Jump to content

SCORCHED

Biedrs
 • Content count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

1 Follower

About SCORCHED

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/29/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.moxx.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. (SAMP) Run time error 19:

  Viss bija salikts.. Uzliku jaunākus pluginus un tie aizgāja.. Tikai tagad jau atkal cits errors! [13:38:54] filterscripts = "" (string) [13:38:54] [13:38:54] Server Plugins [13:38:54] -------------- [13:38:54] Loading plugin: colandreas.so [13:38:54] Failed (libBulletDynamics.so.2.82: cannot open shared object file: No such file or directory) [13:38:54] Loading plugin: sscanf.so [13:38:54] To es namāku vispār uzlikt..
 2. (SAMP) Run time error 19:

  Hey lietpratējiem.. Varbūt kādam ir zināms kā palais GM? Script[gamemodes/main.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" Visi atbilstošie .inc ir salikti un plugini arī! GM's compile perfekti bez erroriem.. Izmeiģināju atrast jaunākas versijas .inc par cik palasīju ka pie tā varētu tas būt - bet tā pat viss pa dēli.. Varbūt kāds ir šo probēlu saskāries un ir zināms kā savest to kārtībā!??? Paldies.!
 3. (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  Iespējams.. Biju par slinku lai mainītu krāsu struktūru par cik ar 3.4x vairs neko nedaru nav vajadzības.. Varbūt nākotnē uzlabošu un padarīšu viņu acīm tīkamāku!
 4. (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  Varbūt tev tas ir nenoderīgs, bet tāds viņš bija kādreiz! Un kā arī: http://prntscr.com/j77peo
 5. (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins (baisik remake) Pavisam vienkārš un tīkams.. Mētājas pc un nav vajadzīgs vairs! Cerams kādam noderēs! Lejupielāde: Šeit Screen: Ja noder, paši zinam ko darīt!
 6. (3.4.9) MOXX Gaming - Vecais skins

  (3.4.9) MOXX Gaming - Vecais skins (baisik remake) Pavisam vienkārš un tīkams.. Mētājas pc un nav vajadzīgs vairs! Cerams kādam noderēs! Lejupielāde: Šeit Screen: Ja noder ceru uz plusiņu!
 7. User info panel?

  izmanto iebūvēto tulkotāju kas jau ir iekš ips! pie valodām vienk paņem http://prntscr.com/id5tmr tad http://prntscr.com/id5tuc un tad http://prntscr.com/id5u01 un tad iztulko visus vārdus piem GROUP, vienā no visiem tulkojumiem ir jābūt īstam! ehhh.. vai vēl labkāk šeit būs MOXX tulkojums.. Latviešu (LV).xml nav nekāds uber tulkojums bet svarīgākas lietas ir iekļautas!
 8. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Hey hey hey.. Kā jums iet un kā vispār iet? Piektdienas drudzis garām, par sestdienu esam atkopušies tad nu varētu šodien pulks. 18:00 MOXX CS:GO pubā salasīties un izrādīt savu skilu CSGO. Kā arī būs mazi konkursiņi.. Būs iespēja laimēt slotu rezervāciju serverī un kā arī VIP! Lai jautrāk pasauc kādu draugu sev līdz! Bariņā jautrāk! Tā tad tiekamies jau CS:GO pub serveri.. Nezini IP? Vienk izmanto pub.moxx.lv un tad jau tiekamies šodien pulks. 18:00!
 9. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  LOL vienk vairāk neko nevaru pateikt! Ar tik lieliem vārdiem runā ka pat smiekli nāk! Pameiģini no sākuma pats kaut ko uztaisīt un tad runā! Bet nu.. Un kāds prikols būs no boostiem? Ok mēnesi tauta un tad atkal nekā..
 10. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Pilnībā pareizi izteicies.. Tapēc arī Latvijā ir tik daudz mēnešnieku, ka īpašniekiem trūkts pacietības un apņēmības.. Nekad tā nenotiks, ka tagad atveru projektu hvz ar 2 serveriem nu tik būs nu tik nāks.. Muļķības.. Visu izsaka laiks un kas tiek ieguldīts projektā pluss viss ir nostājā un tajā uz ko esi gatavs ieguldīt! Pavisam vienkārši!
 11. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Par manām finansēm nevajadzētu vispār jums uztraukties un projekts nekur nepazudīs. Pat nav tāda doma vērt ciet! Viss tikai attīstās! Kaut arī lai tā būtu, ka reģistrējas tikai dēļ tā. Bet kur ir teikts ka nepaliks? Pluss projekts nemaz nav tik ilgi lai daudz spriestu! Neko nevar zināt kas nākotnē sagaida, vienu tikai zinu, ka šis būs ilgadējais projekts un nekur nepazudīs!
 12. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  MOXX.LV Gaming organizē spēļu izlozes.! Destiniy 2 x1 šeit un CS:GO x2 šeit Piesakamies. Lai neiet zudumā! Katram noderētu bezmaksas spēles un lai censoņiem veicas! Kā arī tiem kas nezin, MOXX.LV organizē spēļu izlozes katru mēnesi. Tapēc pie mums iespēja iegūt daudz un dažādas spēles nākotnē! Visas balvas tiek izsniegtas un Steam platformas! Ar cieņu,
 13. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Ja ir intrese, tad mēs meklējam 5x adminus visiem serveriem! Ir iespēja kļūt par vienu no moXX Gaming servera uzraugu! Apciemo mūs, varbūt www.moxx.lv būs tava nākoša vieta kur pavadīsi laiku spēlējot spēles! Counter-Strike: Global Offensive: Classic Casual 24/7 - 194.19.248.94:27015 | pub.moxx.lv Deathmatch 24/7 - 194.19.248.93:27015 | dm.moxx.lv Counter-Strike: Condition Zero: Dust2 Only 24/7 - 195.3.145.42:27015 | cz.moxx.lv Office Only 24/7 - 195.3.145.47:27015 Counter-Strike 1.6: Dust2 Only 24/7 - 195.3.145.44:27015 | cs.moxx.lv Kā arī izlozējam Activision/Blizzard datorspēli: Destiny 2. Visiem kuriem interesē šada veida spēle ir aicināti pietiekties izlozē, jo arī, ja neinteresē, tad spēle nekad nebūs lieka. Ja paveiksies un izlozēs tavu vārdu izlozē, tad tu saņemsi aktivizācijas kodu foruma paskastītē, kuru tu varēsi aktivizēt Blizzard mājaslapā vai Battlenet launčerī. vairāk informācija šeit Ar cieņu moXX Administrācija!
 14. moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Paldies. Tikai pagaidām viņa ir apstrādes stadijā uz IPS 4 .. CS:GO Serveri atvērsies jau šo cetrutdien.. Ja ir vēlme izteikt kādu ieteikumu CS:GO serveriem. To ir iespējams izdarīt moXX Gaming forumā.. moXX Gaming CS:GO Serveri Godīgi, noderētu jeb kurš ieteikums. Jo vēlamies izveidot pēc iespējas tīkamāku serveri visiem. Ne tikai priekš mums serveru uzturētājiem!
 15. sms shop

  Vai arī meklē sms provaideri.. Ja tev iTaps neintresē.. Bet ka visi teica šā vai tā būs no procenta jāatsakās! Vai vienk pieņem PayPal ziedojumus..! Tad viss paliks tev! Vai ka Pats kodē augšā!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.