Jump to content

mindfuckz

Biedrs
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About mindfuckz

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Parādi, parādi savu līmeni.
 2. Un interesanti cik jūs paprasījāt? Slēdzu topiku, ja kāds sagrib - rakstat man pm/skype = eighteightt
 3. bg jau tika nomainīts, vienkārši skrīnā tas nav redzams, un par krāsām - ko tagad darīsim? aizņēmos krāsas, woaaah. P.S. Ja pērk šodien, tad pa 20 atdošu.
 4. http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/097/a/9/minegame___new_by_igrenic-d4va6dl.jpg
 5. Lieki neko nerakstīšu - viss kods ir no manis, izņemot slider, dizainu ņēmu no šī - http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/097/a/9/minegame___new_by_igrenic-d4va6dl.jpg skrīna. Ieliku diezgan daudz darba, tāpēc cena 25 euro, bet ir nedaudz runājama. Backgroundu un sīkumus pielabošu kā vajadzēs. Server online, logged in Server off, logged out.
 6. Pateicoties mēnešniekiem, un tiem visiem čīkstētājiem, kuri taisa projektus par pusdienu kabatas naudu visam vērtība ir stipri kritusies. Vajag vienkārši visiem pacelt nedaudz cenas, tad arī būs vērts strādāt, par 5eur neceļas rokas kaut nekvalitatīvu kodu rakstīt. Bet nu tāpēc ir jāmet malā gaming, un jācenšas izstrādāt priekš uzņemumiem, kuri saprot un novērtē darba vērtību.
 7. Smejies? Par pirmo stipri vairāk..
 8. Met vienreiz malā to zilo krāsu, eksperimentē ar citām.
 9. mindfuckz

  Skini

  Iemet pluginu sarakstu
 10. Ļoti iepatikās intro, visu video vakarā noskatīšos.
 11. Zinu, ka bija Angļiem kautkas tāds, vismaz bija interesanti spēlēt, bet zinot Latviešus es nevaru solīt, ka spēlēs.
 12. Uzspēlēt ar draugiem, ne?
 13. Latvijā vajadzētu tādu serveri/minigame, ja zaudē, tad liedz pieeju tam minigame uz ~2h, bet kurš LV kautko tādu taisīs..
 14. Tev uzrakstīja ko darīt trīs cilvēki, vēl nesaprati? Ir, ir tur bans, esmu uz šitāda spēlējis, diezgan interesanta fīča īstenībā!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.