Jump to content

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  817
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

kaasis last won the day on August 29

kaasis had the most liked content!

Community Reputation

139 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

7,434 profile views
 1. Ja samaksa ir runājamās cenās uzaicini chocolate#9115 discordā.
 2. ALX ilgā gaidītā jaunā gaz lapa.
 3. kaasis

  Help

  un pasaki kāpēc gan nē? Te ir vairāki kas ar MTA nodarbojas vēl joprojām, varbūt nav tik aktīvi vairs bet tāpat ir.
 4. kaasis

  Help

  Nu ja tu nejēdz, iesaku nekomentēt. Tur nepalīdz ar leaked skriptiem un viņam tieši vajag palīdzību ar kārtējo leaked Owl gaming roleplay gamemodu.
 5. "savu", "pārveidots", "neesi kodu redzējis", "lmao", blā, blā, vēl lielāku lažu nevarēji uzrakstīt? Tu ar saviem debīliem rakstiem varēji vispār noignorēt i to būtu labāks skats serverim nekā "servera īpašnieks", "basically menedžeris" un kas vēl ir "programmēšanas galva" atnāktu un sāktu te kā 12 gadīgs aizvainots puisis strīdēties par kaut kādu debīlu lažu. Tu principā ar savu komentu parādīji ka tur jēga nav iet iekšā un spēlēt, ja jau tāds bērnišķīga prāts ir galvenais aiz tā servera.
 6. Priekš portfolio ko tādu taisīt, ir vienkārši laika izmešana. Uztaisīt kaut ko pa jaunu kas ir 10 gadu vecs, ar jauniem frameworkiem ir nekas grūts. Ne tikai nevienam tas neinteresēs bet arī spēlējams nebūs jo ir tas pats vecais grausts. Ko es tev varu ieteikt ir, paņemt ideju kas tajā spēlē ir un pārtaisīt uz grafisku variantu. Vari kaut vai izmantot to pašu canvas izmantot lai zīmētu client daļu, vai vari izmantot kādu gatavu framework tam. Iesaku izmantot websocketus, lai vari real time uztaisīt, jo nu static mēslu taisīt toč jēgas nebūs.
 7. FiveM serveri paši kodēsiet, vai izmantos jau gatavu?
 8. Nu ja tu pat search funkciju nejēdz izmantot, tik pat labi var atmest ar roku šim. Nekas tev tur nesanāks, kārtējo mēslu jau nav jēga taisīt. Ja gribi iemācīties pašu valodu, iesaku taisīt savas lietas nevis izmantot kas ir gatavs.
 9. Noņem if (!checkHost) iekš CheckHosts funkcijas. Ja nepalīdzēja vari vēl pamēģināt aizvietot tā vietā return true; vai vienkārši checkHost = true; bet nu kurš vēl izmanto šo novecojušo valodu, tas pats ar flash spēlēm.
 10. kādu laiku jau atpakaļ biju uztaisījis ipb pluginu uz nodejs, principā parasts čats kas ir real time ar discord like iespējām. Ja nu kādam interesē var sazināties ar mani caur discord chocolate#9115 preview bilde
 11. Kam tev tādu miskasti? Salīdzinot to ka tā ir no nezin kura gada, tad vispār būs bāzēts uz kaut kāda mega old forumu. Ja tev ir kāds PSD priekš lapas, varu uztaisīt tev viņu par kādu samaksu.
 12. Nu ja tu vēlies ar websocketiem taisīt tad uz nodejs būtu nice variants bet tā ja tev neinteresē websocket daļa vari uz laravel taisīt. Ļoti elementāri ja saproti kā strādā laravels kuru nav pārāk grūti iemācīties.
 13. Nu tur jau uz MTA vispār nekā tāda nav, to īsti par skriptošanu ja godīgi nevar nosaukt. Vienīgais ko tu dari ir pārraksti gatavas funkcijas ko MTA Library piedāvā. Ja labi no paša lua ko tu izdari izmanto pāris funkcijas kas kaut ko pārtaisa vai saglabā iekš table. Reti vien tev sanāk tur kaut ko dižu rakstīt tīrā Lua priekš MTA Resursu veidošanas. Bet nu lai uz tavu jautājumu atbildētu, neteiktu ka noņemos vēl bet agrāk noņēmos, diez gan daudz biju sataisījis bet kam tev tas? Ko tu plāno darīt?
 14. jau ilgu laiku stāv uz datora nekam neticis izmantots tāpēc izmetīsu, varbūt kādam noderēs. download links: #1 | #2 pāris bildes
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.