Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

maartijz

Biedrs
 • Content count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

10 Normal

About maartijz

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

5,038 profile views
 1. Jebkurā gadījumā ērtāk, ātrāk un bieži vien lētāk ir vienkārši nopirkt spēles atslēgu no šejienes. Legit veikals, pats vairākas reizes esmu pircis, tikai aktivizējot būs vajadzīgs VPN. Pēc iegādes būs arī paskaidrots, kā to visu pareizi izdarīt.
 2. Ok, satiecies tu aci pret aci- dabū visas pieejas, bet pārdevējs aiziet mājās un dabū savu profilu atpakaļ. Vai tas ir tā vērts?
 3. FK65FZKAMN
 4. http://prntscr.com/fpz2lp Un esmu nosubojis.
 5. tieši tik tikko ieraudzīju humble bundle lapā
 6. Vai tad TVPlay un viss MTG pieder Latvijai?
 7. kādu failu tu atvēri?
 8. nevajag varu trīs cilvēkus pievienot family premium, pm
 9. Viss vienkārši: dodamies šeit https://dev.office.com/devprogram un spiežam Join Developer Program. Tālāk sarakstām iekšā visu nepieciešamo un iegūstam Office 2016 par gadu bez maksas
 10. http://prntscr.com/elfwqi
 11. pool

  Izpildīju.
 12. Maini hostingu vai paprasi hostam, lai pieslēdz tev to funkciju