Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Geo

Biedrs
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Geo

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Server properties atstāj 25565 portu. Pie IP liec hamachi IPV4 Adressi, jeb hamachi ip. Ar to ip ejat arī iekšā. Es domāju, ka hamachi networkā arī jūs esat visi grupā. Vēl var būt problēma, ka tas kurš hostē ir ieslēgts firewall. Firewall bieži vien bloķē un tad vienkārši nevar pieconnectēties. Pats esmu ar to saskāries.
 2. Sveiki, pārdodu xbox one wireless controller. Komplektā nāk: Uzlādējama baterija Oriģinālais bateriju vāciņš, ja lieto parastās baterijas. Zaļa ādiņa Aizsargpogas joistikam Windows Wireless Adapters (Ar šo var pieslēkt pie datora) Viss darbojas, nav nekādu defektu. Atrodas Siguldā. Cena: 40EUR Ja esi ieinteresēts raksti pm. https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/accessories/bhkich.html?0.27120035782866103 Ja kādam interesē, tad arī tiek pārdots i3-3220 CPU https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/cpu/U38BG0hhR1g=.html?1512382515 Cena: 25EUR
 3. Itkā viss sader, tik pietrūkst cietais disks un barošanas bloks.
 4. Man liekas komponentes Tev jāizvēlās pašam, tādas kuras derēs.(Socketi utt.) Ja nederēs tad 1a gan jau teiks. Es domāju, ka 1a.lv var uzticēties. Es tur biju pasūtījis, visu salika un atveda. Nemaz tik sarežģīti to datoru salikt nav, tā kā domāju vest pie meistara nav jēga ja gribi noekonomēt.
 5. Es tev ieteiktu taisīt iņčīgākus viģikus. Kaut kā tu mierīgi tur runā, kaut ko stāsti. Tas nogurdina, mani nogurdināja pirmajās 5 minūtēs. Izmanto humoru....
 6. Es nesaprotu, kāpēc uzreiz jā komentē debīli? Cilvēks vēlas pārdod, un var teikt visos pārdošanas topicos kāds uzdirš, ka ir apisējs. Moš vispār paklusējat kādreiz? Nepērc, nekomentē!
 7. Nip paņems, jo pēc pēdējās spēlēs skatoties, kad spēlēja jaunais biedrs Maikelele, ļoti labi nospēlēja.
 8. Tev žēl nopirkt steamā pa 11EUR? Un ja nu tevi apčakarē, nāksi forumā rakstīsi, ka tevi apčakarēja?
 9. Dzēsts
 10. Atvaino, bet kā lai saprot heiteri, ka nav jāraksta ja tu nepērc un tas nav vajadzīgs. Man godīgi sakot šausmīgi kretinē šādi te cilvēki, kuri lien tur kur nevajag un lien man ausīs. Es jūs ļoti lūdzu, ja neesi ieinteresēts un ja gribās heitot tad ejiet citur. Rekur tas pats ar Roceni, priekš kam vajadzēja teikt Zajebiss ātrums?
 11. Tu sīkais heiteri, aispis žākli kādreiz. Visi tagad sāks heitot? Kur rakstīts, ka zīmēju es, tur precīzi noteikt kas zīmēja.
 12. Tā tad pārdodu mājaslapu. Full demo http://hgc.lv Pārdodu pa 20EUR. Iekļauts video sistēma, login panelis u.c. Ar domēnu pa 25EUR adošu. Es ļoti lūdzu neheitot. Šo dizainu es nekodēju un arī nezīmēju. Pats nopirku no suffica pa 30EUR. Padomāju un izdomāju, ka tomēr man vajag labāku mājaslapu un dārgāku. Attiecas uz pircējiem, jūs nopērkat, es no datora/hostinga dzēšu laukā visu tā lai jums paliek tikai šī mājaslapa. Pašreiz šī mājaslapa ir atrodama tikai pie manis. Skype: fallenw4rrior Steam: http://steamcommunity.com/id/fallens/
 13. Tur tik site ir sajaukti A vietā ir b un b vietā ir a xD Inferno mapē
 14. Paldies, nostrādāja.
 15. Tā tad es mēģināju nomainīt favicon.ico: http://prntscr.com/53qfq0 Nomainīju foruma main mapē, ieeju browserī, reloadoju mājaslapu bet tā pat rādās vecais, jeb default. Varbūt kāds zin kāpēc?