Jump to content

auglītis, bumbiņa pomelo

VIP
 • Content Count

  2,540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96

auglītis, bumbiņa pomelo last won the day on May 19

auglītis, bumbiņa pomelo had the most liked content!

Community Reputation

968 Excellent

About auglītis, bumbiņa pomelo

 • Rank
  i'm the catgirl futa loli ♥

Contact Methods

 • Website URL
  https://dk.wam.lv/
 • Skype
  n/a

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

227,120 profile views
 1. Es domāju, ka labāk ir atrast kādu citu nodarbi.
 2. Ja redigējot panelī nekas neizmainās, tad tā varētu būt theme vaina.
 3. Clickbaits? Ne gluži. Aicinu piedalīties Jūs kārtējā aptaujā, bet šoreiz par zīmolu "Laima". Aptauja sevī neietver jautājumus par šokolādi kā tādu, bet gan kā par zīmolu un tēlu. Ja nav grūti,tad veltiet dažas minutes sava laika un atbildiet uz jautājumiem. Pēc aptaujas izpildes atstājiet komentāru šajā tēmā un es Jums piešķiršu 1 virtuālās karmas vienību. Saite uz aptauju: https://forms.gle/kxe4ooPU3w9LhvM29 Paldies.
 4. Vai has lietotāju starpā tāds fenomens kā paškritika nemaz neeksistē?
 5. Lejupielādē caur creative cloud in uzliec crack.
 6. Es nesaprotu! Kāpēc līdz šai baltai dienai vēl neviens projekts has biedriem nepiedāvā ekskluzīvas privilēģijas e.g. grupa? Vai nu vismaz atlaides!!! Tiešām nesaprotu.
 7. Sveicināti. Aicinu piedalīties kārtējā aptaujā. Šoreiz tā saistīta ar zaļo dzīves veidu un zero waste kustību. Epasts šoreiz netiek pieprasīts, bet netērējiet ne manu, ne savu laiku ar debīlām atbildēm. Tās tāpat tiek izdzēstas un vērā netiek ņemtas. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR0ne6neq7r5nYcy2v1Fo6P_DW8InRcbbCJzPdVqfVuP8ZbA/viewform Par dalību aptaujā nesaņemsiet virtuālos cepumus, bet varbūt jutīsieties labāk par izdarītu labu darbu. Paldies un ciao!~
 8. nebūs. Vismaz no manas puses noteikti nē. p.s par 5$ tā lapa piedāvā pieeju.
 9. izveidojot jaunu kontu pagātne netiek dzēsta. just saying. šie jautājumi pēdējā laikā ir vienkārši fascinējoši. Ja vēlies pelnīt, tad nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet ja vēlies saņemt algu – atrodi darbu. Economics 101.
 10. Nu ļoti elementārs variants var būt šāds: https://codepen.io/anon/pen/yZRePY
 11. Ir arī citi veidi kā izklaidēties un izpausties bez serveru veidošanas.
 12. Pa gadiem esmu šādus tādus .rarus un .zipus sakrājis ar domu, ka varbūt kādreiz noderēs, bet tā reize nekad tā arī nepienāca. Nodošu Jūsu rīcībā, jo uz mana Google Drive lieki aizņem vietu un smirdina gaisu. Varbūt kādam samperim noderēs /shrug. https://ufile.io/ibcdd p.s. šis links (teorētiski) nomirs pēc 30 dienām kopš augšupielādes brīža.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.