Jump to content

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

kaasis last won the day on November 29 2019

kaasis had the most liked content!

Community Reputation

124 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

6,871 profile views
 1. kādu laiku jau atpakaļ biju uztaisījis ipb pluginu uz nodejs, principā parasts čats kas ir real time ar discord like iespējām. Ja nu kādam interesē var sazināties ar mani caur discord chocolate#9115 preview bilde
 2. Kam tev tādu miskasti? Salīdzinot to ka tā ir no nezin kura gada, tad vispār būs bāzēts uz kaut kāda mega old forumu. Ja tev ir kāds PSD priekš lapas, varu uztaisīt tev viņu par kādu samaksu.
 3. Nu ja tu vēlies ar websocketiem taisīt tad uz nodejs būtu nice variants bet tā ja tev neinteresē websocket daļa vari uz laravel taisīt. Ļoti elementāri ja saproti kā strādā laravels kuru nav pārāk grūti iemācīties.
 4. Nu tur jau uz MTA vispār nekā tāda nav, to īsti par skriptošanu ja godīgi nevar nosaukt. Vienīgais ko tu dari ir pārraksti gatavas funkcijas ko MTA Library piedāvā. Ja labi no paša lua ko tu izdari izmanto pāris funkcijas kas kaut ko pārtaisa vai saglabā iekš table. Reti vien tev sanāk tur kaut ko dižu rakstīt tīrā Lua priekš MTA Resursu veidošanas. Bet nu lai uz tavu jautājumu atbildētu, neteiktu ka noņemos vēl bet agrāk noņēmos, diez gan daudz biju sataisījis bet kam tev tas? Ko tu plāno darīt?
 5. jau ilgu laiku stāv uz datora nekam neticis izmantots tāpēc izmetīsu, varbūt kādam noderēs. download links: #1 | #2 pāris bildes
 6. http://datori.dataleks.lv/lv/item/cpu-procesori:136469/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/motherboards-matesplates:130702/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/ram-operativa-atmina:113670/ bet ieteiktu iet ar labāku atmiņas kitu ja taisies ryzen ņemt jo labāks performance būs. Var šitos ņemt tad, pašam ir viņi. https://www.dateks.lv/cenas/atmina-ram/144147-corsair-vengeance-lpx-black-ddr4-4gb-2400mhz-single-stick bet var iet ar 3000mhz kas vēl labāk būs bet sanāks daudz dārgāk priekš 8gb kit un neieteiktu iet ar 4gb ram ar šo cpu build. Jo 1-2 gb no ram ies priekš igpu. Vai pat paskaties kādu citu saitu, varbūt pat lētāk atradīsi. http://datori.dataleks.lv/lv/item/ssd-cietie-diski:134243/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/hdd-cietie-diski:129487/ http://datori.dataleks.lv/lv/item/psu-barosanas-bloki:138635 http://datori.dataleks.lv/lv/item/case-datoru-korpusi:140524/ Kopā sanāk 368.41 € ja visu ņem no dataleks (ar 2x8 ram). + iebūvētais igpu kas ir ryzen procesorā ir daudz labāks nekā kas tev ir
 7. Gan jau ieviešot maksu priekš administrācijas same kā priekš "žurnālistiem" ja tos tā var nosaukt, atrisināsies tad tās nesaskaņas.
 8. Tur kur syncots ar bītu ir +/- nice, pārējais metams ārā bet nu nice priekš pirmā edita.
 9. https://forum.mtasa.com/forum/83-client/ šeit jau laikam labāks supports būs.
 10. Uztaisi merču ar tās komandas tipa logo utt, un uzbliez veikala uz nhl.lv ar to merču.
 11. Es vienīgais ar ko varu piekrist ir tavs pēdējais teikums aiz komata, tieši visu paskaidro par tavu padarīto darbu un no tava rakstītā. Tev tiešām nedalec vēl joprojām ko manis pirmais teiktais apzīmēja. Man vēl ar 3x lielākiem burtiem uzrakstīt vai ko? Ko tur dziļāk pateikt? Viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts. Fonts ir kaka, un arī izmēri kādus tu izmantoji. Tas ir viss ko es gribēju tev pateikt lai tu uzlabotu, Fontu izvēli un izmēru izvēli iekš weblapu zīmēšanu. Beidzot tev pieleca, vai man tev vēl garāk to pašu uzrakstīt lai tev dalektu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.