Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

HydenLV

Biedrs
 • Content count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-8 Poor

About HydenLV

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 06/28/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Contact Methods

 • Skype
  skujakristers@gmail.com

Recent Profile Visitors

1,565 profile views
 1. Hmm, pa cik procesoru atdotu?
 2. Loģiski, ka nē, daudzi cilvēki vēljoprojām geimo uz tā paša HDD un pat nav iegādājušies SSD. Es pats personīgi arī izmantoju HDD.
 3. Es vienkārši neesmu tāda cilvēks, kurš nomelnojot citus un rokot augšā apmēram 2-3 gadus vecas bildes audzēju savu i-peni. Čalīt tu mani sauc par puišeli nezinot manu patieso vecumu. Man tev jautājums. Kas tu zilais esi, ka blato un kritizē šeit rakstu, tākā būtu kaut kādā ballītē un meitenēm censtos noblatot. Vecīt te lielākoties ir tikai saprātīgu cilvēku kopums. Un tu šeit galīgi neiederies, jo tādus, kā tevi, kuri kritīzē un paši neko nevar bāž maisā un slīcina. Ieteikšu labāk, sēdēt pie sava monitora un nelīst tur, kur tev nevajag, tev palīdzību nevajag, tad lasies prom no šejienes un ļauj to iegūt cilvēkiem, kuriem to vajag.
 4. Ja tu būtu mazliet izglītotāks, tad tu būtu ievērojis datumu. Ak jā aizmirsu, piedāvājot kādu palīdzību, tu tiksi tikai nomelnots. Pēc manām domām ar šo postu tu pierādīji cik "uber kruts" tu esi. Būtu labi, ja tu būtu arī kādreiz kārtīgi izlasītu rakstu, jo raksts tika domāts vairāk tiem, kuri taisa tā saucamos mēnešniekus un palīdzību prasa elementārās vietās. Ko lai tev saka? Spriežot, ka tikai spēj nomelnot cilvēku, tev pašam nav vairāk par kādiem 16 gadiem, lai gan mani tas galīgi neinteresē. Lai tev interneta varonītim veicas Es pat brīnos, ka tādam kā tev, ir pieeja internetam, jo tu nespēj izdomāt neko racionālu un tikai gudri dirst.
 5. Tā kā has`ā ir daudzi tā kuri prasa palīdzību vienkāršās lietās ( Jaunie mazo projektu veidotāji), tad piedāvāju dažādu palīdzību saistībā ar mājaslapām un game serveriem. Par to prasot simboliskas samaksas, atkarība no daudzuma u.c kritērijiem. Tātad, ja tev ir kāda problēma ar mājaslapu, vai game serveri, tad raksti man skype: skujakristers@gmail.com Vai sāc saraksti ar mani spiežot uz šī linka: https://join.skype.com/invite/nh9z2bcE51U6 Lūdzu neraksties liekus komentārus, jautājot ko es protu utt. Respektīvi, ja ir kāda lietiņa ar ko nevari tikt galā, tad droši raksti man skype iespējams spēšu palīdzēt.
 6. Ja kāds 1h laikā pieteiksies uz pirkšanu skype or whatsapp, tad atdošu pa 10e
 7. Tātad tiek pārdots steam accounts. Spēles - CS:GO, GMOD Link - https://steamcommunity.com/id/hydenlv CS:GO RANK - SILVER 3 Cena - 15e (Nav akmenī kalta) Pirmais neeju. Saziņa WhatsApp - 28771449 SwedBank.
 8. Es tev 29. datumā atsūtīšu WhatsApp`ā savu lokāciju no ZiemeļPolijas. Tikai atsūti man savu numuru PM.
 9. Tieši gribēju 1x aizšaut uz šādu lietu, bet kārtējo reizi kaut kas cits iekrīt. Bet nu anyway, cerams labi pavadīsiet laiku
 10. Bite visiem skolniekiem līdz 21 gada vecumam piedāvā laikam pa 10 eiro neierobežotus zvanus, sms un internetu.
 11. Reāli, hasam vajadzētu tādu grupu kā middle-man, kāds no administatoriem sazīmē 2 - 3 čalīšus, kuri var visu kārtot jebkurā laikā un viss.
 12. security

  Nav jau ko cilvēkam ar reizi pārmest, bet nu tad jau šis nebūtu forums, ja nediskutētu par lietām. Bet nu viņš jau tikai padalījās ar informāciju, mož kādamm noder. Pats personīgi neizmantotu, jo tāpat privātuma mūsdienās nekāda. Pietiek jau ar to hoķ mājās prost pie neta pieslēdzies,.
 13. Prime var uzlikt, kad uzliec savu telefona numuru https://steamcommunity.com/id/steamsalelv 7e Skype - massivecatlv
 14. Kur hostē, iespējams servera versija nesakrit ar tavu klienta versiju.
 15. Mani arī centās, sāka ar tekstu, pirmais neiešu, jau 2x appisa.