Jump to content

Clax

Biedrs
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Bad

About Clax

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Padalisies ar info ka tu to dabuji ?
 2. Sveiki varbut kads var palidzēt noskaidrot epastu profilam ieks facebook - vai pamest sakarigu ideju ar skaidrojumu , ka to paveikt. Protams var sarunat arī kadu alina atlidzibu, tam kas to varetetu izdarit. Lietotaja id - 100013441391327
 3. Clax

  CS GO Cooldown

  Nestrādā tas, vēl kādas idejas ?
 4. Clax

  CS GO Cooldown

  parādi lūdzu ceļu uz to conf failu, kur tāds ieraksts eksistē
 5. Clax

  CS GO Cooldown

  Sveiki! Vai kāds zin, kā atbrīvoties no cooldown? Pētiju video youtube, bet tur vīrusaini faili, varbūt ir kāds cits veids iekš steam vai csgo folder apmuļķot ar termiņa beigām pamainot kāda faila rindkopu ?
 6. Pārdodu Audi A4 1996.g Nedaudz vizuāli defektiņi bamperiem, bet tas sīkums. Zvani, Raksti - par visu sīkāk tel. 26139102 un izbaudi ziemas priekus tikai pa 800 Eur. Fotogrāfijas var apskatīt šeit. https://files.fm/u/pdga78n6 Rīgā (Pārdaugavā) apskatāms.
 7. Clax

  Darbs pa samaksu

  Paradi man kaut vienu vietu kur es esmu teicis ka nemaku. Kadam brilles vajaga
 8. Clax

  Darbs pa samaksu

  Man vnk nav laika vinu izpildit. Man dafiga citu lietu ir ko darit. Savadak prakse nevar tur tikt ieksa
 9. Sveiki! Piedavaju iespeju nopelnit. Darbs nav liels, bet rūpīgs, seit tiks maksats par kvalitati. Vēlams izstrādāt līdz marta beigām. Ja kāds apņemas to izdarīt - rakstīt man privāti skype : velninsh18 vai šeit PM. Jazin HTML,CSS,PHP,JavaScript. Uzdevuma nosacijumi un pats uzdevums pievienots pielikuma failiem.lv. https://failiem.lv/u/mww2ybgs Samaksa 50 Eur klātienē skaidrā naudā.
 10. Clax

  Datubaze

  Sveiki! Mekleju cilveku, kas varetu man izveidot datubazi mysql dump forma prieks testa izveides. Man vajadzigs ir tikai viena darba izpildei, pec noteiktiem punktiem. Par samaksu varam vienoties privati.
 11. Clax

  Onlychat

  Labvakar. Varbut kads kadreiz ir bijis noripojis un saglabajis so chat. Gribetos vinu atdzivinat bildes ka izskatijas : http://spi4.itvnet.lv/upload/articles/41/418044/images/Onlychatlv-perles-4.jpg
 12. http://itap.lv/faq/web_hosting_questions_47 - Rekur rakstīts
 13. Ja viss...itka atrisinaju - vaina tik tiesam ir hostinga, jo ir uzstadits nginx.
 14. domā šito ? jo parejais ir noradits ar adresi, nevis ar localhost
 15. Sveiki! Kas pa vainu, ka lietotaji reģistrējas un uzrāda visiem vienādu ip adresi ? Kā var atrisināt šo problēmu ? Pielikumā pieliku bildi, kā tas izskatās.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.