Jump to content

Geo

Biedrs
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Geo

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. Geo

  [HELP] SkyFactor 3 serveris!

  Server properties atstāj 25565 portu. Pie IP liec hamachi IPV4 Adressi, jeb hamachi ip. Ar to ip ejat arī iekšā. Es domāju, ka hamachi networkā arī jūs esat visi grupā. Vēl var būt problēma, ka tas kurš hostē ir ieslēgts firewall. Firewall bieži vien bloķē un tad vienkārši nevar pieconnectēties. Pats esmu ar to saskāries.
 2. Sveiki, pārdodu xbox one wireless controller. Komplektā nāk: Uzlādējama baterija Oriģinālais bateriju vāciņš, ja lieto parastās baterijas. Zaļa ādiņa Aizsargpogas joistikam Windows Wireless Adapters (Ar šo var pieslēkt pie datora) Viss darbojas, nav nekādu defektu. Atrodas Siguldā. Cena: 40EUR Ja esi ieinteresēts raksti pm. https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/accessories/bhkich.html?0.27120035782866103 Ja kādam interesē, tad arī tiek pārdots i3-3220 CPU https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/cpu/U38BG0hhR1g=.html?1512382515 Cena: 25EUR
 3. Geo

  Kuru?

  Itkā viss sader, tik pietrūkst cietais disks un barošanas bloks.
 4. Geo

  Kuru?

  Man liekas komponentes Tev jāizvēlās pašam, tādas kuras derēs.(Socketi utt.) Ja nederēs tad 1a gan jau teiks. Es domāju, ka 1a.lv var uzticēties. Es tur biju pasūtījis, visu salika un atveda. Nemaz tik sarežģīti to datoru salikt nav, tā kā domāju vest pie meistara nav jēga ja gribi noekonomēt.
 5. Geo

  ICE FERM!

  Es tev ieteiktu taisīt iņčīgākus viģikus. Kaut kā tu mierīgi tur runā, kaut ko stāsti. Tas nogurdina, mani nogurdināja pirmajās 5 minūtēs. Izmanto humoru....
 6. Geo

  Mainu domenu+hostu pret cs:Go

  Es nesaprotu, kāpēc uzreiz jā komentē debīli? Cilvēks vēlas pārdod, un var teikt visos pārdošanas topicos kāds uzdirš, ka ir apisējs. Moš vispār paklusējat kādreiz? Nepērc, nekomentē!
 7. Geo

  csgolounge

  Nip paņems, jo pēc pēdējās spēlēs skatoties, kad spēlēja jaunais biedrs Maikelele, ļoti labi nospēlēja.
 8. Geo

  Pērku cs:go gift

  Tev žēl nopirkt steamā pa 11EUR? Un ja nu tevi apčakarē, nāksi forumā rakstīsi, ka tevi apčakarēja?
 9. Geo

  [Pārdod] PSD dizains - tumšs

  Dzēsts
 10. Geo

  [Pārdod] Mājaslapa psd+code

  Atvaino, bet kā lai saprot heiteri, ka nav jāraksta ja tu nepērc un tas nav vajadzīgs. Man godīgi sakot šausmīgi kretinē šādi te cilvēki, kuri lien tur kur nevajag un lien man ausīs. Es jūs ļoti lūdzu, ja neesi ieinteresēts un ja gribās heitot tad ejiet citur. Rekur tas pats ar Roceni, priekš kam vajadzēja teikt Zajebiss ātrums?
 11. Geo

  [Pārdod] Mājaslapa psd+code

  Tu sīkais heiteri, aispis žākli kādreiz. Visi tagad sāks heitot? Kur rakstīts, ka zīmēju es, tur precīzi noteikt kas zīmēja.
 12. Tā tad pārdodu mājaslapu. Full demo http://hgc.lv Pārdodu pa 20EUR. Iekļauts video sistēma, login panelis u.c. Ar domēnu pa 25EUR adošu. Es ļoti lūdzu neheitot. Šo dizainu es nekodēju un arī nezīmēju. Pats nopirku no suffica pa 30EUR. Padomāju un izdomāju, ka tomēr man vajag labāku mājaslapu un dārgāku. Attiecas uz pircējiem, jūs nopērkat, es no datora/hostinga dzēšu laukā visu tā lai jums paliek tikai šī mājaslapa. Pašreiz šī mājaslapa ir atrodama tikai pie manis. Skype: fallenw4rrior Steam: http://steamcommunity.com/id/fallens/
 13. Tur tik site ir sajaukti A vietā ir b un b vietā ir a xD Inferno mapē
 14. Geo

  IPB favicon.ico

  Paldies, nostrādāja.
 15. Geo

  IPB favicon.ico

  Tā tad es mēģināju nomainīt favicon.ico: http://prntscr.com/53qfq0 Nomainīju foruma main mapē, ieeju browserī, reloadoju mājaslapu bet tā pat rādās vecais, jeb default. Varbūt kāds zin kāpēc?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.