Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

XeNoN

Biedrs
 • Content count

  528
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-11

1 Follower

About XeNoN

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 03/19/2001

Contact Methods

 • Website URL
  https://expective.tk
 • Skype
  aljka91

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Tukums

Recent Profile Visitors

2,952 profile views
 1. Visā Latvijā vajag atjaunot programmēšanu, nesen mācījos LLU HTML , man šķiet, ka tur mācīja kaut kādu HTML2 vai HTML3 Un puse tagi vispār jau sen netiek atbalstīti
 2. Cik nesen skatījos, nekā īpaša tur nebija e: bildes vari uzhostēt uz http://bildites.lv
 3. Nobalsoju & ieteicu šo ideju, jo šīs zināšanas var noderēt mūsdienu fotoniem .
 4. Man dizains liekas tīri simpātisks.
 5. Te arī iepriekšējos topikos tika likts "Google for free"
 6. Varbūt kādam noder... Demo: https://lmgonzalves.github.io/download-button/ Download: https://github.com/lmgonzalves/download-button
 7. Tā kā šis fails vairs nav pieejams iepriekšējā topikā, nolēmu viņu no jauna pievienot, lai citiem nav jāmeklē viņu pa visu netu. Vecais topiks ar aprakstu Lejupielāde: https://failiem.lv/f/96jaktxg
 8. Nedaudz atgādina goc.lv dizainu - http://prntscr.com/iq5p44
 9. Nu tad čali, ņem pats un taisi, ja visi pārējie tev nepatīk.. Vai arī meklē cilvēku, kurš to darīs tavā vietā, citas izvēles nav.
 10. Ja bez ipbwi, tad labākajā gadījumā, sql jāizmaina
 11. Ja es piemēram šifrēju 2 elementus un tad viņus savienoju kopā, un vēlreiz šifrēju , cik liela iespēja, ka tas uzlabos drošību ? Koda piemērs.. $elem = hash('sha256', 'epasts@prov.lv'); $elem2 = hash('sha256', 'password'); $hash = hash('sha256', $elem.$elem2); Jautāju, jo vēlos zināt, vai ir jēga kaut ko tādu taisīt un vai pietiek ar to, ka vienkārši paroli šifrē.
 12. Kāds pieteikums, tāda atbilde ... Rakstot CV uz darba interviju, tu arī teiksi, ka bija slinkums norādīt pilnu informāciju, gramatiski visu sarakstīt, u.tml. ?
 13. Vajag vairāk pie CSS piestrādāt , atrast piemērotāku background.. http://prntscr.com/ildyby - Vismaz lai kaut kā šādi izskatās.
 14. Apsakties servera logus , varbūt kāds no pluginiem nepavelk
 15. http://prntscr.com/ildt3x Klases vakarā ar klasesbiedru tā darījām, bija ĻOTI ērti , jo visu varēja kontrolēt.