Jump to content

Fraizz

Biedrs
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fraizz last won the day on March 3 2019

Fraizz had the most liked content!

Community Reputation

2 Bad

About Fraizz

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,309 profile views
 1. Atradu pats problēmu, būtībā īsti nezinu kas bija par vainu. Vienkārši resetoju DNS zone un kaut kādā veidā aizgāja. Slēdzu ciet.
 2. Ja tas ir tas ko tu man jautāji, tur īsti manliekas nav ko mainīt. Es esmu arī licis ip pie server-ip un tas nav neko mainījis.
 3. Sveiki, problēma ir šāda. Esmu uzlicis A recordu uz specifisku ip adresi, jeb uz manu dedicated serveri. Ierakstot subdomēnu, piemēram, chromē viss iet, bet ierakstot, piemēram, kādā spēlē kā minecraft viņš nedarbojas, vienkārši momentāli timed out. Sākumā neko nesapratu, vēlāk uzstādīju uz servera apache web un uz to aiziet bet ar spēlēm galīgi neiet. Es nezinu kā safixot. Ceru, ka kāds šeit varētu palīdzēt, jau nedēļu mēģinu salabot. P.S Es ceru esmu ielicis pareizajā sadaļā.
 4. Server properties atstāj 25565 portu. Pie IP liec hamachi IPV4 Adressi, jeb hamachi ip. Ar to ip ejat arī iekšā. Es domāju, ka hamachi networkā arī jūs esat visi grupā. Vēl var būt problēma, ka tas kurš hostē ir ieslēgts firewall. Firewall bieži vien bloķē un tad vienkārši nevar pieconnectēties. Pats esmu ar to saskāries.
 5. Sveiki, pārdodu xbox one wireless controller. Komplektā nāk: Uzlādējama baterija Oriģinālais bateriju vāciņš, ja lieto parastās baterijas. Zaļa ādiņa Aizsargpogas joistikam Windows Wireless Adapters (Ar šo var pieslēkt pie datora) Viss darbojas, nav nekādu defektu. Atrodas Siguldā. Cena: 40EUR Ja esi ieinteresēts raksti pm. https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/accessories/bhkich.html?0.27120035782866103 Ja kādam interesē, tad arī tiek pārdots i3-3220 CPU https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/cpu/U38BG0hhR1g=.html?1512382515 Cena: 25EUR
 6. Fraizz

  Kuru?

  Itkā viss sader, tik pietrūkst cietais disks un barošanas bloks.
 7. Fraizz

  Kuru?

  Man liekas komponentes Tev jāizvēlās pašam, tādas kuras derēs.(Socketi utt.) Ja nederēs tad 1a gan jau teiks. Es domāju, ka 1a.lv var uzticēties. Es tur biju pasūtījis, visu salika un atveda. Nemaz tik sarežģīti to datoru salikt nav, tā kā domāju vest pie meistara nav jēga ja gribi noekonomēt.
 8. Fraizz

  ICE FERM!

  Es tev ieteiktu taisīt iņčīgākus viģikus. Kaut kā tu mierīgi tur runā, kaut ko stāsti. Tas nogurdina, mani nogurdināja pirmajās 5 minūtēs. Izmanto humoru....
 9. Es nesaprotu, kāpēc uzreiz jā komentē debīli? Cilvēks vēlas pārdod, un var teikt visos pārdošanas topicos kāds uzdirš, ka ir apisējs. Moš vispār paklusējat kādreiz? Nepērc, nekomentē!
 10. Fraizz

  csgolounge

  Nip paņems, jo pēc pēdējās spēlēs skatoties, kad spēlēja jaunais biedrs Maikelele, ļoti labi nospēlēja.
 11. Tev žēl nopirkt steamā pa 11EUR? Un ja nu tevi apčakarē, nāksi forumā rakstīsi, ka tevi apčakarēja?
 12. Atvaino, bet kā lai saprot heiteri, ka nav jāraksta ja tu nepērc un tas nav vajadzīgs. Man godīgi sakot šausmīgi kretinē šādi te cilvēki, kuri lien tur kur nevajag un lien man ausīs. Es jūs ļoti lūdzu, ja neesi ieinteresēts un ja gribās heitot tad ejiet citur. Rekur tas pats ar Roceni, priekš kam vajadzēja teikt Zajebiss ātrums?
 13. Tu sīkais heiteri, aispis žākli kādreiz. Visi tagad sāks heitot? Kur rakstīts, ka zīmēju es, tur precīzi noteikt kas zīmēja.
 14. Tā tad pārdodu mājaslapu. Full demo http://hgc.lv Pārdodu pa 20EUR. Iekļauts video sistēma, login panelis u.c. Ar domēnu pa 25EUR adošu. Es ļoti lūdzu neheitot. Šo dizainu es nekodēju un arī nezīmēju. Pats nopirku no suffica pa 30EUR. Padomāju un izdomāju, ka tomēr man vajag labāku mājaslapu un dārgāku. Attiecas uz pircējiem, jūs nopērkat, es no datora/hostinga dzēšu laukā visu tā lai jums paliek tikai šī mājaslapa. Pašreiz šī mājaslapa ir atrodama tikai pie manis. Skype: fallenw4rrior Steam: http://steamcommunity.com/id/fallens/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.