Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Franklin

Biedrs
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

About Franklin

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/29/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.moxx.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. Kāds lūdzu varētu īsu tut uzrakstīt, kā šo brīnumu uzlikt? - man pēc tam kad viss ir salikts, vienk balta lapa, pat ne erroru.. lkm kaut ko palaizu garām!
 2. Kāds prokols no viņa? Centies ko pārdot, bet nekas nav ielikts? Ne kādas frakcijas nekas.. Tik pat labi te tirgo tukšu GM? Piemēram kas izlabots uzlabot? m?
 3. Piem kur?
 4. Sveiki, Vai kads no jums ir izmantojis DYC.LV servisu? Kādas par viņu ir atsauksmes no šīs publikas? Ir jēga pie viņiem ņemt hostingu? Paldies.
 5. Var just, ka seit normalu cilveku nav palikusi.. piedavaju kadam nopelnit, bet rezultata sanemu nosodosu atieksmi???
 6. Haha.. nopietni? Toč nezināju, ka Valmierā cilvēki izceļas ar stulbumu! No IPSFocus var par $30 nopirkt kvalatīvu defu! lol Izaudz bērns!
 7. Nejau forumu bet foruma dizainu kas balstas uz IPB 3.4.x Piemiersu to pateikt.! Upss..
 8. Sveicināti. Tēmas virsrakts izsaka visu, bet īsumā par darbu. Būs nepieciešams izvedot foruma dizainu un uzkodēt. Logo izveide utt.. Ir vēlams cilvēks kam ir pieredze un ļoti labi apzinās ko dara. Lai kodā nebūtu gļuku utt.. Kā arī kurš mak labi zīmet uz PS.. Par pakalpojumju esmu gatavs maksāt līdz 50 EURO.. Kontakt informācija: DR.LV: https://www.draugiem.lv/d.r.g/ FB.COM: https://www.facebook.com/grasmanitis P.S Uz foruma PM neatbildu.! EDIT. Lai atvieglotu jautājums. Dizainu vajadzēs bāzēt uz IPB 3.4.x baisik skina. Ir HTML no kā ņemt dizainu. pēc tam būs nepieciešams pielikt dažas fīcas, kā SOCtīklus uTT.. Priekš 50 ērām tas ir maz prasīts.
 9. Uz bildēm jānorāda linki un ikonām, meklē dizaina kodā! Un samaini uz tiem kur esi ulicis savu lapeli!
 10. Ir kāds kam nebūtu rīt ap 12iem slinkums uzlikt šo webu man? Samaksāšu 5e paypal. skype: Grasmanitis
 11. Murgs. Pat palīdzības forumā cīnās par status. Silde izņems, kurš vietā ielīdīs? - Pēc maniem uzskatiem Slide nevajadzētu atbrīvot no amata, cilvēks daudz un dikti darījis HAS.LV labā un palīdzējis citiem.
 12. Sveiki visi lasītāji. Pārdodu www.moxx.lv domēnu, ja kādu no jums intresē iegāde, zemāk ir informācija kā ar mani kontaktēties! Pārdošanā: Domēns: www.moxx.lv Derīgs: 8 Mēn. / 30.01.2016 Cena: 10.00 EUR Kā sazināties: Ar mani var sazināties šeit ar PM starpniecību. Ar Skype starpniecību: Grasmanitis Ar Steam starpniecību: Grasmanitis Ar E-Pasta starpniecību: Grasmanis@live.com Diemžēl cena nav runājama. Kapēc gan tā? Nestoties uz cenām ko piedāvā domēnu reģistrāciju kompānijas latvijā, moxx.lv ir īss un viegli ko iegaumēt domēns. Varētu viņu pārdot par lielāku summu. Bet nepārdodu viņu peļņas nolūku dēļ! Kā arī, tev kā pircējam ir nepieciešams SIA Suncore / www.suncore.lv konts, lai varu viegli un ērti pārdot jums šo domēnu! Kā arī, ja tev ir prasmes kodēt dizainus. Ir piedāvājums. Man ir gatavs theme kods, ko ir nepieciešams apvienot ar IPB Baisik theme. Ja vēlies, varam vienoties par šādu darijumu!
 13. Vai kādam nav foruma theme no sī dizaina izvilkts? - Cik centos uzlikt viņu, visu laiku bija problēmas ar DB, nesanāca uzlikt. Ja tomēr kādam sanāk uzlikt šo lapeli, varat lūdzu izvilkt foruma theme arā? Un šeit ielikt vai man PM atsūtīt D/W linku? Ar Ciņu, Odiņš,
 14. OMG - Taisi projeku nespej pat nosaukumu izdomat! Nebus nakotnes! Kartejais nedelas uzmetums! www.zinnet.lv (Zinu Tikls) Varu piedavat www.moxx.lv domenu, par cik stradaju pie jauna projekta, ar citu nosaukumu!
 15. Skatams. Labi, ka nekas neatkartojas video satura, ka : People are Awesome, sodien pat saktijos vienu video, kur vismaz 4x radija vienu un to pasu kadru!