Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Revan #MOXX

Biedrs
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Revan #MOXX

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/29/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.moxx.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

786 profile views
 1. Vai arī meklē sms provaideri.. Ja tev iTaps neintresē.. Bet ka visi teica šā vai tā būs no procenta jāatsakās! Vai vienk pieņem PayPal ziedojumus..! Tad viss paliks tev! Vai ka Pats kodē augšā!
 2. Pasties pie Disabled.. Tur viņš ir!
 3. Tātad, varat man ieteikt Latviešu top 100 mājaslapas?
 4. Mēs jau moXX'ā par to atvainojāmies.. Saistībā ar sākumlapas uzstādīšanu, forums nobruka, kā arī neizdevās saglābt īpaši neko! Vēlreiz par to atvainojos tev!
 5. Kā kurš uz to skatās.. Un nav jau tikai CS 1.6.. Tas ir tikai sākums.. Būs visi CS serveri, sākot ar 1.6 līdz CSGO
 6. Ņemot vērā kritiku, esam dažas lietas uzlabojuši. Kā arī tiem kas prasīja par citiem CS 1.6 serveru modiem un kapēc tika izvēlēti standarti, esam nonākuši pie tā ka būtu labāk ja, tomēr viņi būtu.. Ja ir vēlmē vari ieteikt savu modu mūsu portāla: moXX Gaming Serveru modu maiņa Un varbūt tieši tavs iemīļotais mods tiks uzlikts, kā arī ieteikuma autors saņems admin acc uz tā servera! Gaidam jūs ciemos, moXX Gaming Administrācija
 7. Meklēju programētāju, kas spētu izlabotu: sākum lapas gļukus, stilu pielabotu, Pāris skriptus ieliktu, nekas dižš.. Ja būs laba sadarbība vēl varēs pie manis nopelnīt.. Par tagadējo darbu piedāvāju 15e. rakstam steam: Grasmanitis skype: Grasmanitis
 8. Paldies! Mhm interesants fakts! Sāksim ar to ka, tad hostējāmies pie suncore! Un suncore apkrāpa mūs un protams līdz ar to mēs pārējos! Ja tev ir vēlme, piereģistrējies @ www.moxx.lv un izsaki savu ideju mums. Iespējams, ka pat apmainīsim kādu serveri pret surf, vai ko citu!
 9. Jam pagātne nav tā labākā! Bet tagad tā nopietnāk visam esmu ķēries klāt! Un varu garantēt ka projekts paliks.! Ziedojumu nav vajadzīgi.. Ļoti labi pats varu visu uzturēt! Un nebūs menešnieks!
 10. Gluži tā nav.. Bet vēl ir cerība! ka CS izdzīvos! Ar CSGO ir tā, pārsvarā cilvēki spēlē competitive modu, ne kā PUB serveros.!
 11. Sveiceins visiem hasiešiem! (Hello) Tā tad - kādu laiku esmu strādājis pie moXX projekta un beidzot esmu savedis galvenās lietas kartībā, lai varētu publicēt moXXu! Kopumā mums ir pagaidām tikai 5 serveri, bet pei tā mēs neapstāsimies. Nākotnē būs vēl papildus CSS un CSGO serveri! Uz doto mirkli meklējam katram serverim piecus adminus, piecus BanTeam biedrus, divus portāla moderātorus.! Tā kā mums vieta ir priekš jauniem talantiem! Kā arī par cik steam tagad ir Winter Sales 2017, dāvinam 10 CS, CSCZ kopijas jauniem biedriem. Protams pēc pieteikumu kārtības un tiks veikta izloze! moXX Gaming serveru saraksts: Counter-Strike: Condition Zero: CZ Dust2 Only - 195.3.145.42:27015 CZ Public - 195.3.145.47:27015 Counter-Strike 1.6: CS Dust2 Only - 195.3.145.44 : 27015 CS Deathmatch - 195.3.145.46 : 27015 CS Snipers Wars - 195.3.145.45 : 27015 Paldies par pievērsto uzmanību un carams tiekamies @ www.moxx.lv Galīgi to nepamanīju! Upss sorry!
 12. Sveiki.. Sen neēsmu ņemies ar serveriem un nesaprotu kapēc nevaru palaist šo pluginu! Visu laiku tas pats errors.. datubāzes etc viss ok.. Tikai nez kapēc hostam neslēdzas klāt.. pat ja hot ip ir cita bet consulē kaut kas cits.. ir kādas idejas? L 12/07/2017 - 23:17:32: [calladmin.amxx] Failed to connect to the database (1045): Access denied for user 'user_forum'@'195.3.145.74' (using password: YES pluginā: mysql_db = register_cvar( "ca_mysql_db", "user_forum" ) mysql_host = register_cvar( "ca_mysql_host", "93.189.4.38" ) mysql_user = register_cvar( "ca_mysql_user", "user_forum" ) mysql_pass = register_cvar( "ca_mysql_pass", "blah****" ) mysql_mid = register_cvar( "ca_mysql_mid", "3" ) mysql_table = register_cvar( "ca_mysql_table", "shoutbox_shouts" ) arī amx.cfg ieliku db un hostu.. bet nez kapēc uzpelt šī ip: 195.3.145.74 Varētu būt dēļ hostinga kompānijas? iTap? Jo da jebko liekot ar db met to ip arā.. kaut webserverim ir cita..
 13. Kāds lūdzu varētu īsu tut uzrakstīt, kā šo brīnumu uzlikt? - man pēc tam kad viss ir salikts, vienk balta lapa, pat ne erroru.. lkm kaut ko palaizu garām!
 14. Kāds prokols no viņa? Centies ko pārdot, bet nekas nav ielikts? Ne kādas frakcijas nekas.. Tik pat labi te tirgo tukšu GM? Piemēram kas izlabots uzlabot? m?
 15. Piem kur?