Jump to content

Yuu Hirokabe

Biedrs
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Yuu Hirokabe last won the day on August 28 2018

Yuu Hirokabe had the most liked content!

Community Reputation

-14

1 Follower

About Yuu Hirokabe

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 03/19/2001

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.yuuhirokabe.com
 • Skype
  aljka91

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Tukums

Recent Profile Visitors

4,820 profile views
 1. Nani ? Dažās vietās ir spicāks un tad ir šis , it kā nokosts.
 2. Jautājums, kam tev to vajag zināt?
 3. Kāpēc ir jātaisa vēl viens informatīvais portāls, ja Latvijā viņu jau tā pietiekams?
 4. Viņi gadījumā neatskaņo no radio ? Rimi veikalos, kuros es iepērkos, parasti tikai Radio skan
 5. Iespējams, ka tā arī bija problēma, draiverus biju dzēsis manuāli, bet viens programmētājs atsūtīja skriptu, kas automātiski atinstalē draiverus un ieinstalē oficiālo versiju, pagaidām vēl testēju, it kā strādā kā vajag.
 6. Cik tad tu par piegādi maksāji ? 1€ ?
 7. Zinu, ka problēma vairs nav aktuāla, bet ja kādam vēl rodas līdzīga problēma, tad var vai nu internetā atrast vai pats uzrakstīt skriptu, kas no konkrētajām mapēm pārkopē failus uz flešu, tikai, lai tas izdotos, jāzin precīzi, kur konkrētais fails atrodas. Tālāk flesā jāuzstāda autorun un skripts izpildīsies tiklīdz tiks pieslēgts pie datora.
 8. Sveiki.. Man ir Asus TUF505 gaming laptops, nesen veicu upgrade un pievienoju papildus 8GB klāt, viss ok, iet kā vajag, paiet kādi mēneši un tagad var teikt, es nevienu spēli nevaru normāli paspēlēt, man vai nu kādu laiku pēc Windows startupa vai spēles laikā tupa vienkārši nocrasho nvidia draiveris un prieki beidzās, spēlēt var tikai ar integrēto. Mēģināju vairākas reizes pārinstalēt draiveri, bet tas problēmu neatrisināja, lādēju gan no nvidia mājaslapas, gan no asus driver sadaļas. Man ir vēl Linux flešā, kur es pārsvarā programmēju, u.c. lietas, cik es skatos, tad uz viņa arī crasho, ir brīži, kad uz sekundi ekrāns noraustās Kāda varētu būt problēma ? Taisīju benchmark, 3 minūtēs GPU uzkarst līdz 83C, varbūt vajag termopastu nomainīt ? Videokarte: GTX 1050 CPU: i5 8300H Coffee Lake RAM: 16GB
 9. Kā saprast - "Varbūt maksās" ?
 10. Pareizās detaļas vispār nopirki ? Varbūt procesors nedraudzējās ar mātesplati
 11. Omfg, šito sistēmu 3 gadus pēc kārtas jau labo, tak vienkārši iemetat ejošu skriptu, lai vēl uz nākamajiem gadiem nebūtu lieki posti 😂
 12. Varbūt derētu uzreiz visu pateikt ? Kādu logo, krāsas, teksts, un kas pa screeniem ? No kurienes tādus raut ?
 13. Tā jau smuks sākums, bet gribētos redzēt vairāk 😋
 14. Tad varbūt ir pienācis arī veidot kaut ko savādāk ? Izveidot gaming community, kurš nebūs ar forumu saistīts, bet ar real life, kur cilvēki satiekas vienā vietā, izvēlās spēli un spēlē, kā vienā postā bija minēts, var izveidot rankus, lai ir lielāka motivācija pacelties, nu, diez vai šī ir ideja, kuru tu gribētu lasīt, bet pagaidām vienīgais jēdzīgais, ko es varēju izdomāt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.