Jump to content

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  805
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

kaasis last won the day on September 1 2018

kaasis had the most liked content!

Community Reputation

118 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

5,619 profile views
 1. kaasis

  Logitech G703 Wired/Wireless

  Pa 10 eur paņemšu
 2. kaasis

  Nu tad dafaj eksperti.

  http://datori.dataleks.lv/lv/item/cpu-procesori:136469/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/motherboards-matesplates:130702/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/ram-operativa-atmina:113670/ bet ieteiktu iet ar labāku atmiņas kitu ja taisies ryzen ņemt jo labāks performance būs. Var šitos ņemt tad, pašam ir viņi. https://www.dateks.lv/cenas/atmina-ram/144147-corsair-vengeance-lpx-black-ddr4-4gb-2400mhz-single-stick bet var iet ar 3000mhz kas vēl labāk būs bet sanāks daudz dārgāk priekš 8gb kit un neieteiktu iet ar 4gb ram ar šo cpu build. Jo 1-2 gb no ram ies priekš igpu. Vai pat paskaties kādu citu saitu, varbūt pat lētāk atradīsi. http://datori.dataleks.lv/lv/item/ssd-cietie-diski:134243/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/hdd-cietie-diski:129487/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/psu-barosanas-bloki:138635 http://datori.dataleks.lv/lv/item/case-datoru-korpusi:140524/ Kopā sanāk 368.41 € ja visu ņem no dataleks (ar 2x8 ram). + iebūvētais igpu kas ir ryzen procesorā ir daudz labāks nekā kas tev ir
 3. kaasis

  Daudz laimes dzimšanas dienā Slide!🍾

  Gan jau ieviešot maksu priekš administrācijas same kā priekš "žurnālistiem" ja tos tā var nosaukt, atrisināsies tad tās nesaskaņas.
 4. kaasis

  Pirmais edits csgovno

  Tur kur syncots ar bītu ir +/- nice, pārējais metams ārā bet nu nice priekš pirmā edita.
 5. kaasis

  4x20€ giveaway

  teletūbijas
 6. kaasis

  Ļoti lūzu palīdzību kādam kas prot

  https://forum.mtasa.com/forum/83-client/ šeit jau laikam labāks supports būs.
 7. Pašam jāatrod info par ko rakstīt?
 8. kaasis

  NHL.lv idejas?

  Uztaisi merču ar tās komandas tipa logo utt, un uzbliez veikala uz nhl.lv ar to merču.
 9. kaasis

  MineCraft dizains

  Es vienīgais ar ko varu piekrist ir tavs pēdējais teikums aiz komata, tieši visu paskaidro par tavu padarīto darbu un no tava rakstītā. Tev tiešām nedalec vēl joprojām ko manis pirmais teiktais apzīmēja. Man vēl ar 3x lielākiem burtiem uzrakstīt vai ko? Ko tur dziļāk pateikt? Viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts. Fonts ir kaka, un arī izmēri kādus tu izmantoji. Tas ir viss ko es gribēju tev pateikt lai tu uzlabotu, Fontu izvēli un izmēru izvēli iekš weblapu zīmēšanu. Beidzot tev pieleca, vai man tev vēl garāk to pašu uzrakstīt lai tev dalektu?
 10. kaasis

  MineCraft dizains

  Tu esi autists vai izliecies par tādu? Manā postā jau bija arguments, viss pēc kakas izskatās, kas tur vēl skaidrs tev nav? Uzreiz ņem un dislaiko, čalis pat kritiku nevar paņemt pie sirds, tad tik pat labi varu pateikt tev neturpināt neko vai vienkārši nepublicē savus darbus bet paturi pie sevis ja pat nevari pieklājīgi pieņemt kritiku. Kā arī tev pašam derētu aiziet pie acu ārsta, ja tev liekas izmēri kārtīgi daudzās vietās vai arī fonts kārtīgs tad tu čota nokavēji... 2009 gads jau ir cauri, nav vairs tādu neglītu dizainu mode.
 11. kaasis

  MineCraft dizains

  Fonts kaka, izmēri kaka
 12. kaasis

  [MTA] PUBG serveris

  Jā, šis ir manis veidotais. Es kad beidzu ņemties ap viņu nopārdevu pāris ārzemniekiem un cik sapratu vienu no viņiem apčakarēja cits čalis par to GM kaut kādā veidā un tas sāka sākumā tur līkot šito gm un tad viens cits pircējs kam neizdevās ar šo gm savā projektā releasoja gm vai arī viņu pat apčakarēja, hz. Tā arī nesapratu kā tur īsti tika izplatīts viss. Man tīri vienalga, kaut cik $ dabūju par padarīto darbu pat neinteresē to ka daudzi pat nezina ka es to veidoju. Čalis ar bija vienreiz kaut kad uzaicinājis mani skypā un pateica ka es tieši to gm neveidoju jo atrada netā nolīkotu es prost uz vāku biju. Rekur orģinālie faili ja kādam interesē. Nezinu vai tur kas ir ticis mainīts vai nē bet nu te būs. https://github.com/rivor/pubg-mta P.S šim geimodam ir pāris kļūmes bet ja pačakarēsies un izlabosi nepilnības tad šis gm būs ļoti labs starts jo kas pēc tam tiks atlikt izveidot ir duo un squad režīms kas ir super viegli.
 13. kaasis

  [PĀRDOD] Samsung Galaxy Note9

  Šitas ir ne par tēmu, bet kāpēc tu nopirki ja tu viņu uzreiz pārdod? Nesaki pls ka dēļ Fortnite galaxy skina.
 14. kaasis

  iespejama sadarbība

  Ja tu gribi lai tev kāds nāktu palīgā taisīt, tev būs attiecīgi jāsamaksā par izdarīto darbu. Nevis bliezt huiņu ka tiks izdalīta nauda no servera ienākumiem. Iesaku arī iemācies taču kaut cik pareizi rakstīt, vismaz pareizi burtus salikt. Citādi pēc gatava klauna izskaties, un ar klaunu nevienam nepatiktu sadarboties it īpaši vēl pie kaut kāda projekta strādāt.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.