Jump to content

Arthur.

Biedrs
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Arthur. last won the day on August 9

Arthur. had the most liked content!

Community Reputation

290 Excellent

4 Followers

About Arthur.

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 04/27/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jelgava

Contact Methods

 • Skype
  fruktinsh-

Recent Profile Visitors

3,935 profile views
 1. Arthur.

  GIVEAWAY

  Done 😉
 2. Arthur.

  virsraksts augšā nevis sānā???

  Skaties, ka kāds CSS vēl neietekmē tavu to "sekcijas vārdu", jo uzliekot uz to pašu codepen.io tavu doto kodu, itkā +/- rāda tavu vēlamo rezultātu.
 3. Arthur.

  Vajag palīdzību!

  Neko īpaši baigi par šitiem progresbar`iem neizinu, neesmu ņēmies... Pārbaudi vai pozīciju X, Y gadījumā neesi mainijis: Hungry = TextDrawCreate(43.000000, 147.000000, "Izsalkums"); hungry[playerid] = CreateProgressBar(43.00, 176.00, 86.50, 18.20, 1097465770, 100.0); Pārbaudi vai progressbar.inc ir uz jaunāko versiju.
 4. Nav jēga pirkt nekādus SAMP GM, izmetīsi vairāk naudu nekā atradīsi viņiem kādu pielietojumu, vēlāk nosviedīsi malā, peļņa nekāda, visu mierīgi var atrast šeit pat, pielāgo pēc saviem ieskatiem un būs tāds pats rezultāts, protams, ja Tu māki, ja nemāki, tad sāc vispirms ar to - iemācies, nevis visu sasteidz un ver vaļā, cerot ka viss būs labi. Nezinu cik tev tie gadiņi, bet pie gramatikas arī piestrādā, saprast kaut ko ir ļoti problemātiski. Te jau izskatās diez gan cerīgs projekts.
 5. Arthur.

  FILTERSCRIPT HOUSE

  Ja tu domā priekš RP gamemode likt klāt, tad būs vien jascripto. Nav jau grūti, ievieto iekš GM CreateVehicle, kā piemēram tas ir izdarīts ar taxi, autobusiem, mehāniķiem.... pēc tā paša principa, pārbauda, ja spēlētājam ir darbs mehanikis, autobusa šoferis... tikai šajā gadījumā pārbauda attiecīgās mājas īpašnieku.
 6. Arthur.

  Problēma ar SA:MP capture

  Parasti ar /capture problēmu nav Ja nu vienīgi neesi kaut ko aizticis... pārbaudi vai SecUpdate strādā, parasti daudzi pieļauj kļūdas un viņš nestrādā, kas rada to, ka zona nepāriet, jo nenotiek spēlētāju pārbaudes zonā.
 7. Arthur.

  SAMP mafbizz

  Varbūt parādi, kādus tieši error`us tev tur met?
 8. Arthur.

  Mašīnas nesaglabājas

  Ja pēc /add lietošanas, organizācijas auto pazūd pēc servera restarta, tad datubāzē, tabulā ar nosaukumu `vehicle`, nav ievērota `id` secība no 1 - ierakstu skaitam, visticamāk kaut kādi ieraksti ir tikuši dzēsti, tā rezultātā rodas arī šis bugs... Situācija 1: Ja kopā ir tikai 6 ieraksti (Attēlotajā situācijā neradīsies bugs...): ID 1 2 3 4 5 6 Situācija 2: Ja kopā ir tikai 6 ieraksti (Attēlotajā situācijā radīsies bugs...): ID 1 2 4 28 93 102 Iekš GM auto ielāde notiek tā, ka tiek iegūts kopējo tabulu ierakstu skaits un ielādēts auto pēc to datubāzē norādīto `ID`, situācijā 2, iekš GM, scripts iegūs ciparu 6 kā kopējo ierakstu skaitu un ielādēs tikai tos `id`, kas ir no 1-6, viņš neielādēs ar `id` 28, 93 un 102.
 9. Arthur.

  Kā nomainīt spawn punktu?

  Ja tiek lietots kāds no RP gamemode un pasha augsha ievieto to SetPlayerPos iekš OnPlayerSpawn un tur pat lejā ir norādīti visi org. spawnošanās vietas, tad visi spawnosies ievietotajā SetPlayerPos cord.
 10. Arthur.

  Caur mapping boom

  Pārbaudi vai vispār esi mappingu ielicis, ielicis filterscriptu vai GM compilojis... Ja lieto CreateObject, tad pārbaudi vai GM kopumā nepārsniedz 1000objektus, jo tāds ir limits. Tad jālieto ir CreateDynamicObject. Ja tiek lietots CreateDynamicObject, tad bija kaut kāds ielādes laiks, varbūt nepaspēj tik laicīgi ielādēt... Pārbaudi vai esi norādījis pareizas cord, kad ieiet. Citas problēmas, kāpēc varētu nerādīties pašlaik nenāk prātā. E: ā un vēl, ja lieto CreateDynamicObject, tad apskaties DrawDistance, cik esi uzlicis.
 11. Arthur.

  Vajag palīdzību..

  Jaa.
 12. Arthur.

  Vajag palīdzību..

  DB tabulā `accounts` nav izveidota kolona `truckskill`. E: https://code.arthurmayer.com/pamaciba/1
 13. Arthur.

  Vajag palīdzību..

  Ar aci pārskrēju, neredzēju, tāpēc saku, apskaties ko tev `mysql_log.txt` rāda, iespējams kāda kolona iekš DB nav, kas ir norādīta SaveAccount.
 14. Arthur.

  Vajag palīdzību..

  Ja datubāze ir veiksmīgi savienota ar serveri un, ja visi tēli iekš IG ir, bet uzliekot naudu, līderi... pēc iziešanas/ieiešanas vai servera restarta viss pazūd, tad pie vainas visticamāk ir `stock SaveAccount(playerid)` iekš GM, kaut kas tur ir nepareizs, kas rada erroru un datubāzē tēla visu informāciju neatjauno, erroru vari redzēt `mysql_log.txt` failā, pārsvarā iesākās ar - `CMySQLHandler::Query(UPDATE accounts SET `, beigās apskaties vai rādās errors šai rindai vai nē, ja ir, tad pārskati rūpīgi to, ko iepriekš minēju. Ļoti tipiska kļūda ir tāda, ka pēdējais komats tiek pielikts lieks vai aizmirsts kaut kur pa vidu. Piemērs, ja datubāzē būtu tikai 3 kolonas, kuras būtu jāatjauno, pievērs uzmanību komatiem, ko iekrāsoju sarkanā krāsā - ,: format(query,sizeof(query),"UPDATE "TABLE_ACCOUNT" SET "); format(src,sizeof(src),"level=%d,",PlayerInfo[playerid][pLevel]); strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src),"admin=%d,",PlayerInfo[playerid][pAdmin]); strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src),"bank=%d,",PlayerInfo[playerid][pBank]); - Sarkanais komats ir lieks, radīs tev erroru, pēdējai kolonai, ko atjauno, komats netiek likts. strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src)," WHERE name='%s'",sendername(playerid)); strcat(query,src,sizeof(query)); mysql_query(query); vēl tipiska kļūda: format(query,sizeof(query),"UPDATE "TABLE_ACCOUNT" SET "); format(src,sizeof(src),"level=%d,",PlayerInfo[playerid][pLevel]); strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src),"admin=%d",PlayerInfo[playerid][pAdmin]); - Šeit komats ir aizmirsts, būs errors un nekas neatjaunosies. strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src),"bank=%d",PlayerInfo[playerid][pBank]); - Pēdējam komatu neliekam, šajā gadījumā viss pareizi. strcat(query,src,sizeof(query)); format(src,sizeof(src)," WHERE name='%s'",sendername(playerid)); strcat(query,src,sizeof(query)); mysql_query(query);
 15. Arthur.

  Atkal viena problēma ar RP serveri

  http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerRaceCheckpoint norādi pareizi visu, esi izlaidis dažas lietas...
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.