Jump to content

Locha

Biedrs
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Locha last won the day on July 9

Locha had the most liked content!

Community Reputation

13 Normal

3 Followers

About Locha

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 03/01/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Contact Methods

 • Skype
  jonsons12

Recent Profile Visitors

2,645 profile views
 1. Sveicināti! Vēlos uzrunāt visus viedtālruņu lietotājus. Nav noslēpums, ka mobilais telefons ir kļuvis par neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu. Brīvos brīžos, kad nav īsti ko darīt, katrs savu viedtālruni izmanto savadāk - kāds sēž sociālajos tīklos, kāds lasa jaunumus, cits skatās filmas, ir tādi kuri spēlē spēles. Šis raksts vairāk domāts tiem, kuri izmanto savu viedtalruni spēļu spēlēšanai brīvajos brīžos - precīzāk PUBG Mobile. Iespējams, kāds šo spēli spēlē jau ilgāku laiku, varbūt ir tādi, kuri nemaz nenojauš par šādu spēli vai ir tikai nesen sākuši spēlēt. Vēlos vērst jūsu uzmanību uz Facebook grupu - PUBG Mobile - Latvija. Latvijā ir vairākas šādas grupas, kurās tiek vākti spēlētāji, lai uzspēlētu savā starpā kādu room, bez ārzemnieku iejaukšanās. Izlikti screenshoti ar saviem labākajiem rezultātiem un apspriesta pati spēle no A-Z. Mīnus visām šīm grupām - spēlētāji izklīst, un grupās aktivitāte sāk strauji mazināties. Citās grupās administratori sāk nolaist rokas, sāk veidoties trash saturs. Mans mērķis izveidot svaigu grupu un sapulcēt visus spēlētājus vienuviet, lai būtu kopīga vieta, kur labi pavadīt savu brīvo laiku. Lūgums visiem, kuri jau ir esoši spēlētāji un kuri ir ieinteresēti pamēģinat šo spēli - pievienoties Facebook grupai PUBG Mobile - Latvija. Sekot līdzi grupas aktivitātei, saņemt jaunumus par spēli, piedalīties grupas turnīros, un padalīties ar saviem spēles noslēpumiem. Paldies!
 2. PaMcuK, taisīja kodu priekš kādreizējā Glad, dizains man ir izlikts priekš brīvas piekļuves jau pāris gadus.
 3. Locha

  Inperil

  Kāds var atsūtīt man arī vienu? hpx@mail.com Liels paldies!
 4. #elUserNav > li > a { font-size: inherit; color: inherit; line-height: inherit; display: inline-block; padding: 0 12px; vertical-align: top; } Tev jālabo šī rinda padding: 0 12px;
 5. Nesapratu. Ko es publicēju for frē?
 6. http://failiem.lv/u/gnmqned Uzstādīšana. Failu monitor.amxx ieliekam cstrike\addons\amxmodx\plugins mapē un ierakstam cstrike\addons\amxmodx\configs\plugins.ini pašā apakšā monitor.amxx. Fails monitor.sma domāts tiem kuri māk taisīt pluginus. Maps un class_query.php ievieto web servera failu mapē. Atveram index.php ierakstam servera adresi. Vietā kur gribam lai rāda monitoru liekam šo kodu. Visus dizaina labojumus var veikt class_query.php failā. No 138-187 rindai. Raksts no burq
 7. Locha

  Playstation 3

  Ielikts ss sludinājumā, var apskatīt arī bildes. Links izņemts
 8. Jā, saprotu, ka šis ir forums vienkārši nesaprotu. Ja cilvēkam piemēŗam neinteresē piedāvājums, kapēc kkas tad ir jāraksta? Rakstu vākšanai, negāciju izteikšanai vai ko? Man patīk pēdējā laikā salīdzinājumi, izteikšu vienu. Piemēram aizeju uz veikalu, paskatos uz kefīra paku, saprotu ka nevēlos pirkt. Vai es ar to kefīra paku skrienu pie veikala vadības un saku, ka man nepatīk un netaisos pirkt?
 9. Kas jums par problēmām? Jūs lasīt neprotat? Neinteresē piedāvājums, iztiksim bez liekiem komentāriem. Kāda tagad starpība varēja dabūt vai nevarēja? Uz šo brīdi var dabūt pa brīvu? Nē. Un es izņemot Dirtu par brīvu neesmu nekko citu dabujis savā profilā. Uz šo brīdi cenas stēma ir sekojošas cs 1.6 9.99 Euro, cs:go 13.99 Euro Left 4 dead 2 19.99 Euro Rust 19.99 Euro Dirt 14.99 Euro Protams varat gaidīt atkal atlaides, bet kad tās pienāks katrai no esošajām spēlēm, neviens nezin, uz doto brīdi arī pārdodu, varbūt kādam cilvēkam tieši šobrīd nepieciešams. Vēlreiz atkārtoju, Neinteresē piedāvājums, iztiksim bez liekiem komentāriem. Team Fortress 2 vien man itemi uz 40 euro Piedāvājums tiek atcelts, neredzu jēgu šeit vispār turpmāk ko pārdot, ja vērtība pārsniedz 5 euro. TC!
 10. Locha

  Playstation 3

  Up! Cena pēdējā, 100 Eur.
 11. Pārdodu savu ilggadējo Steam profilu. Iemesls pārdošanai ir Playstation 4, uzmanību veltīšu tur, un domāju pie steam vairs neatgriezīšos. Par spēlēm profilā: Counter Strike: Global Offencive Counter Strike: 1.6 Left 4 Dead 2 Dota 2 Rust Dirt Showdown u.c. spēles, kuras apskatīt profilā Links uz profilu ->> http://steamcommunity.com/id/25314658/ Cena: 25 Euro Profils tīrs, nav vazāts, nav banu. Neinteresē piedāvājums, iztiksim bez liekiem komentāriem.
 12. Labvakar, biedri! Šovakar saskāros ar negaidītu problēmu. Mans draugs, kuru pazīstu jau ļoti labu laiku, kopīgi domājām idejas un risinājām vairākas problēmas spēļu jomā. Kuram palīdzēju izveidot interneta personību un jauno nickname, paziņoja "Im done. Atvaino, bet es izstājos. Ir tā, ka man apnika, man izteica mazliet labāku piedāvājumu". Ko es ar visu šo vēlos teikt? Esmu Rift.lv portāla Īpašnieks, meklēju aizvietotāju, sakarīgu cilvēku, kurš vēlētos pievienoties portāla komandai un veiktu pilnvērtīgi servera labojumus tā funkcionēšanai nākotnē. Prasības Jābūt iepriekšējai pieredzei Rust servera veidošanā, Jāprot apieties ar Filezilla programmu, Jāprot konfigurēt failus un labot bugus, Veikt darbus, kas būtu pašsaprotami un loģiski. Rust serveris būs jāveido no jauna, jo čoms, kurš uzmeta visus failus paņēmis sev un nekko nav atstājis. Ja izlasot šo visu ir visas nepieciešamās zināšanas un vēlme pievienoties Rift.lv komūnā, raksti man privāti un visu sarunāsim sīkāk, ja nepieciešama atlīdzība par ieguldīto darbu, varam vienoties arī par to saprāta robežās. Skype: jonsons12, Epasts: riftlv@mail.com
 13. Locha

  Playstation 3

  Nu nu, parādi man ss sludinājumu, kur redzi kaut vienu playstation 4 pa 140 euro? Pirms ko pļūtī, apdomā un pārbaudi informāciju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.