Jump to content

Yuu Hirokabe

Biedrs
 • Content Count

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Yuu Hirokabe last won the day on April 16 2020

Yuu Hirokabe had the most liked content!

Community Reputation

0 Bad

1 Follower

About Yuu Hirokabe

 • Rank
  PHP Programmētājs
 • Birthday 03/19/2001

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.yuuhirokabe.com
 • Skype
  aljka91

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,941 profile views
 1. https://www.navuzticibas.com šeit vēl ieliec.
 2. Nevarēja atrast vietnes www.gtop.lv servera IP adresi. RIP 2020-2020
 3. Es ja godīgi, par to pašu biju domājis, šis jau nixboy v3 Man liekas, ka 99% neizmantos.
 4. Bet jautājums, kāpēc tieši kali linux? Gribi iemācīties rīkoties ar linux? Vari izmantot Ubuntu, kurš ir lietotājiem draudzīgāks un arī mazāk resursus aizņem. Kali sver daudz dēļ tā, ka viņā jau ir pre-installed visādi tooli priekš pentesta, kuri tev nav vajadzīgi Kali linux ir vairāk domāts pentestam
 5. Kurš jau mēģināja izmantot SQL injekciju ?
 6. Jautājums, priekš kam tas vajadzīgs? Tev nav vajadzīgs Latviešu valodas library, bet izvadīt tekstu UTF-8 formātā
 7. Varētu arī nedaudz vairāk precizēt, kas par darbu, vai ir saistīts ar grafiku, mūziku, programmēšanu.. via vienkārši ofisa darbinieks.
 8. Drīkst taču iziet ārā, paelpot svaigu gaisu. Nesen biju ārā braukt ar riteni, visur pilns ar cilvēkiem, neviens vispār neievēro karantīnu Man liekas, ka topika autors vienkārši grib izbēgt 9. klases eksāmenu, jo stundās visu laiku guļ.
 9. Pat ja eksāmeni tiks atcelti, profesionālos eksāmenus nevar atcelt.
 10. Tev ir integrētā videokarte?
 11. Vari izmantot bezmaksas variantus kā libreoffice un WPS office, es izmantoju WPS office, ietilpst viss vajadzīgais un neejot visādās mājaslapās, var sev piemērotu template atrast.
 12. Augšupielādēju failus uz GitHub - https://github.com/yuuhirokabe/API Varbūt vari pateikt, kas tieši izskatās ne tā, vai , kas tev liek tā domāt? Kā jau es minēju, es pirmo reizi taisu API un kods varbūt ir nedaudz dīvains.
 13. Sveiki, pēdējā laikā sanāk ļoti maz programmēt PHP, jo tagad vairāk veltu laiku Python un vēl papildus paņēmu mācīties Ruby un Go, tāpēc nolēmu kādu laiku veltīt PHP un uzrakstīt kaut ko, kas man vēl man līdz šim sanācis, un beidzot kaut kas ejošs izdevās. Būtu labi, ja Jūs man pateiktu, kādas kļūdas esmu pieļāvis vai ko vajadzētu darīt savādāk, utt.. Press here to open GitHub
 14. Yuu Hirokabe

  CSGO crash

  Steamed or cracked ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.