Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

kaasis

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  773
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Community Reputation

74 Excellent

1 Follower

About kaasis

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

4,176 profile views
 1. vissticamak prieks gazcoin
 2. http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-Ti-vs-AMD-R7-360/2189vs3572 pēc šī saka ka r7 360 labāks ir priekš cs go. Bet nu cs go īsti nekādu jaudīgu gpu nevajag, takā tev cpu vajadzēs labāku lai izvilktu vairāk fps. http://prntscr.com/hzo3l3
 3. cena? Tev labāks procis nav?
 4. VPS

  tu tak teici ka gribi lētāko un labāko variantu. Digitalocean tiešām nebūs tas lētākais variants.
 5. nevar jau zināt kā ar to bitcoin ies, jeb kuru brīdi var nokrist pat atpakaļ uz tiem 709$.
 6. Vispār, par reputāciju vien var pateikt kāds tad ir tas kurš komentē, un tieši šinī gadijumā tas mierīgi izskaidro visu tavu stūlbību ko tu te raksti. Skatos ka tu pat nejēdz kā networking sistēma strādā uz jeb kādām online spēlēm. Klienta faili, vienmēr un vienmēr tiks novilkti uz pc, jo kā tad savādāk dators tos var izlasīt? Tas notiekas uz jeb kuras sistēmas kur ir uztaisīts networkings netikai iekš mta, pat uz weblapām tas ir. Tikai kods ko sūta ir nokriptēts lai nebūtu lasāms priekš cilvēku acs, to pašu var izdarīt uz MTA ja tu būtu kaut cik paguglējis kā pasargāt savu darbu, kā arī uz MTA ir vēl citi paņēmieni kas nostiprē vēl vairāk aizsardzību pret klienta faila zagšanu un tas tiek izmantots manā serverī un kā arī citos serveros, vismaz lielākā daļa serverī kuri jēdz kaut ko no MTA Lua. Bet kam es te stāstu, tirliņš paliek par tirliņu, otrais nixboys, vai kā viņu te sauca iekš gaz.
 7. Man nav nekas jāpierāda kādam ka tas ir manis taisīts, it īpaši zinkārīgiem kā tu kas spējis aiziet mīnuss reputācijā. Ja kāds grib kaut ko uzzināt, to visu var izdarīt normāli paprasot nevis klupt virsū ar aizvainojumiem.
 8. Es nesaku ka viņi nav līdzīgi, es saku ka kāds sakars ar to ir salīdzināt PUBG serverus uz MTA starp PUBG serveriem. Tas vienkārši ir tā kā salīdzināt 2 vienāda tipa konfektas ar otru tik ar nelielām garšu izmaiņām.
 9. Pasaki man, kas tur ir līdzīgs? To ka abi serveri izmantoja idejas un modeļus no orģinālās spēlēs tos padara vienādus vai kopētus viens no otra? Skatos ka pat tajā serverī ir kaut kāds līkais inventārs uztaisīts. Tu laikam esi piemirsis to ka gm tika taisīts balstoties uz PUBG ( PLAYERUNKNOWN'S Battleground ). Es vienkārši nesaprotu ar ko tu gribi te pateikt ar savu komentāru.
 10. Nē vismaz ap 10 bet ne Latviešus, no visām valstīm jo es nemaz uz LV auditoriju nemaz neceru, kā necerēju arī ar DayZ, un ir jau nopublicēts daudzos forumos.
 11. tu domā ka tu esi vienīgais? Esmu iegūldijis daudz laika šī gm izveidei, padomā cik es esmu pats vīlies. Bija vēl daudz labu fīču ieplānots ko uztaisīt un pārtaisīt uz 10x labāku, bet neizskatās ka būs jēga to darīt ja šitā turpināsies ar aktivitāti.
 12. Sveiki, nesen sāku strādāt uz mta pubg gm'a. Vakar itkā pabeidzu, neko lieku neteikšu jo īsti tas nav vajadzīgs. Serveris ir protams Angļu, Latviešu un Krievu valodā pieejams. Ja gadijumā atrodi kādu bugu, vari droši dot ziņu caur pm'u. Kā arī serverī būs pieejams tikai čats lobbya un pēc tam uztaisīšu arī ka būs duo un squad režīmi, pagaidām būs tikai solo. Servera IP: 194.19.245.102:22003 Te būs daži SS no servera.
 13. Nesaprotu, tu atvēri savu serveri lai nebūtu čīteri bet nav adminu kas būs online tikai ar reportiem. Varbūt dabūsi rokās pāris čiterus bet tas neapstādinās čīteriem raidot visu pirms viņi tiks sodīti tas pats reāli ir officiālā serverī. Takā neredzu jēgu kāpēc tu atvēri šo serveri, tas pats vien officiālais ir. Anyway gl.
 14. Esi mēģinājis pārinstalēt skype? Un kas tev kaut kāda beta versija ir uzstādīta, ka tur sānā rāda "BETA", varbūt ka arī dēļ tā varētu būt.
 15. nu ta beidzot kāda normāla spēlē šoreiz ir.