Jump to content

Pantēra

Biedrs
 • Content count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pantēra last won the day on May 13

Pantēra had the most liked content!

Community Reputation

10 Normal

2 Followers

About Pantēra

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/29/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.moxx.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,197 profile views
 1. Pantēra

  (Pārdodu) Gaming WEBA PSD + Gatavs IPS 4.2.8 skins

  Galīgi nesaprotu tavu komentāru sakarā ar sludinājumu? Kur loģika tam ko es uzrakstījis? Galīgi beztēmā!
 2. Pārdodu dizainu ko iegādājos savai mājaslapai bet tomēr beigās netiks lietots.. Iegādājos dizainu par 80 EUR.. Vēlos no viņa iegūt vismaz pusi, 40 EUR.. Klāt arī nāk gatavs IPS 4.2.8 skins. Tiem kururs tas intresē droši rakstiet PM.. Cena ir runājama, ja ir tuvu tam ko vēlos!
 3. Pantēra

  No Audio Output Device Is Installed!

  Ieslēdz mūziku lokāli uz pc vai youtube. paņem Playback device. Un skaties pie kuras no audio ierīces lēkā zaļš stabiņš (http://prntscr.com/jh54r3) Un uzliec kā default ierīci.. Ja tas nepaīdz tad Troubleshoot shoud problems.. Iespējams tev ir vienk ierīce pārlekusi.. man bija tāda problēma, kad no austiņā uz tumbām mainīju! Jo nez kapēc win 10 uzrādija 3 soud device.. Beigās atslēdzu divus un tagad viss ok.. Bet tavā gadījumā tas ir vienīgais ko varu ieteikt.. Ja nu kādam vēl ir kāda ideja, tad viņi tev var palīdzēt!
 4. Sveiki meklēju cilvēku kas varētu pa 5e ātri uzraut samp monitoru uz gameq bāzes! - Samaksāt varu tikai caur paypal! Rakstam PM! Ja izntresē!
 5. Pantēra

  [FULL] Black & Red

  Šim vajadzētu būt piespraustam.. Ir tas pats fatal - Bet labāks manuprāt! Lietotāj panelis labāks! Smuki un vienkārši!
 6. Sveiki. Par cik tagadējais tehniķis ir ļoti aizņemts un laikam nevar pabeigt iesākto darbu meklēju cilvēku sākumlapas pabeigšanai.. Nepieciešamas uzkodēt loginu/user paneli, Čatu, Aptauju un vēl šo to kā arī salabot tagadējos skriptus kas nepilnērtīgi stradā (gļuko) pluss uzlabot stilu, .psd tiks doti pēc kā vadīties! Atalgojums privāti! Rakstam: Steam: Grasmanitis Vai Discordā: Revan#6717 Diemžēl skype neizmantoju! Būtu arī vēlams ja kāds varētu ieteikt uzticamu cilvēku kuram pa tiešām ir zināšanas un nasaliks skriptus pļek pļek! Paldies jau iepriekš!
 7. Pantēra

  (SAMP) Run time error 19:

  dude i bet i can talk an writhe better then u lamo.. btw im latvian british so suck it up! .. As usual in has.. just by asking simple quastion you get hate.. so lame!
 8. Pantēra

  (SAMP) Run time error 19:

  Viss bija salikts.. Uzliku jaunākus pluginus un tie aizgāja.. Tikai tagad jau atkal cits errors! [13:38:54] filterscripts = "" (string) [13:38:54] [13:38:54] Server Plugins [13:38:54] -------------- [13:38:54] Loading plugin: colandreas.so [13:38:54] Failed (libBulletDynamics.so.2.82: cannot open shared object file: No such file or directory) [13:38:54] Loading plugin: sscanf.so [13:38:54] To es namāku vispār uzlikt..
 9. Pantēra

  (SAMP) Run time error 19:

  Hey lietpratējiem.. Varbūt kādam ir zināms kā palais GM? Script[gamemodes/main.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" Visi atbilstošie .inc ir salikti un plugini arī! GM's compile perfekti bez erroriem.. Izmeiģināju atrast jaunākas versijas .inc par cik palasīju ka pie tā varētu tas būt - bet tā pat viss pa dēli.. Varbūt kāds ir šo probēlu saskāries un ir zināms kā savest to kārtībā!??? Paldies.!
 10. Pantēra

  (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  Iespējams.. Biju par slinku lai mainītu krāsu struktūru par cik ar 3.4x vairs neko nedaru nav vajadzības.. Varbūt nākotnē uzlabošu un padarīšu viņu acīm tīkamāku!
 11. Pantēra

  (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  Varbūt tev tas ir nenoderīgs, bet tāds viņš bija kādreiz! Un kā arī: http://prntscr.com/j77peo
 12. Pantēra

  (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins

  (3.4.9) EMP Gaming - Vecais skins (baisik remake) Pavisam vienkārš un tīkams.. Mētājas pc un nav vajadzīgs vairs! Cerams kādam noderēs! Lejupielāde: Šeit Screen: Ja noder, paši zinam ko darīt!
 13. Pantēra

  (3.4.9) MOXX Gaming - Vecais skins

  (3.4.9) MOXX Gaming - Vecais skins (baisik remake) Pavisam vienkārš un tīkams.. Mētājas pc un nav vajadzīgs vairs! Cerams kādam noderēs! Lejupielāde: Šeit Screen: Ja noder ceru uz plusiņu!
 14. Pantēra

  User info panel?

  izmanto iebūvēto tulkotāju kas jau ir iekš ips! pie valodām vienk paņem http://prntscr.com/id5tmr tad http://prntscr.com/id5tuc un tad http://prntscr.com/id5u01 un tad iztulko visus vārdus piem GROUP, vienā no visiem tulkojumiem ir jābūt īstam! ehhh.. vai vēl labkāk šeit būs MOXX tulkojums.. Latviešu (LV).xml nav nekāds uber tulkojums bet svarīgākas lietas ir iekļautas!
 15. Pantēra

  moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Hey hey hey.. Kā jums iet un kā vispār iet? Piektdienas drudzis garām, par sestdienu esam atkopušies tad nu varētu šodien pulks. 18:00 MOXX CS:GO pubā salasīties un izrādīt savu skilu CSGO. Kā arī būs mazi konkursiņi.. Būs iespēja laimēt slotu rezervāciju serverī un kā arī VIP! Lai jautrāk pasauc kādu draugu sev līdz! Bariņā jautrāk! Tā tad tiekamies jau CS:GO pub serveri.. Nezini IP? Vienk izmanto pub.moxx.lv un tad jau tiekamies šodien pulks. 18:00!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.