Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

DEST D

Biedrs
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Normal

About DEST D

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Uzaicināju steam`ā.
 2. Pa lielu, nespēšu maskāt tādu summu ko Tu vēlēsies.
 3. Uzraksti cenu, kādu tu vēlētos saņemt par katru, un otrajam link neiet.
 4. Vēlos iegādāties steam accounts, uz kuriem ir 5euro. Tas nozīmē, tadu acc uz kura ir likta nauda un pirkta kāda spēle. Tie kas vēlās tik vaļā no sava steam, dorši rakstāt.
 5. Esmu vēl uzrakstījis kad tas ir v6, kurš daudziem nepatīk, bet man gan nav nekādu iebildumu, viss iet kā vajag. Pirms pirku, daudzi teica, lai nepērku v6, bet par spīti nopirku un labāk vairs nevar gribēt. Nu slikti nebūtu, ja būtu s6,rs6 uz kuru jau lēnām acis metu ^^
 6. Auti A6 QUATTRO 2.5D V6 Lielais motors, 180zirgi. Pašlaik tiek mainīta krāsa, būs mazs makeover. Kad būs done, tad jau būs mazs update.
 7. Audi a6 (c5) avant ir?
 8. Piekritīšu, normāla izskata dizainu ar visām sadaļām var uzīmēt no 1-3 nedēļam, nu protams kad arī var pa vienu dienu to izdarīt, bet tas sanak, kad Tu pavadi 6-8h pie dizaina, un tas arī vairs nav normāli, tāpēc sāk veidoties kļūdas gan tekstā, gan izmēros un parasti aptrūsktas ideju ko darīt.
 9. <3
 10. Nezinu kāpēc Tev tas teksts ir uz "None" http://prntscr.com/b4nzfg Pats nezinu kurš ir labaks, bet nu.
 11. Man patīk, bet varētu vēl pie footer piestrādāt. Malacis
 12. Nu ja tā ir Angļu val. http://prntscr.com/9zj3z4 Jā zinu kas tas ir, pats izmantoju.
 13. Kas tā par valodu tur?
 14. To mēs redzam - http://prntscr.com/9u8iii gl projektam.
 15. uzaicini mani skype dest_d