Jump to content

TheIronMinerLv

Biedrs
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

TheIronMinerLv last won the day on June 13 2020

TheIronMinerLv had the most liked content!

Community Reputation

39 Good

3 Followers

About TheIronMinerLv

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,350 profile views
 1. Pagaidu logotips Latvijas lielākais Minecraft serveris (Side Network) izplešas citās spēlēs, šajā gadījumā GTA V (FiveM). Plānojam veidot serveri ar savu "odziņu", visnotaļ nesolam kvalitāti uzreiz kā citos latviešu RP serveros, jo šis ir mums kas jauns, taču ir liela vēlme sasniegt ko patīkami spēlējamu. Ko varam piedāvāt: Iespēju strādāt komandā ar radošiem cilvēkiem, kam ir daudz idejas, kuras tik vajag realizēt; Savādāka pieeja vadībai (servera resursi ir hostēti uz Github-līdzīgas platformas, kas automātiski sinhronizējas ar serveri, tādējādi eksistē version control jebkādām izmaiņām serverī); Atalgojuma iespējamība, šobrīd interesē gan brīvprātīgi, gan varbūt "nopietnāki profesionāļi", kam ir savas prasības atalgojuma ziņā; Esmu ar mieru realizēt visādas nebijušas idejas, lai "parasto garlaicīgo" serveri padarītu kā interesantākā. Pašlaik mēs meklējam LIELĀKOTIES DEVELOPERUS jeb kā dažreiz sauc "tehniķus", mums komandā jau ir vairāki "junior dev", bet interesē arī ar lielāku pieredzi un spējām. Ja esi ieinteresēts, droši sūti savu piedāvājumu/pieteikumu šeit pat privāti, vai discordā (TheIronMinerLv#6850).
 2. Vouch, izveidoja man serverim sākumlapas dizainu. Ātri un lieliski veica nepieciešamas izmaiņas tapšanas gaitā, nav par ko sūdzēties
 3. Es gan tā neteiktu, veiksmīgos mēnešos (par Side runāju) apgrozās teju četrciparu skaitlis - arī vasarā. Pat ar pārdesmit spēlētājiem, veiksmīgiem reklāmas pasākumiem un vēlmi darboties var panākt spēlētāju aktivitāti un labus rezultātus. Jauniem projektiem, protams, ir grūtāk iesākumā ja nepiedāvā neko baigi grandiozu, pēdējā laikā vispār jauni serveri neveidojas, konkurence salīdzinoši maza, tādēļ arī paliek serveri "garlaicīgi".
 4. Tavai prioritātei nevajadzētu būt iegūt peļņu, bet gan nebūt zaudējumos, iesākumā vismaz.. Par tēmu - iesaku meklēt ārzemju saitos (forumos droši vien), tur varēsi atrast, iespējams, sakarīgākus "biedrus", kam ir arī pieredze kāda tev ir vajadzīga.
 5. Ja ir līdzekļi, iesaku Mirillis Action recordošanai, amazing programma, pāris gadus lietoju. Bezmaksas labākais imo ir OBS, ko jau citi ieteica
 6. Parasti tas ir dažādībai, pietam jo vairāk pasauļu, jo vairāk "stūru", kur daudziem tīk celt bāzes. Side gadījumā ar vienu pasauli nevarētu īstenot vēlamo optimizāciju, bet tas jau cits stāsts.
 7. TheIronMinerLv

  Permission

  Atkarīgs no tava permissions plugina (ja maz tāds tev ir), iesaku ieslēgt "debug", ja izmanto, piemēram, PermissionsEx, tad ar komandu /pex user <niks, kam pārbaudi> toggle debug varēsi smuki consolē redzēt debug ar visiem permissioniem, kurus pārbauda (gan pats sapratīsi).
 8. Protams, ne visiem patīk mūsdienu pieprasījums pēc tik ļoti daudz Skyblock u.c. veidu papildinājumiem, es minēšu, ka HAS vēlētos ko klasisku.. Man ir iekrājusies SB pieredze pāris gadu laikā, ja nepieciešams varu padalīties gan vienkāršos, gan sarežģītākos jautājumos, jo laikam ejot ir neskaitāmi daudz "bugi" un viskautkas cits izveidojies MC serveru sfērā, nebūtu jauki ja pāris dienās viss sabruktu..
 9. No def configa: sql: # H2, MySQL, MariaDB, and PostgreSQL are supported database drivers. driver: H2 Attiecīgi nomaini uz MySQL
 10. Dažreiz man arī 1. problēma rodas (tiešām, dažreiz), parasti es ieslēdzu "Automatically hide the taskbar in desktop mode" (labais klikšķis uz uzdevumjoslas > settings).
 11. Neko neesmu minējis par savām interesēm, vienkārši savu viedokli paudu.
 12. Iepazīstieties - serveris, kas sabojāja priviliģētu statusu kā tādu vērtību...
 13. Drīzumā, varu tikt teikt vienu - gaidāms kas tikpat iespaidīgs kā šī Factions sezona
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.