Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

nikinjsh

Biedrs
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

10 Normal

About nikinjsh

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. MB: ASUS B85-PLUS CPU: Intel Core i5-4690 CPU Cooler - Cooler Master T4 RAM: Tactical Ballistix 2x4GB DDR3 GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G SSD:Samsung V-NAND 850 EVO 250GB HDD: Toshiba 500GB PSU: Corsair VS650 kasti vajadzēja mazliet modificēt, lai varētu ievietot videokarti. p.s. putekļiem nepievērsiet uzmanību, slinkums izpūst.
 2. es neesmu tas, kurš apčakarēs. ir arī daudzi citi has'a biedri, kas to Tev / visiem var pierādīt.
 3. Pārdodu Overwatch profilu pa 20e. add steam - nikinjshh Būtu labi, ja galu galā naudiņu pārskaitītu uz paypal kontu
 4. Re, kāda izskatījās mana srka sākumā, no priekšas, un kāda tagad, pārjaucot visu motoru no nullītes, jo vēlējos pāriet no 50cc uz ko jaudīgāku. Iekšā stāv Stage6 sport pro mk2 cilis, Jasil NG Evo kloķene, s6 r/t variatora kits, 4,2g ruļļi, s6 replika, 21mm karbis, stage6 kolektors, karbona lapiņas, 90 grādu polini filtrs. Ir arī pievienots bosch ppa 12v elektrosūknis, lai rolleris dzesētos labāk darbībā cerams, ka jums šis viss kaut ko izsaka Un plānojās pašās beigās būt šāds Cerams ka izdosies novērst pāris sīkumus ar elektrosūkni, lai viņš sāktu pumpēt un tad jau atā ielās atkal. Reku arī first start pēc motora likšanas. Un jā, tas izpūtējs skan kā konservu bundža
 5. up
 6. Pārdodu OW profilu ar decent skiniem iekļautiem. steam - nikinjshh 25e
 7. mac

  yo. tātad vēlētos uzzināt, kāda ir vispopulārākā/ieteicamākā programma priekš programmēšanas uz macbook pro ?
 8. yo. gribētu samainīt h1z1ka itemus pret m9 scorched (ft) add steam - nikinjshh
 9. okey, nākamreiz ņemšu vērā
 10. jo tulkojumā magna domuss ir māja
 11. cav. gribēju parādīt pāris darbiņus ko pa brīvo laiku esmu sataisījis. pašam jau patīk, bet zinu, ka varu uztaisīt ko daudz labāku. teksti būs ar vairākām background krāsām. pls bez heita būtu pateicīgs, ja dotu kādus ieteikumus.
 12. fovs tiešām ir par lielu. derētu kāds 65