Jump to content

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

kaasis last won the day on September 1

kaasis had the most liked content!

Community Reputation

112 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

5,447 profile views
 1. kaasis

  Ļoti lūzu palīdzību kādam kas prot

  https://forum.mtasa.com/forum/83-client/ šeit jau laikam labāks supports būs.
 2. Pašam jāatrod info par ko rakstīt?
 3. kaasis

  NHL.lv idejas?

  Uztaisi merču ar tās komandas tipa logo utt, un uzbliez veikala uz nhl.lv ar to merču.
 4. kaasis

  MineCraft dizains

  Es vienīgais ar ko varu piekrist ir tavs pēdējais teikums aiz komata, tieši visu paskaidro par tavu padarīto darbu un no tava rakstītā. Tev tiešām nedalec vēl joprojām ko manis pirmais teiktais apzīmēja. Man vēl ar 3x lielākiem burtiem uzrakstīt vai ko? Ko tur dziļāk pateikt? Viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts. Fonts ir kaka, un arī izmēri kādus tu izmantoji. Tas ir viss ko es gribēju tev pateikt lai tu uzlabotu, Fontu izvēli un izmēru izvēli iekš weblapu zīmēšanu. Beidzot tev pieleca, vai man tev vēl garāk to pašu uzrakstīt lai tev dalektu?
 5. kaasis

  MineCraft dizains

  Tu esi autists vai izliecies par tādu? Manā postā jau bija arguments, viss pēc kakas izskatās, kas tur vēl skaidrs tev nav? Uzreiz ņem un dislaiko, čalis pat kritiku nevar paņemt pie sirds, tad tik pat labi varu pateikt tev neturpināt neko vai vienkārši nepublicē savus darbus bet paturi pie sevis ja pat nevari pieklājīgi pieņemt kritiku. Kā arī tev pašam derētu aiziet pie acu ārsta, ja tev liekas izmēri kārtīgi daudzās vietās vai arī fonts kārtīgs tad tu čota nokavēji... 2009 gads jau ir cauri, nav vairs tādu neglītu dizainu mode.
 6. kaasis

  MineCraft dizains

  Fonts kaka, izmēri kaka
 7. kaasis

  [MTA] PUBG serveris

  Jā, šis ir manis veidotais. Es kad beidzu ņemties ap viņu nopārdevu pāris ārzemniekiem un cik sapratu vienu no viņiem apčakarēja cits čalis par to GM kaut kādā veidā un tas sāka sākumā tur līkot šito gm un tad viens cits pircējs kam neizdevās ar šo gm savā projektā releasoja gm vai arī viņu pat apčakarēja, hz. Tā arī nesapratu kā tur īsti tika izplatīts viss. Man tīri vienalga, kaut cik $ dabūju par padarīto darbu pat neinteresē to ka daudzi pat nezina ka es to veidoju. Čalis ar bija vienreiz kaut kad uzaicinājis mani skypā un pateica ka es tieši to gm neveidoju jo atrada netā nolīkotu es prost uz vāku biju. Rekur orģinālie faili ja kādam interesē. Nezinu vai tur kas ir ticis mainīts vai nē bet nu te būs. https://github.com/rivor/pubg-mta P.S šim geimodam ir pāris kļūmes bet ja pačakarēsies un izlabosi nepilnības tad šis gm būs ļoti labs starts jo kas pēc tam tiks atlikt izveidot ir duo un squad režīms kas ir super viegli.
 8. kaasis

  [PĀRDOD] Samsung Galaxy Note9

  Šitas ir ne par tēmu, bet kāpēc tu nopirki ja tu viņu uzreiz pārdod? Nesaki pls ka dēļ Fortnite galaxy skina.
 9. kaasis

  iespejama sadarbība

  Ja tu gribi lai tev kāds nāktu palīgā taisīt, tev būs attiecīgi jāsamaksā par izdarīto darbu. Nevis bliezt huiņu ka tiks izdalīta nauda no servera ienākumiem. Iesaku arī iemācies taču kaut cik pareizi rakstīt, vismaz pareizi burtus salikt. Citādi pēc gatava klauna izskaties, un ar klaunu nevienam nepatiktu sadarboties it īpaši vēl pie kaut kāda projekta strādāt.
 10. kaasis

  SPREE-GAMING.COM

  atverot update topiku pirmais ko ieraugu, kas ir katrā, tā teikt "copy/paste" serverī. Kas nozīmē, gan jau 90% no lietas kas atrodas serverī ir prost iekopēts, vai novilkts no neta. Lua taču nav grūta valoda, nesaprotu kāpēc nekad nekas orģināls iekš lv nav bijis. Mans gamemods ko taisīju, īsti oŗgināls nebija lai gan viss, nu gandrīz visu taisīju pats. Izņemot pāris idejas aizņēmos no viena kruta servera kas manu serveri nepadarīja īsti orģinālu, bet nu šis.... Saka vienu bet dara otru. Anyway, veiksmi projektā laigan izskatās kārtējais copy/paste serveris.
 11. kaasis

  Ir doma ņemt pc

  Laikam ka līdz Jūlija beigām.
 12. kaasis

  Ir doma ņemt pc

  jā, sagaidi kad iznāks jaunās gtx sērijas. Nav jau ilgi palicis. Kā arī paskaties youtube videoklipus par šādu jomu, var izpalīdzēt daudz.
 13. kaasis

  Meklēju MC tehniķi

  Sanāk tu prasi cilvēkam uztaisīt visu no kā peļņa nāks un tu par to izveidi maksā 5 eur? Vēl lielāku klaunu neesmu sastapis.
 14. kaasis

  Bezmaksas Minecraft Apmetnis

  vaitad optifine cape redz tikai tam kam ir ienstalēts optifine?
 15. kaasis

  Nepieciešams minecraft servera tehniķis

  a tik paņemt naudu un iet prom var?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.