Jump to content

по-me-ㅋ\w

VIP
 • Content Count

  2,533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  93

по-me-ㅋ\w last won the day on March 9

по-me-ㅋ\w had the most liked content!

Community Reputation

957 Excellent

About по-me-ㅋ\w

 • Rank
  i'm the catgirl futa loli ♥

Contact Methods

 • Website URL
  https://dk.wam.lv/
 • Skype
  n/a

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

224,899 profile views
 1. Es nesaprotu! Kāpēc līdz šai baltai dienai vēl neviens projekts has biedriem nepiedāvā ekskluzīvas privilēģijas e.g. grupa? Vai nu vismaz atlaides!!! Tiešām nesaprotu.
 2. Sveicināti. Aicinu piedalīties kārtējā aptaujā. Šoreiz tā saistīta ar zaļo dzīves veidu un zero waste kustību. Epasts šoreiz netiek pieprasīts, bet netērējiet ne manu, ne savu laiku ar debīlām atbildēm. Tās tāpat tiek izdzēstas un vērā netiek ņemtas. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR0ne6neq7r5nYcy2v1Fo6P_DW8InRcbbCJzPdVqfVuP8ZbA/viewform Par dalību aptaujā nesaņemsiet virtuālos cepumus, bet varbūt jutīsieties labāk par izdarītu labu darbu. Paldies un ciao!~
 3. nebūs. Vismaz no manas puses noteikti nē. p.s par 5$ tā lapa piedāvā pieeju.
 4. izveidojot jaunu kontu pagātne netiek dzēsta. just saying. šie jautājumi pēdējā laikā ir vienkārši fascinējoši. Ja vēlies pelnīt, tad nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet ja vēlies saņemt algu – atrodi darbu. Economics 101.
 5. Nu ļoti elementārs variants var būt šāds: https://codepen.io/anon/pen/yZRePY
 6. Ir arī citi veidi kā izklaidēties un izpausties bez serveru veidošanas.
 7. Kāds ir oficiālais has slogans?
 8. Pa gadiem esmu šādus tādus .rarus un .zipus sakrājis ar domu, ka varbūt kādreiz noderēs, bet tā reize nekad tā arī nepienāca. Nodošu Jūsu rīcībā, jo uz mana Google Drive lieki aizņem vietu un smirdina gaisu. Varbūt kādam samperim noderēs /shrug. https://ufile.io/ibcdd p.s. šis links (teorētiski) nomirs pēc 30 dienām kopš augšupielādes brīža.
 9. ja interesē tikai fronts, hit me up.
 10. Virsraksts jau visu paskaidro. Saitē ir pieejams sīkāks skaidrojums par aptauju. =snip= [Atbildes vairs netiek pieņemtas] Aicinu atbildēt godīgi un netērēt ne manu, ne Jūsu laiku ar muļķīgām atbildēm. Paldies.
 11. Paceļu. Vajadzīga vēl viena persona, kas vēlētos pievienoties.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.