Jump to content

EXTEN

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EXTEN

 1. EXTEN

  EXTEN

 2. EXTEN

  Par bankas kontiem

  Tas ir atkarīgs no tā cik tev "frikort" ļauj pelnīt bez nodokļiem, dažiem var būt 4000 kr mēnesī bet dažiem 3000 kr, viss ir atkarīgs no tā cik tu iepriekš esi pelnijis and so on, man pašam sanāk 750 euro pēc nodokļiem, jo pagaišgad biju normāli pastrādājis un sanāca labs "frikort". kur mācies btw?
 3. es tieši tādu reākciju arī gaidiju (nedaudz daunisma un 100500 bildes), vēlreiz atgādinu ka dziesma nav mana un es te "diršos" vienkārši intereses pēc jā, palīdzēsi draugam nākamo hītu ierakstīt?
 4. nez kapēc tu par to nedomā kad uploado savus video... Dziesma bija taisīta 4 fun un tāda reākcija bija gaidāma, bet nu kad cilvēki sāk runāt par degradāciju (jā jā R0Demental ar saviem 69 jociņiem), tad tas jau paliek par daudz. Visi kas te kaut ko ir komentējuši un ar sarkasmu rakstijuši ka dziesma ir laba var iet dirst, neviens no jums kuri vai nu ar bildēm ko iepostoja vai pateica ka dziesma ir sūds, vienkārši nevar argumentēt kāpēc tas ir sūds.
 5. Updeitoju postu ar tekstu no autora description
 6. https://www.youtube.com/watch?v=-OY6FgeiHio Stāsts par Ediju un viņa draugu Vadimu, ar kuru viņu kopā piedalījās turnīros un arī spēlēja viens pret otru. (ja tu šo uztver nopietni, tad tev vajag palīdzību)
 7. nevajag jau dirst, viss te sanak pa 5 eiro par kartem ari liela dirshana, viss visiem iet.
 8. calm down sLIDe cik gribi par pirmo?
 9. spēle nebija nopirkta steamā, bet vienkārši aktivizēta ar cdkey laikam tāpēc nesāka skaitīt tās 30 dienas
 10. no sākuma atrodiet tos 10 cilvēkus kuri regulāri vai vispār spēlēs uz jūsu serveriem. bet nu novēlu jums veiksmi
 11. Kāpēc man jāpērk gifti no tevis un jādod nauda pirmajam, ja gandrīz jebkurā cdkey shopā ir lētāk un nav risks ka mani noscamos?
 12. Viņš tevi noscamoja? nē... Close this shit. Kāpēc jūs vispār nepadomājāt treidot caur middleman piemēram sLIDe..
 13. EXTEN

  Mans otrais PSD

  Tavā vietā es vēl nedaudz laika ieguldītu un paspēlētos ar visādiem tooliem, kā arī piepildītu visus boxus (neko nejēdzu no PS) Un atkal problēmas ar latviešu valodu gramatiku! (šoreiz iekš logo)
 14. Man tāda sajūta, ka LG, HTC un Samsung netiks pie Android L UI, jo katram ir savs UI un citi kakuči, bet pārējo ganjau dabūs nākamgad (CM for the win)
 15. Kad rooto telefonu, tu automātiski pazaudē garantiju, protams ir dažādi tooli lai to visu noslēptu, bet ne vienmēr strādās. Just to let you know! btw. mēģināju uzlikt cm 11 uz savā vecā HTC Sensation, bet nekas nesanāca, bet visi citi romi iet :/
 16. EXTEN

  CS.MPE.LV Open

  http://prntscr.com/3tg3vk nava labi
 17. sLIDe ir rasists, confirmed on Saints stream!
 18. EXTEN

  Kurš

  #7 jau atbildēja kapēc!
 19. EXTEN

  Kurš

  nu tad šitas būs ideāli https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=MzezNDK1MrQ2NzczMwPSlobmhhZAGgA%3D
 20. EXTEN

  Kurš

  nr 2 tev jābūt citai mātesplatei kura atbalsta amd procesorus. vispār labāk būtu zināt tavu budžetu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.