Jump to content

Pantēra

Biedrs
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pantēra last won the day on January 13 2019

Pantēra had the most liked content!

Community Reputation

12 Normal

2 Followers

About Pantēra

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/29/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.moxx.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,737 profile views
 1. man jau ir monis, vienk vajag klat piekodet playerus!
 2. RIP, tadus profilus tirgo par 3e gab Pats esmu pircis.. Tas tā runājot par steam profilu!
 3. Sveiki. Meklēju kādu kas man varētu sakodēt csgo monitoru ar speletāju sarakstu, kko līdzigu gign vai kso monitoriem! Cena ko varu piedāvāt 15e uz paypal. Sazināties ar mani var discord: Malcom#6717 Paldies!
 4. Meklēju cilvēku kas varētu pa piečuku pārkodēt monitoriem stilu.. Ar mani var sazināties discord: Malcom#6717 Vai arī steam: https://steamcommunity.com/id/dzinitis/ Paldies par sapratni jau iepriekš! ;)
 5. Ko korijs augstāk minēja, man labi lika aizdomāties.. Ka teicu man ir problēma esmu naivs un par daudz uzticos cilvēkiem.. Zin kā Gaiming/projektos gribas visiem dot iespēju! Ne vienm 18 gadīgs ir attistītāks par 15/16 gadīgu.. Pirms pats iesāku vadīt projektus, reāli uzaugu gign.. gign lover for life!
 6. labs, cepī ka vāc ss! Da man apisiens sanāca ar vairākiem cilvēkiem pat beigās uz -150 EURO iebraucu.. bet tas tā.. en bija domāts kad biju naivs un paņēmu pēc 150 apisiena savā pulkā vēl kādu un tas pats sanāc.. Neesi heiteris, tas viss pašsaprotami!
 7. Vecīt tev acis ir pierē vai nav? Negribu neko sliktu teikt, bet jums cilvēkiem kas pat nespēj lapas nolikt blakus vienu otrai un apstīties kas un kā, saprotu ka līmenis nulle, bet nu tomēr navajg kā ait;am skiet līdz tam ko kāds ir nokliedzies. Esat cilvēki un izsakat paši savu viedokli. Bet tev par prieku: Kontents, slaideris un submenu: https://prntscr.com/mf0zp8 Footeris, ikonas un citas mazas lietas: https://www.moxx.lv/uploads/moxxgaming.png ABI ŠIE DIZIANI TIKA IEGĀDĀTI! PAR ATIECĪGU NAUDAS SUMMU.! Hedri, logo, banners, topline(laiks/varda dienas) pats veidoju. Monitoru dizainu pats veidoju. Tas lai tev ir par ko aizdomāties! PLUS ja nezini, tad Hugurris ar MOXX.LV ir bijis praktisi no pirmās dienas! Bet tas tā, tikai tagad ir nācis klāt kā Līdzīpašnieks! DD2 tika paturēts, jo lietotāji lūdza lai paliek. Ieklausamies savos lietotājos. =============================================================================== Kā arī CS:GO Danger Zone serveris ir atvērts publikai. Varat pievienoties: dz.moxx.lv
 8. Labs vakars vai rīts kad lasi šo. Ir labas gan sliktas ziņas. Sākšu ar sliktām, ar šodienu tiek slēgti divi no mūsu serveriem, tie ir Counter-Strike 1.6 ZM serveris un SA-MP RolePlay. Ņemot vērā to ka serveri nebija īsti aktīvi un spēles pašas par sevi novecojušas mēs administrācija nolēmām slēgt tos serverus. Protams DD2 vēl paliks. Kā arī sestdien šo serveru vietā nāk CS:GO Danger Zone / Survival serveris, serverim būs pagaidām 16. sloti, skatoties pēc aktivitētes tie varētu tikt palielināti. Pagaidām servera modā būs ta, ka serverī uzvarētājs varēs būt tikai viens spēlētājs. Ar laiku izveidosim sqādus / team, reāli varēs būt katrā komandā 3 spēlētāji. Protams serverim būs opcija !sw !gloves utt.. Tas lai padarītu jūsu spēles gaitas interesantākas. Kā arī pie serveru ieteikumiem varēsi ieteikt idejas topošajam serverim vai pat kādus pluginus vēlies redzēt serverī! Serveris tiks atvērts publikai Sestdien 12:00.. Tā kā gaidam ar nepacietību! Runājot par GTA V RP un FS19 serveriem, tie arī ir tapšans procesā, bet ne tik tuvu, domāju ka pēc CSGO servera atklāšanas ķeršos 100% GTA V servera konfigurācijai un tulkošanai! Tas arī viss īsumā! Tiekamies sestdien 12:00! Lai jums jauks vakars/rīts! Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Serveri: RUST - RUST.MOXX.LV CS DD2 - DD2.MOXX.LV CS:GO - DZ.MOXX.LV Ar cieņu, Hawks.
 9. Serveris tiks uzlabots un darbi nāks klāt, būs vismaz vēl 5 darbi klāt. Kā arī mājas īpašniekam var būt 2 automašīonas un daudz kas cits. Viss ir atrodams serverī! @Caine Liels paldies @HowToRuski Kritika nekad nenāk par sliktu, tapēc cilvēki var ieteikt lietas mūsu forumā un mēs pie tā stradāsim! @Pushers =============================================================================================== Kā arī tagad norisnās konkuris, Konkursos var laimēt LVL Up IG un naudiņas un kā arī Dronu, RP.MOXX.LV - IG Konkurs, šeit par viņu var uzināt vairāk Tello Drone konkurs, šeit par viņu var uzināt vairāk! Droši piesakamies konkursiem, nav nekādu limitu vai milzīgu prasību! ===============================================================================================
 10. Paldies, Kas forumam tāds nesmuks? Varbūt ir ieteikums un mēs varētu uzlabot?
 11. Vispār bija CS 1.6, CSCZ, CSS un CSGO plus bija domāts Rust, bet par cik administrācija atdalijās un bija daudz dažādu plānu kā arī par GTA V roleplay serveri, bet viss aizgāja ezerā.. Tapēc tagad atsāku visu viens pats un ar SAMP pagaidām.. Kamēr būs pietiekoši daidz līdzekļu kastei un būs arī citi serveri. Taij skaitā Cod serveri, vēl visu neesmu izplānojis kārtīgi bet viss notiks.
 12. Sveiciens visiem. Noteikti daudzi esat par mums dzirdējuši vai pat esat jau mūsu biedrs. Ar šodien esam atvēruši pilvērtīgi mājaslapu un forumu, kā arī pirmo serveri kas ir SA-MP Roleplay 0.3.7 RC3 serveris. Serveris ir ar samērā maz bugiem, praktiski bez. Tā kā ir ļoti labi lietojams. Vairāk par serveri, darbiem un citām svarīgām lietām. Serveris ir balstīts uz SAMP 3.0.7 RC3 servera bāzes. Serverī ir pievienotas daudz un dažādas preces veikalos un bendzīntankos. Iespēja uz ielas nopirkt padzerties un paēst hotdogu lai atjaunotu slāpes un izsalkuma līmeni. Kā arī serverī ir pavisam unikāla invetorija jeb somiņa funkcija kas ir atverama ar "Y" un daudz kas cits. Darbi serveri: Autobusa vadītājs no (1 lvl) Taksists no (1 lvl) Produktu ekspeditors no (1 lvl) Degvielas ekspeditors no (1 lvl) Automehāniķis no (1 lvl) Tālbraucējs no (4 lvl) Advokāts no (4 lvl) Pilots no (6 lvl) Šie ir tikai pagaidu darbi serverī, tas viss mainīsies. Darbi tiks pievienotie un būs pieejami no dažādiem līmeņiem, visticamāk būs katrā līmenī par diviem vai trīs darbiem. Kā arī ir daudz nelegālo organizāciju un publiskās, piemēram LSPD, Dome un citi. Uz šo momentu tiek meklēti līderi organizācijam gan legālām gan nelegālām, tām varēs pieteikties forumā. ==========================================> Konkursi <========================================== Kā arī tagad norisnās konkuris, Konkursos var laimēt LVL Up IG un naudiņas un kā arī Dronu, RP.MOXX.LV - IG Konkurs, šeit par viņu var uzināt vairāk Tello Drone konkurs, šeit par viņu var uzināt vairāk! Droši piesakamies konkursiem, nav nekādu limitu vai milzīgu prasību! ==========================================> Konkursi <========================================== Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Serveri: RUST - RUST.MOXX.LV CS DD2 - DD2.MOXX.LV CS:GO - DZ.MOXX.LV Nekautrējies un pievienojies pūlciņam! Gaidam jūs serverī un mājaslapā! Lūdzu nobalsojat par mums TOP.IEEJ.LV
 13. Labs vakars visiem, vai rīts! Kad nu kurš lasa. Meklēju cilvēku, kas par saprātīgu cenu varētu savest kārtība SAMP RP GM, pielabot bugus utml. (Standarts) Vai arī kādu kam ir labs RP GMS ar samērā maz bugiem, ko varētu lietot un kam viss stradā! Vai arī kādma šis ir aizķēries? Paldies.
 14. Smuks. Labi apdomats.. Vienigi domaju ka kontemts vareja but gaisaks lai izceltu pasu lapu. Bet tas notiekti ir gaumes viedoklis!
 15. Galīgi nesaprotu tavu komentāru sakarā ar sludinājumu? Kur loģika tam ko es uzrakstījis? Galīgi beztēmā!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.