Jump to content

am.pomelo

VIP
 • Content Count

  2,543
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96

Everything posted by am.pomelo

 1. Tur jau darbs PHP vai kaut kam citam. http://wiki.winamp.com/wiki/SHOUTcast_DNAS_Server_2_XML_Reponses Strādājošus piemērus var atrast viscaur internetā. Esmu pārliecināts, ka pat hasā kaut kur ir.
 2. https://jsfiddle.net/n4pk7uxL/
 3. Es domāju, ka labāk ir atrast kādu citu nodarbi.
 4. Ja redigējot panelī nekas neizmainās, tad tā varētu būt theme vaina.
 5. Clickbaits? Ne gluži. Aicinu piedalīties Jūs kārtējā aptaujā, bet šoreiz par zīmolu "Laima". Aptauja sevī neietver jautājumus par šokolādi kā tādu, bet gan kā par zīmolu un tēlu. Ja nav grūti,tad veltiet dažas minutes sava laika un atbildiet uz jautājumiem. Pēc aptaujas izpildes atstājiet komentāru šajā tēmā un es Jums piešķiršu 1 virtuālās karmas vienību. Saite uz aptauju: https://forms.gle/kxe4ooPU3w9LhvM29 Paldies.
 6. Vai has lietotāju starpā tāds fenomens kā paškritika nemaz neeksistē?
 7. Lejupielādē caur creative cloud in uzliec crack.
 8. Es nesaprotu! Kāpēc līdz šai baltai dienai vēl neviens projekts has biedriem nepiedāvā ekskluzīvas privilēģijas e.g. grupa? Vai nu vismaz atlaides!!! Tiešām nesaprotu.
 9. Sveicināti. Aicinu piedalīties kārtējā aptaujā. Šoreiz tā saistīta ar zaļo dzīves veidu un zero waste kustību. Epasts šoreiz netiek pieprasīts, bet netērējiet ne manu, ne savu laiku ar debīlām atbildēm. Tās tāpat tiek izdzēstas un vērā netiek ņemtas. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR0ne6neq7r5nYcy2v1Fo6P_DW8InRcbbCJzPdVqfVuP8ZbA/viewform Par dalību aptaujā nesaņemsiet virtuālos cepumus, bet varbūt jutīsieties labāk par izdarītu labu darbu. Paldies un ciao!~
 10. am.pomelo

  Miskaste

  nebūs. Vismaz no manas puses noteikti nē. p.s par 5$ tā lapa piedāvā pieeju.
 11. izveidojot jaunu kontu pagātne netiek dzēsta. just saying. šie jautājumi pēdējā laikā ir vienkārši fascinējoši. Ja vēlies pelnīt, tad nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet ja vēlies saņemt algu – atrodi darbu. Economics 101.
 12. Nu ļoti elementārs variants var būt šāds: https://codepen.io/anon/pen/yZRePY
 13. Ir arī citi veidi kā izklaidēties un izpausties bez serveru veidošanas.
 14. Kāds ir oficiālais has slogans?
 15. am.pomelo

  Miskaste

  Pa gadiem esmu šādus tādus .rarus un .zipus sakrājis ar domu, ka varbūt kādreiz noderēs, bet tā reize nekad tā arī nepienāca. Nodošu Jūsu rīcībā, jo uz mana Google Drive lieki aizņem vietu un smirdina gaisu. Varbūt kādam samperim noderēs /shrug. https://ufile.io/ibcdd p.s. šis links (teorētiski) nomirs pēc 30 dienām kopš augšupielādes brīža.
 16. ja interesē tikai fronts, hit me up.
 17. Virsraksts jau visu paskaidro. Saitē ir pieejams sīkāks skaidrojums par aptauju. =snip= [Atbildes vairs netiek pieņemtas] Aicinu atbildēt godīgi un netērēt ne manu, ne Jūsu laiku ar muļķīgām atbildēm. Paldies.
 18. Paceļu. Vajadzīga vēl viena persona, kas vēlētos pievienoties.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.