http:/fsf.org/windows8 tik tiešām ir grūti atvērt to linku? tu izmanto windows? es gan ubuntu.
 9. wifi. Viber ir sūds. SIA "Bite Latvija" viņu izreklamē tā ka rieb. tik pat nedrošs un nefunkcionāls kā whatsapp. Viena labā fīča- var zvanīt. amn, blogs ir manis taisīts, kopīgi ar draugu. viņam ir tā galvenā loma.. pašlaik viņš ir nometnē, svētdien būs mājās. ir alternatīvas wp(man liekas). paskatīšos, iedošu linku. jā, liela daļa ir cilvēku bez smadzenēm, tādējādi nejēdz ko nozīmē drošs, nedrošs u.tt, tāpēc sēž whatsappā. Jeps. Ir. https://telegram.org/apps Unofficial>Windows Phone
 10. Bet šie abi ir messengeri, kas izmanto interneta savienojumu. Alternatīva- īsziņas (neizmanto netu, bet gan operatoru) Telefons takš ir arī mobilie dati?
 11. Apmēram kā Windows8- http://fsf.org/windows8 Ir tiešām ātrāks Telegrams. Testēju ar diviem telefoniem reizē. Telegramā par sekundi ātrāk atnāca ziņa.
 12. Nav reklāma. http://hackercity.org/topic/51864-rt-media-tag-spotify-100/
 13. WhatsApp lieto vairāk nekā 400 miljoni lietotāju. Tas ir liels skaitlis, vai ne? Pētījumi liecina, ka cilvēki vairāk laiku tērē tieši WhatsApp, nekā Facebook. Tas lika Facebook domāt par šo situāciju. Uzminiet, kas notika- Facebook nopirka WhatsApp par 19 biljoniem dolāru. Tomēr, daudzi joprojām ir neapmierināti ar to, ko piedāvā WhatsApp, (galvenokārt, ierobežojums cilvēku skaitam grupas sarakstē u.tt.) tāpēc meklē labāku alternatīvu. Turklāt, pēc tam, kad Facebook nopirka WhatsApp, daudzi vēlējās pāriet uz ko drošāku. Jebkurā gadījumā- kaut arī WhatsApp ir pietiekami laba sazināšanās sistēma, tai uzradās alternatīva- Telegram. Lai gan tā ir samērā jauna komunikāciju sistēma, tajā ar katru dienu aug reģistrēto skaits. Šī jaunā komunikāciju sistēma tiek uzskatīta kā WhatsApp ‘nogalinātājs’, jo iedomājieties, vienas dienas laikā 5 miljoni cilvēki pārgāja no WhatsApp uz Telegram. Lejupielādējot Telegram, tas izskatās līdzīgi WhatsApp, taču pāris lietas paliek nepamanītas un cilvēkiem nav skaidrs- kāpēc visi pāriet no WhatsApp uz Telegram? Izrādās, ka funkcijas, ko piedāvā Telegram ir daudz labākas, salīdzinot ar WhatsApp. Dažas lietas ir izceltas tabulā, zemāk. Raksts no mana bloga: http://skapis.tk/mobilas-ierices/telegram-un-whatsapp-salidzinajums/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.