Jump to content

--------------------------

Biedrs
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

-------------------------- last won the day on September 26 2016

-------------------------- had the most liked content!

Community Reputation

4 Bad

About --------------------------

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

2,441 profile views
 1. https://www.spigotmc.org/resources/ezfreeze-very-customizable-freeze-plugin-1-7-1-8.39812/ Man jau tīri vienalga, vai tu veidoji no nulles vai nē, bet ideja jau nu noteikti nav tava un iespējams atrast gandrīz identiskus pluginus tavam ar vairāk opcijām, kādēļ lai izvēlētos tavu..?
 2. > Sāku veidot savu > https://www.spigotmc.org/resources/freezegui.32997/ Atradu kaut ko vēl tuvāku tavam, basically the same - https://www.spigotmc.org/resources/ezfreeze-very-customizable-freeze-plugin-1-7-1-8.39812/
 3. Atkarīgs kāda form-factor modelis viņam ir, te ielikt normālu PSU problēmas nebūs.. Savienojumi gan sāpīgi, domāju ka Dell nebija proprietary bet laikam tas pats kas vecajiem HP. Itkā var atrast adapterus, bet es neticu ka OP būs vēlēšanās un iespējas tā čakarēties uz main sistēmas.
 4. Ja galva uz pleciem tad dažnedažādus variantus var izdomāt, tomēr.. tur ir jāiegulda nauda - diez vai OP pirktu Optiplex ja viņam būtu sakarīgs budžets. Par PSU, lai arī nevajag lielu es neuzticētos sazincik gadus vecam PSU kas nācis kopā ar sistēmu, neticas ka tas ir kādreiz mainīts. Kaut gan, ja ir normāls tornis nevis slim tad to arī varētu piepirkt.. atkal runa aiziet par budžetu.
 5. Depends on the case, ne visi Optiplex ir slim, kaut gan baigā jēga tur videokarti likt nav - PSU arī pie reizes noteikti būs jāmaina un CPU bottleneck. Interesanti, cik OP samaksāja par kasti - ja vairāk par 50 eur tad man viņu žēl..
 6. https://www.csdd.lv/administrativie-parkapumi/samaksas-iespejas Apmaksāt vari kad vien vēlies, bet var sanākt samaksāt lielāku summu ja to neizdari mēneša laikā.
 7. Cieto pa logu ārā un nopirkt jaunu? Neko daudz beigtam cietajam diskam nesalabosi..
 8. Ja nesanāks tad vari nest uz kādu datorsalonu, kur varbūt tev to mātesplati izglābs, vai mest vari viņu vienkārši ārā.
 9. Noderētu socketa numurs, bet nu, LGA ir LGA, ideju sapratīsi.
 10. Apstiprinājuma emails tika nosūtīts uz norādīto epastu (therubix@inbox.lv).
 11. Opera, pārsvarā izmantoju jo dizains diezgan tīrs un customizable, kā arī ar pluginiem nav problēmu, jebkurā laikā var Chrome pluginus instalēt. Opera Turbo un iebūvētais adblocker arī priecē.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.