Jump to content

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

kaasis last won the day on July 5

kaasis had the most liked content!

Community Reputation

128 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

7,198 profile views
 1. Priekš portfolio ko tādu taisīt, ir vienkārši laika izmešana. Uztaisīt kaut ko pa jaunu kas ir 10 gadu vecs, ar jauniem frameworkiem ir nekas grūts. Ne tikai nevienam tas neinteresēs bet arī spēlējams nebūs jo ir tas pats vecais grausts. Ko es tev varu ieteikt ir, paņemt ideju kas tajā spēlē ir un pārtaisīt uz grafisku variantu. Vari kaut vai izmantot to pašu canvas izmantot lai zīmētu client daļu, vai vari izmantot kādu gatavu framework tam. Iesaku izmantot websocketus, lai vari real time uztaisīt, jo nu static mēslu taisīt toč jēgas nebūs.
 2. FiveM serveri paši kodēsiet, vai izmantos jau gatavu?
 3. Nu ja tu pat search funkciju nejēdz izmantot, tik pat labi var atmest ar roku šim. Nekas tev tur nesanāks, kārtējo mēslu jau nav jēga taisīt. Ja gribi iemācīties pašu valodu, iesaku taisīt savas lietas nevis izmantot kas ir gatavs.
 4. Noņem if (!checkHost) iekš CheckHosts funkcijas. Ja nepalīdzēja vari vēl pamēģināt aizvietot tā vietā return true; vai vienkārši checkHost = true; bet nu kurš vēl izmanto šo novecojušo valodu, tas pats ar flash spēlēm.
 5. kādu laiku jau atpakaļ biju uztaisījis ipb pluginu uz nodejs, principā parasts čats kas ir real time ar discord like iespējām. Ja nu kādam interesē var sazināties ar mani caur discord chocolate#9115 preview bilde
 6. Kam tev tādu miskasti? Salīdzinot to ka tā ir no nezin kura gada, tad vispār būs bāzēts uz kaut kāda mega old forumu. Ja tev ir kāds PSD priekš lapas, varu uztaisīt tev viņu par kādu samaksu.
 7. Nu ja tu vēlies ar websocketiem taisīt tad uz nodejs būtu nice variants bet tā ja tev neinteresē websocket daļa vari uz laravel taisīt. Ļoti elementāri ja saproti kā strādā laravels kuru nav pārāk grūti iemācīties.
 8. Nu tur jau uz MTA vispār nekā tāda nav, to īsti par skriptošanu ja godīgi nevar nosaukt. Vienīgais ko tu dari ir pārraksti gatavas funkcijas ko MTA Library piedāvā. Ja labi no paša lua ko tu izdari izmanto pāris funkcijas kas kaut ko pārtaisa vai saglabā iekš table. Reti vien tev sanāk tur kaut ko dižu rakstīt tīrā Lua priekš MTA Resursu veidošanas. Bet nu lai uz tavu jautājumu atbildētu, neteiktu ka noņemos vēl bet agrāk noņēmos, diez gan daudz biju sataisījis bet kam tev tas? Ko tu plāno darīt?
 9. jau ilgu laiku stāv uz datora nekam neticis izmantots tāpēc izmetīsu, varbūt kādam noderēs. download links: #1 | #2 pāris bildes
 10. http://datori.dataleks.lv/lv/item/cpu-procesori:136469/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/motherboards-matesplates:130702/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/ram-operativa-atmina:113670/ bet ieteiktu iet ar labāku atmiņas kitu ja taisies ryzen ņemt jo labāks performance būs. Var šitos ņemt tad, pašam ir viņi. https://www.dateks.lv/cenas/atmina-ram/144147-corsair-vengeance-lpx-black-ddr4-4gb-2400mhz-single-stick bet var iet ar 3000mhz kas vēl labāk būs bet sanāks daudz dārgāk priekš 8gb kit un neieteiktu iet ar 4gb ram ar šo cpu build. Jo 1-2 gb no ram ies priekš igpu. Vai pat paskaties kādu citu saitu, varbūt pat lētāk atradīsi. http://datori.dataleks.lv/lv/item/ssd-cietie-diski:134243/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/hdd-cietie-diski:129487/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/psu-barosanas-bloki:138635 http://datori.dataleks.lv/lv/item/case-datoru-korpusi:140524/ Kopā sanāk 368.41 € ja visu ņem no dataleks (ar 2x8 ram). + iebūvētais igpu kas ir ryzen procesorā ir daudz labāks nekā kas tev ir
 11. Gan jau ieviešot maksu priekš administrācijas same kā priekš "žurnālistiem" ja tos tā var nosaukt, atrisināsies tad tās nesaskaņas.
 12. Tur kur syncots ar bītu ir +/- nice, pārējais metams ārā bet nu nice priekš pirmā edita.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.