Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Community Reputation

100 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

4,611 profile views
 1. tev ēpastu tur nerāda?
 2. ja spējīgs maksāt uzaicini skype reals12
 3. tavs piedāvājums prost hobo, ja jau ebayā pārdo 200+ kāpēc viņam tev par tādu sūdīgu cenu būtu jāpārdo? :D:D
 4. varēji pielikt Sven Co-op arī pie lista, tas ir tas pats half-life vnk mods skaitās. Viņam daudz kartes ir kuras ir takā campaign.
 5. ucoz + discords pietrūkst vēl free cs go serveris.
 6. nopirku 2 unmigrated kontus, viss noritēja veiksmīgi.
 7. Man ar itkā laba reputācija, iedod 5 SFA/FA.
 8. man uz g2a stāv 30 eur, varu pārdot 3 giftus ja vajag pa 7eur katru.
 9. 5 eur ( uzraksti pm )
 10. Ko tu esi sapīpējies? 5-10€
 11. Sorry! An error was encountered while processing your request: The specified profile could not be found.
 12. Tev prasīja ko tu taisies spēlēt nevis kādus FPS numurus tu dabū spēlēs. Ja tu taisies spēlēt CS GO, tev labāka video karte īsti nepalīdzēs, tev vajadzēs labāku CPU un kā arī ja taisies vai gribi vismaz kaut cik labāku video karti ielikt, tev nāksies mainīt PSU, jo 220W nu gan nepietiks.
 13. Es kādu laiku atpakaļ izveidoju šādu te spēli prototypebuild.herokuapp.com Klientam vienīgais nav uztaisīts movement predictions tāpēc ir tā kā nedaudz teleportējas. Principā šo taisīju uz Socket.io, neiesaku nevienam ar viņu taisīt online spēles, ja taisies kaut ko tādu taisīt iesaku izmantot uWebSockets priekš servera. Viņš kaut kur 150x ātrāks ir nekā socket.io un viss ātrākais web sockets pieejams pašlaik. Klienta pusē uz kā taisiju izmantoju Phaser.io, vari izmantot da jeb kādu citu framework'u vai pat neizmantot nevienu, vienkārši tad kad sāku kaut ko tur mācīties neko īsti nejēdzu no Js un negribēju dienām mācīties tāpēc uz ātru roku uztaisīju caur Phaser.io. Ja gribi savienot ar web, esmu 100% drošs ka uz nodejs ir viss visādi library ar ko var izvilkt vai ielikt datus iekš tava nodejs servera.