Jump to content

HydenLV

Biedrs
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

HydenLV last won the day on January 16

HydenLV had the most liked content!

Community Reputation

-6 Poor

1 Follower

About HydenLV

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 06/28/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Contact Methods

 • Skype
  skujakristers@gmail.com

Recent Profile Visitors

2,871 profile views
 1. HydenLV

  PC Parts

  Nekliedziet ka cenas par augstu viss runajams Pārdodu datoru detaļas: Matesplate : Gigabyte GA-970-DS3P + Procesors AMD Phenom II X4 4 Cores 3.2 GHZ - 70e Rams: DDR3 4gb X2 (15e par moduli) Barošanas bloks : Corsair RM850x 80e SSD: 120 gb - 15e Sūtu caur ommiva Vai brauciet pakal varbut paveiksies ka tiesi brauksu uz tavu pusi un varesu atvest. PM noteikti neatbildesu rakstat uz +37128771449
 2. Varbut paceko kaut ko pie Leisiem, tiem tiri normali VPS, par pingiem nezinu, bet minecraft serveris gaja uz urra.
 3. HydenLV

  Help!

  Ja tas ir hosts, tad tev ir hujovijs hosts un raksti supportam, protams, ja nav kaut kads 000webhost, ja uz pc tad atrodi un nomaini max_updates_per_hour uz lielaku value.
 4. HydenLV

  WANTED

  Gudrs cilvēks parūpējas par backup.
 5. HydenLV

  WANTED

  Ir cilvēki, kuriem šis viss ir kā hobijs, kas vēlēsies tas arī uzrakstīs PM.
 6. HydenLV

  WANTED

  Nav ko gari muldēt, bet vienkārši tiek meklēti cilvēki, kuri būtu gatavi brīvprātīgi piedalīties projekta veidošanā. Vajadzīgais: *Angļu valodas prasmes; * Loģiskā domāšana. Jau pats pamats ir uzstādīts uz VPS. Cilvēki tiek meklēti visdažādākie, ar dažādām prasmēm gan mājaslapu izstrādes, gan spēļu serveru izstrādes jomā. Kāpēc meklēju? Jo ir vēlme līdz mēneša beigām izveidot projektu un tā pagaidu vadību uzticēt kādai pietiekami gudrai un attīstītai personai, kamēr būšu aizņemts ar militāro karjeru. +/- 1 mēnesis. Ja vēlies piedalīties, tad droši uzsit PM ziņu tepat forumā.
 7.  

  1. VillisAWP

   VillisAWP

   Tā arī i es netiek skaidr, ta jūs i no Kurzem vai jūs i no tā Zemgal ?

  2. HydenLV
  3. inadatequate

   inadatequate

   Diezgan skeptiski uz to trollismu. 

 8. Hmm, pa cik procesoru atdotu?
 9. Loģiski, ka nē, daudzi cilvēki vēljoprojām geimo uz tā paša HDD un pat nav iegādājušies SSD. Es pats personīgi arī izmantoju HDD.
 10. Es vienkārši neesmu tāda cilvēks, kurš nomelnojot citus un rokot augšā apmēram 2-3 gadus vecas bildes audzēju savu i-peni. Čalīt tu mani sauc par puišeli nezinot manu patieso vecumu. Man tev jautājums. Kas tu zilais esi, ka blato un kritizē šeit rakstu, tākā būtu kaut kādā ballītē un meitenēm censtos noblatot. Vecīt te lielākoties ir tikai saprātīgu cilvēku kopums. Un tu šeit galīgi neiederies, jo tādus, kā tevi, kuri kritīzē un paši neko nevar bāž maisā un slīcina. Ieteikšu labāk, sēdēt pie sava monitora un nelīst tur, kur tev nevajag, tev palīdzību nevajag, tad lasies prom no šejienes un ļauj to iegūt cilvēkiem, kuriem to vajag.
 11. Ja tu būtu mazliet izglītotāks, tad tu būtu ievērojis datumu. Ak jā aizmirsu, piedāvājot kādu palīdzību, tu tiksi tikai nomelnots. Pēc manām domām ar šo postu tu pierādīji cik "uber kruts" tu esi. Būtu labi, ja tu būtu arī kādreiz kārtīgi izlasītu rakstu, jo raksts tika domāts vairāk tiem, kuri taisa tā saucamos mēnešniekus un palīdzību prasa elementārās vietās. Ko lai tev saka? Spriežot, ka tikai spēj nomelnot cilvēku, tev pašam nav vairāk par kādiem 16 gadiem, lai gan mani tas galīgi neinteresē. Lai tev interneta varonītim veicas Es pat brīnos, ka tādam kā tev, ir pieeja internetam, jo tu nespēj izdomāt neko racionālu un tikai gudri dirst.
 12. Tā kā has`ā ir daudzi tā kuri prasa palīdzību vienkāršās lietās ( Jaunie mazo projektu veidotāji), tad piedāvāju dažādu palīdzību saistībā ar mājaslapām un game serveriem. Par to prasot simboliskas samaksas, atkarība no daudzuma u.c kritērijiem. Tātad, ja tev ir kāda problēma ar mājaslapu, vai game serveri, tad raksti man skype: skujakristers@gmail.com Vai sāc saraksti ar mani spiežot uz šī linka: https://join.skype.com/invite/nh9z2bcE51U6 Lūdzu neraksties liekus komentārus, jautājot ko es protu utt. Respektīvi, ja ir kāda lietiņa ar ko nevari tikt galā, tad droši raksti man skype iespējams spēšu palīdzēt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.