Jump to content

Kiwix

Biedrs
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Normal

About Kiwix

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday May 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. Atdzīvinām Auto-Mix serverus Latvijā?! Auto-Mix IP: 195.3.145.182:27015 (Piemet pie favorites) Drīzumā serverim arī domēna vārds būs, bet nu serveris balstīts zem PH. Kas īsti ir Auto mix? Būtībā tas ir 10 spēlētāju 'scrim' jeb 'gateris' tikai automatizēti. Šī Auto mix darbība ir pavisam vienkārša - serveris gaida, kad spēlei pievienojas 10 spēlētāji, notiek mapes balsošana, tiek piedāvātas četras mapes, kuras nejauši tiek izvēlētas no pieejamo mapju saraksta, tad notiek komandu balsošana un vēlāk nažu raunds par pusēm. Domāju, ka svarīgi arī ir pieminēt, ka šis serveris tagad ir STEAMED only, tas nozīmē, ka nonsteam klienti iekš servera netiks, kas ļoti samazinās palīgprogrammu izmantošanu un spēle būs baudāmāka pārējiem. Auto-Mix IP: 195.3.145.182:27015 Šī vairāk ir kā attiecīgā servera reklāma, lai cilvēki, kuri vēl reizēm uzspēlē 1.6, varētu ienākt brīvā gaisotnē serverī, salasīties randomā 10 cilvēkiem un sistēma automātiski veiktu visu, lai varētu sākt šaut CW - Mix. Iespējams daudzi zinās šo sistēmu, kura ļoti populāra ir lietuviešiem un citām valstīm, bet nu eksperimenta nolūkā jāpaskatās vai būs atsaucība arī starp LV šāvējiem. https://playhard.lv
 2. Kādu labu laiku manās rokās bija šis (Visur 22 xD Mašīnai 22, rollerim 22.) Kaut kad pirms šī drapaka bija vēl šis. Tagad viss, kas atlicis ir mašīna, 68 gada Kovrovec ar VS numuriem un tad vēl sencim šāda tāda moto tehnika.
 3. Kiwix

  Krosa Motocikls.

  Nu gadu-divus kalpos, ja neizturēsies pret viņu kā pret nezinu ko un kopsi visu laiku + tīrīsi filtru... Par to amīti un dakšu nevar nepiekrist, jo ami var caursist ļoti ātri viņam, it sevišķi, ja izdomāsi sākt ar to lifanu lēkāt pa maziem tramplīniem xD
 4. Kiwix

  Krosa Motocikls.

  Uzreiz saku - neņem tos lifan`us, nav vērts. Labi, iesākumam vēl tā, bet nu tev viņš ātri apniks + sapratīsi ka neiet un pēc 2-3mēnešiem tirgosi nost...+ Viņš ir faking maziņš. Jo kur nu tas ir redzēts, ka "krosa mocis" 125cc ir 4t? Pats kādreiz braucu krosā, tā kā orientējos šai tēmā. Ja gribi iesākumam, lai piešautos, noteikti ņem firmas moci (kawasaki, honda, yamaha, suzuki vai ja pa šiko, tad ktm) un 125cc 2-takteri vai arī 250cc 4-takteri. Būs protams dārgāk, bet domājot uz priekšu / nākotni - varbūt tomēr tas ir tā vērts? Atkarība uzreiz radīsies xD Pašam priekš meža bija 125cc Kawīts un pēc tam ar senci uzkāpām uz 450 4t un 525EXC.
 5. Ne ar ko baigi šiku nebraucu, bet par cik man baigi patīk B5 universāļi, tad par savu naudu (nav senču maks) kā pirmo mašīnu iegādājos tieši Audi A4 B5 1.9TDI 85kW pumpadūza motors. 2001.gads pirmā reģistrācija, bet reāli skaitās tas pats 2000.gads. Facelift modelis. Lielos mīnusos lec ideāli (2x uzsildot kvēlsveci), kā arī pati par sevi ripo labi. Nākotnes plāni: Nočipot noteikti (priekš jaudas un ekonomijas), kā arī lēnā garā body kit mainīt uz S4 no stock versijas, un tad, protams, arī S4 pārējās daļas meklēt - likt. P.S Vasarā stāv virsū lietie diski. xD
 6. Kiwix

  server

  Paldies, viss kārtībā. Ja pārvar slinkumu, tad var daudz ko sadarīt xD Moderi - slēdzat
 7. Sveicināti! Meklēju kādu sakarīgu cilvēku / lietotāju ar movie making prasmēm. Pa lielam ko es vēlos? Tas nav nekāds "cs ace muviks" vai tamlīdzīgi, bet gan reklāmas rullītis savam projektam. Ideja ko vēlos tur redzēt - mazu fragmentu no mājaslapas/foruma, kādu fragmentu no cs dzīves un vēl visam klāt nāk MTA Roleplay + MTA:Dayz. Ja tu domā, ka vari palīdzēt uzsit pm norādot arī aptuveno summu, ko prasi par šādu darbu.
 8. Kiwix

  server

  Aiz neko darīt jau izveidoju csdm , nekā sarežģīta, ja pārvar slinkumu xD Bet temats par JB paliek aktuāls.
 9. Kiwix

  server

  Sveiki! Vai kāds var padalīties ar gatavu csdm serveri, sagatavotu jau spēlēšanai? [Priekš linux] Un maybe kādam ir JB servera faili arī priekš linux, ko jau var likt virsū un iet kapāt. (Vēlams angļu/latviešu valodā) Zinu, ka var nokačāt, bet gan jau kādam ir testētas un pārbaudītas vērtības. Saprāta robežā par JB varu sapiķot. Šo to esmu izmēģinājis jau uzstādīt pats, bet galīgi nekas no gatavā neuzrunā, ko atrodu internetā (krievu adresēs), tāpēc vēršos šeit.
 10. Kiwix

  Dust2Land

  Zinot to, kas tur ir jādara, pitaks ir normāli, ja grib vairāk, tad jau cilvēks ir kosmonauts. Es saku, es to izdarītu, bet man ar laiku ir kā ir, viss vienā steigā un pie pc tik pat kā neesmu, tik caur telefonu. Nu maybe kādam ir kas sakarīgs jau gatavs?
 11. Kiwix

  Dust2Land

  Hellou. Sakarā ar to, ka man ir nežēlīgs laika trūkums un pēc nedēļas braucu uz Ungāriju, tad jautājums ir sekojošs.. Vai kāds būtu gatavs izveidot no 0 pilnīgi jaunu un svaigu DD2 serveri ar visu to labāko un jaunāko iekšā (LINUX)? Priekš projekta I mean - normāli plugini (populārākie), fīča, ka visi var bazarēt pa mic (visi visus dzird) utt. Kaut ko līdzīgu k*ep projekta serverim (tikai bez muzona) Līdz pitakam varu iepiķot, bet nu man nav daudz laiks, tā kā būtu nice, ja kādam kaut kas ir, ko piedāvāt. Bet tikai lūdzu bez appišanām un visādiem paslēptajiem failiem utt. Sazināties var te vai skype: karlis-nike
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.