Jump to content

auglītis, bumbiņa pomelo

VIP
 • Content Count

  2,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  95

Everything posted by auglītis, bumbiņa pomelo

 1. Clickbaits? Ne gluži. Aicinu piedalīties Jūs kārtējā aptaujā, bet šoreiz par zīmolu "Laima". Aptauja sevī neietver jautājumus par šokolādi kā tādu, bet gan kā par zīmolu un tēlu. Ja nav grūti,tad veltiet dažas minutes sava laika un atbildiet uz jautājumiem. Pēc aptaujas izpildes atstājiet komentāru šajā tēmā un es Jums piešķiršu 1 virtuālās karmas vienību. Saite uz aptauju: https://forms.gle/kxe4ooPU3w9LhvM29 Paldies.
 2. Vai has lietotāju starpā tāds fenomens kā paškritika nemaz neeksistē?
 3. Lejupielādē caur creative cloud in uzliec crack.
 4. Es nesaprotu! Kāpēc līdz šai baltai dienai vēl neviens projekts has biedriem nepiedāvā ekskluzīvas privilēģijas e.g. grupa? Vai nu vismaz atlaides!!! Tiešām nesaprotu.
 5. Sveicināti. Aicinu piedalīties kārtējā aptaujā. Šoreiz tā saistīta ar zaļo dzīves veidu un zero waste kustību. Epasts šoreiz netiek pieprasīts, bet netērējiet ne manu, ne savu laiku ar debīlām atbildēm. Tās tāpat tiek izdzēstas un vērā netiek ņemtas. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR0ne6neq7r5nYcy2v1Fo6P_DW8InRcbbCJzPdVqfVuP8ZbA/viewform Par dalību aptaujā nesaņemsiet virtuālos cepumus, bet varbūt jutīsieties labāk par izdarītu labu darbu. Paldies un ciao!~
 6. nebūs. Vismaz no manas puses noteikti nē. p.s par 5$ tā lapa piedāvā pieeju.
 7. izveidojot jaunu kontu pagātne netiek dzēsta. just saying. šie jautājumi pēdējā laikā ir vienkārši fascinējoši. Ja vēlies pelnīt, tad nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet ja vēlies saņemt algu – atrodi darbu. Economics 101.
 8. Nu ļoti elementārs variants var būt šāds: https://codepen.io/anon/pen/yZRePY
 9. Ir arī citi veidi kā izklaidēties un izpausties bez serveru veidošanas.
 10. Pa gadiem esmu šādus tādus .rarus un .zipus sakrājis ar domu, ka varbūt kādreiz noderēs, bet tā reize nekad tā arī nepienāca. Nodošu Jūsu rīcībā, jo uz mana Google Drive lieki aizņem vietu un smirdina gaisu. Varbūt kādam samperim noderēs /shrug. https://ufile.io/ibcdd p.s. šis links (teorētiski) nomirs pēc 30 dienām kopš augšupielādes brīža.
 11. ja interesē tikai fronts, hit me up.
 12. Virsraksts jau visu paskaidro. Saitē ir pieejams sīkāks skaidrojums par aptauju. =snip= [Atbildes vairs netiek pieņemtas] Aicinu atbildēt godīgi un netērēt ne manu, ne Jūsu laiku ar muļķīgām atbildēm. Paldies.
 13. Uz otro jautājumu atbildi nevaru sniegt, jo nelietoju IPB.
 14. Iedod url Ja ar member title domā "Krievu Mafijas LĪderis" ,tad: pie .author_info noņem šos properties. padding: 15px 10px; width: 135px text-align liec vai nu center, vai arī right. Abus nevari reizē lietot + tas neko tāpat tur nemaina. Lai izskatās nedaudz labāk pie .author_info vari pielikt margin-top: 10px;
 15. a) šī tēma nav paredzēta, lai salīdzinātu mūzikas strīmošanas platformas. Ja nevēlaties pievienoties, tad palūgšu Jūs lieki šeit nekomentēt. Ja vēlaties diskutēt par šo tēmu, tad droši varat to darīt, attiecīgi izveidojot jaunu tēmu. b) Kvalitāte atšķirībā IR. Do your research, if you may. https://support.tidal.com/hc/en-us/articles/203055911-High-Fidelity-HiFi-Sound c) Varbūt atšķirību kvalitātē nejutāt, jo lietojat standarta spīkerus/austiņas?
 16. Title says it all. Kas ir Tidal? Music streaming platforma. Ar ko tā labāka par Spotify, Apple Music? a) daudz labāka audio kvalitāte b) pilns ar ekskluzīvu saturu no mākslinieku puses. Ar ko Tidal ir sliktāks par Spotify, Apple Music? Dārgāks Vairāk info > google Kopā vajadzīgas 5 galvas (esmu sestā), lai no katra cilvēka būtu jāiekasē pēc iespējas mazāk. Pagaidām izskatās, ka bez manis ir viens interesents. Hi-Fi plāns uz ģimeni izmaksā 20.99 20.99 / 6 = 3.50€ mēnesī. Tikpat izmaksā Spotify membership, ja esi students. just sayin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.